Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool-Bournemouth
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
bokeli
Ova mora se dobije, sve ostalo katastrofa
Peyson
Ovi mučenici nisu nikakav parametar ali... ne treba Hablov teleskop da se iz svemira vidi koliko ličimo na sebe kada se igra 4-3-3.
Još samo Klopove naočare da budu u tom fokusu bez pervernih eksperimenata sa Salahom na CF.
Take Two
Apsolutno.

Problem sa ovim povratkom na 4-3-3 je sad u tome što su bekovi opet izolovani kad odu napred, Ibe i Fraser imaju livadu ispred sebe.

To mora brzo da se dovede u red da nas ne bi Martial i Lingard unakazili.
Peyson
Hajde da kažemo da bi protiv Čekićara bilo nezasluženo, ali tek sada bih pojeo sopstvenu guzicu zbog sranja sa Lesterom!
Ili bih jebao Klopu ženu? Onako, baš, ponižavajuće.
Take Two
Ma dobro, i u tim utakmicama je krenuo pravim putem, vraćao Bobija na false 9 a ceo tim na prošlosezonsku formaciju. Nije išlo jer nije lako menjati sisteme u hodu, ali danas su fino profunkcionisali. Bobi i Keita se dozvali svesti, Salah zaličio na prošlogodišnjeg, Mane kao Mane... stvorili smo gomilu šansi a iskorisili samo par, što je baš kao one fenomenalne prošle sezone.

Jedino je Matip bio podjednako loš kao i protiv LCFC i WHU. Baš je u bunaru što se forme tiče. I Robbo se zajebava, dva penala je mogao da im pokloni.
bokeli
Dobar odgovor posle dve musave tekme.
Mane nam je jedini standardno dobar od nove godine.
Salah po meni previse forsira kad je ispred i u 16, ne vidi ili ne zeli da vidi saigrace pa se zajebe i nekom nekad slucajno doda.
Take Two
To je Salahov stil, on asistira samo u trku. Kad stoji sa loptom, jedno 90% je šansa da će krenuti u prodor.

Ali da ne grešim dušu, danas je par puta lepo pokušavao da dijagonalom izbaci Afrikance i Škote koji su utrčavali na drugom krilu.

Nego, čemu da se nadamo protiv Bajerna za deset dana? Kakvi su oni u poslednje vreme, znam da se početkom sezone pričalo da bi Kovač mogao da leti, ali valjda su do sad povratili formu?
Djotun
Nadam se da će i Klopp da uvidi koliko nam je bolje sa SaaalaaaHom na krilu, pa da ulazi ka unutra. Sve bolje izgleda tako.
Smara pauza opet, ali jbg.
Stevie_G
Vrlo ohrabrujuci nastup Keite danas kao i u drugom poluvremenu protiv WH. Reklo bi se da su Fabinho-Gini-Keita najbolje resenje u vezi u ovom trenutku.

Matip pomenu neko slaba tacka, bio sam ubedjen da je superiorniji igrac od Lovrena, ali sad je tesko reci ko je gori tu, a Gomez se vraca tek u martu.

Kriza gotova laugh.gif Navijamo za Chelsea sutra.
bokeli
CITAT (Take Two @ Feb 9 2019, 06:26 PM) *
Nego, čemu da se nadamo protiv Bajerna za deset dana? Kakvi su oni u poslednje vreme, znam da se početkom sezone pričalo da bi Kovač mogao da leti, ali valjda su do sad povratili formu?

Naprzice Klop ove nase u to nema sumnje, posebno sto je Bajern u pitanju biggrin.gif.
Take Two
Kad naprži Lovrena, ima da zabije tri autogola.

Ali mislim, valja li šta taj Bayern ovih dana? Jesu im Gnabry i Coman zakucani kao startne opcije, ili će se vraćati Robben i Ribery?
dzoker
CITAT (Take Two @ Feb 9 2019, 10:21 PM) *
Kad naprži Lovrena, ima da zabije tri autogola.

Ali mislim, valja li šta taj Bayern ovih dana? Jesu im Gnabry i Coman zakucani kao startne opcije, ili će se vraćati Robben i Ribery?

Realno sve se vrte neke vesti kako je Bajern bas u krizi i da ceo roster treba da menjaju, al da budem iskren ja cu se bas iznenaditi ako mi njih izbacimo. Najvise nade mi ipak daje Klop jer se peglao sa njima godinama. Mislim u svakom slucaju taj dvomec je sudar titana.
Digital_Jesus
Kako je prijalo ovo juče, pogotovo onaj treći gol - gotovo da sam zaboravio koliko je ovaj tim sposoban za takvu vrstu akcija. Ceo tim je odigrao jako dobro, a gle čuda, i Naby Keita je bio odličan, a kako i ne bi kada konačno igra na poziciji za koju je i kupljen. Nadam se da će ovo biti najava njegovih konstantnijih partija.

Što se Bajerna tiče, naletih na ovo:

CITAT
Bayern Munich have now conceded eight goals from counter-attacks this season. That's the joint worst with Nurnberg and Monchengladbach

Nadam se da ćemo i protiv njih gledati 433, pogotovo na Anfieldu smile.gif
Trunks
Sve je bilo do jaja ali one Firminove asistencije, kakav bogotac fudbala.
Svebor
CITAT (Trunks @ Feb 10 2019, 02:55 PM) *
Sve je bilo do jaja ali one Firminove asistencije, kakav bogotac fudbala.

Hail.gif
milos7
Ovaj celsi treba izbaciti iz lige..gledam rez i ne verujem
Boza_dunster
Odlican odgovor ekipe na dva kiksa....

Lagana pobeda....bas ono sto nam je trebalo....

Spremanje za svabe sada....

Sto se tice prvenstva....mislim da sve staje u taj mec protiv Jedinstva.....ako dobijemo, verujem da cemo na talasu toga nekako uspeti da privedemo sve to kraju.....

Bas ultra vazna utakmica...nekako jedva cekam da dodje....bas drma neizvesnost...

Tu sa pobedom odgovaramo celom svetu da smo spremni za titulu....a svi ce cekati nas kiks tu....ko da gledam....vec su svi poskakali jedva sacekajuci nase kikseve da kenjaju....

Tu mozemo svima da se pokenjamo u usta....
Digital_Jesus
CITAT (Boza_dunster @ Feb 10 2019, 07:52 PM) *
Odlican odgovor ekipe na dva kiksa....

Lagana pobeda....bas ono sto nam je trebalo....

Spremanje za svabe sada....

Sto se tice prvenstva....mislim da sve staje u taj mec protiv Jedinstva.....ako dobijemo, verujem da cemo na talasu toga nekako uspeti da privedemo sve to kraju.....

Bas ultra vazna utakmica...nekako jedva cekam da dodje....bas drma neizvesnost...

Tu sa pobedom odgovaramo celom svetu da smo spremni za titulu....a svi ce cekati nas kiks tu....ko da gledam....vec su svi poskakali jedva sacekajuci nase kikseve da kenjaju....

Tu mozemo svima da se pokenjamo u usta....

Mislim da će svaka utakmica do kraja biti kao finale - jednostavno, mi imamo prostora za jedan remi, ako izgubimo, već smo na drugom mestu. Stoga ne bih pridavao neki ogromni značaj tom gostovanju Junajtedu - taj derbi je uvek više od igre, sve i da se i mi i oni ne borimo ni za šta - ali svakako bi pobeda tamo u ovom trenutku bila slađa nego inače. Kako god, to je po meni ujedno i najteža utakmica koju imamo u ligi do kraja sezone, jedino gostovanje u top6, a ne ide nam ruku ni njihova forma u poslednjih par meseci.

Dee Jay
Mislim da je propuštena šansa da se na +7 Siti potpuno dotuče psihološki, ne verujem da bi se dobro nosili sa tim da moraju toliko da jure, ali dobro i ovako jure, imamo "game in hand".

Ako ne možemo da pobedimo ekipu sa privremenim menadžerom, koja jaše na talasu oslobođenja od Mouovih stega i ništa više, i ne bi trebalo da budemo šampioni.

Voleo bih da kao pre tačno 10 godina izađemo u sivo-crvenoj garnituri i nakantamo ih, pa da opet da čujem čuveno "couldn't care less"

Ova ekipa Liverpula je po mom mišljenju minimum za polufinale LŠ, leže joj dvomeči. Mislim da možemo da prođemo Bajern i da se ne oznojimo, samo da nas ova pauza ne resetuje posle ovako dobre utakmice protiv Bormuta, bar je 10, ne 14 dana.

Da, pre deset godina imali smo Real i Junajted u istoj nedelji.
Boza_dunster
Kako nema ogroman znacaj?....mec koji odredjuje ili ides gore ili tones....

Tu pobedom odbijamo nalet Sitija i vracamo kontrolu i pokazujemo svima da smo sposobni za to....

Jos posebno ovakav derbi gde nas svi cekaju da kenjaju po nama....

A i sam kazes....najteze gostovanje do kraja sezone...jos jedan plus znacaju tekme....

Pobeda u Mancesteru otvara vrata titule...

Nadam se da su Klopara i igraci svesni toga....na krilima te pobede se ide do kraja...
Dee Jay
Kakve veze ima i da pobedmo na OT, ako ćemo da umorni posle nekog gostovanja u LŠ da izgubimo bodove protiv nekih bunkeraša koji će da grebu za opstanak?

U tom kontektstu ta utakmica nije ništa važnija od bilo koje druge do kraja, samo nam sve pobede garantuju titulu i to bi trebalo da bude zadatak. Ali svakako da će mi biti muka ako uzmu bod ili ne daj bože pobede i krenu da seire kako su izbili titulu iz ruku Liverpulu, moćni Junajted i feel good caretaker Ole dry.gif
Boza_dunster
To sad ide u sferu sbbkbb

Donosi na polju samopouzdanja i svega ostalog....

Ne budemo li dobili taj mec, ne verujem da cemo moci do titule...

Tu pobeda gura sve napred...prosta stvar...

Kao sto smo eventualnom pobedom nad Sitijem mogli zatvoriti prvenstvo....tako i sad imas sansu da vratis sve u svoje ruke i da kontrolises....
Dee Jay
To se slažem, ako smo negde podbacili, to je samo bod u dva meča protiv direktnog konkurenta, koga smo do tada razbijali kad smo hteli, kako smo hteli, to mi teže pada od Lestera i Vest Hema.

Jednostavno, sezona je preduga da sve na kraju ne dođe u očekivani ravnotežni položaj. Zato ova ekipa, ako hoće da otme titulu mora da prevaziđe samu sebe od sad pa do maja, jer Siti je pobeđivao 18 u nizu, a da ne pobedi 11 i pobediće svih 11, siguran sam. Ne treba se obazirati na to, već izaći i pobediti tih 12.
Take Two
Ma nisu to Zvezda i Partizan, šta vam je. Ispustićemo do kraja još pokoji bod i mi i oni, samo što sad baš ne smemo da ispustimo više od njih.
Svebor
CITAT (Take Two @ Feb 11 2019, 10:58 AM) *
Ma nisu to Zvezda i Partizan, šta vam je. Ispustićemo do kraja još pokoji bod i mi i oni, samo što sad baš ne smemo da ispustimo više od njih.

Pa da.
Trunks
CITAT (Take Two @ Feb 11 2019, 10:58 AM) *

Been saying that.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.