Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: West Ham - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stevie_G
Alisson, Milner, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Lallana, Keita, Salah, Mane, Firmino

Mirise da ce nam opet jebati desnu stranu. Ovaj put je na red dosao Felipe Anderson, mada nije toliko probojan i brz kao Gray i Zaha, ali ne sumnjam da ce super spori Milner imati mnogo problema

Lallana izvadjen sa dna kace u jako vaznoj utakmici, bio bi red da konacno odigra nesto.

Bice tesko bice 0-3
Dee Jay
Gledajte kad ovo ne bude 4-3-3 kao što svi očekuju već 4-2-3-1 sa Lalanom levo biggrin.gif

Henderson i Vijnaldum su povređeni, uz problem sa bekovima/štoperima, povrede su jedini razlog što je Lalana na terenu.

Take Two
Pa mogao je Shaqiri umesto Lallane, ali eto, daje Klopp i zaboravljenima priliku.

Osim Stukija koji nije počeo od Marakane. I Morena koji je isto tu negde.

BTW naravno da će Ljiljana levo a Bobi centralno, zašto bi im menjao mesta kad je Mo već zakucan na CF.

Sa ovakvim Matipom, pravićemo Lovrena od blata isuse.gif
bokeli
Saciri je bio ocajan od Uniteda na vamo. On ili Lalana isti klinac

Sta sere komentator, ovo je Robertsonov gol ne Keitin
Stevie_G
Samo su nas 3 puta zajebali na istu foru posle prekida, smesno delujemo u odbrani, na sredini takodje. Keita jos uvek nije dobio duel u dresu Liverpula, veliko razocarenje za sada...
emir_lfc
Henderson je otac za Keitu i Fabinha, ovo je žalosno.
Take Two
QUOTE (bokeli @ Feb 4 2019, 09:29 PM) *
Saciri je bio ocajan od Uniteda na vamo. On ili Lalana isti klinac

Sta sere komentator, ovo je Robertsonov gol ne Keitin

Naravno, ali evo Lallana je dosta živnuo danas. Igra pametnije i raznovrsnije nego Shakira, više učestvuje u igri. Greši, naravno, ali pokušava prave stvari... umesto da je samo prihvati na aut liniji i onda na slepo opali dijagonalu negde tamo u pravcu peterca, kao neki.

Lončarević obožava Robertsona, kao i većina komentatora. Svačija će da bude greška samo ne njegova. Sad da uzme loptu i zakuca je u svoj gol, ovaj bi rekao da je Alisson trebalo da brani. Evo Carra priznaje da je Robertson trebalo da isprati Antonija ali konstatuje da je Noble ipak postavio dobar blok - pa nije izblokirao Škota, jebote, izblokirao je Keitu! Robbo je samog sebe izblokirao.

Baš ne ide, iako smo se najzad vratili na 4-3-3. U najgore vreme loša forma, popuštamo i pozadi a napred još nije krenulo.
bokeli
Preslikana utakmica sa Lesterom, mi muljamo protivnik opasniji
Take Two
Šta će večeras biti izgovor, pošto sneg nije padao?

Jesu ga sudije razočarale, zažmurile na samo dva čista ofsajda umesto na tri?
Peyson
Zašto imam utisak da se raspadamo?
Možda zato što dok je sralo sralo je, ali pre ili kasnije pojavi se adekvatan probiotik i otvori ti oči da ne kenjaš cveće i da jednostavno pogrešno igraš.
acc
Kakvo sviranje kurcu.Cim ti neko postavi tvrdju odbranu ne mozes prici golu a mogli i da nas dobiju posle onih pacerskih gresaka iz prekida.
Evo i Alison glumi ludilo.Origi debilcino.mada bilo bi.mnogo sa damo 2 gola iz ofsajda.
bokeli
Pojescu se. Radovasmo se Rafinom trijumfu i odlazak na 7 razlike + sitijevom rasporedu, kad ono 2 tekme kasnije samo +3.
Sto jje go kur.. kad ti Siti dise za vratom i igraju svaku tekmu dan ranije od nas.

Opet slabo, generalno svi. Robertson direktni krivac i proslu i ovu za golove. Mane jedina svetla tacka donekle.
Mora Klop da nadje resenje, igramo nista od 3.januara. Stvarno bi bila steta da ovakvu sezonu ispustimo
Digital_Jesus
Šteta. Odbrana je delovala kao iz perioda pre Virdžilovog dolaska. Napad i sredina suviše statični, malo kreativnosti, malo organizacije. Keita i Mane jedini koji su nešto pokušavali u drugom poluvremenu, Firmino je odigrao jednu od najslabijih utakmica kod nas, ne pamtim kad je bio ovako loš. Već vidim kako će Everton da se naguzi Sitiju u sredu, tako da tada već padamo na drugo mesto, a pritisak nikad neće biti veći.

Posle dugo vremena, sve mi se čini realnijim da neće biti ništa od titule ove godine.
Take Two
QUOTE (Peyson @ Feb 4 2019, 10:57 PM) *
Zašto imam utisak da se raspadamo?
Možda zato što dok je sralo sralo je, ali pre ili kasnije pojavi se adekvatan probiotik i otvori ti oči da ne kenjaš cveće i da jednostavno pogrešno igraš.

Apsolutno. Toliko smo se provlačili na sreću i ludilo, nerealno je očekivati da nas sere baš od prvog do posledjeg dana sezone.

QUOTE (bokeli @ Feb 4 2019, 11:01 PM) *
Mane jedina svetla tacka donekle.

Mane cele sezone jedini nešto pokazuje u napadu, ali Nemac samom sebi čestita što je gurnuo Salaha na CF i pita se zašto li to nije uradio ranije isuse.gif

Danas nam je vratio prošlosezonsku napadačku formaciju, ali gle čuda - nisu uigrani u njoj! Bobi konstantno kasnio sa dodavanjima, Salah i Mane nisu znali gde da idu, iza njih Lallana nešto pokušavao ali ne može jebiga improvizacija da prođe protiv jače odbrane.

Keita užasan; lepo je što nešto pokušava, ima dobar pregled igre, ali svaku loptu je loše dao.

Matip tragikomičan, kako nismo preko njega i Alisona primili bar dva, ja nemam pojma.

Robertson jede govna po običaju, forsira i trči kao blesav ali da pronađe saigrača ne ume, a kod prekida čuva vazduh.

Milner pazio da ne ispada u kontrama kao protiv Zahe, ali ga zato nije bilo u napadu. Salah pošalje loptu na krilo, a tamo bek juri sa pola terena da je nekako zadrži u igri.

Origi sa klupe, jebotebog. Origi Divock. I Šakira umesto Ljiljane, Kurta-Murta.

Cenim da će nam poslednje nade u titulu okrutno dotući Solskjaer na Old Traffordu sad.gif
Boza_dunster
Nemoj da padate u depresiju braco....

Ima jos da se igra dosta....

I dalje se za sve mi pitamo...

Jeste kriza...prosuili smo 4 boda u dva meca...

Valjda ce ovo da ih trgne...zadnji je cas...

Matip od kad se vratio u 11...katastrofa....Lovren za njega igrac....unosi nesigurnost...dosta napada preko njega....

Keita i Fabinjo tuc muc...ja tebi ti meni i tako 200 puta bez konkretnog ucinka....

Lalana se trudi ali nema noge i brzinu....vidi se da je dosta dugo bez ovakvog nivoa fudbala....

Saciri los isto....i on nam treba kao lebac da se vrati u formu....

Bobiska uzasan veceras....toliko potencijalno dobrih napada je zasro sa tonu gresaka...

Nismo ni zasluzili da pobedimo....bogovi fudbala ne daju pobede za ovako nesto...

I opet ono....bolje bod nego nista....visili smo opet...

Mora za vikend da se vrati ekipa na prave staze forme i da navijamo da Everton i Celsi odrade makar malo posla i za nas....
Djotun
Slepački klub, luzerski mentalitet, a pretenciozan trener pun svojih zabluda. (Zanimljivo, živi u Brendanovij kući u Formby-u). Loša priča. Ovaj klub donosi samo nesreću i ozlojađenost, utiče na odnos sa prijateljima, porodicom, utiče na zdravlje, na slobodno vreme. Daješ mu sve, dok ti on meće iz bulje u usta, a u međuvremenu te malo pomazi.
Slepci, jadnici. Opet nas januar košta kao i pre 5 godina, i nema sumnje da će ishod biti isti. Što pre to bolje, da se ne ložimo i ne sabiramo bodove kao pre 6 dana, +7 we gonna win the league. Nije ni čudo što služimo za sprdačinu, decenijama. Šta su koje pičke materine radili u Dubajiu, kad ne znaju gde se nalaze, svi se raspadaju, što od umora što od konfuzije. Tačno se vidi useravanje u gaće, niko ne sme da preuzme odgovornost, samo dodaš prvom do sebe i skloniš se. Čmarovi jedni bez jaja. Umesto da grizu, da uđu u legendu, ući će u viceve.

Koliki si to stručnjak šmekeru Klope da smatraš da je ok da nas posle 30 godina muke zajebavaš sa ovim klošarenjem, od igre, preko pozajmice Klajna, do tvrdoglavosti da ti ne treba niko, da je ovaj tim egal sa Gvardiolinim. Mora da se lik drogira u venu. Nema nama sreće verovatno nikad.
Dee Jay
@Djotun Hail.gif za rant

Mislim da nijednog trenutka ove sezone nismo bili favoriti za titulu. Mozda kada smo izvukli +7, ali i to je trajalo koju nedelju, ali ni po igri, a ni po rosteru, ne.
Trunks
Danas smo izgubili titulu, sutra ako Everton dobije nekim ludilom opet smo osvojili itd. smile.gif Svakome naiđe loš period, imali su ga i oni, jebiga povadićemo se već nekako.

Meni iskreno Keita nije bio toliko užasan (ne za više od prelazne ali ne horor koliko svi pričaju). Jeste da je duele izduvao generalno ali dodavanja stvarno mislim da mu nisu bila loša osim par puta. Vukao je napred i probavao jbg, samo u odbrani smeće. Firmino nula, a Salah se tek u drugom setio malo kako se igra po desnoj strani, navikao da statira u sredini...
Djotun
QUOTE (Dee Jay @ Feb 5 2019, 12:34 AM) *
Mislim da nijednog trenutka ove sezone nismo bili favoriti za titulu. Mozda kada smo izvukli +7, ali i to je trajalo koju nedelju, ali ni po igri, a ni po rosteru, ne.

Kako nismo jbt, vezali 8 pobeda u decembru, igra se značajno popravila, City izgubio 3 od 4 tekme, svi smo poleteli, i između božića i tekme na Etihadu bili smo favoriti za titulu bez dileme.

Od te tekme krećemo da se useravamo, i slepački mentalitet je isplivao. Bukvlalno ni Brajton ni Palas nije trebalo da dobijemo. Sličan ovakav raspad igre i rezultata nam se desio i pre dve godine u januaru i februaru. S tim što smo tada imali tekme na dva dana, i dosta slabiji squad a i depth.

Što se tiče nas kao favorita za titulu, nakon što je City izgubio od Beniteza kvota da će Liverpul biti šampion je bila 1,36 ! Nakon što mi nismo dobili Lester skočila je na 1,57 ,
City dobija Arsenal, kvota na nas ide na 1,66 , da bi posle one bede sinoć bila 2,1 i više nismo prvi favorit za titulu. (kvote sam pratio na bet365)
Digital_Jesus
CITAT (Djotun @ Feb 5 2019, 03:57 PM) *
Kako nismo jbt, vezali 8 pobeda u decembru, igra se značajno popravila, City izgubio 3 od 4 tekme, svi smo poleteli, i između božića i tekme na Etihadu bili smo favoriti za titulu bez dileme.

Od te tekme krećemo da se useravamo, i slepački mentalitet je isplivao. Bukvlalno ni Brajton ni Palas nije trebalo da dobijemo. Sličan ovakav raspad igre i rezultata nam se desio i pre dve godine u januaru i februaru. S tim što smo tada imali tekme na dva dana, i dosta slabiji squad a i depth.

Što se tiče nas kao favorita za titulu, nakon što je City izgubio od Beniteza kvota da će Liverpul biti šampion je bila 1,36 ! Nakon što mi nismo dobili Lester skočila je na 1,57 ,
City dobija Arsenal, kvota na nas ide na 1,66 , da bi posle one bede sinoć bila 2,1 i više nismo prvi favorit za titulu. (kvote sam pratio na bet365)

Zato sam ja odigrao na nas još u septembru kada je kvota bila 6.00, čisto da me više peče bag.gif

Ništa nije još uvek izgubljeno, ali sa ovakvom igrom nemamo mnogo čemu da se nadamo. Ako se nešto ne promeni već u subotu i ne pobedi se Bornmouth, mislim da smo završili priču.
Svebor
Evo, da ne kenjam ja...

"Keep it to your self, or seek help." - Paul Maychin, 2019.
dzoker
Meni ovi svi kao jutjuberi sto su kao fanovi su nekako ljigavi bas. Ovi sa redmena mi deluju da ih bas zabole i za klub i za sve. Stalno su nesto nasmejani, pozitivni ali onako nenormano. Svakog igraca velicaju kao da je Mesi licno. Bitno da su kao klovnovi sa hiljadu ovih dzidza bidza suvenira vezani za klub od solja do tepiha, a nema nikoga ozbiljnog da kaze kada se desava nesto lose i da lepo to kazu. Evo i u ovom videu ovaj lik prica kao sta se sada kao bunite, sva nam ide super haha, pa gde on zivi. Bez ikakve sprdnje zasrali smo kao nikada do sada jer ovakvu sansu kakvu smo sada imali da odemo na zaista veliku prednost, tesko da cemo opet imati. Jedini ko nesto vredi u tim ajde da kazemo medijima je Karager.
Svebor
CITAT (dzoker @ Feb 6 2019, 11:34 AM) *
Meni ovi svi kao jutjuberi sto su kao fanovi su nekako ljigavi bas. Ovi sa redmena mi deluju da ih bas zabole i za klub i za sve. Stalno su nesto nasmejani, pozitivni ali onako nenormano. Svakog igraca velicaju kao da je Mesi licno. Bitno da su kao klovnovi sa hiljadu ovih dzidza bidza suvenira vezani za klub od solja do tepiha, a nema nikoga ozbiljnog da kaze kada se desava nesto lose i da lepo to kazu. Evo i u ovom videu ovaj lik prica kao sta se sada kao bunite, sva nam ide super haha, pa gde on zivi. Bez ikakve sprdnje zasrali smo kao nikada do sada jer ovakvu sansu kakvu smo sada imali da odemo na zaista veliku prednost, tesko da cemo opet imati. Jedini ko nesto vredi u tim ajde da kazemo medijima je Karager.

Ma, da bre, nije pravi navijač Pol, koji je ceo život na Enfildu (kao i njegov ćale), pravi navijači smo mi koji seremo na netu.
1jeAhonen
CITAT (dzoker @ Feb 6 2019, 11:34 AM) *

No way, igra se jos dosta, ups n downs ceka svaki klub, a otimanje bodova bice poslastica...klubova u borbi za opstanak. Glavu gore! YNWA
Djotun
Meni nije jasno kako je onaj slepac Origi uspeo da doda loptu Fabianskom sa dva metra, umesto da bira gde će da je nabije u gol.
Svebor
CITAT (Djotun @ Feb 6 2019, 10:47 PM) *
Meni nije jasno kako je onaj slepac Origi uspeo da doda loptu Fabianskom sa dva metra, umesto da bira gde će da je nabije u gol.

Meni nije jasno kako je uspeo da ga metne Evertonu. tongue.gif
Take Two
... iz ofsajda.

Fabianskom mislim, ne Pickfordu.
dzoker
Pogledao sam raspored i nama i njima do kraja. I mi i oni imamo brda zajebanih meceva , tako da nije nemoguce i Siti da pukne jos koju da se ne lazemo. Samo da se ovi nasi trgnu i da se ne ispusti do kraja ni jedan jedini bod od bilo koje ekipe van top 6.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Feb 5 2019, 03:57 PM) *

Sedam poena više u trci protiv ekipe koja drži rekord po broju poena, u decembru, i ne znači mnogo, šta god kvote kao najbolja kvantitativna mera pokazivale, menjaće se iz kola u kolo. Siti je izgbubio poene u decembru, mi sad u januaru/februaru, i sve je došlo u logičan egal. Teško je bilo očekivati da će Siti sa takvom ekipom nastaviti loše, a da ćemo mi preko Origijia u poslednjim sekundama osvajati titule. Kao što nije trebalo biti euforičan u decembru, tako ne bi trebalo padati u očaj ni posle poraza na Etihadu, ni posle ova dva remija. Ali ako uzmemo u obzir da je već februar, a da i dalje čitamo ovakve naslove (ovo je datirano na 28.1. da budem pošten), Siti je sa većom mogućnošću da kvalitetno rotira, favorit.

Ako posmatramo samo tabelu, napravljen je veliki pomak u odnosu na prošlu sezonu, i u nekim ranijim sezonama, sada bi imali prednost od 10+ poena na vrhu. Ključ je ležao u odlično organizovanoj odbrani, i definitivno smo platili ceh ove makeshift odbrane u poslednjim kolima. Jaka odbrana je odlika šampionskih timova, i pobeda od 1:0 je pobeda kao i ona od 5:0, ali napred previše škripi cele seozone i zato bih dao blagu prednost Sitiju.
dzoker
CITAT (Dee Jay @ Feb 7 2019, 12:17 PM) *
Ako posmatramo samo tabelu, napravljen je veliki pomak u odnosu na prošlu sezonu, i u nekim ranijim sezonama, sada bi imali prednost od 10+ poena na vrhu.

Pazi ovo niko ni ne spori, ali koga zabole. To je ta prica tipa iz ugla vlasnika ili nekih glavonja. Ali to nije normalan ugao gledanja ako si navijac. Naravno da sam evo recimo ja generalno zadovoljan i ekipom i trenerom i da smo mi sa Klopom napravili jedan iskorak u odnosu na sezone pre njega. Ali ako igras finale lige sampiona neces sigurno da razmisljas kao super rezultat, prosle sez se nismo ni plasirali. Kad igras takav mec naravno da samo hoces pobedu i onda se desi ono sto smo svi videli, pa naravno da mi dodje da se ubijem. E tako je i sada, pa jbt kad imas must win mec protiv Lestera i Vest Hema i ti ne dobijes nijedan, bilo bi ludo da ja sada pricam ma sta kao evo prvi smo, a znas kakve posledice mogu da budu zbog takvih kikseva.
Dee Jay
Naravno da ako si u prilici da se boris za trofej, i izgubiš, trebalo bi da budeš ljut i razočaran, ali teško je očekivati da pobeđuješ svaku utakmicu tako što nećeš primiti gol, dok napred mesecima ne vidimo ništa uigranije od centaršuta bekova u prepun šesnaesterac.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Feb 8 2019, 12:54 PM) *
Naravno da ako si u prilici da se boris za trofej, i izgubiš, trebalo bi da budeš ljut i razočaran, ali teško je očekivati da pobeđuješ svaku utakmicu tako što nećeš primiti gol, dok napred mesecima ne vidimo ništa uigranije od centaršuta bekova u prepun šesnaesterac.

Suština. A pritom je šesnaesterac često prepun samo protivničkih štopera, tek se poneki fantom u crvenom šetka okolo i čeka otpadak.

Da ne bude da previše prikenjavamo, realno se timovi jako zatvaraju protiv nas, a svaki bunker je teško probiti. Ali prošle godine smo imali recept! Jebeni gegenpress koji je Klopa proslavio i nama zamalo doneo titulu šampiona Evrope! Koliki retard moraš da budeš da bi odustao od toga? I to zašto, da bi pomogao odbrani? Pa zbog toga si potrošio 140 miliona na Alissona i VVD, FFS - zar moraš još i napad da žrtvuješ?

Ali džabe, Klopp misli da može cele sezone da forsira defanzivu sa desetoricom, a onda kad nam zafali gol, samo da pritisne dugme i odmah pređemo u ofanzivu sa osmoricom. Pa ne može to tako lako, rođače. Nisu ti igrači roboti. Može Firmino da se povlači i pet meseci se bije za loptu kao da je DCM, ali zato kad ga budeš vratio na lažnu devetku, on će jedno vreme svaki pas da šalje metar iza Salaha i Manea koji utrčavaju.

Tečnu igru si imao, uigran tim, efikasan, atraktivan. Sve si to sjebao da bi izboksovao više pobeda od po 1-0 iz penala.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.