Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC vs Arsenal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Boza_dunster
Jos jedna u nizu ultra vaznih utakmica.....

Mora da se brani zimnica....da se pokaze sampionski karakter.....

Lepo je dan danas poceo...Stivi prcao Brodzersa....sad jos Livdza da odradi svoje i moze da se sika...
emir_lfc
CITAT (Boza_dunster @ Dec 29 2018, 05:14 PM) *
Jos jedna u nizu ultra vaznih utakmica.....

Mora da se brani zimnica....da se pokaze sampionski karakter.....

Lepo je dan danas poceo...Stivi prcao Brodzersa....sad jos Livdza da odradi svoje i moze da se sika...

Sad nam je svaka ultra važna, nadam se da cemo vratiti ove na fabrička podešavanja. smile.gif

Treba dodat i da su Vukovi dobili Totenham, tako da je niz koji si naveo još lepši smile.gif
bokeli
Videcemo kako ce delovati ovo samo sa Vajnaldumom i Fabinjom na sredini. Cini mi se da im je ovo prvi put.
Dosta ofanzivna postava za derbi. Cenim da Klop racuna na Arsenalovu losu odbranu biggrin.gif
LjutiKrilo
kakav blickrig leptejebo
Peyson
Možda bi mi u nekim trenucima bilo žao roblja, da nisu tako bezobrazni.
Đini u 90 posto slučajeva ispravljao brljotine Endija i danas baš lošeg Fabinja.
Bobi bogotac uvek protiv Arsenala.
Take Two
QUOTE (Peyson @ Dec 29 2018, 07:22 PM) *
Đini u 90 posto slučajeva ispravljao brljotine Endija i danas baš lošeg Fabinja.
Bobi bogotac uvek protiv Arsenala.

+1

Očajni su Fabinho i Robbo, ne znam koji im je kurac, pogotovo ovom drugom koji em nema nameru da isprati onog Arsenovog malog, em očajne lopte daje. Klopp mu se nekoliko puta napominjao majke kad gurne loptu u Manea koji ima dva čoveka na sebi.

Bobijev drugi gol je apsolutni spektakl Hail.gif

Nisam znao da se Salah ovoliko zajebava sa penalima, skoro svaki po sredini.

Sad lepo smiriti i odigrati 45 minuta bez primljenog, da se popravlja polako gol razlika.
Dee Jay
Htedoh da napisem, bice ovo drobljenje kao u februaru 2014, al reko da ne baksuziram tongue.gif
Take Two
Pitaju Klopa "Bili ste u uspešnim klubovima, da li ste ikada igde osetili ovakvo uzbuđenje među navijačima?" isuse.gif

Srećom on lepo kaže "Lagao bih ako kažem da nisam, u Majncu je ceo grad poludeo kad smo osvojili promotion, posle u Dortmundu oko titule isto". Ne znam što im stalno nabacuju ove poltronske voleje, sugerišu im da kažu "Ne, nikada i nigde, ovi navijači ovde su apsolutno najbolji na svetu." Marš bre.
Djotun
QUOTE (Take Two @ Dec 29 2018, 08:46 PM) *
Pitaju Klopa "Bili ste u uspešnim klubovima, da li ste ikada igde osetili ovakvo uzbuđenje među navijačima?" isuse.gif

Srećom on lepo kaže "Lagao bih ako kažem da nisam, u Majncu je ceo grad poludeo kad smo osvojili promotion, posle u Dortmundu oko titule isto". Ne znam što im stalno nabacuju ove poltronske voleje, sugerišu im da kažu "Ne, nikada i nigde, ovi navijači ovde su apsolutno najbolji na svetu." Marš bre.

Koliko me ovo samo izluđuje, svako normalan zna da se "čuveni" Liverpulov Kop odavno ne može meriti sa Žutim zidom na Vestfalenu. I opet iznova glupavi ljudi traže nekakva poređenja, i islilovano traže neku veličinu i kult u atmosferi i stadionu koji odavno ima problem upravo sa tim. Danas su se "navijači" smorili na 4:1 oko 60. minuta, ono je tužno bilo slušati, sa nekim pesmicama tu i tamo, i vrlo jasnim navijanjem grupice iz Londona.

Ono što je bitnije, mi i dalje šamaramo. Koga i kad stignemo, ovo je neviđeno. Kažem neviđeno jer nam je igra npr danas puna nekih trzavica, gluposti, Lovren se nešto zaleće ispada, pa opet nabijemo 5 komada sa lakoćom. Takođe mi je neverovatno da i dalje delujemo kao da smo na 50-60% mogućnosti i želje i htenja haha.
Na Etihad treba ići šmekerski, da se napadne, da se dobije. Tako se osvajaju titule, i tako se šalje poruka. Ako bi dobili tu tekmu, svi ostali klubovi bi ulazili u tekme sa nama da nam se naguze, kao što se Sitiju dešavalo dobrih 18 meseci.
milos7
Kakav je smeker Bobi Firmino dancing.gif
Take Two
@Djotun: Apsolutno.

Čini mi se da smo od Kardifa na ovamo počeli opet da igramo fudbal, trpamo golove sa svih strana (umesto da se zadovoljavamo sa 1:0 i posle strepimo do devedesetog). Još samo da opet ošurimo Pepa u gostima, ili bar da uzmemo bod, i počeću stvarno da razmišljam o tituli. Ali pre toga nikako - lepo kaže Klop, nismo još ni četvrto mesto osigurali sleep.gif

QUOTE (milos7 @ Dec 29 2018, 09:48 PM) *
Kakav je smeker Bobi Firmino dancing.gif

Neverovatan.

Digital_Jesus
Ovo je baš bila poslastica juče, skoro pa perfektno osim par trzavica od strane Fabinja i Robertsona. Bobby Dazzler igrač utakmice.

Žao mi je što nije bilo više zbog onog papka Sokratisa i onog besramnog zatezanja Salahu na kraju utakmice, kao povodom simuliranja penala, a penal nikad čistiji, neverovatno. Šteta što mu Virdžil nije lupio jednu vaspitnu biggrin.gif

Nikad bolji decembar - 8 utakmica u svim takmičenjima i 8 pobeda. Savršeno.
Take Two
Eto na šta je fudbal spao, nekad su se u tunelu peglali baš ozbiljno a sad ova učtiva razmena mišljenja prolazi kao nekakva frka.
Boza_dunster
Jos jedna savrsena utakmica u nizu....cepamo kao besni....

Kako smo samo ubacili u trecu brzinu(stp neko rece imamo jos fore u sebi, tako da cuvamo petu za kasnije)....pregazismo ih nakon primljenog gola kao od sale....

E sad je onih +7 biggrin.gif......

I mec sezone u cetvrtak.....pobedom mozemo da zavrsimo jedno 80% posla za osvajanje titule...jedva cekam da pocne....
1jeAhonen
Ne treba strepeti od duela sa Sitijem, a ni ocekivati da ce se eventualnom pobedom resiti pitanje konacnog pobednika PL. Bilo bi naravno odlicno da ih dobijemo ali treba dobijati i ostale potom...GO YNWA!
Svebor
Pa, srecna nam Nova godina i fala Deda Mrazu na poklonima. biggrin.gif

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.