Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC vs Njuka
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Boza_dunster
Da otvorim na vreme da se opet ne zaboravi tema.....

Naravno, pederski SK nas nije stavio u 3 osnovna programa iako smo prvi i vodimo +4 ispred plastike(jes doduse atraktivniji mec ali boli me stojko, livdza je prva).....neka ga supe...i njihovi pederski podcasti gde Livdza uvek dolazi srecno do bodova i ne igraju nista....

Dakle strim ko nema jbg....

Take Two
Ja imam sve SK, ali ipak češće gledam na strimu. Bude ih uvek na reddit.com/r/soccerstreams. Komentatora ima raznih, ali je i najgori među njima milion puta manji smarač od Viškovića.

SK podkaste doduše nikad nisam slušao, jesam mazohista ali ipak imam i ja neke granice...
redsi
U poslednjem podcastu Novakovic je izjavio da ce City lagano da osvoji sa 5+ bodova razlike. Doduse odustao je od tvrdnje da ce United biti drugi biggrin.gif Lik je dobar poznavalac fudbala u to nema sumje, ali je tesko ostrascen i pristrasan.
dzoker
CITAT (redsi @ Dec 26 2018, 07:40 AM) *
Lik je dobar poznavalac fudbala u to nema sumje, ali je tesko ostrascen i pristrasan.

Brate da se ne zezamo, lik je tezak nemac pojma. Bukvalno samo gleda trenutno kako neko igra i onda projektuje odmah da ce taj i taj biti sampion. Smesan je lik. Tako je pred proslu Primeru tokom leta pricao na sva usta kako ce Real da se proseta ligom i krenula sezona Barsa ih kao i obicno ostavila 10+ poena ispod. A jos ta ostrascenost za UTD na nivou lika koji ide u 7 osnovne mi je presmesna
redsi
Jedna kategorija je poznavalac a druga neki predvidjac buducnosti ili neka baba vanga.Pogledaj ove elitne engleske analiticare i njihove prognoze pa ces onda i njih morati staviti u tu kategoriju nemaca pojma.Ne mozes kao navijac Liverpoola da ga gotivis ali reci da nema pojma o fudbalu je smesno.
dzoker
Pa ja samo kazem cinjenice sto lik iznosi i da sve sto prica su gluposti van svakog pojma. Mislim, lik prica za Brodzersa da je neki super master mind, pa sta na to da se kaze.
Take Two
QUOTE (dzoker @ Dec 26 2018, 10:32 AM) *
Mislim, lik prica za Brodzersa da je neki super master mind, pa sta na to da se kaze.

Tako sam i ja trubio da je Moyes do jaja izbor za Man Utd, samo mu treba dati vremena (da napravi Everton od njih), ali uzalud - oni odmah tras LVG pa u nove radne pobede, pa onda šampionski Mourinho...
dzoker
CITAT (Take Two @ Dec 26 2018, 11:31 AM) *
Tako sam i ja trubio da je Moyes do jaja izbor za Man Utd, samo mu treba dati vremena (da napravi Everton od njih), ali uzalud - oni odmah tras LVG pa u nove radne pobede, pa onda šampionski Mourinho...

biggrin.gif biggrin.gif Pa dobro mozda ima i toga haha
Digital_Jesus
CITAT (Boza_dunster @ Dec 26 2018, 12:15 AM) *
Da otvorim na vreme da se opet ne zaboravi tema.....

Naravno, pederski SK nas nije stavio u 3 osnovna programa iako smo prvi i vodimo +4 ispred plastike(jes doduse atraktivniji mec ali boli me stojko, livdza je prva).....neka ga supe...i njihovi pederski podcasti gde Livdza uvek dolazi srecno do bodova i ne igraju nista....

Dakle strim ko nema jbg....

Ako imaš kablovsku preko SBB-a, trebalo bi da od 15. decembra do 15. januara imaš otključane (skoro) sve kanale - na SK4 će biti utakmica.

Mislim da ćemo na ovoj utakmici videti neku ozbiljniju rotaciju, pre svega napred, treba odmoriti front 3, biće nam potrebni 29.12. i 03.01.

bokeli
Na vreme smo otvorili Rafin bunker, sad lagano jos 2-3 kom biggrin.gif
Boza_dunster
Sampionski gazimo....

Sve sama rutina.....

+7 baby....sve se otvara.....

Ako drknemo Arsenal i onda Siti moglo bi to biti i pobede koje donose titulu posle toliko godina....

Nikad blizi smo....

Uh koliko su vazna sledeca dva meca....
milos7
+6 ipak, gleda se ko je drugi smile.gif
Boza_dunster
Uh da....totalno sam smetnuo Totnem....ladno pade plastika na 3.mesto....
Take Two
Ajde što su izgubili, nego treći poraz u četiri utakmice blink.gif Sad ako ih dobijemo na Etihadu, biće to kao najnormalnija stvar... a ako izgubimo, vrhunsko iznenađenje.

Mnogo bolje igramo u napadu, moram da priznam. Nije mi jasno šta se promenilo u tih poslednjih mesec dana - nadao sam se da će Keitin povratak tu biti ključna stvar, ali on je ipak na periferiji a mi nekako proigrali i bez njega.
Djotun
JE BO TE LJUUUDI.
Ali polako, ima još pet meseci, dizginemo.
milos7
U nekoj od prethodnih godina ovaj broj poena Liverpula bi garantovao da je vec na pola uzeo titulu, ali ovde ima jos da se gura 19 kola.
Tako da, kolo po kolo..

Dobro je sto ga je Lovren onako zavukao, da malo dobije samopouzdanje, trebace za ove bitne utakmice.
Digital_Jesus
Posle 19 kola 16 pobeda, 3 nerešena i 0 izgubljenih. Jedino za čime se ovde može žaliti je možda remi sa Arsenalom, ali i to je sasvim korektan rezultat imajući u vidu da smo igrali u gostima i da je Arsenal bio sasvim solidnoj formi.

Biće ovo long run, ne smemo se zanositi, jedan kiks i situacija je opet napeta i tu ne mislim samo na Siti, nego i na Totenhem. Ako se ne varam, u drugom delu sezone, kada je reč o top6, gostujemo Sitiju i Junajtedu, a čekamo Arsenal, Čelzi i Totenhem. Na papiru ne bi trebalo da bude teže, ali nikad se ne zna.
Svebor
dancing.gif
Boza_dunster
CITAT (Take Two @ Dec 26 2018, 06:13 PM) *
Ajde što su izgubili, nego treći poraz u četiri utakmice blink.gif Sad ako ih dobijemo na Etihadu, biće to kao najnormalnija stvar... a ako izgubimo, vrhunsko iznenađenje.

Mnogo bolje igramo u napadu, moram da priznam. Nije mi jasno šta se promenilo u tih poslednjih mesec dana - nadao sam se da će Keitin povratak tu biti ključna stvar, ali on je ipak na periferiji a mi nekako proigrali i bez njega.

Znas zbog koga.....

Fabinjo....peglaci maestralno....sada vec par asista....poneki gol i standardno dobra igra na sredini.....on je tu x faktor....

A napred Saciri naravno....nevidjeni x faktor....
milos7
Znaci nista od onih natpisa da Klop prodaje Fabinja Milanu biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.