Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Vulvsi-Liverpul
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
bokeli
Mi posed oni vise suteva, nekako smo panicni pozadi.
Take Two
Ajde pozadi, na Lovrena smo navikli, ali šta Keita radi sa loptom majko moja...

Potpuno je nehumano što ga Klopp tera da igra lažno levo krilo.
bokeli
Da, plus i Milner na desnom beku. 5 od 6 veznjaka nam igra veceras. Jedino Vajnaldum odmara. A sa ovakvim Lovrenom i gustim rasporedom kontrola na sredini nam je najbitnija, da se protivniku da sto manje sansi.
Klajn je bio sasvim korektan u nedelju
Take Two
Izgurasmo do kraja relativno udobno, još se VVD upisao Hail.gif

Kad god je pravoverni dvojac raspoložen, protivniku se tresu gaće. Kad oni nemaju prostora da istrče, mi sa loptom ne znamo šta ćemo.

Fabinho nastavlja da dominira, šteta za Keitu da se skršio već u prvoj prazničnoj.

I Henderson je dosta dobar, brzo razmišlja i otvara kontre sa dva dodira.
milos7
Virdzil posle god dana skoro, prvi gol u PL. Zasluzio je vise i ranije.
Skoro je Karager komentarisao kako je kad Salah igra kao CF i kao krillo i statistika mu ide u prilog, sve utakmice kada je bio napred smo dobili.
Ako je to talija onda ok, ali mnogo je zajeban kad ulazi bocno. Danas do 65 minuta igrao napred.
Znaci prvi napad u 68 minutu koliko je bio opasan kada je na kraju mane igrao do lalane a njemu golamn odbranio..posle je bilo jos situacija za salaha
Djotun
Top of the league, kapiram da znate, u poslednjih 10 godina 8 ekipa koje su na Božić bile prve su i uzele titulu, ostala dva puta to smo bili mi. laugh.gif

Ne mogu da se naviknem na ovo sa Salahom koji je u špicu, ali može i na golu da bude ako ćemo mi da ređamo skoro pa rutinske pobede.
Raspored za praznike nam je ok, imamo ravnomeran razmak između tekmi, i trebalo bi da budemo sveži do 3. januara.. pa šta bude jebi ga.
Kurac moj šta bude, bukvalno će mi srce prepući na pola ako ni ovakva sezona ne bude dovoljna za ONO.
BeFair
Najveci plus iz ove utakmice je Henderson. Neuporedivo bolji nego u prethodnom delu sezone, posebno sto je POZITIVNO (napadacki) razmisljao, dosta njegovih forward lopti - all around performance by captain.
milos7
Tako je CP !!
Boza_dunster
+ 4 baby......

Juce rutina.....

I opet bez primljenog gola....

Mirise sve jace titula....

Sve je na nama....

Take Two
Hail.gif

Meč lopta trećeg januara? (Ako n zajebemo sa Rafom i Emerijem kod kuće, naravno.)
bokeli
Ako ostane +4 morace Pep da se otvori, eto nam sanse da ih otkinemo
1jeAhonen
Reklo bi se rutinska pobeda, jos se i ovaj rezultat Sitija i CP uklapa u dobar ritam, samo treba (iz)drzati pravac. YNWA
milos7
Hodzson izjavio kako pep nije zabrinut ima jos kola do kraja i kao sigurno ce i liverpul negde posrnuti, kao da mu je zao sto ga je pobedio.
Ne kapiram, zasto je svima toliko krivo sto je liverpul posle toliko godina na prvom mestu ispred neprikosnovenog sitija ?
Druga stvar, toliko su jaki da mogu sve da pobede ali je glavna poenta da im se skoro svi sklanjaju, ne pokusavaju da igraju protiv sitija. Pravi primer je LS, gde oni lion nisu pobedili.

Ne znam da li se sme rizikovati ovaj rok u januaru i ne dovesti nikoga (mislim dovesti nekoga ko ce da da doprinos timu a ne tek reda radi da se kaze da je neko kupljen)
Take Two
Rizik bi bio pustiti nekog bez zamene, kao što smo uradili prošle zime i verovatno se odrekli šeste titule prvaka Evrope.

Ne bih rekao da je rizik ne dovesti nikoga ako ne postoji mesto u timu koje se baš mora zakrpiti. Zamene za slučaj povrede bi bile OK, ali retko mogu da se dovedu top igrači spremni da sede na klupi i čekaju priliku.
milos7
Ali nije doveden niko umesto Kutinja, a takav igrac uvek fali.
Ja sam za to da se on uopste nije ni prodavao, ali bas sad da je falio u bas toj jednoj utakmici finala. Namestilo se sve, onaj som dva puta kiksao, bejl pogodio nemoguce, salaha sjebo ramos...ne znam da li bi kutinjo bas nesto pomogao..mozda i bi, ali jbg sad..
Take Two
Pa ne bi morao da uđe polumrtvi Lalana sa klupe, ako ništa drugo.
milos7
To jeste ali nisam pobornik da je bas Kutinjo falio za to finale samo tj jednu utakmicu. I do tog finala se doslo bez njega, i to veoma pompezno, siti je demoliran 2 puta bez njega. Drugo je da je recimo prodat ili povredjen neposredno pred tu utakmicu...

Ne svidja mi se Milner na beku. Da je bio neki ozbiljniji protivnik mislim da bi ga rastrtili po desnoj strani. Mislim da je ipak bolje resenje Klajn.

Sto se tice prelaznog roka, siti doveo/doveo nekoga/nikoga ostaje zajeban protivnik. Totenhem bi recimo vec postao ozbiljniji dosta iako ih ja jos uvek ne bih otpisivao, iako su mi se dosta provlacili do sada po rezultatima. Ovi drugi ce dovesti nekoga ali ne verujem da celsi arsenal i mancester imaju snage da udju u trku. Celsi je bio u trci na pocetku ali pokazalo se da nema kapaciteta a i nije ni realno da sari napravi toliko cudo odmah prve sezone.

Ne bi trebalo gledati druge, jer Liverpul sve drzi u svojim rukama, zavisi samo od svojih rezultata. Tako da je pitanje da li uopste i gledaju neke igrace i za koje pozicije? Ja nisam nista iole ozbiljno i zanimljivo procitao u vezi transfera potencijalnih.

I sta se desava sa forumom, ja nisam za euforiju dok matematika ne kaze ko je osvjaca PL ali malo mi je ovo ovde sve mrtvo. U doba Hodzsona ovde je bilo aktivno po 50 ljudi na temi ???
Dee Jay
TBH, mislim da bi Gross umesto Lallane bio neki upgrade, valjda. To je neka realna januarska kupovina.
milos7
Lalana je za mene persona non grata od kad je dosao. Bese pretprosle sezone je pod Klopom krenuo nesto ali je povredom otisao 2 god unazad, i mislim s obzirom na njegov potencijal godine i sve skupa da on krade Bogu dane u Liverpulu.
Daj Boze da gresim ali ne verujem.
Digital_Jesus
CITAT (Dee Jay @ Dec 24 2018, 10:46 PM) *
TBH, mislim da bi Gross umesto Lallane bio neki upgrade, valjda. To je neka realna januarska kupovina.

Jel ovo samo tvoja želja ili se nešto povodom ovoga dešava?

Ja jedino što sam video je da je BVB navodno jako zagrizla da dovede Hazarda mlađeg sada u januaru, a to onda mnogi tumače da Pulišić sigurno napušta klub rolleyes.gif
Trunks
CITAT (milos7 @ Dec 24 2018, 10:56 PM) *
Lalana je za mene persona non grata od kad je dosao. Bese pretprosle sezone je pod Klopom krenuo nesto ali je povredom otisao 2 god unazad, i mislim s obzirom na njegov potencijal godine i sve skupa da on krade Bogu dane u Liverpulu.
Daj Boze da gresim ali ne verujem.

Isto mislim, potpuno beskoristan lik.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.