Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC vs Utd
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Boza_dunster
Velika pobeda.....

Ne damo prvo mesto....

Sramota da nije bilo teme za ovakav derbi....zamro forum....

Ajmo da zivne...

Prvo mesto....odran usrani Murinjo.....gazimo....
milos7
Kako bilo ??
Take Two
Spektakularno nas je usralo sa ova dva Šakirina gola ali nema veze. Bili smo ubedljivo bolji 90 minuta - težak baksuz bi bio da smo uzeli samo bod.

Tri slučajna gola ukupno, znači realan rezultat 1-0 Mane, assist Fabinho smile.gif

Ne mogu da prežalim što Klopp ovako tvrdoglavo gura Salaha na CF gde je tragično bezopasan, jedva loptu stigne da pipne. Može to da igra kad je protivnik otvoren, ali protiv ovakvih bunkeraša na Anfieldu, samo im daješ Moa fore.
Boza_dunster
Izmena resila mec.....

Jes ga usralo ali sipac je taj tip igrac....hoce ga a i dobar je igrac....dzoker u stilu Dragana Micica......

Gazili smo ih ceo mec....ne pamtim jaloviji Junajted na Enfildu....bas su sramna ekipa....da nije Alison pogresio ne bi dali gol za tri dana....

Moralo je da se pobedi....red je bio....

Dve velike pobede ove nedelje....raste ekipa....zri ovo sve u nesto sto toliko dugo cekamo...
Svebor
Jebote, kakav fudbal mi igramo! biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Svebor @ Dec 16 2018, 08:22 PM) *
Jebote, kakav fudbal mi igramo! biggrin.gif

Protiv Murinja svako izgleda kao Barcelona iz najboljih dana. Brighton ih je isto ovako odučio od fudbala početkom sezone.
Djotun
Meni se čini da smo sve bliži fudbalu iz drugog dela prošle sezone, samo nekako smo pametniji, više se štedimo, manje srljamo, ne očajavamo nego se ređaju smireni napadi na traci.
Tvikovali smo formaciju na nekoliko podformacija, Firmino danas bio lažna #8, lažna#9, lažna #10, ma sve. Jedino što mi se ne dopada to je taj trend sa Salahom u špicu, a danas je delovalo kao da nemamo levo krilo, ili je to trebao da bude Naby, neam pojma. Ali, dobro je sve!
Fabinjo danas odličan, onako krakat anticipira i seče gomilu toga, ali takođe i istog momenta kreira napad, to nismo možda i nikad imali sa pozicije DMC. Ja sam za takvim igračem preplakao poslednjih deset godina. Ali sasvim sigurno trenutno omiljeni igrač Lpoola mi je Endi Robbo, kakav je to car.
1jeAhonen
Ne secam se da smo ih ovako slatko ugazili kao ovaj put! Vredelo je!!!YNWA
Take Two
Jeste, vidi se stvarno napredak u ove poslednje tri utakmice (Man Utd, Napoli, Bornemouth), ali i u dve od te tri utakmice smo vrlo lako mogli da ispustimo pobedu (Lovro poklonio zicer Miliku, Šakira zabio dva gola sa četiri odbitka.) Sve je to i dalje na ivici noža.

Ne bih ni da ispadne da ja krivim samo Kloppa za napadačke probleme, nešto je od toga i do činjenice da su nas odbrane provalile pa više ne nasedaju na naš osnovni napad iz prošle sezone (Firmino priđe ka centru da primi loptu, štoper krene za njim, Salah i Mane jurnu u prostor koji ovaj ostavi i prime loptu od Bobija.) Više se ne izlazi iz formacije u poteri za lažnom devetkom, zato je Klopp odlučio da povuče krila i umesto 433 igramo 451, a taj jedan je obično Salah.

Kao što rekoh gore, Salah može da igra u špicu kao što je Owen igrao u špicu, da na brzinu iskoristi visoko postavljanje štopera, ali dva su problema sa tim: 1) protiv nas štoperi vrrrlo retko izlaze visoko, i 2) obično nema ko da mu gurne loptu iz sredine, nego mora da se šiba iz zadnje linije što mnogo teže prolazi.

Dakle nismo dovoljno ubedljivi u napadu na postavljenu odbranu. Fali neko ko će to da otključa kad su svi na mestu, kao što je danas uradio Fabinho kod prvog gola, ili kao što je to redovo radio Coutinho. Sada tu na desetci imamo samo Keitu i Šakiru, jedan nikako da uđe u formu a drugi neće da igra odbranu, tako da... i dalje imamo znak pitanja.
Djotun
Najbolje od svega je što imaa tona prostora za napredak, pojedinačni, timski, taktički.. Dakle nismo na pola mogućnosti, a jedini kiks u PL nam je ispuštena pobeda na Emirejtsu. Ludilo.
Dakle slažem se, ali suština je da sa svim tim zamerkama koje primećujemo mahom svi, mi bi u nekoj drugoj sezoni imali maksimalno 30 pbodova. Mislim ja sam sada u fazonu da se nerviram što smo primili 7 golova, ma realno je trebalo tri, da Alison dva nije poklonio, a da Arsenal i Kardif nisu dali neke buljaške golove. Pa to je nestvarno.
Mislim da je sledeći važan korak da Keita pronađe sebe, da ne bude u nekoj vrsti straha, i da konačno počne da pronalazi rupe u prostoru u koje će da uleću Mane i Salah.

Samo još jedna stvar, do jaja me nervira način na koji Mane uspe da iskomplikuje, uspori i pojebe kontru. Najbolji je kad nema vremena da razmišlja, kao danas za gol.
LjutiKrilo
opušteno ljudi, ugazili smo scumse danas i portugalskog đilkoša
Take Two
QUOTE (Djotun @ Dec 16 2018, 10:28 PM) *
Samo još jedna stvar, do jaja me nervira način na koji Mane uspe da iskomplikuje, uspori i pojebe kontru. Najbolji je kad nema vremena da razmišlja, kao danas za gol.

Na to se i Klopp žalio posle utakmice, navodio ga kao primer usporavanja posle prvih pola sata. "Sadio goes on a great run, but then he stops to play a one-two with Naby! Why?" biggrin.gif

Umesto da neguje tu trojicu frankofonih i titra im testise jer nam toliko zavisi od njih (i doda im kao četvrtog Fekira u januaru!) on kenja na američkoj televiziji...
Digital_Jesus

Ova slika vrlo dobro opisuje ono što smo imali priliku da gledamo u nedelju biggrin.gif

Take Two
Sprda se @IkerCasillas sa Specijalnim posle jučerašnjeg blamiranja, uvijeno pita da li je sad njemu vreme za penziju (u koju je prisilno slao njega kad su bili u Madridu)

Nije humano šta rade čoveku biggrin.gif
1jeAhonen
Bila je bas dominacija i one kombinacije u 16tercu pa ono Bobijevo bacanje cetvorice..i svasta jos pikantno, desavalo se u utakmici koja se nekad s pravom nazivala derbi a sada Murinjovom nocnom morom. ...drekavi jarac sad dobija porcije za ono cinicno radovanje na Enflidu...
Svebor
"In the end, every single Liverpool outfield player, including both substitutes, had at least one shot"
milos7
Odgledao sam snimak, cini mi se da Firmino krece uzlaznom putanjom lagano. Klajn mi je delovao ok.

Ove godine Liverpul urucuje otkaze, posle Jokana ode i MUrinjo. Steta, pobediti murinja je velika draz u PL, a i njegov ostanak je garantovao da MU nece dugo doci na stari nivo.
Take Two
QUOTE (Svebor @ Dec 18 2018, 01:37 AM) *
"In the end, every single Liverpool outfield player, including both substitutes, had at least one shot"

Alison zakazao.

Pao ovaj njihov mučenik, jebiga. Nadao sam se da će još dublje da ih ukopa, da omirišu malo relegation battle, ali i ovako je dosta. Vječnaja pamjat!
Djotun
Ja sam želeo da im ostane jos malo, da se posvađa i sa tetkicama i sa ekonomima, da u januaru proda Pogbu, pa da mu onda mi na Trafordu uručimo otkaz. Ali šta da se radi.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.