Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Napoli
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Mi: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Milner, Salah, Firmino, Mane

Oni: Ospina, Maksimovic, Albiol, Koulibaly, Rui, Allan, Hamsik, Fabian, Callejon, Mertens, Insigne

Kakav nam je ono "Forza Liverpool" transparent na Kopu, nešto specifično za Italijane ili...?
Djotun
ova sredina, glava me boli.
Take Two
Salahudin Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Ospina laugh.gif
Digital_Jesus
CITAT (Djotun @ Dec 11 2018, 09:07 PM) *

Ovo je negde bila i moja reakcija pre početka, ali kao što smo videli, kada se igra high press i stari dobri heavy metal fudbal, više su nego korisni.
Take Two
QUOTE (Djotun @ Dec 11 2018, 09:07 PM) *

Da igraju Keita ili Shaqiri umesio holandskog Čaušića, vodili bismo dva razlilke.

Nije tako loše kao što sam se plašio, probijamo po bokovima, bolje bi samo trebalo koristiti Maneova utrčavanja jer on nema ispred sebe onu gromadu od čoveka koju ima Salah.

Pozadi smo dosta nesigurni, iz nekog razloga. Valjda će se to iznivelisati do kraja, mada Klopova navika da čuva minimalnu prednost mi nimalo ne uliva poverenje.

Au jebote Gini, pa gde gledaš, sam ti Mane utrčava levo...
bokeli
Ne bi Salah dodao kad se nadje u 16 da ga puskom gadjas.

Fudbalski Carmelo Anthony biggrin.gif
Take Two
Gini u fazonu "pa gde je taj Masaro..."
bokeli
a jbt sta sve promasismo.....
milos7
Tako je bre!
Idemo na duplu krunu!
bokeli
jos jedna evropska noc na Enfildu.............uzivanje
Peyson
Šta smo sve promašili, samo sam razmišljao kakva će prljava kurčina u poslednjem momentu da nam uleti!
Ali, ALISON - Najbolje pojačanje Liverpula u novijoj istoriji. biggrin.gif
Svebor
To breeeee!

Ali je car. wub.gif
Take Two
Porodismo je nekako, neka se teraju i Anćeloti i katanaćo i njihovi kurvinski golovi pred kraj utakmice u kojoj nisu uradili ništa.

Realno je Alisona usralo da ono odbrani, napucao ga Milik iako mu ovaj čak nije ni ušao u šut, ali nema veze. Zasluženo su ispali.

Šta je Mane večeras radio, to nigde nema. Da smo ga posle primili, ne bi ga oprali ni Dunav ni Sava.

Klop prilično ozbiljno napušio Trenta kod izmene, ne znam da li zbog onog lošeg headera na nogu Zielinskom ili je bilo još nešto. Dečko na kraju jedini ko popišan dok svi ostali slave.
Boza_dunster
Postajemo sila....

Dobijati ovako vazne utakmice taman koliko ti treba i jos sacuvas mrezu....pa ne mere bolje.....

Evolucija kod Klopare....

Jebacica rez zvani 1-0.....kao nekad sa Raficom u evropi....
milos7
Jel ono uopste bio faul vvd kada jw dobio zuti ?
Take Two
Ne da je bio faul nego je mogao i crveni da dobije. To što je prvo zakačio loptu ne znači ništa od osamdesetih godina na ovamo - produžio je đonom i odvalio Mertensa po zglobu katastofalno.

Ovaj posle jedva da je pipnuo loptu, ne znam da li zbog tog starta ili što nije imao dan, ali baš je loš bio.

Prvu utakmicu u 1/8 finala Lovren-Matip, old school combo. U stvari oporaviće se Gomez do tada, ko zna.
1jeAhonen
Alison sjajna intervencija, tacno sam znao kad udje Lovren mora nesto naopako da se zgodi... Ispromasivasmo se za 4 komada...Vajnaldum katastrofa u napadu, i sta ce tamo, kojmoj...
Rutinski a nadmocno. GO YNWA!
Djotun
Odlično je bilo, dobri stari full-court press biggrin.gif Ako je to bilo plan sa paklenim kombom gini-millie-hendo, sve kul, ali bili su očajni u svakoj tekmi ikada, do danas.
Mane je u nekom kanalu sa glavom, nekako nije svoj. Baš bi greota bila da smo ispali u mrtvu LE.

Nemoguće je ne reći, kako nastaje problem i neisgurnost istog momenta kada lideršip kroči na teren, kod odbrane Alisona, Lovren nije znao ni gde je Milik ni gde je gospa međugorska.
LjutiKrilo
ma, ne može dešnjak po levoj strani da igra da ga jebeš
Take Two
QUOTE (Djotun @ Dec 12 2018, 01:45 AM) *
Nemoguće je ne reći, kako nastaje problem i neisgurnost istog momenta kada lideršip kroči na teren, kod odbrane Alisona, Lovren nije znao ni gde je Milik ni gde je gospa međugorska.

Tačno sam pomislio da smo najebali čim je ušao biggrin.gif Ali biće i on OK, prošle sezone je sasvim lepo funkcionisao uz VVD.

Matip je danas odigrao praktično bez greške, računam da on trenutno ima prednost, mada rotiraće se valjda sad tokom prazničnog ludila, ne smemo da rizikujemo Virdžila da se povredi.
Digital_Jesus
CITAT
Definitivno je došlo do promene u pristupu, ne radi se ovde ni o izostanku Buvača, a ni Kutinja/Čemberlejna - onaj ludački visoki presing mi skoro pa uopšte i ne igramo više. Nešto što je ličilo na to smo videli samo dva puta ove godine - u prvom kolu PL-a protiv WHU i LŠ-a protiv PSG-a. Jedino logično objašnjejne koje imam za ovu promenu pristupa je da se ovako igrači (valjda) manje troše, što je sada skoro pa neophodno ako planiramo da se borimo za titulu u PL što zahteva kontinuitet rezultata. Ovome ide u prilog i svetsko prvenstvo koje je prethodilo ovoj sezoni, kao i prošla sezona gde su ključni igrači odigrali bogaoca utakmica. Moja procena situacije je da je plan da prvi deo sezone igramo "blaže", pa da dodamo gas u drugom delu i vratimo se ludačkom presingu sa širokim squad depthom.

Ova moja "teorija" će imati test kada bude gostovao Napoli u poslednjem kolu grupne faze - u tu utakmicu se mora ući guns blazing i od prvog minuta pritiskati i napadati. Nema više šta da se grajnduje ili da se nešto čeka - ako opet budemo igrali ovako traljavo, to će nesumnjivo biti zabrinjavajući znak da je došlo do radikalne i trajne promene u pristupu koja liči na Murinjov fudbal, što kaže Tejk.

Naravno, ovo još uvek ne znači da ćemo se vratiti ovom pristupu u svakoj utakmici, ali verujem da će ova taktika biti korišćena po potrebi ili dok onaj pozicioni pristup ne zakaže u pogledu rezultata.

Ovo su potencijalni protivnici u osmini finala: Dortmund, Barselona, Porto, Bajern (osim ako Ajaks ne pobedi danas, u tom slučaju oni dolaze na prvo mesto u grupi), Real i Juventus.

Nema tu mnogo razmišljanja, jasno je da je Porto željeni protivnik pogotovo ako imamo u vidu da VVD neće moći da igra jednu utakmicu zbog kartona. S druge strane, mislim da sa svima možemo da se nadigravamo, jedino problem može biti ta prva utakmica i Virdžilovo odsustvo.
LjutiKrilo
volim i ja gegen pres fudbal i da sve pršti, samo nuspojava je da se igrači povređuju kao na traci... seti se da je pred finale LŠ bilo seci uši - krpi dupe i to u veznom redu, sa klasičnim CM-ovima kojih u teoriji nikad ne manjka...
Digital_Jesus
CITAT (LjutiKrilo @ Dec 12 2018, 02:47 PM) *
volim i ja gegen pres fudbal i da sve pršti, samo nuspojava je da se igrači povređuju kao na traci... seti se da je pred finale LŠ bilo seci uši - krpi dupe i to u veznom redu, sa klasičnim CM-ovima kojih u teoriji nikad ne manjka...

Upravo to. Zato verujem i da smo odustali od kontrapresinga kao plana A, ali verujem da ćemo to videti još nekoliko puta ove godine imajući u vidu naš squad depth koji je sasvim solidan u poređenju sa prethodnim godinama. Jedino što me brine je činjenica da nam nedostaje kreativni vezni igrač za taj plan A, tj. za taj sporiji tempo koji pokušavamo da igramo - nadam se da ćemo ili nešto tog tipa pazariti u januaru ili da će se Keita vremenom pokazati kao dovoljna kreativna snaga za taj tip igre.
1jeAhonen
Lepo je gledati pobednicki Liverpul. Koliko je do trenera, sad se vidi, iako je fakat da se moze izgubiti ali Klop je napravio pravi bombastik tim koji ume da igra i na rezultat i lepo i da ruinira protivnika. Koliko neuspesnih pokusaja pre Klopa, toliko ovde poslednje dve sezone s Klopom cine Liverpul dramaticno boljim i disciplinovanijim timom. Em njegova luda harizma, em nekako autoritet i opustenost, plus igra na terenu i kad je slabija ne vodi u poraze.

Ove sezone odbrana je doprinela upravo tom napretku u odnosu na proslu godinu, plus veliki broj napada i veznjaka u rotaciji sto dopusta slaba izdanja pojedinaca.

Digital_Jesus
Matip zbog povrede propušta narednih 8 utakmica, prognozira se da će odsustvovati 6 nedelja sad.gif Biće jako zajebano sačuvati prvo mesto sa Dežanom u prvoj postavi u narednih nekoliko utakmica...
Peyson
Šta je sad sa odbrambenim Staridžem?
Sinoć je izgledao zdrav i više nego živahan...
Take Two
U jebote, naprsla ključna kost? WTF, kako je završio utakmicu takav? unsure.gif Pitali su Klopa na KZŠ da li je u redu Matipovo rame, on kao "valjda jeste, što ne bi bilo, meni niko ništa nije rekao..."

Sad da čuvamo VVD i Lovra ko malo vode na dlanu.

A pošto se i TAA sjebao, Clyne mora pod hitno da se izvadi iz zamrzivača i krene sa otapanjem.

Sad gledam highlights, izgleda da se Matip povredio bukvalno u poslednjoj sekundi isuse.gif u skoku sa Koulibalijem, izbio loptu i sudija svirao kraj umesto faula Senegalca. Kakav baksuz jbtbg...
Djotun
Au jebeem ti. Baba kamerunska, pa češće je povređen nego Ager svojevremeno. Pih. A skroz je korektan bio.
VVD i Lovro se kapiraju ok, iako lideršip uvek unosi paniku, ali veći problem je što teško mogu obojica da izdrže 8 utamica u 25 dana.
Svebor
CITAT (Djotun @ Dec 12 2018, 10:36 PM) *
Au jebeem ti. Baba kamerunska, pa češće je povređen nego Ager svojevremeno. Pih. A skroz je korektan bio.
VVD i Lovro se kapiraju ok, iako lideršip uvek unosi paniku, ali veći problem je što teško mogu obojica da izdrže 8 utamica u 25 dana.

Da, to je zajeb...nista, morace Mili da igra centarhalfa. wink.gif
Take Two
QUOTE (Djotun @ Dec 12 2018, 10:36 PM) *
Au jebeem ti. Baba kamerunska, pa češće je povređen nego Ager svojevremeno. Pih.

Što baba, jesi ti video kolika je životinja onaj Maneov zemljak, to je kao kamion da te potkači. Kad je Salahu stao na nogu, tačno sam mislio da mu je otkinuo stopalo. Kad je otišao u napad pred kraj, imali smo sreće što nijedna lopta u šesnastercu nije išla na njega, a Matip nije imao sreće što je sa njim skakao za tu nebitnu poslednju loptu na sredini terena.
Peyson
Jbg, Matip je onaj sudanski, vižljasti crnac, model za maraton ili 20.000 metara hodanje.
Kulibali bantu fazon, jede Tarzana za marendu.
Digital_Jesus
Ne bi me čudilo da Fabinja vidimo kao štopera u narednim utakmicama, mislim da je to mnogo realnije nego neko od omladinaca ili Mili.

Zapravo, najbolje bi bilo kada bi gazde odrešile kesu i dovele pominjanog Kulibalija pa da primimo gol svaku desetu utakmicu biggrin.gif

Svebor
CITAT (Digital_Jesus @ Dec 13 2018, 11:39 AM) *
Ne bi me čudilo da Fabinja vidimo kao štopera u narednim utakmicama, mislim da je to mnogo realnije nego neko od omladinaca ili Mili.

Zapravo, najbolje bi bilo kada bi gazde odrešile kesu i dovele pominjanog Kulibalija pa da primimo gol svaku desetu utakmicu biggrin.gif

To i ja pomislih...malo je zajeb sto nikad nije igrao stopera.
Djotun
QUOTE (Take Two @ Dec 13 2018, 12:14 AM) *
Što baba, jesi ti video kolika je životinja onaj Maneov zemljak, to je kao kamion da te potkači.

Baba u smislu da je kilav i smotan i uvek mu se desi neki maler. Gotivan je on meni, jako bih voleo da ga gledam češće nego Lovrena.
bokeli
Ono kad ide zreb za LS a tebe boli tuki koga ces izvuci biggrin.gif

Dajte Real da se igramo biggrin.gif.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.