Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bou - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Dee Jay
Keita #10, Salah i Shaqiri na krilima, valjda.

Fabinho RB?

MaPkO89
Dajte link molim vas, nisam pri tvu
Digital_Jesus

Flawless victory. Verovatno naše najbolje izdanje u PL-u ove godine, tajming da se ovako nešto dogodi nije mogao biti bolji, narednih mesec dana će biti pakao.

Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Dec 8 2018, 03:30 PM) *
Flawless victory. Verovatno naše najbolje izdanje u PL-u ove godine

Ne slažu se ni Milner ni Klopp:

“It wasn’t our best performance of the season by any means, but we were efficient,”

“It was a very mature game. A very controlled game. I was unhappy with the rhythm of the gear changes and they had too many set pieces in the first half.”

Vidi se neki napredak u poslednje dve, u kojima slučajno vezni red drži Keita, i Bobi je danas proigrao, ali to još nije to. Moraćemo protiv Napolija mnogo bolje.
BeFair
Keita danas slab, uglavnom neprimetan ali u svakom slucaju bolji od nase holandske 5-ice i od Hendersona. Robertson ubica! Fabinho sve bolji, u defanzivi gospodari, dosta presecenih napada, takav igrac nam je bas falio dugo (jos od vremena Mascherana). Sve u svemu, bolje nego u prethodnim utakmicama ali i dalje daleko od proslogodisnje forme (kad je napad u pitanju).

Salah nesto neraspolozen i pored 3 gola?!?!?! Nije slavio ni jedan gol ili sam corav...
Take Two
Nije slavio, ja sam mislio kod prvog zbog ofsajda ali posle vidim ni na druga dva ne reaguje.

Hladno veme, promaja vuče, njegov afrički metabolizam nije u fulu...
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Dec 8 2018, 04:00 PM) *
Ne slažu se ni Milner ni Klopp:

“It wasn’t our best performance of the season by any means, but we were efficient,”

“It was a very mature game. A very controlled game. I was unhappy with the rhythm of the gear changes and they had too many set pieces in the first half.”

Vidi se neki napredak u poslednje dve, u kojima slučajno vezni red drži Keita, i Bobi je danas proigrao, ali to još nije to. Moraćemo protiv Napolija mnogo bolje.

I ja mislim da nije najbolje izdanje u sezoni - utakmcia protiv Zvezde na Anfieldu, a i ono protiv PSG-a isto na Anfieldu je bilo bolje nego ovo danas, ali je najbolje u PL-u, eventualno ono protiv WHU-a je možda delovalo bolje.

Konačno smo imali priliku da gledamo sredinu Fabinho-Keita-Wijnaldum što je trenutno i najbolja moguća sredina koju imamo (eventualno Mili umesto Wijnalduma).

@BeFair - prvi gol nije slavio jer je gledao da li je sviran ofsajd, posle drugog gola je bio vidno izerviran jer je neposredno pre gola dobio po nogama, a posle trećeg se radovao, ali ona varijanta prošetao do navijača i raširio ruke. Šteta. Mnogo mi je slađe kad npr. Firmino da gol pa krene da izvodi karate kick ili nešto slično, a Mane ga u pozadini nezgrano prati laugh.gif
Djotun
Ma samo trpaj.
Tri godine čekam da Milner počne na desnom beku. laugh.gif Savršena pozicija za njega dok je još u snazi. Naravno ne week in week out, ali..
Boza_dunster
Gazimo.....

Jos jedno zeznuto gostovanje prodjeno bez ogrebotina.....peske....bas rutinski....

Drzimo korak.....

Sad sve misli na napolitanke da se dobije koliko treba.....
milos7
Prvo mesto trenutno !!

Ovo pisem dok celsi vodi 2-0 smile.gif
Boza_dunster
Ooo daa....prvi....

Moze....sad se tek vidi koliko je vazno dobijati i kad se igra lose....tri boda brale su tri boda...bol me kita kako se igralo samo da se dodje do toga....tri boda....
bokeli
Da mi je neko pricao da ce Liverpul posle 40% odigranih utakmica u sampionatu imati 6 primljenih golova i to pod Klopom, koji gura heavy metal fudbal, reko bi mu da je zreo za bolnicu laugh.gif

Danas mnogo bolje nego prethodnih par nedelja. Kad su svi vezni zdravi, Henderson bi po meni trebao
najvise da greje klupu.

Ide Napoli, bice tesko, Anceloti je majstor za ovakve utakmice. I ako ne prodjemo necu se jediti ( bar msm da cu manje nego prethodnih godina rolleyes.gif ) jer ovaj klub mora sve da baci na titulu u sampionatu.

Ako i kad je osvojimo sve ostalo ce ici mnogo lakse.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Dec 8 2018, 04:16 PM) *
Konačno smo imali priliku da gledamo sredinu Fabinho-Keita-Wijnaldum što je trenutno i najbolja moguća sredina koju imamo (eventualno Mili umesto Wijnalduma).

Nikako dva zadnja vezna. Može bilo koji od trojice Fabinho-Wijnaldum-Henderson da igra iza Keite i Milnera/Oksa/Šakire, ali stvarno ne bi smela dvojica.

Gini je danas bio potpuno beskorisan jer Bornemouth nije tim koji će mnogo da mrljavi po sredini pa da su nam tu potrebna dvojica da ih izgaze. Dakle pozadi nezaposlen, a sa loptom po običaju nesposoban.

Prvo mesto, jebote... sad Napoli, pa Mourinho, pa posle opet Arsenal i City. (U međuvremenu Wolves i Rafa.) Treba izgurati nekako praznični raspored: utorak, nedelja, petak, sreda, subota, četvrtak.

Olakšavajuća okolnost je to što gostujemo samo Wolverhamptonu i Sitiju, a sve ostalo je kod kuće.
LjutiKrilo
konačno je pao siti

prvi smo thumb.gif
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Dec 8 2018, 08:45 PM) *
Nikako dva zadnja vezna. Može bilo koji od trojice Fabinho-Wijnaldum-Henderson da igra iza Keite i Milnera/Oksa/Šakire, ali stvarno ne bi smela dvojica.

Gini je danas bio potpuno beskorisan jer Bornemouth nije tim koji će mnogo da mrljavi po sredini pa da su nam tu potrebna dvojica da ih izgaze. Dakle pozadi nezaposlen, a sa loptom po običaju nesposoban.

Prvo mesto, jebote... sad Napoli, pa Mourinho, pa posle opet Arsenal i City. (U međuvremenu Wolves i Rafa.) Treba izgurati nekako praznični raspored: utorak, nedelja, petak, sreda, subota, četvrtak.

Olakšavajuća okolnost je to što gostujemo samo Wolverhamptonu i Sitiju, a sve ostalo je kod kuće.

Složio bih se da je priča sa dva zadnja vezna loša ukoliko su to Wijnaldum i Henderson koji su totalno beskorisni sa loptom. Međutim, kada Fabihno igra u sredini, on obično tu i tamo pokuša i neretko i napravi neki dobar pas u napred tako da mislim da to i nije suviše defanzivno. Verujem da bi bila druga priča da nam je sredina Fabinho/Keita/Ox gde bi Fabinho trebao da se fokusira na defanzivne zadatke, a ova dvojica da pletu i guraju loptu napred.
Peyson
Ili, dok nema Oksa, onaj sa kolenom.
Kako ono beše, fotografisao se u dresu, davao intervju za sajt, pa nestao kao jaje sa groba?
Mislim da smo trebali rizikovati, pogotovo jer se pokazuje da se "preživeo" period do kad je Keita, a i Fabinjo, shvatio gde se nalazi.
Ne samo "preživeo", nego se došlo do najboljeg starta u istoriji. Vučić da nam pozavidi.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Dec 9 2018, 04:28 PM) *
Složio bih se da je priča sa dva zadnja vezna loša ukoliko su to Wijnaldum i Henderson koji su totalno beskorisni sa loptom. Međutim, kada Fabihno igra u sredini, on obično tu i tamo pokuša i neretko i napravi neki dobar pas u napred tako da mislim da to i nije suviše defanzivno.

Fabinho kad god je u timu igra zadnjeg zadnjeg veznog, praktično trećeg štopera. Krene i on napred kad krenu svi, ali veći deo vremena provodi povučen. Možda bi bilo OK da su na toj poziciji Hendo ili Gini a on nešto istureniji, ali to još nismo videli kako izgleda.

Takođe, ne bih u istu kategoiju svrstavao Hendersona i Wijnalduma. Ovaj prvi je u lošoj formi još od kako se vratio iz Rusije, ali kad mu je dan ume i da centrira i da odigra dupli pas, i još štošta. Dok Gini... ima neke probleme u glavi kad igra bliže protivničkom golu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.