Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: PSG - LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
PSG počinje sa skoro svim brojevima od 1 do 11, samo umesto osmice imaju #16 (Bernat)

Nama fali #1, #2, #3, #8, dakle skoro pola tima. Miriše da ćemo najebati.

Uzeo bih bod, realno.
MaPkO89
CITAT (Take Two @ Nov 28 2018, 08:30 PM) *
PSG počinje sa skoro svim brojevima od 1 do 11, samo umesto osmice imaju #16 (Bernat)

Nama fali #1, #2, #3, #8, dakle skoro pola tima. Miriše da ćemo najebati.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kacite neki link za strim ako nadjete
bokeli
http://buffstreamz.com/play/soccer.php

Ne mirise na dobro, ne ide da se obrukamo pred Dzegerom, DiKapriom dry.gif
Take Two
Sreća pa ga je dao taj jedini što nije od #1 do #11

Sad će za nas da uzvrate Gomez, Robertson, Henderson, i... ovaj, Alison... znači dobijamo 1-4.
Dee Jay
Jel to igramo u belim dresovima?
Take Two
Patetični smo.

Ne znam samo odakle nam na početku ona ideja da će duge lopte proći Silvu, čovek jedino što zna je da u skok duelu razgrne sve oko sebe.

A najjače oružje nam je Gomezovo izvođenje auta isuse.gif Nemački Toni Pulis.

Koliko je realno da Wijnaldum i Milner ne popasu crveni do kraja?

Ako na poluvremenu Šakira ne zameni bar jednog od njih, piši propalo.
Peyson
Boli nas kurac, sad napadnemo Ligu Evrope, možda se ispostavi da je to jedini trofej do kojeg možemo.
Ne igra Sevilja tamo, možda?
bokeli
Racunao sam pre meca da cemo ici na kontre, da ce nas stisnuti od pocetka.
Medjutim. Tuhel nas je pustio da izvodimo na miru loptu do sredine gde nam je lako oduzmu i onda BUM. Krenu kao vetar na 40-50 metara od naseg gola, tako da smo prakticno mi primili 2 iz kontre.

Mozda nesto ovaj penal promeni.....i da...sta je bre sa Keitom?
Take Two
Keitu sad čekamo da se uigra na treningu, kao Fabinja što smo čekali dva meseca. Plus što treba da položi Engleski Dva.
bokeli
Ovi ko da osvojili LS, tako se raduju.
I da smo izjednacili opet bi morali da bijemo Napoli.

Al je Robertson omlatio Nejmara biggrin.gif , svaka mu dala
Take Two
QUOTE (bokeli @ Nov 28 2018, 10:59 PM) *
I da smo izjednacili opet bi morali da bijemo Napoli.

Ali ne sa 2+ razlike kao što sad moramo. Nažalost, niti su oni Olimpijakos niti mi u sredini imamo Gerrarda sad.gif

Sramotno je to što Klop radi od tima ove godine. Toliko se grčevito fokusira na odbranu da je napad potpuno bezidejan, čak su i sami igrači nekako bezmudi (čast izuzecima tipa Mane).

Najbolja ilustracija je ono kad imamo slobodnjak sa 25 metara iskosa desno, savršena pozicija za Šaćirija... a on pokuša balon centaršut na Gomeza isuse.gif i dobijemo faul u napadu. Nula odbrana Bufon, ej! Nula za devedeset minuta!

Nije mi prvi put da gledam bedni mali ziheraški LFC, ali prvi mi je put posle čitave sezone atomskog fudbala koja zamalo da nas odvede do titule šampiona Evrope. Nikad u životu nisam video ovoliki pad, posebno ne pod istim trenerom.
dzoker
Na tviteru pisu da i sa 1:0 idemo dalje, jer smo u svemu onda izjednaceni ali smo dali vise golova ukupno u grupi
milos7
Ako Liverpul dobije sa 1-0, Napoli ce imati gol razliku 7-5 a Liverpul 9-7
bokeli
CITAT (dzoker @ Nov 28 2018, 11:22 PM) *
Na tviteru pisu da i sa 1:0 idemo dalje, jer smo u svemu onda izjednaceni ali smo dali vise golova ukupno u grupi

Upravo, 1:0 je dovoljno jer bi bile na +2 obe ekipe al bi mi bili u prednosti zbog vise datih golova a valjda se to gleda
Take Two
QUOTE (dzoker @ Nov 28 2018, 11:22 PM) *

QUOTE (milos7 @ Nov 28 2018, 11:24 PM) *
Ako Liverpul dobije sa 1-0, Napoli ce imati gol razliku 7-5 a Liverpul 9-7

Aha, OK. A ako dobijemo sa 2-1? Da li se onda gleda međusobni skor pre ukupne gol razlike, tj. njihov gol više u gostima?
bokeli
Opet smo u prednosti
Svaka pobeda nas vodi dalje 2:1, 3:2........
milos7
Ja sam 99 posto siguran da se gleda medjusobni skor tako da pobeda sa jednim golom razlika koja nije 1-0 dalje vodi Napoli
bokeli
http://prntscr.com/lo9q3j
milos7
Liverpool must now beat Napoli 1-0 or by at least two clear goals at Anfield next month to guarantee qualification for the last 16 of the Champions League.

Liverpool could also qualify - and potentially top the group - with a win over Napoli by any scoreline if PSG were to lose or draw in their final fixture, away to Red Star Belgrade.
bokeli
Da, da, moramo 1-0 ili vise da dobijemo da bi prosli.
Negde sam na Instagramu procitao da nas vodi i 2:1 ili 3:2 dalje ali je netacna informacija, sad proverih.
Iskreno do veceras nisam ni znao pravila biggrin.gif
milos7
Realno, sanse su minimalne da se prodje dalje u LS
redsi
1:0 ili bilo koja pobeda sa dva gola razlike.Vrlo tesko, nismo ni sutnuli na gol u prvoj...
Take Two
QUOTE (milos7 @ Nov 28 2018, 11:59 PM) *
Realno, sanse su minimalne da se prodje dalje u LS

To je to. Sa ovakvom igrom možemo polako da počnemo da se spremamo za prelazni rok, što januarski što junski, pa da vidimo šta dalje - jer od ove sezone opet ništa. Ne može se na guzove do trofeja, Klop je ipak samo početnik na planu Murinjobola. Bolje bi nam svima bilo da se držao fudbala.

Pitanje je samo kad će ova bezmudost početi da se odražava na rezultate u ligi, možda već sad od Evertona.
milos7
Pa nisu ovi ljudi zaboravili da igraju fudbal za par meseci..samo trebaju da krenu da igraju ono sto su igrali prosle sezone
Take Two
Nisu zaboravili ali je Klopp odlučio da ih na brzinu prekvalifikuje iz one napadačke mašine u ovaj patetičan pokušaj murinjovskog parkinga.

Ne znam zašto majke mi, ali što nam igra dublje tone to sam sve bliži onom mišljenju da je bez Buvača Kloppo bušan kurton.
Dee Jay
@TT biggrin.gif

CITAT (Take Two @ Apr 29 2018, 06:52 PM) *
Klopu se smeši uloga novog Wengera, umiranje u lepoti pod točkovima autobusa.

Samo te je poslušao. Ustao je ispod točkova i prešao za volan. biggrin.gif

I meni ovo pada na pamet, da je Buvač imao veliku ulogu, ali valjda su i Klop i igrači dovoljno inteligentni da im nije isparilo za nekoliko meseci sve što su od Buvača naučili. Možda je sukob i nastao oko novog Klopovog pristupa i ideja?

Dodatno, Keita*0 + Fabinjo*0 - Ox = -Ox.
Digital_Jesus
Ne bih se složio da je do ovoga došlo zbog Buvačevog odlaska. Njih dvojica su radili zajedno već sto godina, logično mi je da su gomilu stvari jedan drugog učili kada je u pitanju taktika, vođenje tima i sve ostalo vezano za menadžerski posao - prosto ne verujem da Buvač nešto zna što ovaj naš ne zna i obrnuto...

Definitivno je došlo do promene u pristupu, ne radi se ovde ni o izostanku Buvača, a ni Kutinja/Čemberlejna - onaj ludački visoki presing mi skoro pa uopšte i ne igramo više. Nešto što je ličilo na to smo videli samo dva puta ove godine - u prvom kolu PL-a protiv WHU i LŠ-a protiv PSG-a. Jedino logično objašnjejne koje imam za ovu promenu pristupa je da se ovako igrači (valjda) manje troše, što je sada skoro pa neophodno ako planiramo da se borimo za titulu u PL što zahteva kontinuitet rezultata. Ovome ide u prilog i svetsko prvenstvo koje je prethodilo ovoj sezoni, kao i prošla sezona gde su ključni igrači odigrali bogaoca utakmica. Moja procena situacije je da je plan da prvi deo sezone igramo "blaže", pa da dodamo gas u drugom delu i vratimo se ludačkom presingu sa širokim squad depthom.

Ova moja "teorija" će imati test kada bude gostovao Napoli u poslednjem kolu grupne faze - u tu utakmicu se mora ući guns blazing i od prvog minuta pritiskati i napadati. Nema više šta da se grajnduje ili da se nešto čeka - ako opet budemo igrali ovako traljavo, to će nesumnjivo biti zabrinjavajući znak da je došlo do radikalne i trajne promene u pristupu koja liči na Murinjov fudbal, što kaže Tejk.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Nov 29 2018, 11:48 AM) *
Samo te je poslušao. Ustao je ispod točkova i prešao za volan. biggrin.gif

A jebiga, nije morao baš ovoliko da me posluša biggrin.gif Moderation in all things, nije loše nekad i šutnuti u okvir gola.

Ne znam kako vi, ali ako bih ja morao da biram, mnogo bih više voleo da izigrava Vengera nego da izigrava jebenog Murinja.

QUOTE (Digital_Jesus @ Nov 29 2018, 01:09 PM) *
Definitivno je došlo do promene u pristupu, ne radi se ovde ni o izostanku Buvača, a ni Kutinja/Čemberlejna - onaj ludački visoki presing mi skoro pa uopšte i ne igramo više. Nešto što je ličilo na to smo videli samo dva puta ove godine - u prvom kolu PL-a protiv WHU i LŠ-a protiv PSG-a. Jedino logično objašnjejne koje imam za ovu promenu pristupa je da se ovako igrači (valjda) manje troše, što je sada skoro pa neophodno ako planiramo da se borimo za titulu u PL što zahteva kontinuitet rezultata.

Jeste, ali ta promena pristupa i štednja igrača dolazi uz previsoku cenu - ja nekako nagađam da bi Klopp to uvideo da ima npr. Buvača da mu skrene pažnju na to. Ima i druge saradnike naravno, ali pitanje je koliko je sklon da uvaži kritiku od njih a koliko bi od Bosanca sad.gif

To što kažeš za Napoli, videćemo, ali bojim se da pristup igri ne umemo da promenimo naglo, by flicking a switch. Igranje ovako metiljavo spušta formu svim ofanzivnim igračima istovremeno, trebalo bi im vremena da se opet prilagode... pritom, i oni i Klopp se uljuljkuju misleći "šta ima veze, dva boda smo od vrha tabele, sve je kul". Potreban je potres da bi se to razdrmalo. Bez ozbiljne krize rezultata, bojim se da nećemo ništa menjati.
Take Two
Liverpool began with the same flat, muscular Milner-Henderson-Wijnaldum axis that has now started all three away defeats in Europe. It is a midfield that looks perfect for last season’s system, the high-pressing, hard-running game that creates chances out of orderly disorder.

Faced with a midfield of greater ball-playing craft, they instead sat deeper and went toe-to-toe in the finer arts, looking at times like a man trying to conduct a concert orchestra with a policeman’s baton. Sometimes you really are better off just hitting someone over the head with it.

Lepo sažeto, verujem i celom svetu očigledno. Odustaneš od agresivnog fudbala a ipak i dalje forsiraš fizikalce - šta si mislio da će da se desi?!

A midfield of workers and runners makes sense when your full-backs and front three are tearing around creating potent havoc; but less so when there is a requirement to make chances in a more patient, structured fashion.
Svebor
Sve na mestu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.