Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Fulham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y
1jeAhonen
Pobedi se ne gleda u zube. biggrin.gif GO YNWA!
S t a n l e y
Да, слажем се, боље је да не гледамо. biggrin.gif

А сада би као требало да навијамо за Јединство у дербију...
Take Two
QUOTE (S t a n l e y @ Nov 11 2018, 05:14 PM) *
А сада би као требало да навијамо за Јединство у дербију...

Pa šta, evo ja navijam za Everton na Stamford Bridžu 45+ minuta, i za sada mi dobro ide smile.gif Može da ostane 0:0 i u Mančesteru, da svi budu zadovoljni.

Što se Fulhama tiče, bilo je primetno bolje nego protiv Zvezde jer smo imali tog jednog ofanzivnog veznog koji nam stalno nedostaje (Shaqiri, iako je nominalno valjda igrao RW). Ali izrazito me nervira ovo Klopovo guranje Salaha u sam špic napada. Razumem potrebu da se stvari malo razmrdaju, ali on je na CF tragično underused, baš kao i Bobi u rupi iza njega.

Zanimljivo koliko smo u pozicionim napadima prodorniji bili po levoj strani, zato što je Mane igrao na svojoj standardnoj LWF poziciji pa je Robertson imao sa kim da sarađuje i mogao da šalje upotrebljive lopte... dok na desnom boku Shaqiri/Firmino slabo prilaze aut liniji, pa Trent mora sam da pokušava da probije što se uglavnom tragikomično završava. To mora nekako da se ispegla, da vratimo simetriju: najlakše bi bilo da se Salah vrati desno, Bobi u špic, a Šakira ili Keita na desetku.
redsi
Pa igramo sad neki 4-2-3-1, Salah nekad veze loptu za tu levu nogu kao na pes-u bio je sjajan u nekoliko prodora.A naravno dao je gol sa krila ne sa pozicije centralnog napadača.Robertson vrlo dobar danas.
S t a n l e y
CITAT (Take Two @ Nov 11 2018, 05:32 PM) *
Pa šta, evo ja navijam za Everton na Stamford Bridžu 45+ minuta, i za sada mi dobro ide smile.gif

Шалим се са овим "као", мада не волим кад морамо али у овом случају наравно да смо навијали. Али Сити је још увек машина...
Срећом, ово са Евертоном ти је успело! biggrin.gif
milos7
Neostaje mi onaj manijcki presing kad protivnik ne moze 15 minuta da vidi gde je linija centra i gde za tih 15 min Liverpul udje u 5 vrhunski prilika (i da ih sto vise iskoristi naravno).
Robertson ubedljivo najkonstantiji igrac ove sezone za sada.
Fabinjo protiv slabijih timova veoma dobar, dok je protiv arsenala bio los.

Navijao sam i ja utd ali kad sam video sastav, onaj vezni red ssta moze da iskreira, napadacka trojka, mislim stvarno. Cemu se nadao napaljenko ?
Ovo kako je krenulo LFC ce morati da pobedi sve do kraja i siti na etihadu i tako da uzme titulu biggrin.gif
1jeAhonen
Robertson je od starta fenomenalan igrac, radilica, i jos tehnicki i igracki kompletniji od bilo kog beka kog godinama nismo imali na toj poziciji.
milos7
Od bekova u novije vreme (koji su vredeli nesto) finan, rise, glen, enrike, mozda i najbolji. A s obzirom koliko je placen i kako je i odakle dosao, dodaje vrednost na sve to.
1jeAhonen
Govorimo o levom beku... Finan i Rise su iz Istanbulske epohe...Enrike je bio solidan tehnicar i zahvalan igrac do povrede pa i posle povrede...bio je i argentinac Emilijano Insua u jednom periodu trazenja dobrog resenja...i jos kojekoji... Od starta se videla razlika ogromna razlika u odnosu na Morena ali bas ogromna, angazovan bek u presingu protivnicke zadnje linije, agilan u napadackoj ulozi sa upotrebljivim sutem, dobar u promeni ritma na poziciji krila, odlican u zatvaranju halfa u odbrani i trkac, neumoran, radnik kakav treba svakog ozbiljnom timu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.