Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Arsenal-Livepool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Odlično je za gledanje posle prvog poluvremena, Emery po običaju muči Klopa žestoko.

Šteta što nismo iskoristili šanse u prvom poluvremenu. U drugom mi obično padamo a oni se obično drastično popravljaju, znači biće zajebano huh.gif

Trent najslabiji, Fabinho odmah uz njega. Sve ostalo dosta dobro funkcioniš po ovosezonskim standardima, ali žao mi je što nema onog heavy-metal pristupa iz prethodne.
bokeli
Odlicna tekma
Za Fabinja se vidi da mu fale utakmice a Salah bi mogao nekad kada udje iskosa u 16 da pogleda ka Maneu.
Peyson
S obzirom na sve, puna kapa, rekao bih.
Dovoljno za Top 4, pitanje da li i za titulu.
Take Two
Evo, pogledao je sad pred kraj ali džabe kad ne može da mu pošalje rutiski pas preko isuse.gif

Debilno primljen gol, mučno drugo poluvreme po običaju - znao sam da ćemo da se zatvorimo, poveli ili ne poveli, a posle gotovo ništa da nismo uraili.

Ispizdeo sam kad je ušao Welbeck umesto Kolašinca, Xhaka prešao na LB, a Klopp umesto da ga napadne Salahom ili Šakirijem, on postavlja 4-2-3-1 i Milnera gura na desno krilo. Milnera!

Fabihno i Trent očaj živi, ne znam ko je od njih dvojice bio najgori na terenu
bokeli
CITAT (Peyson @ Nov 3 2018, 08:25 PM) *
S obzirom na sve, puna kapa, rekao bih.
Dovoljno za Top 4, pitanje da li i za titulu.

Nedovoljno, jedino iz razloga sto City rutinski resava tekme i bice veoma tesko drzati korak sa njima.
Tako je bar za sada
Take Two
Na stranu trka za vrh, imaće i Siti problema tu i tamo, ali mene apsolutno ubija kad vidim kako se ove sezone zatvaramo posle minimalnog vođstva. Bar da su nam kontre tečne kao prošle godine, ali ne: hitni lopticu u šumicu da Salah i Mane potrče za njom, pa šta bude nek bude.

Arsenal je danas bio prilično dobar ali ipak ranjiv pozadi. Umesto da ih sabijemo pri 0-1 i pokušamo da damo još neki gol kao što smo prošle sezone radili, mi ih puštamo da se oporave i razigraju u nadi da nam neće moći ništa. Ali pobogu, nemamo mi neku granitnu odbranu koja je navikla da grčevito brani minimalnu prednost. Primaćemo ga često, jebeni Cardiff nam je dao gol i smanjio na 2-1, pa smo morali opet da ih napadnemo i umuljamo još dva.

Klopp pokušava da se pretvori u Mourinha, a nas u Chelsea iz 2005-06. Nemam pojma zašto.
Djotun
E u kurac baš. Nije morao ovaj gol nikako. Ne znam dal je Alison prerano pao. Imali smo vrhunske šanse, Virdžil mogao het trik.
Arsenal je solidno našpanovana ekipa, ali sve što je Tejk rekao stoji. Ne znam koju pičku materinu ne kidišemo, da im ne damo vazduha.. Ne, mi ih puštamo da se iskuliraju i krenu u napade. Plus mi se čini da su uzeli sve one druge lopte nakon startova. Ono što bi trebalo da je naša glavna karakteristika i odakle nam kreću sve kontre i gomila golova. Fabinho kriminalan.
LjutiKrilo
nema onog gegen presa, nema ni onih kontri

dal tu željko fali ili neko da pošalje koristan pas napred, ne znam...

salah je u banani, dao je on neke golove recently, ali nekako mi mnogo carini loptu, pogrešno dodaje... iz mesta nije ni pola koristan koliko iz trka
mislim da sada pomalo i trpimo posledice toga što mane igra van pozicije. mnogo je opasniji desno i sada bi trebalo očekivati da on povuče, a to nekako ne ide.

kakva je ocena za keitu? jel opravdao očekivanja od početka sezone? meni deluje nekako nedorečen. jel on povređen sada?

bio sam optimista što se tiče osvajanja titule ove sezone, ali sada mi se polako uvlači pesimizam... jebeni siti nikako da prospe bodove negde.
očekivao sam barem x kada su gostovali totenhemu, kad ono kurac.

S t a n l e y
Нисам гледао текму али када се јуриш са Ситијем... мислим да би (ће) Сити овакве утакмице попут ове наше вечерашње да решава у своју корист. Топ 4 мислим да никако не би требао или смео да буде угрожен али титула... једино што има још стварно пуно да се игра па ајде, да не мрсомудимо о титули овако рано.
С друге стране, не могу да кажем да је ово лош резултат.
Што би рекао Ахонен - идемо даље! smile.gif
Djotun
Inače, dal je moguće da se apsolutno ništa ne zna o Buvaču 6 meseci. Ni jedna informacija, ništa.
Eno ga regularno stoji na oficijalnom sajtu. Ali ga na primer nema u FM19 uopšte u igrici biggrin.gif
LjutiKrilo
čudno... bila je priča da će u ajntraht...

možda čeka da neko od jačih ekipa šutne trenera pa da on uskoči da gasi požar
Take Two
QUOTE (LjutiKrilo @ Nov 3 2018, 09:37 PM) *
kakva je ocena za keitu? jel opravdao očekivanja od početka sezone? meni deluje nekako nedorečen. jel on povređen sada?

Povređen je već dugo, ali i kad je igrao stvarno jeste bio nedorečen. Najbolja mu je bila ona prva utakmica protiv WHU, od tada sve nizbrdo i sad pauza zbog povrede. Vraća se za koji dan, mislim da još samo Zvezdu preskače... ali onda adaptacija kreće ispočetka, jebiga.

QUOTE (LjutiKrilo @ Nov 3 2018, 11:19 PM) *
možda čeka da neko od jačih ekipa šutne trenera pa da on uskoči da gasi požar

Pre će biti da mu iz inata ne damo raskid ugovora pa ne može nigde da ode dok ne istekne.

Sumnjam da bi Buvač mnogo toga ovde promenio, ovaj novi akcenat na odbrani je očigledno Klopova ideja i on je jebiga zadovoljan. Cenim da će se zadovoljno smešiti u maju kad opet ne budemo osvojili ništa, ali zato uz mnogo manje atraktivan fudbal i duplo manje golova.
Dee Jay
CITAT (S t a n l e y @ Nov 3 2018, 09:50 PM) *
Нисам гледао текму али када се јуриш са Ситијем... мислим да би (ће) Сити овакве утакмице попут ове наше вечерашње да решава у своју корист.

Rešio ih je Siti rutinski na Emiratima 2:0, tamo u prvom, drugom kolu.
S t a n l e y
Па ето. Мада сам мислио и на остале сличне лигашке утакмице. Ако се јуриш са Ситијем, остале утакмице мање или више мораш да добијаш и да се потрудиш да у међусобним сусретима будеш бољи или нерешен. Јесте надреално и сурово с обзиром да не говоримо о СмотајЛиги Србије али тако је Сити прошлу титулу узео...

Опет кажем, није ово уопште лош резултат али ако јуриш титулу онда на свакој утакмици идеш само на победу. smile.gif А и они ће негде да клецну до краја...
1jeAhonen
Ne verujem da ce ova sezona biti u Sitijevom ritmu sve vreme, morace i njima negde da se zalomi...a mi ne treba da budemo pod @presingom@ pobeda, nego pod oprezom od nepredvidjenih kikseva, pa cemo videti. Go YNWA!
S t a n l e y
CITAT (1jeAhonen @ Nov 4 2018, 10:00 PM) *
a mi ne treba da budemo pod @presingom@ pobeda, nego pod oprezom od nepredvidjenih kikseva, pa cemo videti. Go YNWA!

Право кажеш. Треба да се успостави стандард и да се од тог стандарда не одступа, ни као тим ни као појединци. Само тако се извуче оно најбоље. YNWA!
milos7
Jel ide neko na Marakanu?
Ima li karata, posto se krecu ? biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.