Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Cardiff City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
moony
Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Moreno, Wijnaldum, Fabinho, Lallana, Mane, Salah, Firmino

Subs: Mignolet, Matip, Gomez, Robertson, Milner, Shaqiri, Sturridge

Ako će se odmoriti neki igrači koji do sad nisu (Gomez i Robertson pre svega), onda je ova utakmica valjda prava za to. Dobra stvar je što nam je klupa opet dobra za slučaj da nešto krene po zlu.

Moreno mi je jedini sumnjiv pozadi, a i Lalana treba da pokaže da li može opet da igra u jakoj postavi.

S jedne strane, bilo bi dobro uhvatiti zalet ovde za Arsenal, a sa druge strane dobra je i prilika za rotaciju. Nadajmo se očekivanom rezultatu.
S t a n l e y
Ovo bi stvarno trebalo da se reši stabilnom igrom prosečnog intenziteta.
A posle samo jako...

p.s. Salah!!! biggrin.gif
1jeAhonen
Steta sto Lalana nije postigao gol na kraju poluvremena, i zbog njega i zbog Kardifa, tek da se misevi ne kurche na Enfildu, no strelci su bili raspolozeni tek kad smo nesmotreno i nehoticno primili taj gol ...
Sve u svemu, sigurna i ubedljiva pobeda, s mnogo boljom reakcijom nakon primljenog gola nego sto smo to ranije mogli da gledamo...prethodnih sezona... GO YNWA!
Djotun
Meni se ove godine najviše sviđa mentalitet tima. Smirenost i prave reakcije na određena dešavanja na terenu, to nam je baš bio problem godinama.
Užasno me zanima kako ćemo da izgedamo na Emirejtsu.
Take Two
Kladio bih se da tamo nećemo da igramo ovo kao protiv Zvezde i Kardifa, sa pravom desetkom (Shaqiri/Lallana) iza prednje trojke i kišom golova. Vratiće se u postavu Milner, eventualno Hendo, pa će opet iz zadnje linije da se razigrava Salah ili Mane.

Nije da se žalim, Emery mora da napadne, povući će zadnju liniju prema centru, i onda nadajmo se da će im biti frka da trče u rikverc kad se ovi naši zalete. Problem je šta raditi ako tim sa loptom ne pomeri odbranu unapred, nego ostave dosta prostora između odbrane i sredine: tu je neophodan neki kreativac da se ušunja, primi loptu iz kontre, i okrene se sa njom da asistira.
Djotun
Gledao malo španske pederaše posle dugo vremena. Bože koliko mi nedostaje Suarez, kakav ludi genije.
Ali ono realnije, koliko nama nedostaje Kutinjo, stvarno mislim da bi sa njim bili prvaci evrope prošle godine, a ove ne bi bili ništa manji favoriti od Sitija za PL. Neverovatno mi je da njegov odlazak nije nadomešten, makar nekim klincem kakav je on bio 2013.
Take Two
Sve si u pravu. Meni je još neverovatnije da se insistiralo na tom transferu baš te jebene zime, kada nije bio potreban ni on Barseloni ni ona njemu, a nama se savršeno uklapao isuse.gif Kao da ga ne bi uzeli u junu, kad ode Iniesta, pa da prođe sa njima i pripreme i sve redom... ali ne nego kao u inat, ima baš to celo proleće da se bezveze sapliće tamo po desnom krilu ili ulazi sa klupe. Za čije babe zdravlje?!

A mi smo ga nadomestili Oksarom, Keitom, Šakirom...
1jeAhonen
Jbg, BR je ispusio prodajom Suareza, ...ostaje nestvaran san kombinacija Salah-Suarez.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Oct 28 2018, 12:48 AM) *
Problem je šta raditi ako tim sa loptom ne pomeri odbranu unapred, nego ostave dosta prostora između odbrane i sredine: tu je neophodan neki kreativac da se ušunja, primi loptu iz kontre, i okrene se sa njom da asistira.

Powercube Shquira tongue.gif ?

Take Two
Ma gde je on dovoljno dobar za startera, šta ti je.

Šakira = Ljiljana iz Gnjilana
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.