Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Southampton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
Klopp je malo promešao karte:

Alisson - TAA, VVD, Matip, Robertson - Wijnaldum, Henderson - Shaquiri, Mane, Salah - Firmino

Keita u rezervama, Fabinho ni na klupi. Kakav smo City postali kad nam dva veznjaka u vrednosti od 100m ne igraju biggrin.gif

Ne očekujem ništa manje od tri boda.
LjutiKrilo
dobar je ptarši happy.gif
Djotun
dobar. prekide kida.
Svebor
Rutinski. biggrin.gif
ps
Gomez je keva.
1jeAhonen
Šaćiri i Salah uz njih i Matip...sigurna pobeda. Go YNWA!
Digital_Jesus
Rutinski odrađeno. U ligi šest pobeda u šest utakmica u kojima smo imali tri nimalo laka gostovanja Palasu, Lesteru i Totenhemu. Pravi test i potvrda naših ambicija nas čeka već sledeće nedelje protiv Čelzija, a sa njima igramo i tokom nedelje u kupu. Što se mene tiče, najbolje bi bilo da u tom papagaj kupu Klop dobro promeša karte, pa i ako ispadnemo nije me mnogo briga, a da onda za ligašku utakmicu izvede najjači sastav i da se tu ide na pobedu.

S t a n l e y
Taj kup treba ograničiti na klubove iz druge lige pa na niže. Niti je taj kup potreban Premier ligi pored FA kupa niti je radni kalendar klubova i igrača iz Premier lige isti kao u vreme osnivanja tog "rezervnog" kupa 1960.

FA Kup je pravi i uz to je najstarije fudbalsko takmičenje na svetu tako da i sam po sebi nosi težinu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.