Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tottenham - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
emir_lfc
Prvi u nizu teških mečeva koji nas očekuju u narednom periodu. Nadamo se da je pauza dobro uticala na ekipu i da imamo snage nastaviti dobar niz.

Alison, Trent, Gomez, Virgil, Robertson, Gini, Milner, Keita, Mane, Salah, Firmino

Vorm, Rose, Aldervield, Vertongen, Trippier, Dier, Winks, Dembele, Eriksen, Moura, Kane

Fabinho na klupi za nas prvi put. Ajmo crveni, razbijaj ovo lagano!!
moony
Sviđa mi se što je Wijnaldum vraćen na zadnjeg veznog, čini mi se da je bolje krenuo nego Hendo ove sezone. Mislim da je vreme da Firmino zaigra u pravoj formi, tokom pauze je bio sasvim solidan za Brazil, iako sam ga gledao protiv prilično slabog protivnika. I nadam se da će Keita da pravi probleme kao u prvom kolu, trebalo bi da bude prostora za to.
emir_lfc
CITAT (moony @ Sep 15 2018, 12:55 PM) *
Sviđa mi se što je Wijnaldum vraćen na zadnjeg veznog, čini mi se da je bolje krenuo nego Hendo ove sezone. Mislim da je vreme da Firmino zaigra u pravoj formi, tokom pauze je bio sasvim solidan za Brazil, iako sam ga gledao protiv prilično slabog protivnika. I nadam se da će Keita da pravi probleme kao u prvom kolu, trebalo bi da bude prostora za to.

Wijnaldum te evo baš podržava u toj konstataciji. Super je odigrao poluvreme, a mogao je mnogo bolje i napred u par situacija. , ali dzaba. Keita i Salah čini mi se najslabiji. Keita da se malo ugleda na Wjnalduma jer ovaj u par navrata radi ono što bi Keita trebao radit. Brz gol u drugom, a onda cemo ih napuniti iz kontre.
moony
Trebalo je vec da ih napunimo, dosta zavrsnih pasova jako lose. Nonšalantni smo napred i dalje, od početka sezone.
redsi
Salah kao da se vratio na podesavanja iz Rome...
Take Two
QUOTE (moony @ Sep 15 2018, 02:31 PM) *
Nonšalantni smo napred i dalje, od početka sezone.

Tačno, to me najviše i brine. Nekako su se opustili posle one sezone u kojoj su davali golove kad god bi poželeli, pogotovo Salah, i sad se zajebavaju kao da igraju ispred zgrade. Danas je Klopp ozbiljno ispizdeo kad Mo nije hteo da doda samom Stukiju na petercu nego šutirao pravo u golmana po šesnaesti put.

Sredina isto nije ono čemu sam se nadao, mnogo sam više očekivao od Keite, ali trenutno je daleko od Ox učinka.

Nema veze, leći će valjda sve na svoje mesto ako nastavimo sa dobrim rezultatima.
LjutiKrilo
peta pobeda na startu yahoo.gif

kad smo zadnji put imali ovakav start?
Djotun
Moglo je da bude 0:5 da se Mane i Salah ne utrkuju ko će da bude sebičniji. I onda primimo glup gol, i grčenje ničim izavano.
Take Two
A jebiga, gol smo primili zato što nam je belgijski krvnik pokušao da oslepi najvažnijeg igrača za odbranu prekida, šta da se radi. (Mislim da je pre toga svaki njihov korner išao Bobiju na glavu.) Još faul sviran njemu u korist!

I to, sad smo pali na drugo mesto zbog gol razlike. Zavera, nema šta.
1jeAhonen
U 9. kolu derbi s b)luzerima u gostima, da im se krvi napijemo.
Scouser
QUOTE (moony @ Sep 15 2018, 02:31 PM) *
Trebalo je vec da ih napunimo, dosta zavrsnih pasova jako lose. Nonšalantni smo napred i dalje, od početka sezone.

Dva prilično bezvezna gola smo im dali. Doduše, jedina dva koja smo primili ove sezone su bila još bezveznija.

Kakav blessing je povreda Lovrena, lik je odigrao odlično SP - dakle sad bi sledili kiksevi na sve strane da je u 11...ovako imamo apgrejdovanog Gomeza koji nastavlja da se budži šlepajući se pomalo uz Virgila.

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.