Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC-WHU
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

LjutiKrilo
gaženje u prvom superman.gif
Stevie_G
Keita inlove.gif
Dee Jay
Mora ovako kad su sredina i napad #5, #7, #8, #9, #10 i #11.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Aug 12 2018, 03:28 PM) *
Mora ovako kad su sredina i napad #5, #7, #8, #9, #10 i #11.

Drago mi je da sam vas bar nešto naučio posle svih ovih godina biggrin.gif

Stvarno odlično delujemo sa zada, svi osim Trenta i donekle Bobija su na nivou. Keita pokazuje šta nam je godinama nedostajalo od Cana i Wijnalduma, CM koji ume da povuče napred i doda a da se ne saplete o loptu i padne na nos.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 12 2018, 03:33 PM) *
Drago mi je da sam vas bar nešto naučio posle svih ovih godina biggrin.gif

Slazem i u fantasyu igrace po opadajucem redosledu, od najskupljih ka jeftinijim, s leva na desno.

Salah 13.0, pa mane 9.5 tongue.gif
Take Two
Koliko je jeftiniji Salah bio na početku prethodne sezone, znaš li možda?
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 12 2018, 03:46 PM) *
Koliko je jeftiniji Salah bio na početku prethodne sezone, znaš li možda?

13.0 - 9.0 = 4.0
Take Two
Dobro, mislio sam da su ga više potcenili.

Nije mi jasno što se Klopp glupira sa Nabijem na krilu kad je čovek pokidao 70 minuta na CM. Pritom na klupi još sede Stuki, Šakira, i ostali.

Sturridge legenda, za mene komotno MOTM cool.gif

Alisson je malo brljao u drugom, jedan loš pas ka Robertsonu i jedno trapavo boksovanje centaršuta koji je trebalo da hvata, ali nema veze. Sviđa mi se što ima samopouzdanja i deli lopte sasvim komotno, bez oklevanja. Kako bani kad je gusto videćemo kad dođu neke teže utakmice.
1jeAhonen
Proglasiti kraj sezone, nema dalje! YNWA.
Djotun
Odlično je ovo bilo. Volim ovaj osećaj kad ne mogu da dočekam sledeću utakmicu da gledam Livdžu.

Na primer da i dalje kupujem dresove, ideju nemam čije ime bih stavio na leđa, baš se ne sećam kada sam gotivio ovoliko igrača, obično mi je muka bilo od većine.
Trunks
^ Možda onog sa brojem 23? laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.