Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Real Madrid - Liverpool FC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stranice: 1, 2
Djotun
Brojimo sitno. Lično, ne mogu da dočekam. Već tri nedelje sam prilično euforičan, što mi nije svojstveno. I nekako verujem da ćemo da ih ubijemo.

Na ovom linku od burazera Mostara su svi golovi ove sezone u LŠ. https://vimeo.com/271216112
Dee Jay
Da citiram Dalglisha:

Enjoy it, it's been a fantastic competition so far. If we win, it'll be unbelievable. If we lose, there'll be disappointment, but there's progress been made all the way through.

Nije finale u koje smo došli jedva, nismo slučajno tu i ne vidim finale kao poslednju šansu ovog tima da osvoji LŠ, nije sad ili nikad situacija, siguran sam da ćemo i sledeće godine imati odličnu sezonu u Evropi, tim je jednostavno takav da mu leže utakmice u LŠ. Ali kad smo već u finalu, i kad smo ovako dobri, što i da ne otmemo trofej Realu biggrin.gif.

Ako Milner, Henderson i Wijnaldum izginu i neutrališu njihovu sredinu, moramo pobediti.

1jeAhonen
FULL POWER SPEED! NOW OR ALWAYS! GO REDS!!!!!!!!!!!!

Nema reprize, navrat - nanos i na svoju ruku, udri, drmaj pobedu ne daj!

dzoker
Da se ne proseravam sa onim da je finale vec ogroman uspeh i tako to, naravno da ce svi biti zesce smoreni ako ne osvojimo pa makar i protiv 11 vanzemaljaca igrali. Ono sto je meni samo zelja je da niko ne napravi neko sranje tipa Stivi Dzi klizanje ili nesto u tom stilu, to mi je ono bas sve vreme u glavi razmisljanje jer znam kakvi bedni nesrecnici jesmo. Da ne bude nesto da pamtim to ko retard godinama, pa po cenu i da ne sutnemo na gol i da puknemo 2:0 posteno. Onako realno mislim da imamo velike sanse i da se ne moze reci da je neko favorit ili tako nesto, moze svasta da bude.
Dee Jay
Mene najvise plasi scenario gde u karakteriscnom naletu od 15-20 minuta dajemo dva-tri gola, a onda to ispustimo nekim bizarnim greskama.
Take Two
Mene najviše plaši scenario gde ih pokidamo od prvog do devedesetog, odučimo od fudbala, povedemo jedno 4-0, ali onda nam sudija progleda kroz prste i ne dosudi čist penal nad Asensiom, pa posle bude ukrali titulu, sramota, Real pokraden...

Horor priča. Ne dao bog, alhamdulila, astafirula.
1jeAhonen
Znaci stvarno ste neverovatni, igra se finale vi mracite sa strahovima...i vec imate i scenarije, ko da ste odgledali finale, dosta bre s defetizmom, malodusnoscu. Normalno je da se strepi, ali ne mozes ko kokoska u finale, ako nisi petao bar da si spreman za borbu da i poslednje pero das tek na kraju.

No naravno, mislim da imamo jak tim i da utakmica moze da krene i u losem pravcu ali ne verujem da cemo bez zelje i muda igrati. Zato svi u jedan rog pa nek se cuje do kraja finala. Pobeda ili nista!
GO YNWA!
Dee Jay
CITAT (1jeAhonen @ May 25 2018, 08:53 AM) *
Znaci stvarno ste neverovatni, igra se finale vi mracite sa strahovima...i vec imate i scenarije, ko da ste odgledali finale, dosta bre s defetizmom, malodusnoscu. Normalno je da se strepi, ali ne mozes ko kokoska u finale, ako nisi petao bar da si spreman za borbu da i poslednje pero das tek na kraju.

No naravno, mislim da imamo jak tim i da utakmica moze da krene i u losem pravcu ali ne verujem da cemo bez zelje i muda igrati. Zato svi u jedan rog pa nek se cuje do kraja finala. Pobeda ili nista!
GO YNWA!

Uopste ne shvatas, niko ne govori da cemo izgubiti, da nemamo sanse protiv Reala, naprotiv, mislim da imamo velike sanse za pobedu, izbacili smo Siti koji je po mom misljenju i bolji tim od Reala. Jednostavno, niko ne zeli da mu ostane grozno secanje na utakmicu koja je izgubljena dramaticno.

Djotun
Tako je, ne bih podneo opet klipove i mimove poput Stivenovog klizanja, caution wet floor i ostala neinventivna sranja. Takođe ne bih želeo ni penale jer je Karijes kesa, a i mislim da bi me drknuo infarkt.

A ovo što je Tejk napisao, takođe saglasan. Od Rome su napravili mučenike neke kojima je oduzeto pravo da budu u finalu. Pa jeeeebem ti nebo.
Take Two
QUOTE (Djotun @ May 25 2018, 03:15 PM) *
A ovo što je Tejk napisao, takođe saglasan. Od Rome su napravili mučenike neke kojima je oduzeto pravo da budu u finalu. Pa jeeeebem ti nebo.

Ja se uglavnom zezam; realno bih najviše voleo da ih otkinemo kao City ili Romu a posle da ceo svet zapomaže zbog tamo neke nebitne sudijske greške. Pamti se samo ko je osvojio trofej, ne koga su pogurali sudija ili sreća.

Mislim, pamte i to kompleksaši. Specijalni nam nikad neće priznati gol Luisa Garsije dok je živ, a evo baš danas sam na Guardianu naišao na ničim izazvano podsećanje da je Gerrard dajvovao za Xabijev penal u Istanbulu laugh.gif Pre trinaest godina, jebotebog! A i da je pre trinaest dana - svako ko ima oči može lepo da vidi kako ga Gatuzo pet metara cima za dres.
1jeAhonen
CITAT (Dee Jay @ May 25 2018, 09:28 AM) *
Uopste ne shvatas, niko ne govori da cemo izgubiti, da nemamo sanse protiv Reala, naprotiv, mislim da imamo velike sanse za pobedu, izbacili smo Siti koji je po mom misljenju i bolji tim od Reala. Jednostavno, niko ne zeli da mu ostane grozno secanje na utakmicu koja je izgubljena dramaticno.

pa tek to kakve veze ima sa onim sto treba da gledamo???? cekaj bre, jel mi bacamo malere pred utakmicu il prizivamo alibi za nesto?

Maknite postove s mesta laugh.gif kakva trabunjanja o proslim tekmama, idemo na finale samo napred se gleda!!!
milos7
Nisam ni za euforiju a ni za skidanje gaca.
Ocekivao sam na temi sta ocekivati od reala, kako im najbolje odgovoriti, dueli, ko ce s kim oci u oci itd
Dee Jay
CITAT (milos7 @ May 25 2018, 11:18 PM) *
Nisam ni za euforiju a ni za skidanje gaca.
Ocekivao sam na temu sta ocekivati od reala, kako im najbolje odgovoriti, dueli, ko ce s kim oci u oci itd

Prilicno jednostavno, bar ja tako vidim, da li ce Salah efikasno iskoristiti prostor koji Marselo ostavlja iza sebe i da li ce Firmino da napravi budalom Ramosa koji ce da izlazi van pozicije da bi ga pritiskao, presing na Modrica i Krosa, to je to manje vise.
1jeAhonen
Evo pres konferencije uoci finala Dijk, Hendo, Klop> YT
moony
Bilo je super poruka sa svih strana koje su možda više motivisale ili bile dramatičnije, ali složio bih se da je Dalglish reako najpametniju stvar. Kako god da se završi, tu smo gde treba da budemo, nema razloga da ne budemo tu i u narednim sezonama.

Fenomenalnu sezonu smo gledali, uživali smo skoro svake nedelje (ili dvaput nedeljno), i klub i navijači i igrači su pokazivali sve ono što se čekalo od njih godinama već (na stranu par kikseva koji svakako nisu bitno uticali na sezonu).

Sad smo tu, odmorni, željni, pametniji nego pre, i imamo velike šanse da završimo posao.

Idemo svi da se dobro provedemo i nadam se da pišemo istoriju opet.

YNWA
Svebor
CITAT (Take Two @ May 25 2018, 12:09 AM) *
Mene najviše plaši scenario gde ih pokidamo od prvog do devedesetog, odučimo od fudbala, povedemo jedno 4-0, ali onda nam sudija progleda kroz prste i ne dosudi čist penal nad Asensiom, pa posle bude ukrali titulu, sramota, Real pokraden...

Horor priča. Ne dao Fowler, alhamdulila, astafirula.

laugh.gif

ps

Sve ispod tri gola razlike za nas cu smatrati neuspehom, i insistirati na iskupljenju u maju sledece godine, insalah.
Peyson
Sastavi.
dejabgb75
Ne igra se finale svake godine, ovo je šansa koja se mora iskoristiti. Redsi to mogu...samo hrabro...
Pedja_Nbg
Ладно му смрад Рамос сломио раме.
Peyson
Mater mu jebem fašističku.
Kao da igramo protiv Junajteda na steroidima. Jebeno.
Pedja_Nbg
Кариус продао утакмицу.
redsi
Jebi se Klope za ovog debila Karijesa.
Peyson
Fašisti uradili sve što je trebalo, uključujući i bedno povređivanje našeg najboljeg igrača.
Možemo da lamentiramo do kraja veka ŠBB KBB da je Salah ostao u igri, ali je činjenica da nam loptu nisu dali a kad imaju loptu, koliko god odvratni bili, oni znaju sa njom. Da li su golove dali idiotski ili umetnički, po meni ne menja suštinu - dokosurili su tim koji teško igra protiv ovakve taktike i koji teško može da se izvuče iz psihičkog stresa.
Utisak ipak, na kraju sezone, jeste da posle X godina jedva čekam novu. Nema razloga da ovaj tim uz par poboljšanja ne donese još radosti.
milos7
Ko je mracio zamracio je, super !!!!!!!!!!!
Nisam gledao sva finala ali ovo je jedno od najbizarnijih finala.

Mracite i dalje !!
Djotun
Prodali smo dušu đavolu, ili tako nešto, na poluvremenu Istanbula 2005.
Baš je smor ovo, sve što je moglo loše da se desi, desilo se. Nadam se da je manekenčić završio karijeru. Velika greška Klopa poverenje ovom amateru.
A sad se nastavlja priča o luzerskom klubu, luzerskom treneru, itd itd.. koje sranje od finala. Ništa nismo uradili, nikakva želja, ništa, od povrede Salaha.
bokeli
Ipak su oni lvl iznad nas
U ovakvim utakmicama kvalitet dolazi do izrazaja
Sredina im je duplo bolja, Kros i Modric su doktori za ove nase
U napadu nam se povredi igrac i ceo sistem pada u vodu, a njima ulazi covek od 100 milki i resava mec ( izgleda da ipak ima timova koji mogu da pruze sebi luksuz da im na klupi sedi takav igrac).
S druge strane mi imamo Lalanu koji je trckarao nesto...
i da....na kraju golman.....neko ima Kurtou, DeHeu...mi imamo naseg od 5 milki.
Ovde je presudio cist kvalitet i realno nisam toliko razocaran, jer stici dovde sa ovakvim timom je cudo
Goran LFC
Nista nema borbe, sve je stalo kad je Salah izasao. Klop nije uspeo na pauzi da ih podigne da im da krila i eto Karius potonuo posle onog kiksa I siguran sam da ga necemo vise gledati...
Take Two
QUOTE (Peyson @ May 26 2018, 10:47 PM) *
Možemo da lamentiramo do kraja veka ŠBB KBB da je Salah ostao u igri, ali je činjenica da nam loptu nisu dali a kad imaju loptu, koliko god odvratni bili, oni znaju sa njom. Da li su golove dali idiotski ili umetnički, po meni ne menja suštinu - dokosurili su tim koji teško igra protiv ovakve taktike

QUOTE (bokeli @ May 26 2018, 10:52 PM) *
Ipak su oni lvl iznad nas

Ovde je presudio cist kvalitet

Nemojte ljudi, molim vas. Koliko su iznad nas videli smo u prvih pola sata kad je LFC bio upadljivo bolji tim. Onda je uletelo ono cinično govedo i džudo zahvatom prelomilo utakmicu, upropastilo finale za 350 miliona ljudi, izbacilo jednog od najpozitivnijih likova u fudbalu sa Svetskog prvenstva. Da je pravde, pao bi Ramos pod točkove autobusa tokom proslave, kao onaj pehar što je onomad ispustio.

Od Salahove povrede, Firmino se nije video. Milner se nije video. Trent se nije video. Nešto su pokušavali samo Mane, Gini, Hendo, Robertson, oba štopera... to je tek pola tima. Tako ne bismo pobedili ni WBA, dakle veze to nema sa razlikom u kvalitetu.

LFC igra na pogon ludila, kao svi Klopovi timovi. Kad su puni sebe, mogu da pobede bukvalno bilo koji tim na svetu. Kad im se taj balon samopouzdanja izbuši, kao što su ovde uradili Ramos, Bale, i Karius... onda ne mogu ništa. Formula bez goriva.

Bejlu svaka čast, ostali neka se teraju u 3PM (posebno Ramos). Molim boga da ne ode na Old Trafford.
Goran LFC
Svaka ti je na mestu Tejk
Dee Jay

S t a n l e y
Ja bih samo skrenuo pažnju na način na koji je Salah planski odstranjen što je i centralna taktika Ramosa i Reala, i to pobednička.
O nameri Ramosa koja je bila očigledna, neka govore analitičari i istorija (kakva god)... ja neću jer nemam šta više da kažem jer je sve viđeno ko je gledao i umeo da vidi.

Ali neka bude upisano da se može osvojiti i LŠ čak, planskim varvarskim lomljenjem kostiju kolege fudbalera, jedine i centralne pretnje po pobedu. wink.gif

CITAT (Take Two @ May 26 2018, 11:05 PM) *
Nemojte ljudi, molim vas. Koliko su iznad nas videli smo u prvih pola sata kad je LFC bio upadljivo bolji tim.

Poštujem tvoje mišljenje naravno, ali ja nisam to video. Samo toliko. smile.gif
bokeli
@Take Two
kakav je to fudbal koji se oslanja na ludilo
upravo si svojim pisanjem potvdio da nemamo kvalitet za ovakav mec
povredi se jedan igrac i ceo sistem pada u vodu
imalo bi mi smisla kad bi se LBJ povredio u Kavsima, ovde mi nema
S t a n l e y
CITAT (Dee Jay @ May 26 2018, 11:12 PM) *

To je jedino što sam video večeras. Za mene ove godine utakmica finala nije odigrana (iako će Real da bude upisan kao pobednik nečeg što je odigrano).
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ May 26 2018, 11:12 PM) *

A par minuta kasnije, dok Salah ide u tunel:

Streljao bih ga, majke mi.

QUOTE (bokeli @ May 26 2018, 11:23 PM) *
@Take Two
kakav je to fudbal koji se oslanja na ludilo
povredi se jedan igrac i ceo sistem pada u vodu
imalo bi mi smisla kad bi se LBJ povredio u Kavsima, ovde mi nema

Jebiga, lud fudbal. To o manjku kvaliteta je besmislen izgovor, ne igra se fudbal samo za Man City, PSG, Real i Barsu - moraju da se snađu i "manje kvalitetni" timovi da podignu nivo igre i savladaju favorite.

Niko ne spori da imaju jači i skuplji tim - njima je sa klupe ušao Bale a nama Lallana, jebote - ali to nikako ne znači da se protiv njih ne može igrati. To nije ni opravdanje za poraz ni objašnjenje za poraz, ni ništa. Danas su direktni uzroci bili 1) Sergio jebeni Ramos, 2) Loris jebeni Karius. Čak ni fenomenalni Bejl ne bi im bio dovoljan da nije bilo učinka ova dva govnara.
Pedja_Nbg
По чему је Реал епохално био бољи од нас? Првих пола сата смо генерално били бољи. А које су то они шансе имали после? Какве голове су дали? Немојте ме зајебавати.
1jeAhonen
Falio nam je De Hea. Nadam se da je Karijus stigao da podmetne dupe pod Realov pehar. (Rekoh ja da batalite mracenje sa kiksevima.)
Finale, na posletku ipak predstavlja uspeh, kakav takav.
KillForGlory
Ne mogu previse prigovarati o igracima, bili su ravnopravni nakon prvog kiksa i bez Salaha a jos smo primili nestvaran gol.
Debilcina na golu je unistila utakmicu.
S t a n l e y
CITAT (bokeli @ May 26 2018, 11:23 PM) *
@Take Two

Da je kvalitet (u novčanoj vrednosti ili broju fudbalskih zvezdica u odnosu na drugi tim) jedini parametar koji se gleda u fudbalu, ja fudbal ne bih gledao nikada jer ne bi imalo smisla.
Ako pogledaš malo detaljnije, videćeš da nije tako.
Kvalitet nije onaj kvalitet koji se sračunava pre utakmice nego koji svi vide posle i upravo zbog tog kvaliteta sam i večeras navijao za Liverpul. wink.gif

Poenta je igrati 11 na 11 po pravilima igre i iole sportski. Pa ko pobedi, pobedio je. Rukovanje i idemo dalje...

Istorija bi izgledala potpuno drugačije da nije tako. smile.gif
milos7
CITAT (Take Two @ May 26 2018, 11:05 PM) *
Nemojte ljudi, molim vas. Koliko su iznad nas videli smo u prvih pola sata kad je LFC bio upadljivo bolji tim. Onda je uletelo ono cinično govedo i džudo zahvatom prelomilo utakmicu, upropastilo finale za 350 miliona ljudi, izbacilo jednog od najpozitivnijih likova u fudbalu sa Svetskog prvenstva. Da je pravde, pao bi Ramos pod točkove autobusa tokom proslave, kao onaj pehar što je onomad ispustio.

Od Salahove povrede, Firmino se nije video. Milner se nije video. Trent se nije video. Nešto su pokušavali samo Mane, Gini, Hendo, Robertson, oba štopera... to je tek pola tima. Tako ne bismo pobedili ni WBA, dakle veze to nema sa razlikom u kvalitetu.

LFC igra na pogon ludila, kao svi Klopovi timovi. Kad su puni sebe, mogu da pobede bukvalno bilo koji tim na svetu. Kad im se taj balon samopouzdanja izbuši, kao što su ovde uradili Ramos, Bale, i Karius... onda ne mogu ništa. Formula bez goriva.

Bejlu svaka čast, ostali neka se teraju u 3PM (posebno Ramos). Molim boga da ne ode na Old Trafford.

Ono je moglo da stane i da je salah ostao, ali psihicki i takticki nije bilo realno. Sve je nastimovano za njega, mane nije u top formi kao prosle sezone, bobi cf igra pozadi zrtvuje se navlaci igrace na sebe i otvara za bocne igrace. I onda bam, salah ne moze da igra pada taktika, cele sezone je navikao sve da mune jedan gol, da preti da ih jebe pozadi. I lalana koji je odigrao 30 min cele sezone treba da ga menja.
Pa kad ce da ih pobede nego u jednoj, ovaj liverpul ne moze ligu da osvoji da bude konstantan cele sezone, nego da pokida u duelu. Moglu su MC da karaju 2 a ne mogu real jednu??
Covek - Take je u pravu.
Real ia barsa su ciganija, i ramos je govedo, ali da je znao da ce da mu iscasi rame, pa uradio bi to mesiju svaki put. Isao je i uvek ide da pokida ali da je ono izveo kao e sad ga hvatam za ruku ode rame.
I oni brate da nemaju coveka koji moze da mu namesti rame. Koliko neukih ljudi po srbiji namesta zglobove za sekundicu.
Bilo sta je bilo.
Sve je doslo na naplatu, bez golamana, bilo je samo pitanje kad ce da pukne. Roster takodje. Ono sto se pricalo, nema ko da udje da prelomi. Njima udje bledi bejl i dva ludila napravi.
100m za golama, da ne bude zao. Da pimi na utakmici 10 ali ne ovako.

I ljudi nemojte vise da mracite, kojji vam, je/ dosta mrace ovi drugi za klopa nije osvjio finale ovo ono, e sad ni ovo, pa kad ce.
Sledece godine.

Pedja_Nbg
Можеш ти да наместиш раме или неки зглоб, али то не значи да може да се врати на терен. И са намештеним раменом би морао да мирује неки период.
S t a n l e y
CITAT (milos7 @ May 26 2018, 11:39 PM) *
i ramos je govedo, ali da je znao da ce da mu iscasi rame, pa uradio bi to mesiju svaki put.

Da li se finale LŠ igra protiv Mesija svaki put? smile.gif

1jeAhonen
Ma normalno je ne moze se Salahu prigovoriti nedostatak srca, ali nije to Liv koji ima igrace koji bi ustali i krenuli da igraju do pobede, kad im iza ledja stoji na golu mamac za sprdnju.
bocejan
Kao sto Milos rece.Njima ulazi Bale, nama Lalana sa ukupno pola utakmice ove sezone i to umesto najboljeg igraca u sezoni. I zamena u vezi je Can koji ko zna kada je odigrao zadnju. Prosto smo bili tanki, ne samo u ovoj nego i u zadnje 3 utakmice u ligi.
I na svu tu muku, golman deli i sakom i kapom.
1jeAhonen
Karijusu je ovo trebalo da se desi mnogo mnogo pre, u nekoj nemackoj ligi u juniorskoj kategoriji, da decko jednostavno na vreme prestane s fudbalom.

Nije on kriv, Dudek je mogao da brani samo u reklami za ovo finale.
Take Two
QUOTE (milos7 @ May 26 2018, 11:39 PM) *
ramos je govedo, ali da je znao da ce da mu iscasi rame, pa uradio bi to mesiju svaki put. Isao je i uvek ide da pokida ali da je ono izveo kao e sad ga hvatam za ruku ode rame.

Pa ne može da garantuje, ali pokušava redovno i Mesija i mnoge druge. Nije on toliko crvenih kartona u karijeri fasovao zato što ga sudije mrze, nego zato što je smradina koja uvek gleda da nagazi čoveka na travi, da uhvati nekog trkača u makazice, da padne nekom preko ruke... i to je igrom slučaja obično najbolji protivnički igrač.

Danas ga je baš usralo, em je iz prvog pokušaja uspeo da povredi Salaha, em nije dobio karton, em ni faul nije suđen. Čudo bi bilo da se ne cereka, govno govnjivo:

1jeAhonen
CITAT (Take Two @ May 26 2018, 11:18 PM) *
Pa ne može da garantuje, ali pokušava redovno i Mesija i mnoge druge. Nije on toliko crvenih kartona u karijeri fasovao zato što ga sudije mrze, nego zato što je smradina koja uvek gleda da nagazi čoveka na travi, da uhvati nekog trkača u makazice, da padne nekom preko ruke... i to je igrom slučaja obično najbolji protivnički igrač.

Danas ga je baš usralo, em je iz prvog pokušaja uspeo da povredi Salaha, em nije dobio karton, em ni faul nije suđen. Čudo bi bilo da se ne cereka, govno govnjivo:

Vredi ti ovaj post. Steta samo sto je bio u elementu, mozda bi nam vise odgovaralo da sutnuo penal nebu pod oblake dosudjen nad Ronaldom posle starta Lovrena.
milos7
CITAT (Pedja_Nbg @ May 26 2018, 11:42 PM) *
Можеш ти да наместиш раме или неки зглоб, али то не значи да може да се врати на терен. И са намештеним раменом би морао да мирује неки период.

Bez ljutnje, ali vidim da ti na srecu nikad nijedan zglob nije ispao i da ti ga posle nije neko namestio ko to ume, ne lekar, nego neko na osecaj. Smesno zvuci ali coveka donesu, zglob noge ispao, namesti mu i on hoda. Verovao sam da i pored bolova moze da nastavi, ne igra basket nego fudbal. Nije mogao, jbg.

Ramos je stoka, ali ne volim da trazimo krivca u tudjem dvoristu. Ako je do njega, sto ga neko nije namamio da dobije crveni, kad se zna da ih dobija svake sezone nego je provocirao pa je mane dobio zuti bzv.
Sad pisu cr ima ls kao liv bajern i barselona..ludilo.

Opet cu reci, jebalo vas klizanje sg i ko ga pomenu i napisa
Take Two
Ne vredi da generalizuješ, svaka povreda zgloba je priča za sebe. Ako ne dođe do oštećenja onih kakosezove, GHL, gurneš ga nazad i voziš dalje. Ako dođe jebiga, imobilizacija i moli boga da će OK da ti zaraste za par meseci.

Zato se Mo i vraćao na teren, nadali su da će kad popusti bol rame da nastavi da funkcioniše normalno. Ali jebiga, nije.
milos7
Sad je sve dzaba, da se prica.
Sad moze sumiarnj sezone.
Posto se srebro ne pamti, moram reci sezona dobra po mnogo cemu ali nedopecena. Utisak kao da je 10 min pre nestala truja i pita ostala malkice ziva
Dee Jay
Nadam se da je ovo poslednja Karijusova utakimca, ako ne u klubu, ono bar kao prvog golmana. Ne zato sto sam nesto ogorcen i zelim mu zlo, ali za ovakvo sranje se na svakom poslu dobije otkaz. Jos bi bio hodajuce podsecanje na ovaj poraz celom timu, a ko zna kakav ce biti golman posle ovoga. Nema sentimantalnosti, nego nazad u Cvajtu.

A sa njim put pod noge Migsi i Ahtenberg.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.