Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Celski - LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Biće spektakularno kad na kraju završimo peti i Real nas napuni ko majmune, sve kroz Lovra majstora.
Vodili smo 2:0 protiv WBA i trebali da rutinski već tad osiguramo taj top4, nestvarno je šta mi radimo i koja neozbiljnost. Čini mi se da u svakoj Klopovoj sezoni ne možemo da se sastavimo kad dođu april/maj. Svi znamo zašto, a zna i Jirgen majmun tvrdoglavi. Imamo toliko tanak squad depth da mi nije dobro svaki put kad vidim klupu.
Trunks
Jebote koliko smrdljivo drugo poluvremena, gubiš 1:0 i u zadnjih 20 minuta 150 pasova unazad, sramota.
Djotun
Ma brate muka mi je od ovakvog fudbala gde su nam štoperi i bekovi plejmejkeri, a vezni sred služi da jedan drugom dodaju unazad.
Nemoguće mi je dalje, da smo mi u januaru pustili Kutinja a da pre toga nismo obezbedili zamenu, pa makar ne lajk for lajk nego eto telo jedno samo. Nama zapravo trebaju sledeće sezone tri nova ofanzivna igrača, jer mi sem ove trojice ludaka nemamo aposolutno ništa vredno od naglašeno ofanzivnih igrača, čak ni da budu u rotaciji.
Epski će da nas ukanali Klopara svojim tvrdoglavošću, tu računam i sklanjanje Buvača baš u ovom momentu.
Trunks
I niko da priđe iz sredine da se otvori, da pokupi loptu, uf baš me smorila tekma.
LjutiKrilo
valjda smo dovoljno dobri da nabijemo brajton kući
1jeAhonen
Haha sta ste se koj k umrachili sa tekmom protiv bluzera, jasno ko dan kolko nas bole za njihove komplekse. Ceka se utakmica sezone ljudi hands up!
Take Two
QUOTE (Djotun @ May 6 2018, 08:02 PM) *
Nemoguće mi je dalje, da smo mi u januaru pustili Kutinja a da pre toga nismo obezbedili zamenu, pa makar ne lajk for lajk nego eto telo jedno samo.

Peyson
Sjeb'o nam, izgleda, Šreder ovu nindžu.
N1 objavio da Mažinjo sudi finale LŠ.
milos7
Celsi - Hadersfild 1-1

To kumeee biggrin.gif
Trunks
Jel nam to nešto znači? Mrzi me da gledam, ali mislim da nam svakako treba pobeda.
kalabaster
Sad je dovoljno da ne izgubimo. Imamo mnogo bolju gol razliku, +15 u odnosu na njih.
Trunks
Pa onda nema brige, mi smo bar stručnjaci za X sa klubovima iz donjeg dela tabele. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.