Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Roma - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y

Čisto da obavestim navijače da se večeras igra polufinale lige šampiona! biggrin.gif
dzoker
Uzasno retardiran mec. Karijus je kriminalan, moram da se pravim kao da se nije ni igrao ovaj mec, da se ne nerviram. Finale LS jebote!! Juce cigani na kraju nosili majice sa brojem 13, sramota nad sramotama, moramo im se usrati 26-og!
LjutiKrilo
ma jebo sve, evo nas opet u finalu

ej sa kariusom na golu, lovrenom...
Boza_dunster
Da dignemo spomenik ovim Slovencima....castili su nas finalem....

Uzasno drugo poluvreme....pickasto....da prodje vreme....a to pod Kloparom nikad nije islo....uvek smo dobijali po usima....kao i sada....

Kao popisan sam i ako smo u finalu....ne moze ovako da se igra majku mu...jos na gurku da damo povoda svima da kenjaju po nama....

Vidim skacu na kraju meca, raduju se....ja ono usran...smorio se kao pas...

Zamalo da prokockamo ovo...

Morace u finalu ovo da se opere....ali sa ovakvom odbranom bice nam bulja puna simika....
Peyson
Mislim da smo ovo odigrali sa 60-70 posto angažovanja.
A sad odoh da se 100 posto napijem.
Djotun
Prilično me je iznervirao ovaj buljaški odnos u drugom poluvremenu, i generalno koliko smo novih načina izmislili da protivniku poklonimo gol, da se sebi useremo u život, da se blamiramo itd itd. Da se igralo još pet minuta ovi bi nas oterali u produžetak. Ne mogu da shvatim da profesionalni tim nakon vođstva od 5:0 na Enfildu, pa onda 1:2 u Rimu, dozvoli sebi poluvreme o kojem se sada piše o tome kako je Roma oštećena i sprečena da napravi podvig. Klop je stvarno šarlatan kad treba da se zatvori utakmica, i to će biti i osetljivije bez Buvača.
Srećan sam jako zbog finala, ali ako nam je ovakva Roma uterala 6 golova, ja stvarno ne znam šta nas čeka protiv reala penalda i nekog čuneta čakira.
Neko spektakularno finale koje gubimo 4:1. Uspeli su i prošlog utorka i danas, da ove utakmice i prolaz izgedaju nekako sjebano.

A sad ovako mrtvi idemo na Bridž onim mesarima.
Dee Jay
Posle ovoga mi je u glavi samo cinjenica da mozemo da izgubimo i od Celsija i od Reala i da ostanemo bez icega.

Djotun
To je uvek opcija. biggrin.gif

https://twitter.com/ViasportFotball/status/...792477836374016

malo ekskluzive..
Take Two
Kakvo unapred isplanirano loženje isuse.gif Očigledno nisu računali da će do kraja Roma da ih natrpa i zamalo izjednači.

Moramo od nekud da izmislimo kakvo-takvo poboljšanje forme za Chelsea (i Brighton) i Madrid. Ne može sve po sistemu lako ćemo, previše je umornih i povređenih igrača. Bila bi ogromna šteta da se sapletemo i padnemo na nos pred samim ciljem.

dzoker
Lepo je napisao onaj Novakovic, iako smatram lika da je tezak bolid al za ovo je u pravu. Generalno nama ne odgovara da igramo tako da se branimo tj. cuvamo kao dobar rezultat. Da smo igrali 1:1 na Enfildu, mi bismo verovatno otisli u Rim i strpali im jedno cetiri komada, jer ova ekipa je kao hijena. Mi moramo non stop da gazimo, jurimo, trcimo i da teziste bude na toj trojici napred i presingu. Kada glavnu rolu umesto ludom triu prepustis Lovrenu, Hendersonu i Karijusu dobijes ono juce.

Kada sam gledao Real-Bajern samo sam strepeo da im ne strpa Bajern gol i da prodju, jer mi se cini da su daleko bolji tim ld Reala, koji igra dosta neku konfuznu igru. Oni su 2014-e bili unisteni od Atletika pa ih izvukao Ramos u 90+, 2016-e na penale i jedino Juve prosle rutinirali koji se nije ni pojavio. U La ligi nisu ni konkurenti nikakavi, uzeli dve titule za deset godina. Stvarno je neverovatno da ekipa uzme 3 LS u 4 godine a da su bez neke prepoznatljive igre ili ere kao sto je recimo Barsa, pa i Bajern.

Sve u svemu nadam se da cemo uci ekstra napaljemo u finale i ako mozemo da igramo nasu igru, znaci ludacki napada i presing, ne vidim zasto ne bismo mogli da im strpamo par komada i da se uzdamo u odbrani bar u VVD i Robertsona da ce uspeti da krpe ove kese Lovrena i Karijusa
1jeAhonen
Relativno nezainteresovana igra u revansu, nije plod lose forme i ne treba toliko mraciti pred finale, Igralo se na rezultat to se vrlo lako i brzo desilo i bilo je jasno ko je u finalu, utakmica se igrala 90 minuta i Roma je kidisala i provocirala onako fasisticki kao da nesto moze da uradi, glumeci heroje, da bi opravdali tresh tim kakav imaju. Mane je od starta stavio do znanja ko prolazi, nesrecni autogol Milnera malo nas je zakocio, ali kad je trebalo dati gol dali smo i oni golovi Rome su puka uteha...nisam stekao utisak da su mogli da dobiju sa 5 ili cak 6 2...jasno je bilo da je to reseno.

Jeste mogli smo i tu da ih dobijemo sa recimo 3:2 ali mnogo ocekujete, finale je vaznije a ni Roma ne bi zelela da se oprosti sa dva poraza. Treba odigrati jednu utakmicu u velikom stilu napadacki, ionako kako ocekujemo da se nadigravamo sa Realom, pa mozda i bez nekog velkog cuda, lagano dodjemo do tog trofeja, Opet ne treba jesti govna Klopu, napravio je dosta i ovim ulaskom u finale, narocito za one neverne Tome koji se zaklinju u odbranu i ocekuju da samo Liv ima savrsen tim, sto opet ne mora da donese trofeje.

Real je tu gde jeste kako je stigao, prosli su i Juve i Bajern, ocekujem nekako da nam mnjenje bude ipak naklonjenije, sto je nebitno...ali ne ocekujem spektakularno finale poput onog iz Istanbula, opet ne ocekujem ni finale gde treba da zatajimo skroz. Real je dobijao i to sto je favorit ne znaci nista osim da mozemo da iskoristom ovo finale koje bi oni lagano mogli da propuste s obzirom na prethodna ucesca.

No dobro malo zavitlavanja. Imamo realne sanse, i dobro je da smo u finalu. PL nam nece predstavljati ozbiljan problem i svi su sada u pravcu priprema za to veliko finale, koje je veliko ne samo po imenima vec i po dobrim timovima. Sanse su teorijski 50/50% ali ako odigramo dobro i iskoristimo prve prilike bez cinculiranja, i cvrsto u odbrani i na sredini, visokim presingom sacuvacemo prednost. Nadigravanje zaista nije opcija...ocekujem da Klop zaista napravi dobru taktiku i da nam napad bude efikasan kao i dosad.
Dee Jay
CITAT (dzoker @ May 3 2018, 10:43 AM) *
Sve u svemu nadam se da cemo uci ekstra napaljemo u finale i ako mozemo da igramo nasu igru, znaci ludacki napada i presing, ne vidim zasto ne bismo mogli da im strpamo par komada i da se uzdamo u odbrani bar u VVD i Robertsona da ce uspeti da krpe ove kese Lovrena i Karijusa

Tako nekako, relaksirano, bez straha od (ne)uspeha. Mislim da bi igraci Reala trebalo da budu pod pritiskom osvajanja trinaeste i trece u nizu titule, koliko god bili iskusni u finalima.

1jeAhonen
Al Karijus...uvek odbrani kad ga pogode napadaci...doduse ima i poneku intervenciju u skoku, i povremeni retki user ali stvarno ne znam sta da mislim, da li ne postoji golman iole ravan Reini dok nije kiksao ili barem solidan da nam brani nego ovaj pocetnik kome ce trebati jedno pet sezona da nauci da brani pa tek da ima formu, mislim da ako mozemo nesto da menjamo u timu cini mi se da je to prioritet. I na kraju ne daj boze da od njega ocekujemo nesto poput od Dudeka...zato bolje trpaj dok se moze i ne daj odbrani da se oslanja na golmana.
Take Two
QUOTE (dzoker @ May 3 2018, 10:43 AM) *
Lepo je napisao onaj Novakovic, iako smatram lika da je tezak bolid al za ovo je u pravu. Generalno nama ne odgovara da igramo tako da se branimo tj. cuvamo kao dobar rezultat. Da smo igrali 1:1 na Enfildu, mi bismo verovatno otisli u Rim i strpali im jedno cetiri komada, jer ova ekipa je kao hijena. Mi moramo non stop da gazimo, jurimo, trcimo i da teziste bude na toj trojici napred i presingu. Kada glavnu rolu umesto ludom triu prepustis Lovrenu, Hendersonu i Karijusu dobijes ono juce.

Ovo je sigurno odavno jasno i Klopu, a problem je naravno u tome što ne možeš da gaziš, juriš, i trčiš 90 minuta. Mi to obično radimo dok se ne umorimo/ne izgradimo vođstvo, a onda stajemo i ne znamo šta dalje. Ponekad se taj intenzivni period igre tempira, krene se malo lakše da bi posle moglo duže da se jurca, ali kratko je kako god da okreneš. (BTW, kad dugo forsiraš igru do granica iscrpljenosti u kojoj se štedi samo jedan od jedanaest igrača, drastično povećavaš šanse od povreda tokom sezone.)

Da ovaj tim ima pouzdan plan B kojim bi čuvao rezultat, npr. solidnu possession igru, ili neprobojni murinjovski bunker, do sada bi već osvojio sve što se moglo osvojiti. Ali ne možeš i jare i pare. Svaki od tih sistema igre se planira i razvija, kupuješ igrače kojima on dobro ide. Nije Klopp čarobnjak pa da ih uigrava istovremeno za dva potpuno razlčita stila, koje će posle primenjivati po potrebi.
Dee Jay
Potpuno sam miran zbog finala, znam da imamo tim koji može da pobedi, jedino me brine umor igrača, i samim tim mnogo više utakmica protiv Čelsija, nego samo finale.

A i ako izgubmo, ne verujem da će mi pasti teže od Gerrardovog klizanja, Inzagija, Riseovog autogola, Sevilje posle onakvog prvog poluvremena, posle 6:1 od Stouka. Ali mislim da zaista možemo da pobedimo, iako znam da stvarni život uvek favorizuje odvratnu ekipu plaćenika koja juri istoriju protiv simpatičnog autsajdera biggrin.gif
1jeAhonen
Jeli bre, gde se gleda to finale?
Take Two
Національний спортивний комплекс "Олімпійський"

Lepo izgleda, ali jebena atletska staza...
Svebor
CITAT (1jeAhonen @ May 3 2018, 10:22 PM) *
Jeli bre, gde se gleda to finale?

Casablanca pub, Skadarlija.

ps

Na tekmi je, i pored nase ocajne igre, bilo fan-jebeno-tasticno!

Romanisti su pevali da se smrznes, a ni nasi nisu bili za bacanje.

pps

Mi smo u finalu, eeeeej! yahoo.gif

Tek stigo na stadion, nisam jos obukao dres. hit.gif
Djotun
Ja ne mogu da vidim sliku. Ne znam da li si loše upload-ovao, ili je do mene nešto. unsure.gif
MaPkO89
Slusam od srede razne objektivne poznavaoce i ljubitelje fudbala koji tvrde kako su sudije pogurale Liverpul rolleyes.gif

Serem im se ja bas svima u usta, razvalili smo Romu u ovom dvomecu, jos u prvoj je trebalo da bude 7:0, a na poluvremenu u Rimu bar 0:2.

A to sto mi u takvom odnosu snaga, umemo da zagorcamo sami sebi zivot, to je neka druga tema, ali uporedjivati guranje Reala od strane sudija sa nekom greskom koja se desila u korist Liverpula je jadno i bedno.

1jeAhonen
Mogu da ga blowjobuju fashisti iskompleksirani. Ni deset repriza im ne bi donelo pobedu samo kompleksi progovaraju.
Take Two
Fašisti su im komšije, Romanisti su valjda commies biggrin.gif

Ali da nas je prokenjalo za dva nedosuđena penala - jeste. Jednom sviran nepostojeći ofsajd pre nego što je Karius srušio Džeka, drugi put Trent rukom odbranio gol.

That said, bio je čist penal nad Maneom na početku utakmice, kad ga je valjda Manolas debilno gurnuo s leđa dok je ovaj pokušavao da primi dugu loptu. A penal koji je na kraju uzaludno suđen Romi realno nije postojao - Klavanu ruka skroz uz telo, ni govora o nameri. Očajno suđenje sve u svemu.
Svebor
CITAT (Djotun @ May 4 2018, 08:35 PM) *
Ja ne mogu da vidim sliku. Ne znam da li si loše upload-ovao, ili je do mene nešto. unsure.gif

U fotobaketu je problematika... a sad?

Djotun
Opa, Pingvin! lfc.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ May 4 2018, 09:50 PM) *
Fašisti su im komšije, Romanisti su valjda commies biggrin.gif

Ali da nas je prokenjalo za dva nedosuđena penala - jeste. Jednom sviran nepostojeći ofsajd pre nego što je Karius srušio Džeka, drugi put Trent rukom odbranio gol.

That said, bio je čist penal nad Maneom na početku utakmice, kad ga je valjda Manolas debilno gurnuo s leđa dok je ovaj pokušavao da primi dugu loptu. A penal koji je na kraju uzaludno suđen Romi realno nije postojao - Klavanu ruka skroz uz telo, ni govora o nameri. Očajno suđenje sve u svemu.

Nema tamo k od komiza, fasizam, kako god okrenes.

ps

Sudjenje je u obe utakmice bilo sranje, ako se ko oseti ostecenim, nek potrazi pomoc strucnjaka.

CITAT (Djotun @ May 5 2018, 02:31 AM) *
Opa, Pingvin! lfc.gif

Bio tri reda ispred nas. biggrin.gif
milos7
CITAT (Svebor @ May 5 2018, 02:25 AM) *
U fotobaketu je problematika... a sad?

Za koga je navijao Riise ? smile.gif

Kako se potpisuje dick na forumu ? smile.gif
redsi
Meni samo nije jasno kako niko da konstatuje da napucavanje Trenta u ruku nije video nijedan jebeni gledalac na stadionu.Nijedan igrač Rome nije trazio penal...Ali to nije razlog da tastaura patriote i univerzalni borci za pravdu ne proglase i to jos jednom teorijom zavere, Kod situacije sa Dzekom sviran je ofsajd, kraj priče. Meni je utisak veceri katastrofalno izdanje Trenta i Klopova tvrdoglavost da ga prepusti i na milost i nemilost i po dvojici igrača Rome...Protiv Cytija je povlačio Manea ili Salaha čini mi se da pomognu protiv Sanea.A protiv Rome se cak i Dzeko izvlacio na njegovu stranu i u tim duelima nije bas bilo dileme ko će izaci kao pobednik.
Take Two
Pa kod nas bekovima retko pomažu WF. Mane još i kako-tako, ali Salah praktično nikada. Pomažu im CM, trenutno Milner sa jedne strane a Gini sa druge. Kad je baš gusto, onda Salah ostane napred centralno a Firmino ode na bok da brani.

Trent je bio baš loš u Rimu, ali je recimo protiv Sitija bio odličan. Klopp tu nema mnogo izbora ako je sad Gomez povređen a Clyne još nije u punoj takmičarskoj formi. Dečku forma široko varira, što je za taj uzrast normalno.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.