Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Roma, semi-final leg 1
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
!!
dzoker
Uf i ja otvorio temu haha, nek srede onda admini nemam pojma laugh.gif
Djotun
jbg, poklopili smo se u minut.. nema veze, sramotno bi bilo da nemamo ni jednu, ovako imamo dve. biggrin.gif
Peyson
Neki iole kršten strim, hvala?
dzoker
9b33024f0c0d9781bfce694b83d2e34215d09f95

evo kod za ace player
emir_lfc
Ajmo braćo, punite! <3

Kida li vas trema?
dzoker
Au kakav tempo, kakav mec, pravo polufinale! Mo Salah majstor nad majstorima, jebali smo im kevu!!!
Peyson
Da Sadio nije zasrao sve što se moglo zasrati (+Alison mačka) lagana petarda u prvom.
Realno, ovi mogu da se izbuše na više načina. Samo pozadi treba ostati normalan.
I nadajmo se da Oks još uvek ima nogu.
redsi
Pa morali smo bre jos koji da stavimo...
Take Two
Salah kao Salah, Bobi kao Bobi...

Oxa mi baš žao, dobar je bio Gini večeras ali ne smemo da ostanemo i bez njega do kraja sezone - bukvalno nema više ko da uđe od veznjaka.

Hendo intenzivno napušio Robertsona kad nije ispratio Undera u kontri pa morao kapiten da krpi biggrin.gif

Karius trenutak ludila, zamalo da pusti gol Kolarova. Lovren zamalo da napravi najnepotrebniji penal u istoriji fudbala.

Manolas kod Salahovog prvog gola čuva muda da ga ne napuca Egipćanin, jebeš gol laugh.gif
dzoker
Sta je bre ovo ljudi, nenormalno sve
redsi
Reflektori na Enfildu, jedina sjajnija stvar od Firminovih zuba biggrin.gif
Peyson
Potpuno bespotrebno useravanje u kurac poslednjih 15 minuta, mada mi se čini da su čašćeni penalom.
Bar revanš neće biti dosadan.
milos7
Lovren castio ceo svet koji prati fudbal jos jednu zanimljivu utakmicu polufinala
Djotun
Jedino Liverpul može da pobedi 5:2 a da ti dođe da jebeš mater nekome. Potpuno nepotrebno smo došli u situaciju da se žabari nalože i da sad 8 dana slušamo o tome da li je moguće novo čudo u Rimu. Lično mislim da ćemo da ih dobijemo 0:2, ali ako se ovakva glupost desi u finalu, nabiće nas bilo ko kao stoku.
Boza_dunster
Koliko sam se skenjao na kraju.....

Bas smo morali da primimo ova dva gola jebote....

Pokvari mi Lovren i ovaj penal celo vece i sjajnih pet komada.....

Ali verujem da ce biti dovoljno....na kontre tamo nema sanse da ne damo jedan, dva gola....

ALi opet i dalje smo neozbiljni sa ovim glupostima....
Take Two
QUOTE (Djotun @ Apr 24 2018, 10:43 PM) *
Jedino Liverpul može da pobedi 5:2 a da ti dođe da jebeš mater nekome. Potpuno nepotrebno smo došli u situaciju da se žabari nalože i da sad 8 dana slušamo o tome da li je moguće novo čudo u Rimu. Lično mislim da ćemo da ih dobijemo 0:2, ali ako se ovakva glupost desi u finalu, nabiće nas bilo ko kao stoku.

Pa to. Imam utisak da smo izgubili, a ne dobili sa tri razlike. U Rimu komotno možemo da primimo tri-četiri, a koliko ćemo dati zavisi od toga u kakvom fizičkom stanju budemo posle Stouka. Ne mogu da prežalim što se Ox onako glupo skršio, jebote, propustiće finalne utakmice sezone isuse.gif

Što se finala tiče, tu se već ne bih žalio da pobedimo 5-2 tongue.gif
Djotun
Da da, za Ox-a mi je jako krivo. bukvalno nema ko da igra, još da Hendo dobije žuti u Rimu i potop.
Deluje da će Ox propustiti i svetsko i pripreme. Grozna stvar, koliko je samo napredovao za poslednjih 6 meseci, sad sve može da ode u kurac. mad.gif

I dalje sam besan, kakav smo atomski fudbal igrali, a Roma ni za kurac.. I dadoše nam neka dva gola. Jbt. bag.gif

Jürgen Klopp on Dejan Lovren’s mistake for Roma’s first goal: “@MatsHummels made bigger mistakes and he’s still a world class centre half.”
MaPkO89
Mene brine da se neko jos od prvotimaca ne povredi, ne daj boze Salah ili Firmino

A u veznom redu prakticno smo ostali samo sa tri igraca

Pitanje je da li cemo ikoga moci da odmorimo proriv Stouka, a da ne strepimo za tri boda, koja su neophodna za top 4

A opet ako odigra isti tim protiv Stouka, kako ce se to odrazito na utakmoci sa Romom

Da smo u punom sastavu ne bih brinuo ni za revans ni za top 4
Dee Jay
CITAT (MaPkO89 @ Apr 25 2018, 10:23 AM) *
Mene brine da se neko jos od prvotimaca ne povredi, ne daj boze Salah ili Firmino

A u veznom redu prakticno smo ostali samo sa tri igraca

Pitanje je da li cemo ikoga moci da odmorimo proriv Stouka, a da ne strepimo za tri boda, koja su neophodna za top 4

A opet ako odigra isti tim protiv Stouka, kako ce se to odrazito na utakmoci sa Romom

Da smo u punom sastavu ne bih brinuo ni za revans ni za top 4

O ovome i ja razmisljam, i uz povredu Oxa i primljena 2 gola, ovo mi stvarno deluje kao poraz.

Stoke se bore za opstanak, ima da jebu, grebu u krljaju zestoko na toj utakmici.
Take Two
Šta da radiš, samo je još par utakmica ostalo do kraja sezone, neka arči ove što su preostali dok se ne raspadnu potpuno, jebeš Svetsko prvenstvo.

Ko od dece zaslužuje, neka ga pusti protiv Stoka. Na primer onaj mali čupavi što je sinoć često bio u kadru iza Klopa, kakoszove... Curtis Jones! Taj mi deluje kao da ume, viđao sam ga na oba krila, solidno izgleda za 17 godina. Njega i Woodburna u startnu, plus Gomez i Moreno i Klavan i Mignolet, pa šta nam bog da.
Dee Jay
Jel mozemo da vratimo Harija Vilsona sa pozajmice biggrin.gif?
MaPkO89
Mislim da ce morati Klop da izmislja neku novu formaciju, da proba sto bolje da ishendluje ovu situaciji sa povredama i umorom

Neko od ovog tria da se povuce malo vise u vezni red a napred Ings i/ili nesretni Solanke, ali kao cf, a ne kao krila, tu su potpuno beskorisni

Pricam za Stoke...
Svebor
Zabole nas za primljene golove, na to smo navikli, jedini down side od sinoc je povreda Oksa.

ps

Alez, alez, aleeeeeez...
Dee Jay
Mislim da nema nista od toga, protiv Evertona, pa i protiv WBA Klop je izmesao dosta igraca, pa opet nije promenio formaciju. Ako se dobro secam i Ings i Solanke su poceli u 4-3-3 formaciji, Ings kao krilo, protiv Evertona.

Mislim da je zbog uigranosti zadrzavanje formacije dobra stvar, igraci znaju sta bi trebalo da rade, kako da se krecu, problem je sto Ings i Solanke zajedno imaju jedan gol ove sezone, ako ne gresim. Everton, 0-0, WBA, morali su da udju Ox i Salah, pa opet nismo pobedili.

Mislim da ce Salah morati da odigra svaku utakmicu do kraja sezone, bar 60-70 minuta. Iz toga ce izaci ili kao apsolutni heroj ili povredjen.

Mislim da Firmino nece igrati protiv Stouka, posebno posle povrede Oxa, mislim da je on taj koga ce da sacuvaju bas za LS.
Take Two
Oxa će u Rimu valjda da menja Wijnaldum, vraćati Firmina na ACM da napred uskoče Ings ili Solanke ja mislim da bi bilo samoubistvo.

Klopp je često isprobavao onu formaciju sa tri štopera, u njoj na klupu ide jedan od prednje trojke. Dakle ako budemo odmarali Salaha, Firmina, ili Manea, moguće je da ih odmeni Klavan idea.gif

A ako izguramo do finala tu već problema nema, trebalo bi da se oporave i Can i Ljiljana. Sa dve nedelje treninga, biće spremni da prikažu sav svoj raskošan talenat i gegenpresuju devedeset minuta.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Apr 25 2018, 02:36 PM) *
Oxa će u Rimu valjda da menja Wijnaldum, vraćati Firmina na ACM da napred uskoče Ings ili Solanke ja mislim da bi bilo samoubistvo.

Nisam ni govorio o tome, vec da kada sigurno nemas Oxa, ne smes uopste da rizikujes verovatno najvaznijeg igraca za sistem.
Take Two
Pa ako je najvažniji za sistem, valjda si prinuđen da ga rizikuješ? biggrin.gif Ne razumem kakve tu veze ima povreda Oxa ako nisi mislio da se Bobi povuče na njegovu poziiju.

Ako nam Stoke povrede još nekog od tri preživela veznjaka, pre će uskočiti Klavan nego Ings/Solanke. Tri štopera pozadi, dva CM plus dva beka-krila, napred standardna trojka i vozi.

(Praktično bi jedan od štopera pokrivao Hendovu poziciju ako nemamo dovoljno veznjaka da se postavi standardna trojka na sredini.)
Djotun
Izgleda da je Ox out možda i do januara. Koliko mi ga je žao, dečko je baš laf, svaka izjava svaki intervju mu je šmekerski. Toliko se trudio, greota.
dzoker
Kalva tuga za Oxa sad.gif grehota. Jos sam video i da su Italijani izboli nekoga pred mec, kazu tesko stanje bas, bori se za zivot.
Take Two
Da, neki Irac od preko pet banki, a napala ga dva Italijana od 20-25 godina isuse.gif
Take Two
Roma’s captain, Daniele De Rossi, said his team suffered “a total blackout” as they were torn apart at Anfield and that Liverpool resorted to long balls to bypass midfield.

De Rossi claimed: “Not having seen the game back, it would be wrong for me to give a tactical view of what happened. Liverpool are strong, let’s not forget, and they did very well, but we had 20-25 very good minutes at the start.

“They constantly went for the long ball, from any area of the pitch, and it’s difficult to cover that space when there are players who are always faster than you. We got the feeling they were going over the midfield completely, so we couldn’t intercept the ball.”

Mislim da se to sa dugim loptama odnosi na tih prvih 20-25 minuta kad Roma jeste bila opasnija. Naše bunarenje od starta nije ništa konkretno radilo, ali je valjda ideja bila da se Romini veznjaci poteraju unazad, i tako popusti pritisak na našu sredinu? Tek tada smo počeli da igramo fudbal i rastavili ih. Ovako in hindsight još i ima smisla, ali u početku nisam mogao da verujem šta gledam, 20 minuta preskakanja sredine i uzaludnog bunarenja iz zadnje linije.
MaPkO89
Nakon sinocne utakmice, utiska sam da bismo Bajern otresli u finalu, kad bi se oni kojim cudom plasirali

Za Real nisam bas optimista
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Apr 25 2018, 05:40 PM) *
Pa ako je najvažniji za sistem, valjda si prinuđen da ga rizikuješ? biggrin.gif Ne razumem kakve tu veze ima povreda Oxa ako nisi mislio da se Bobi povuče na njegovu poziiju.

U smislu ako nam se i Firmino povredi, gotovi smo. Plasim se da ne bismo uspeli da iskreiramo nista u tom slucaju.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.