Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Man City - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Trunks
Očekujem pobedu, ništa manje. smile.gif

Tim za večeras od insajdera:
Karius, Trent, Lovren, VVD, Robertson, Gini (DM), Milner, Ox, Salah, Mane, Firmino

Ajmo!
1jeAhonen
Samo jako! Go YNWA!
Dee Jay
CITAT (Trunks @ Apr 10 2018, 04:06 PM) *
Očekujem pobedu, ništa manje. smile.gif

Tim za večeras od insajdera:
Karius, Trent, Lovren, VVD, Robertson, Gini (DM), Milner, Ox, Salah, Mane, Firmino

Ajmo!

Za ovaj tim koji na klupi nema koga da postigne gol, uz povrede i suspenzije uopšte nije teško pogodigi prvi tim biggrin.gif

[TSN 520p] acestream://6cd8934ec873263e043fd2bc65c1877377392be5
[BT 2 720p] acestream://ba9e1b643bd22381cdcf77e2f704eda302d268d6
[BT 2 720p] acestream://0a4da347133977d34bf3a535fae65f76fe98d1cb
MaPkO89
Jel prvo moram da instaliram taj ace player o kom je Take pricao da bih gledao ove strimove sto je Dee Jay postavio?
dzoker
CITAT (MaPkO89 @ Apr 10 2018, 08:43 PM) *
Jel prvo moram da instaliram taj ace player o kom je Take pricao da bih gledao ove strimove sto je Dee Jay postavio?

Da da naravno moras da instaliras
Take Two
Jebem li mu sve po spisku da mu jebem isuse.gif Isto tako je polazio sa loptom napred u prvoj, a onda je debilno gubio i otvarao Sitiju kontre protiv samog Lovrena. Holandski Traore.
Dee Jay
Razvaljuju nas.
Pedja_Nbg
Што играју као група вагина? Као да су продали текму.
Peyson
Biće ovo duga noć. Sabili su nas u 16, mašinerija se napalila najstrašnije. Za mene je čudo da nismo primili više.
Napolju je bar 18 stepeni, ja obukao i džemper i duks koliko me je ova najava horora ohladila.
Dee Jay
Do sad nam je glavna akcija sibni je ka Salahu, mozda je stigne.
Boza_dunster
Ponovo Klopara biva ubijan u velikim mecevima.....ponovo iste stvare kad krene voda u usima....

Mora to bolje....srecom samo je 1-0....

Samo da se izdrzi prvih 20 minuta u nastavku....posle ce morati skroz da se otvore i bice mnogo prostora za kontre....

Mora drcnije i hrabrije....
Peyson
Ne vidim kako ovo može da se završi sa 11 na terenu.
Mane je zreo da bude crven.
bokeli
Previse kritike na forumu.
Momci pogledajte njihov vezni red, pogledajte nas.
Ja ne znam da su ova trojica kod nas ikada igrala zajedno celu tekmu.
Klupa nam je da se smrznes.

Valjda cemo ovo proci nekako
dzoker
Faraon Hail.gif Hail.gif
Boza_dunster
Zakljucan dvomec.....polufinale baby.....
Dee Jay
CITAT (bokeli @ Apr 10 2018, 09:57 PM) *
Previse kritike na forumu.
Momci pogledajte njihov vezni red, pogledajte nas.
Ja ne znam da su ova trojica kod nas ikada igrala zajedno celu tekmu.
Klupa nam je da se smrznes.

Valjda cemo ovo proci nekako

Mislim da 40 minuta nismo organizovali ni kontranapad. Apsorbovali smo pritisak, a kada igras tako protiv Sitija samo je pitanje koliko ces da primis. Samo sudijskom greskom nije bio 2:0 na poluvremenu.

TAA odlican, posebno me je odusevila ona dijagonala za promenu strane.

Smrdljivi Sterling specijalno napaljen, trebalo je da dobije zuti kod onog guranja sa VVDom.
dzoker
Jos da Roma uvali jos jedan i izbaci ciganlonu, pa da nam dodju zrebom pa da odemo u finale kao gospoda
Dee Jay
CITAT (dzoker @ Apr 10 2018, 10:17 PM) *
Jos da Roma uvali jos jedan i izbaci ciganlonu, pa da nam dodju zrebom pa da odemo u finale kao gospoda

thumb.gif
Peyson
Dobro, ipak smo jebači hehehe
Dee Jay
Dva dobra i dva losa poluvrena, dovoljno za prolaz.
bokeli
Dajte neki stream iz Rima
mora se isprati ovo
Dee Jay
Roma ace

[TSN 520p] acestream://2df4c8dae04b9475d09019eb39f994629e3dc4bf
[BT 3 720p] acestream://08446fb4757be32a897da4663532192f43e62748

10 godina jebote biggrin.gif

Posle Hodzsona, posle 6:1 u Stouku, posle svih sranja, polufinale LS.
Peyson
Roma prošla jebao te dan, te te jebao dan ahahahahahaha.
Jao da vidim Kutinjovu facu samo ahahahahaha
Dee Jay
We conquered all of Europe,
and we're never gonna stop,
from Paris onto Turkey
we won the fucking lot

Bob Paisley and Bill Shankley
the fields of Enfield road
We are the supporters,
And we come from Liverpool !!!

Take Two
Ako smo se štekali u prvom poluvremenu i svesno počeli da napadamo tek u drugom, svaka čast Klopu... ali nekako se bojim da to nije bio slučaj. Realno ga je usralo da ne gubimo 2-0 na poluvremenu, Saneu je poništen čist gol kad mu je Milner dodao loptu u ofsajdu... a koliko puta se našao u ofsajdu do kraja, ja ne umem ni da izbrojim biggrin.gif

Fenomenalno smo ih odradili za 180 minuta, sve u svemu. Šteta što će kmečati zbog tog fantomskog ofsajda, ali kmečao je i Čelsi - ko ih jebe.
Boza_dunster
Jos sutra i Sevilja da recne Bajerna i ojha....

Samo da izbegnemo Real u polufinalu....neka njih za finale...tad moze....Roma,Bajern or Sevilja bi bilo bombonica za sibanje i ulazak u finale....
1jeAhonen
Nadigrali smo ih u oba meca, takticki i ofanzivno. Odbrana perfektna Van Dajk i Lovren , stameno sigurno britko. Salah i Firmino hladnokrvno kao ubice, koliko su superiorniji od jadnog sitijevog napada sa sterlingom ja i ne znam ko im igra u napadu...sem onog mucenog Sanea. Go YNWA!

Nek placu ko ih jebe.
Djotun
Imali smo dobru dozu srece u prvom, posle smo se sambrali, vise kontrolisali. Dobro je, odlicno. Jbt polufinale, sa ovim veznim redom. ohmy.gif

Sto se zreba tice, naravno samo ne Real, ali to pre svega jer smo putujuca bolnica, ne bismo mogli da budemo ravnopravni taj dvomeč.
milos7
Ne volim nezasluzene prolaske, mogu da seru dokle hoce, gol jeste bio ponisten cist kao suza ali je zato prvi bio totalno neregularan. Jeste virgil krenuo kao vran vepar ali ga je ovaj mali seronja gurnuo laktom i sem sto mu je ukrao loptu napravio igraca viska. Taj igrac je bio presudan da da gol.
Krenuli su sa 6 ofanzivaca, ne zna se ko je od kgoa bolji, a liverpul ox milner i vajnaldum, to ne moze da se poredi. Mogu da zamerim sto nekako nije pokusao da ih napadne kao u one dve na enfildu ali dobro, mozda je hteo da izbegne ono navaljivanje u prvoj na etihadu ove sezone. I bas je bilo tesko otvoriti kontru u prvom.

Na kraju, pobedjen u obe utakmice LS, jednom u ligi, molim lepo.
1jeAhonen
ma sta kenjate nabusili smo im pet komada, vi pricate o sreci...sto nisu dali 8 komada iz deset prilika, nama su i dve kontre bile dovoljne. Bolji smo od Sitija za klasu napadaca i trenera, mogu da imaju jos dva kompletna sastava, izgubili su tri utakmice od dve konkurentne ekipe u nedelju dana...pojma nemaju, razbucali smo ih sa sve sterlingom...biggrin.gif
Take Two
QUOTE (milos7 @ Apr 10 2018, 11:27 PM) *
Jeste virgil krenuo kao vran vepar ali

Sjajno biggrin.gif

Faul možda jeste a možda nije bio, mene neuporedivo više nervira što smo nepotrebno došli u tu situaciju da sve zavisi od sudijske procene. VVD pokazuje Kariusu da ispuca, on čeka još malo pa mu baca loptu, on kreće za njom pa čeka Sterlinga da iznudi faul... šta se zajebavate, treći je minut utakmice breee!

Tako mi je pao mrak na oči posle takvog starta, pa još kad su nas pritisli sledećih dvadesetak minuta, bio sam ubeđen da će nas napuniti do vrha. Uhvatilo me očajanje, astaghfirullah, ali dobro smo se podigli u drugom.
Take Two
Trunks

Ua nevernici. tongue.gif
Take Two
Kvota 20.09 laugh.gif Jel' to normalno?

Nego, Sitijevi navijači izašli sa stadiona i spolja snimali kako odjekuje allez allez sa naše strane: "Jesus Christ... fair fucking play!" Hail.gif
Trunks
Ma uplatio sam u 19', pogledaj bolje. smile.gif
Take Two
OK, a kolika je bila na poluvremenu? Meni 20 prema 1 ipak zvuči apsurdno ako se ima u vidu da City mora da juri rezultat.
Peyson
Vidim viralno po mnogim sajtovima, da je Saneov gol, po nekim tumačenjima, zapravo regularno poništen.
Kao, navodno, da ne bi bio ofsajd, morala su dva igrača naše odbrane da budu bliže golu od Sanea. Uglavnom su to golman i još jedan igrač, a pošto je u ovom slučaju Karius otišao daleko od linije, postojao je samo još jedan igrač iz polja, pa je stoga, po tim tumačenjima, gol opravdano poništen? Kao, jedina je dilema da li je do Sanea lopta došla odbitkom od Milnera, ili ju je gurnuo neko od Sitijevih igrača, pa je u tom slučaju definitivno u pitanju ofsajd.
Iskreno, apsolutno se ne razumem u taj deo sudijskih pravila, pa neću ni da mozgam ŠBB KBB. Jer ŠBB KBB može da važi i u slučaju faula govanceta nad Virdžilom, pa im je svakako onda i taj jedini gol poklonjen.

Take Two
Nije dilema nikakva, sve je jasno. Ofsajd pozicija jeste bila jer je Karius izleteo, tu nema sumnje. Problem je u tome što Saneu loptu nije ni dodao saigrač nego je Karius ispucao do Milnera a od njega se odbila napred, pa ofsajd nikako ne može da se svira.

Dakle zajebale su sudije, mislim da su se post-game svi na TV-u složili po tom pitanju. Isto kao što su se zajebali u prvoj kad Salahu nisu svirali ofsajd u kontri za prvi gol. I Robertsonu faul nad Sterlingom. Razumljive greške, nezgodne za uočiti, ali u dve utakmice City je ipak bio oštećen za dva gola i penal.

That said, ko ih jebe:
Svebor
Neki su dani bolji od drugih. yahoo.gif
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Apr 11 2018, 11:57 AM) *
Nije dilema nikakva, sve je jasno. Ofsajd pozicija jeste bila jer je Karius izleteo, tu nema sumnje. Problem je u tome što Saneu loptu nije ni dodao saigrač nego je Karius ispucao do Milnera a od njega se odbila napred, pa ofsajd nikako ne može da se svira.

Dakle zajebale su sudije, mislim da su se post-game svi na TV-u složili po tom pitanju. Isto kao što su se zajebali u prvoj kad Salahu nisu svirali ofsajd u kontri za prvi gol. I Robertsonu faul nad Sterlingom. Razumljive greške, nezgodne za uočiti, ali u dve utakmice City je ipak bio oštećen za dva gola i penal.

That said, ko ih jebe:

Bacaš lošu karmu na naše sledeće susrete. Malo je mnogo da imaju tri gola kad nisu bili u stanju da postignu dva valjana a primili pet ko od šale.

Al dobro, da vidimo šta ždrijeb kaže.
Take Two
Madrid laugh.gif Kako su samo jadni i bedni, mora da im se pokloni penal u 93. minutu utakmice koju kod kuće gube 0-3, i da se za svaki slučaj isključi protivnički golman zbog prigovora.

Na papiru su najteži protivnik, ali baš bih voleo da njih izvučemo i odučimo od fudbala. Ronaldo bi nam sigurno dao jedan gol, preferably u prvoj utakmici, ali onda bi skinuo dres da proslavi i zaradio suspenziju za revanš tongue.gif
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Apr 11 2018, 11:24 PM) *
Madrid laugh.gif Kako su samo jadni i bedni, mora da im se pokloni penal u 93. minutu utakmice koju kod kuće gube 0-3, i da se za svaki slučaj isključi protivnički golman zbog prigovora.

Na papiru su najteži protivnik, ali baš bih voleo da njih izvučemo i odučimo od fudbala. Ronaldo bi nam sigurno dao jedan gol, preferably u prvoj utakmici, ali onda bi skinuo dres da proslavi i zaradio suspenziju za revanš tongue.gif

+1. S tim što bih dodao da nam Roma, iako najslabija na papiru, verovatno najmanje leži - vrlo lako mogu da zatvore utakmicu kao što nam u PL-u rade razni Barnilji i West Bromovi... Njih bih najradije izbegao smile.gif
Peyson
Ipak Romanisti. Nisam baš prezadovoljan.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.