Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Man. UTD - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
emir_lfc
Evo ja ću otvoriti temu, ako niko drugi neće. Nek nam je sa srećom, prva tema pa pobeda u gostima biggrin.gif

Man.UTD: De gea, Valencia ©, Bailly, Smalling, Young, McTominay, Matić, Mata, Sanchez, Rashford, Lukaku

Liverpool: Karius, Trent, Lovren, Van Daik, Robertson, Can, Milner ©, Ox, Salah, Mane, Firmino

Ovu da dobijemo, pa sve ostale posle nisu bitne toliko. Ajmo momci!

Milner za pobedu!
dzoker
Samo da ne puknemo ovo!!
Peyson
Drogba sistem jbg.
To bi bilo to.
All Red
Ono što je najtužnije jeste da nijedan od lepeze trenera koji su prodefilovani našim voljenim klubom nije sposoban da promeni ovaj očaj koji se dogodi kad primimo gol. Da ne ulazim u detalje utakmice, ono što ne mogu da gledam je da čim smo primili gol sve je momentalno propalo. Niko se više ni ne trudi, gube lopte kao deca, pasovi do pola, šutevi čisto da bi se šutnulo. A sa druge strane, i kad vodimo 3-0 tresem se da li će da nas stignu, što se i dešavalo.

Ovo više nema ni veze sa kvalitetom igrača, sve i da kupimo najbolju odbranu, ako će svi da se useru čim prime gol onda nam džaba sve.
MaPkO89
Ne razumem jednu stvar, jel Klop to nije ocekivao da ce ispucavanja ka Lukakuu biti jedno od njihovih glavnih oruzja?! I onda nije ni pokusao da spremi taktiku za branjenje toga.

A ta taktika nije nikakva mudrost, to znaju cak i u ovoj nasoj domacoj ligi kada se igra protiv dominantnog centarfora. Lepo pridje zadnji vezni i zajedno sa stoperom stave u seendvic tog napadaca i onda nema ovakvih golova.

Neozbiljno je Klop pripremio ovu utakmicu, to mi je glavni utisak...

A onda ono igranje Arnolda, kako i zasto ??? Od njegovog prvog kontakta sa loptom se videlo da je pogubljen i da ce nas usrati. Jel to sad kao razigravamo omladince na najtezem gostovanju u prvenstvu, pa kao nema veze neka ispasta rezultat, bitno da se omladinc kali blink.gif

Take Two
Posle gola su se usrali samo Lovren i TAA, ostali se solidno drže (iako ne igraju ništa, ali to je drugi problem). Mali sad već odbija da ide u napad da mu ne bi Rashford opet pobegao, pa Salaha mogu komotno da udvajaju isuse.gif Lovro kao Lovro, kod one Matine šanse pet sekundi stoji kao najbliži Kariusu, ne znam gde gleda kad ne vidi liniju, a onda naravno maše sudiji "eeej, ofsajd" isuse.gif

Ne može se ovde više iščupati ni bod, eventualno ako sa klupe uskoče Suarez i Coutinho u blaugrana dresovima pa ih pritisnemo 13 protiv 11, inače ništa.

Svaki put me fascinira Klopova zbunjenost kad igramu protiv zatvorenih timova. Tačno se vidi da ne zna šta da radi sa krilima kad su sprečena da trče, a džabe im je da centriraju kad se nema na koga. Mooožda ipak i nije najbolja ideja da ti suvi fizikalac menja jedinog kreativnog igrača u postavi? Ali nema frke, sad će na leto da nam stigne još jedan fizikalac, samo kreativan isuse.gif
Peyson
Uz svo naše konceptualno sranje, da budemo realni, đubrad igraju najbolju utakmicu u sezoni.
Ovde neće biti rešenje. Ako i neutrališemo njihov plan A koji je 100 posto bio uspešan u prvih 45, ne sumnjam da portugalski pajac ima i plan B da nas dodatno razvali.
Samo ako hoće.
Zato - napred Sevilja!!!
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Mar 10 2018, 02:25 PM) *
Ne razumem jednu stvar, jel Klop to nije ocekivao da ce ispucavanja ka Lukakuu biti jedno od njihovih glavnih oruzja?! I onda nije ni pokusao da spremi taktiku za branjenje toga. A ta taktika nije nikakva mudrost, to znaju cak i u ovoj nasoj domacoj ligi kada se igra protiv dominantnog centarfora. Lepo pridje zadnji vezni i zajedno sa stoperom stave u seendvic tog napadaca i onda nema ovakvih golova.

Pa prišao je Can kod drugog gola, ali džabe, samo je nešto pokušao da blago zasmeta. Lukaku je jedan od najdominantnijih igrača u ligi kad je skok u pitanju, tu nema nekog srećnog rešenja, ali treba pokupiti te lopte koje spušta. Meni je fascinantnije kad se Lukaku sa svojih sto kila izvuče na krilo i onda nam pretrči onog nenadjebivog škotskog levog beka koji se tako nametnuo da mu niko ništa ne može. Kladim se da će Robertson biti najmanje loše ocenjen jer je dobro intervenisao ukupno jednom, što je više od ostatka odbrane zajedno isuse.gif

A onda ono igranje Arnolda, kako i zasto ??? Od njegovog prvog kontakta sa loptom se videlo da je pogubljen i da ce nas usrati. Jel to sad kao razigravamo omladince na najtezem gostovanju u prvenstvu, pa kao nema veze neka ispasta rezultat, bitno da se omladinc kali blink.gif

Igra Trent već neko vreme, ni kriv ni dužan je vaspostavljen kao starni RB još od kako se Gomez povredio, slično kao Robertson umesto Morena levo.
redsi
Po meni je Van Dajk najbolji igrač u vazduhu u PL.Zasto on ne skače sa Lukakuom nego Lovren?
MaPkO89
Ma druga stvar je kad Trent startuje kod kuce protiv bunkerasa , tu moze da bude i koristan, ali da igra na ovom gostovanju, to mi nikako ne ide u glavu.

Sto Salah ne pade jebe mu sunce

Ono je bio cist penal od Valensije

CITAT (redsi @ Mar 10 2018, 02:36 PM) *
Po meni je Van Dajk najbolji igrač u vazduhu u PL.Zasto on ne skače sa Lukakuom nego Lovren?

Pa zato sto ovi ciljano gadjaju stranu gde je Lovren, logicno biggrin.gif

Ja sam se nadao izaci ce Trent pa Milner na beka do kraja utakmice, mislim da bismo tako bili opasniji

milos7
Od prvog minuta mi je nekako mirisalo na 1 pa je ovo jedan od poraza koji mi je lako pao, iako je od smrdljivog man i murinja.
Ali pitam se gde su od pocetka henderson i matip ?
Take Two
Henderson nije trenirao zbog neke lakše povrede, a Matipa Klopp manje ceni nego Leadership Lovra. Verujem da će Kamerunac u startnu od sledećeg kola, Lovrena je Lukaku baš uništio, skoro kao Kane na onom tragičnom gostovanju Spursima.

Ja trubim već jedno vreme da je ovo make or break utakmica ali Klopp sve opušteno, šta ga briga, kao da gostuje WBA. Mourinho nas je oba puta ove sezone poklopio prilično lako i ubedljivo, što pokazuje kakav smo u stvari kurton od tima kad nam protivnik ne otvori vrata i pusti nas da se mahnito zalećemo dok mu ne utrpamo 3-4 gola.

Ja ne znam šta ko može da očekuje ako u CL izvučemo na primer Juventus, da neće možda da izađu va bank protiv nas? Naravno da neće, zatvoriće nas isto ovako pa ćemo da se nerviramo i kukamo što nam sudija nije poklonio neki penal ili bar isključio kog protivničkog igrača.
emir_lfc
Primismo dva seljačka gola i izgubismo ovu seosku tekmu.

I sam sam priželjkivao Hendersona, ali eto sad kontam da je možda rovit i da neće da rizikuje. Za Gomeza važi isto i ako ni on nije Fowler zna sta bolji od Trenta, ali bio bi mi prvi izbor svakako.

@taketwo, nemoj bre toliko po Robertsonu udarat, lik po meni stvarno igra neki solidan fudbal. biggrin.gif <3

Take Two
Ma u pravu si, znam da preterujem ali izluđuju me engleski mediji koji ga dižu u zvezde. Danas je verovatno bio najmanje loš.
Peyson
Ono što me više boli od poraza (koji rezultatski nije toliko tragičan), jeste upravo poređenje smradovih i naših bekova. Valencija i Jang su dva ubedljivo najiritantnija lika u poslednjoj deceniji u Junajtedu, a u odnosu na naš duo su Đentile-Kabrini.
Pri tome, nedavno, slučajno sasvim gledam neki meč Nemačke u-21 i vidim izvesne Henriksa i Toljana. Zverovi u odnosu na TAA i nesrećnog Škota. A čisto sumnjam da bi vredeli više od 50 miliona zajedno.
Ali, naravno, Klop nije zaludan kao ja, pa da to gleda. A ni skauti, valjda.
1jeAhonen
Ja bih iskulirao ovaj poraz u pitanju je cisto los dan.

Kad ne ide ne ide, nisu ovo losi igraci, oni su odigrali kad im se pruzilo za ostalo su imali dovoljno vremena za park the bus i to je to. Nista nisu ulozili posebno u ovo i nisu ni izgubili, nisu igrali riskantno nismo ih pritiskali, Salah bio odsecen ostali su uglavnom igrali neku duel igru i tu se mashina zaustavila.

Idemo dalje...bitne utakmice su LSampiona a ostalo u PL treba da se dobije.
Svebor
Meni nekako nikako ne ide iskuliravanje poraza od ovih... dry.gif
dzoker
Steta bas da nismo nekako bar tih 2:2 izvukli. Uvek nam je problem kada nam se neko zatvori, a sa obzirom da je ovo najveci derbi u zemlji i samim tim i najteze gostovanje i plus da je Murinjo trener koji je vrv najbolji u taktici koja nam najvise pravi probleme mislim da i nismo prosli toliko lose. Prica koja se provalci u Engleskoj mi je smesna sa tim forama imali smo veci posed, vise kornera, suteva bla bla pa koga vise zabole za to. Murinjo je to i nije ovo neka 2008. godina pa da se sada nesto loze ljudi tako na te gluposti protiv njegove igre. Svi znamo ko je i sta je Murinjo i kako ce igrati vazne meceve, pa smekeru onda izadji i pobedi tu njegovu autobus, bunker, buljson igru, a ne izlomi te na kontre i 2:0 na poluvremenu laganica.

Sto se tice tih njihovih golova mora se i reci da je prvi majstorski, odradili nas bas lepo. Jbg tako i je i Salah ove god ko zna koliko puta napravio protivnike idiote pa nema tu mesta nekom pljuvanju odbrane. Drugi je vec boranija od gola i to ne bi smelo da se desava u top mecevima. Jedan penal mislim da smo svakako zasluzili al sta je tu je, idemo dalje.
Peyson
Što bi "rek'o" Rafin digitron, 24 boda do kraja u igri. Tipujem da Palas može biti mina, WBA mislim da su nam šanse iste kao protiv đubradi, dakle glavno klanje u pretposlednjem kolu da Čelskijem. Jer će verovatno i oni biti u sličnoj "matematici".
Posle svega što se dešavalo ove sezone, sa posebnim "osvrtom" na Kutinjo sagu - 4. mesto ne da je kuća, nego je soliter.
Što, opet, nije nikakva garancija da će biti ono čuveno "sledeća sezona je naša".
Dee Jay
CITAT (Peyson @ Mar 11 2018, 11:06 AM) *
Što bi "rek'o" Rafin digitron, 24 boda do kraja u igri. Tipujem da Palas može biti mina, WBA mislim da su nam šanse iste kao protiv đubradi, dakle glavno klanje u pretposlednjem kolu da Čelskijem. Jer će verovatno i oni biti u sličnoj "matematici".
Posle svega što se dešavalo ove sezone, sa posebnim "osvrtom" na Kutinjo sagu - 4. mesto ne da je kuća, nego je soliter.
Što, opet, nije nikakva garancija da će biti ono čuveno "sledeća sezona je naša".

Sve dok nas Murinjo bude ovako rutinski neutralisao dva puta godisnje, niko ne moze da kaze da imamo ozbiljan tim. Mislio sam da ce pobeda na OT biti potvrda nekog napretka, odlucujuca utakmica koja ce da pokaze da smo stali na noge. Ovako, Junajted je posle pobede protiv Celsija, preokreta protiv Palasa i ove pobede gotovo sigurno drugi, mi u borbu sa Celsijem i Totenhemom.

Mislim da ce Palas i Everton biti vrlo zajebana gostovanja, ako pobedimo te dve utakmice, bicemo u top4, ako ne pobedimo, Celsi ce nas (pre)stici. WBA bi trebalo u teoriji da bude rutinska pobeda, oni ce u tom trenutku verovatno i matematicki ispasti, i ne zasluzujemo uspeh ako ne mozemo da pobedimo tim koji nema za sta da se bori.

37. kolo Azar vs Salah, to je to.

Valjda bi trebalo da budemo i zadovoljni da dve godine za redom imamo mesto koje vodi u LS, posle niza sezona na 6., 7. i 8. mestu, ne znam.

1jeAhonen
CITAT (Svebor @ Mar 11 2018, 04:40 AM) *
Meni nekako nikako ne ide iskuliravanje poraza od ovih... dry.gif

Treba im vratiti dogodine, ionako od statistike slaba vajda...a s obzirom kako je Murinjo istretirao tekmu tako treba i reagovati...ignorisati matorog jarca.
Take Two
Ove slepce čak i Morenovi drugari odvalili na Old Traffordu, Ben Yedder puta dva, gledaš li Klope?
Svebor
Jeste, nekim cudom im ne prodjose duge lopte genijalnog stratega.
ps
Odvalili ih oni i u Sevilji.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.