Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Porto
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y
MaPkO89
Nek baci neko link ako nadje

Mogao je jos startera da odmori za junajted...
S t a n l e y
Slučajno iskopao, nemam ništa bolje

http://allfootballvideo.com/arena-sport-1
Take Two
Uspavanka mellow.gif Vežbaju za gostovanje Murinju.

Ne sviđa mi se što Klop svako malo uvodi trećeg štopera. OK, nije defanzivna izmena ako uđe umesto zadnjeg veznog, ali ipak.
1jeAhonen
Jedinstvo uzelo sigurne bodove od Kristala a mi vedzbamo...dobro je da ostrica ne otupi, a i Lovren je van sebe.
Svebor
Najbolje kod ove utakmice je sto se zavrsila.
ps
A, nek se spremi Real, npr.
1jeAhonen
CITAT (Svebor @ Mar 7 2018, 02:22 AM) *
Najbolje kod ove utakmice je sto se zavrsila.
ps
A, nek se spremi Real, npr.

Jedinstvo, bi voleo kao nekad dok smo bluzere docekivali.
Take Two
Ipak nismo najgori od sve engleske dece, City prošao uz poraz kod kuće, Tottenham uspeo čak i da ispadne. Još kad bi i Chelsea i Man Utd ispušili, bilo bi savršeno. Ne bi mi čak smetalo ni što ćemo posle da izvučemo Juventus.
Dee Jay
Da li smo konacno stekli konzistentnost? biggrin.gif

Derbi je derbi, uvek je vazan, ali ove sezone sigurno ima znacaj gostovanja na OT kao 08/09 i 13/14, a i voleo bih da u subotu gledamo jednu takvu spektakularnu pobedu.

Junajtedu mora da se oda priznanje da uz svo mucenje i ne neki spektakularan fudbal uspesno drze to drugo mesto, da pobedjuju utakmice.

Klop je definitivno ludak sa previse samopouzdanja biggrin.gif. Prodao je Kutinja, a nije doslo do ocekivanog opsteg raspada, naprotiv.

Mislim da je vazno da zavrsimo sezonu na drugom mestu, ispred Junajteda i ostalih, da bi dobra zavrsnica sezone bila dobra osnova za dalji napredak.
dzoker
Otvarajte temu za utd sunce vam jebem laugh.gif nisam skolovan za ta sranja
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.