Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs West Ham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stevie_G
Klopp nikad zadovoljniji fizickim stanjem ekipe kao i sirinom igrackog kadra. Nakon mini campa u Spaniji tokom pauze ceka nas (uvek neugodni ph34r.gif ) West Ham. Moyes ne znam dal' je dobio nekad na Anfieldu, a znamo da ce spremiti bunkercinu da pozavidi i Mourinho.

Clyne se vratio posle misteriozne povrede (rehabilitacije), ne verujem da ce biti u squadu jer je prerano, iako ga kapiten hvali da je spremniji nego ikad.

Od novosti u zadnje vreme ima samo to da se Lallana osisao, mozda i proigra sad jer sa onakvom frizurom je nemoguce igrati ozbiljan fudbal.
S t a n l e y
CITAT (Stevie_G @ Feb 24 2018, 01:31 PM) *
Od novosti u zadnje vreme ima samo to da se Lallana osisao, mozda i proigra sad jer sa onakvom frizurom je nemoguce igrati ozbiljan fudbal.

Ako ništa drugo, ovo je makar neka garancija da neće i danas da se porve sa nekim na terenu. biggrin.gif

Ovo nam je odlična prilika za još tri boda. Ostale neću komentarisati mada biće zanimljivih utakmica sutra...
Svebor
Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Milner, Can, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Lovren, Gomez, Henderson, Moreno, Lallana, Solanke.

Trunks
Matip mi je inače sasvim OK ali kako je zaspao za ofsajd liniju za gol WHU, sramota...

Sem toga svaka čast za pobedu protiv bunkera, baš smo ih počistili. Doduše nije mi najjasniji ovaj Moyesov 3-5-2 sa omalenim Cresswell-om kao jednim od tri CB.
Peyson
Bilo je grešaka, čak dramatičnih svakako, ali generalno tim deluje dobro, zna šta i kako želi i izgleda pun samopouzdanja.
Šteta što Milner nije mlađi jedno, cirka, 3 godine, 9 meseci i 16 dana.
Take Two
QUOTE (Trunks @ Feb 24 2018, 05:44 PM) *
Matip mi je inače sasvim OK ali kako je zaspao za ofsajd liniju za gol WHU, sramota...

Kako zaspao kad je kontra u pitanju, čim je Can izgubio loptu odmah je prosleđena napred, nema vremena da se postavlja neka linija. Sad, to što su Trent i Robbo u tom trenutku bili na 35 metara od gola WHU, to je druga stvar.

Doduše nije mi najjasniji ovaj Moyesov 3-5-2 sa omalenim Cresswell-om kao jednim od tri CB.

Ni meni. Došao mu Evra pa je morao da pomeri jedinog kvalitetnog braniča kog ima da napravi mesta Francuzu? A Chicharito na klupu, da bi uz Arnauta mogao da mrsomudi onaj mrtvi Lanzini, nesuđena zamena za Kukija. Veliki mag je Moyes.
1jeAhonen
Proturismo 4 komada nekako, prvo poluvreme ne da nije bilo ni nalik nego je falilo da Karijusa odma menja. Kolko ne zna pokazao je kod primljenog gola, one dve odbrane tek da su usle...

Lep period za predah bez promena na tabeli.
Trunks
CITAT (Take Two @ Feb 24 2018, 06:11 PM) *
Kako zaspao kad je kontra u pitanju, čim je Can izgubio loptu odmah je prosleđena napred, nema vremena da se postavlja neka linija. Sad, to što su Trent i Robbo u tom trenutku bili na 35 metara od gola WHU, to je druga stvar.

Moguće da si u pravu, meni je tako delovalo jer sam uhvatio samo jedan replay tog njihovog gola.
Svebor
Džan prodao loptu za gol, sve ostalo - cool runnings. biggrin.gif
Digital_Jesus
Apsolutni highlight utakmice mi je bila Maneova proslava gola - pokušaj kopiranja onog Firminovog Kung fu udarca biggrin.gif

In other news, jedna lepa statistika sa twittera:

CITAT
Pogba - goal scored in all competitions: 3
Firmino - goals scored without looking: 3

Svebor
CITAT (Digital_Jesus @ Feb 25 2018, 01:22 PM) *
Apsolutni highlight utakmice mi je bila Maneova proslava gola - pokušaj kopiranja onog Firminovog Kung fu udarca biggrin.gif

In other news, jedna lepa statistika sa twittera:

laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.