Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Southampton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y
Svebor
Hendo odmara za Porto.
Stevie_G
Bobby dazzler, veliki veliki car

Karius odbranio nesto, ludilo
Take Two
Sami ih dobijaju Bobi i Salah, kao trening utakmica. A već sam počeo da se nerviram što ne tražimo drugi gol.

Pozadi se Robertson po običaju bruka, ali vadi ga Karius sa rekordne četiri odbrane bez primljenog gola Hail.gif Ward-Prowse u svakom napadu po jedan zicer.
Goran LFC
Konacno na visini zadatka skoro svi, mada puno njihovih losih pasova i karijes nesto odbranio mozda i bude nesto od njega thumb.gif
redsi
Robertson često ima problem da proceni let lopte.Tesko da je neki upgrade u odnosu na MOrena.
dzoker
Kakvo deklasiranje Hail.gif Cas fudbala! Kakva steta za onu kradju od proslog vikenda, uzese nad dva boda. Stvarno imamo brutalnu sezonu, potpuno neocekivano. Samo tri poraza u sezoni u PL za sada je veliki uspeh. Jedina mrlja su eto ti kupovi al mene iskreno za njih i zabole pa i kad ispadnemo iz njih nesto mi to ne utice na opsti utisak o sezoni. U CL sada veliki test, valjda mozemo da prodjemo i taj Porto iako koliko vidim i oni dobro peglaju ove sezone, plasim se da nam ne budu nagazna mina.
S t a n l e y
Verovatno je bemisleno reći jer se sve računa ali od Sitija nas dele samo bespotrebno prosuti bodovi sa dna tabele.
To i par dobrih fudbalera na leto... ništa više.
Nije da je nemoguće samo je pitanje da li će...
Djotun
Vrhunska dva gola, pozadi dovoljno sigurni, ili bar sigurniji. Ja zadovoljan.
bokeli
Fino smo odigrali, nekako rutinski
Southamptonu bi moglo da se obije o glavu prodaja fudbalera svake godine, a zamene su im otprilike ko kod nas.
Prodas najbolje ne dovedes nikog

Sto se tice Porta, gledao sam ih ove sezone nekoliko puta pogotovu od kako smo ih izvukli.Dobat tim, pogotovu napadaci Aboubakar i Marega delluju mocno. Kao stene su.
Svebor
Laganica tekma, Robo prilicno los.
milos7
Saut nema vise koga da ponudi za prodaju liverpulu
Djotun
Ja bih da im uzmemo Leminu. laugh.gif
Daniel Agger
Jedan offtopic,ali pokusavam da iznadjem resenje biggrin.gif ...Gledam Vajnalduma evo vec godinu i jace svaku tekmu u Liverpulovom dresu i ne mogu da skontam da li mi je dobar ili los bukvalno,ne znam sta da mislim o liku
Svebor
CITAT (Daniel Agger @ Feb 12 2018, 12:36 AM) *
Jedan offtopic,ali pokusavam da iznadjem resenje biggrin.gif ...Gledam Vajnalduma evo vec godinu i jace svaku tekmu u Liverpulovom dresu i ne mogu da skontam da li mi je dobar ili los bukvalno,ne znam sta da mislim o liku

Dobar je zato sto je jak na lopti, a los je jer retko rizikuje, te je dobar na lopti... tongue.gif
Stevie_G
Gini the gost dosta bledunjav ove sezone, prosle je imao dobrih meceva kod kuce pre svega a ove ne mogu da se setim neke utakmice gde je bio bas dobar. Srecom stize Keita da prodrma neubedljivi vezni red.
Bobby dazzler 20 golova ove sezone uz 11 asistencija, bilo bi dobro da u PL utrpa preko 20 cisto da se kriticari smire malo, sada je na 12 smile.gif Nadam se da ce uskoro to produzenje ugovora.

Dee Jay
CITAT (dzoker @ Feb 11 2018, 08:08 PM) *
Kakvo deklasiranje Hail.gif Cas fudbala! Kakva steta za onu kradju od proslog vikenda, uzese nad dva boda. Stvarno imamo brutalnu sezonu, potpuno neocekivano. Samo tri poraza u sezoni u PL za sada je veliki uspeh. Jedina mrlja su eto ti kupovi al mene iskreno za njih i zabole pa i kad ispadnemo iz njih nesto mi to ne utice na opsti utisak o sezoni. U CL sada veliki test, valjda mozemo da prodjemo i taj Porto iako koliko vidim i oni dobro peglaju ove sezone, plasim se da nam ne budu nagazna mina.

Kada bi svaka do kraja sezone bila ovakva biggrin.gif

Bold: pusti digitron, ubi nas taj digitron biggrin.gif. Tako je neko izdigitronisao da mozemo da prodamo Kutinja bez spremne zamene i ostanemo na mestu koje vodi u LS, i da proglasi sezonu uspesnom. Dobro je samo utoliko sto imamo relativno stabilnu poziciju za top 4, osim toga od pocetka letnjeg prelaznog roka se cesto dogadjaju negativne stvari.

Iako se sa van Dajkom sve dobro zavrsilo, na pocetku je bilo potpuno blamiranje. Pa smo njega odlozili 4 meseca, a Keitu 9 meseci biggrin.gif. Umesto da imamo tim koji bi se mozda borio za titulu sa Sitijem, imamo ovaj biggrin.gif. Votford, Arsenal, Everton, Totenhem, Celsi, to su utakmice ciji je tok bio takav da je trebalo da pobedimo. Prodali smo Kutinja na polovini sezone, pri tom nismo nikoga doveli. Mozda i dalje imamo dobrih prvih 11, ali kupa nam je jako tanka.

Kupovi koliko god bili sporedna stvar, ispali smo iz oba mnogo ranije nego sto bi trebalo. Ne kazem da bismo bili favoriti u LS, ali sa Kutinjom u timu i ovakvim napadom, ne bismo bili pozeljan protivnik.

Nadam se da cemo iskoristi dobar raspored do kraja da ostanemo na nekom od prva cetiri mesta. To ce biti skroz OK, ali ne bih rekao da je napravljen neki korak napred i znacajan uspeh.
Djotun
Siguran sam da bi sa VVD i Keitom u timu od leta 2017. bili ovog januara u par bodova sa Sitijem, i da bi možda i mali smrad od Kutinja odložio svoj san o Cigaloni do leta 2018.
Ne znam da li bi bilo nekog tofeja, ali bi smo bili jako jako blizu.
Digital_Jesus
CITAT (Daniel Agger @ Feb 12 2018, 12:36 AM) *

Kada imam ovakvu nedoumicu oko nekog igrača, obično sebi postavim sledeće pitanje: Ukoliko bismo rešili da ga prodamo, kakvi klubovi bi verovatno došli po njega?

U slučaju Ginija, nema šanse da bi se javili giganti poput Reala, Barse, Bajerna PSG-a. S druge strane, verujem da bi mogao da se proda u bolji tim od recimo druge polovine tabele u PL-u, dakle rekao bih da je igrač srednje klase koji ne doprinosi mnogo čemu, ali ni ne greši mnogo - dakle, solidan da bude backup u nekom dobrom klubu i ništa više od toga. I mislim da ista dijagnoza važi za sve igrače u veznom redu našeg tima, osim eventualno Cana (neračunajući Keitu, naravno).

Što se utakmice tiče - prijala je ova rutinska pobeda i clean sheet. Nadam se da Karius startuje i u LŠ.

Dee Jay
Prvo je bio Gegenpressing sad je Gesamstkunstwerk biggrin.gif

CITAT (Digital_Jesus @ Feb 12 2018, 05:23 PM) *
Nadam se da Karius startuje i u LŠ.

Mislim da je Minjole odbranio svoje i da je u nemilosti kod Klopa.
moses

Mislim da je Minjole odbranio svoje i da je u nemilosti kod Klopa.
[/quote]

pojasni molim te rolleyes.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.