Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Swansea - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Karius - Gomez Matip VVD Robbo - Can © Wij Ox - Salah oooh Mane Mane Bobi Firminoo

Take Two
Emre kapiten jbt. Sad će ona standardna priča kako pokušavamo da ga trakom ubedimo da produži ugovor...
Dee Jay
Mozda je rano dati je odmah van Dajku, ne sumnjam da ce on biti kapiten koliko vec sledece sezone, ali mogao je Maneu ili Firminu da je da veceras.
redsi
Opet Karijes na golu. Pa Mignole svi znamo nesto bar moze da odbrani, a ovaj moler nije nista do sada odbranio. Sta li radi na treningu da mi je znati...
Dee Jay
CITAT (redsi @ Jan 22 2018, 08:21 PM) *
Opet Karijes na golu. Pa Mignole svi znamo nesto bar moze da odbrani, a ovaj moler nije nista do sada odbranio. Sta li radi na treningu da mi je znati...

Mislim da je Klop rekao nesto u stilu "Karius je sada broj 1". Da li je to bilo pre Minjoleovog kukanja po novinama, ili je kukanje bilo posledica te odluke, nisam ispratio. U svakom slucaju Minjole ide na leto gotovo sigurno, ne verujem da ce braniti ni u LS.

Pravicemo Kutinja od blata.
Stevie_G
Kakva lepotica od utakmice. Zamalo Virgil
Dee Jay
Wijnaldum svaki pas u stranu, Ox, ne znam da li je pipnuo loptu 2 puta, Matip i van Dajk izlaze napred i dodaju lopte u napad.
Stevie_G
Mogao bi Gomez na klupu jedno mesec dana, classic LFC, nakon velike pobede ide guzenje sa poslednjim na tabeli
Djotun
Svako sa gramom mozga je znao da će upravo ovako izgledati naše utakmice na gostovanjima ovim seoskim klubovima. VVD i Matip kreiraju.. mislim stvarno Klope jesi li retardiran, mora da se kupi neko koliko god da košta, smešno je ovo.
Gol standardno primljen, ne znam više ko je lud ovde.
Take Two
Ajde što Gojko ne razume da vezni red protiv prvog tima na tabeli nije isto što i vezni red protiv poslednjeg tima na tabeli, ali ni Klopp to izgleda ne razume.

Oslanjaš se na bunarenje i kontre u gostima bunkerašu. Mora Matip da ti izigrava desetku i pokušava dupli pas sa Salahom. Kutinja sad jedino od blata da pravimo, tj. da uđe Lallana.

Meanwhile, najskuplji defazivac na planeti poklanja protivniku dva kornera za redom, a onda i gol.
Dee Jay
"Istrcali smo se protiv Sitija, sad ovde lagano" Klop zamisljen, blene u prazno isuse.gif
Take Two
Meanwhile #2, u odbranama Fabianski 1 - Karius 0.
Peyson
Nadao se nekom prekidu iz kojeg će Virdžil da ga stavi, a ne obrnuto.
Jbg, sad nam samo treba jedno 7 kornera i da ih izvodi Piksi, tako bi mogli da preokrenemo.
Dee Jay
E moj Klope, nadmudrio te je covek koji je do juce vodio ekipu iz Cempionsipa. Gde je Lalana od pocetka, pa ne mora da bude protiv ovih spreman da trci 90 minuta.

Ings i Solanke jedini klasicni napadaci u timu.

Solanke toliko dobar, da ulazi Ings koji nije igrao seniorski fudbal 2 godine.

Tako je to kad je ekipa indijanska, sve dodje na svoje, 3 boda protiv lidera, 0 protiv fenjerasa.
milos7
protiv ekipe koja do sad u ligi nije primila gol na samo 6 utakmica a gol nisu dali na cak 16. 14 golova dala cela ekipa manje nego salah ????
van dajk se lepo uklopio i zamenio lovrena
nema plejmejkera, nema napadaca

prodao si kutinja a pare cuvas za koga? idi kod vengera pa se jebite u dupe
Dee Jay
CITAT (milos7 @ Jan 22 2018, 11:00 PM) *
prodao si kutinja a pare cuvas za koga? idi kod vengera pa se jebite u dupe

Klop prodaje Kutinja, Sancez ide u Junajted, Mhitarjan i Obamejang u Arsenal.
Svebor
Pa, ne moze da se dobije utakmica s rukama u dzepovima, nismo mi taj klub.

CITAT (Dee Jay @ Jan 22 2018, 10:53 PM) *
E moj Klope, nadmudrio te je covek koji je do juce vodio ekipu iz Cempionsipa. Gde je Lalana od pocetka, pa ne mora da bude protiv ovih spreman da trci 90 minuta.

Ings i Solanke jedini klasicni napadaci u timu.

Solanke toliko dobar, da ulazi Ings koji nije igrao seniorski fudbal 2 godine.

Tako je to kad je ekipa indijanska, sve dodje na svoje, 3 boda protiv lidera, 0 protiv fenjerasa.

Ne moze da se sastavi.
Djotun
Klošarski klub. Klošarski mentalitet. Neko je krajem godine smatrao da je četvrto mesto sigurica, da se to može odraditi bez Kutinja. Pare su potrošene na Keitu i VVD, OX nam je bonus, i vozi. Klošarski klub. Sa tvrdoglavom mazgom od trenera, ja ne znam kako mu onaj Buvač ne kaže alo magare ovo su ti sve slepci, nemaš vezni red, nema ko da spoji afrikance sa golom.
I naravno da klošarski, ukleti klub nema ni sreće, Firmina zaustavlja stativa, Lalana gleda gde mu je traka za kosu a ne šta će biti sa loptom..
Generalno mrzim Lalanu oduvek, ali sad je još manje brz i okretan, nekako je debeo. Radi one besmislene piruete.. aj da se zaustavim.
1jeAhonen
Firmino woodwork, i Ljiljana woodpecker.
Svebor
CITAT (Dee Jay @ Jan 22 2018, 11:01 PM) *
Klop prodaje Kutinja, Sancez ide u Junajted, Mhitarjan i Obamejang u Arsenal.

kutinja ne bi ni Gandalf uspeo da zadrzi...ali bi svakako doveo nekoga.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Jan 22 2018, 10:53 PM) *

Lallana je u potpunom kurtonu od forme, možda je ideja bila da počne u kupu protiv WBA pa se tamo uigrava, za ligu svakako nije.

Carvalhal ga nije nikako nadmudrio, kao što ni on nije nadmudrio Guardiolu prošlog vikenda. Oba tima su odigrala jedino što su mogla, oni iz sve snage, mi preko kurca, častili smo ih gol i promašili to malo zicera što smo stvorili.

Ja godinama trubim kako ne može Can-Wijnaldum sredina da igra fudbal, mogu da se peglaju sa protivnikom koji će imati 70% poseda, ali kad njima ostaviš loptu u nogama oni ne znaju šta će. Klopp je odlučio to da reši dodavanjem još jednog istog takvog igrača u sredinu, kao da je problem kvantitet a ne kvalitet isuse.gif Da je igrao makar i jedan Milner, dobili bismo ovaj velški krš.

+1
Dee Jay
Lalana je bar pokusao nesto, otisao napred, odigrao neki koristan pas, Vijnaldum stoji u mestu, izadje Ayew/Dyer da ga pritisne on odigra nazad ili u stranu.
Boza_dunster
Slepcine....

Mora jebeno uvek ovako....

Lalana jbg.....povreda ga sasekla....treba mu vremena.....vidi se to iz aviona....

Fali zamena za Kukija.....

A i generalno nismo bili na nivou kao protiv Sitija....jedino tako napaljeni mozemo dobijati sada utakmice bez Kukija....

Cim udjemo ovako ledjero....mucenje u najavi....i naravno cesto samar na kraju....
Digital_Jesus
Pa dobro, sad je ispalo kao da baš niko nije očekivao da će se desiti ovo što se upravo dogodilo. Moj drugar je lepo sumirao da je čitav ovaj januar tako typical za Liverpul:

1) Kupis odlično pojačanje (VVD)
2) Prodaš najboljeg igrača
3) Pobediš City
4) Tu pobedu totalno učiniš beznačajnom tako što izgubiš od poslednjeg tima na tabeli

U suštini svi naši strahovi su se obistinili i potvrdili na ovoj utakmici - ne možemo da probijemo bunker bez kreativnog igrača na sredini terena. Eh, da se sve ovo dešava u vreme prelaznog roka pa da to možemo da korigujemo. Oh wait.

Jedino pozitivno iz cele ove priče je što je poprilično jasno da protiv timova koji se zatvaraju teško da ćemo uspeti da dođemo do rezultata. Rok traje još desetak dana, ima vremena da se reaguje. Na potezu su Klopp i uprava.
Take Two
Pokušao je ali kako je to izgledalo, bolje da nije. Onaj dribling na ivici šesnaesterca od kog je odustao pa krenuo da dribla unazad i onda je ipak dao Firmino na stranu isuse.gif Kako onaj odbitak od stative nije uspeo da ugura u gol nemam pojma, nisam imao snage za highlights.

@DeeJay
Goran LFC
Na kojoj poziciji igra ox ??? On nije ni za rezervni tim , bruka gde su pare bacene ...
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Jan 22 2018, 11:09 PM) *
Jedino pozitivno iz cele ove priče je što je poprilično jasno da protiv timova koji se zatvaraju teško da ćemo uspeti da dođemo do rezultata. Rok traje još desetak dana, ima vremena da se reaguje. Na potezu su Klopp i uprava.

Klopp u životu nije izvukao pouku iz nekog lošeg rezultata, zato su ga i odjebali iz Dortmunda iako ga je ceo grad obožavao.

Kad je čovek tvrdoglavo optimističan pa veruje u svakog igrača da je Messi rang kvaliteta, tripuje da je Can Zidan a Wijnaldum Gerrard, ubeđen da je svaki loš rezultat slučajnost, makar ih vezao deset za redom...
Dee Jay
Lalana je u uzasnoj formi, videlo se jos protiv Evertona, ali ne moze niko da me ubedi da nije trebalo da pocne bar umesto Vijnalduma, gde ce da vraca formu nego protiv poslednje ekipe na tabeli.

Ajde dobro, nije ga "nadmudrio" Karvalah, ali Klop kao da nije odrzao pripremu utakmice, samo im rekao "Izadjite i igrajte, snalazite se sami". Kad god ga je snimila kamera, sedi zamisljen, blene u jednu tacku.
Take Two
Pa da, veruje u svoje momke da umeju da probiju bunker.

Nego, koga ne mrzi neka pogleda gol koji smo primili - meni je pao mrak na oči pa nisam siguran da li su na skok išla trojica ili čak četvorica naših igrača?

Za to valjda služi taj zonal marking, da ne bude takvih zajeba nego da svako zna koji deo terena pokriva. Ali neee, ajmo sad svi zajedno hop u buket, pa kad loptu odbijemo da padne potpuno samom protivničkom igraču na sedam metara od gola isuse.gif

Dobro je bar da nisu igrali Lovren i Moreno, inače bismo se naslušali onih priča kako je odbrana sranje i neophodna su joj pojačanja.
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Jan 22 2018, 11:12 PM) *
Klopp u životu nije izvukao pouku iz nekog lošeg rezultata, zato su ga i odjebali iz Dortmunda iako ga je ceo grad obožavao.

Kad je čovek tvrdoglavo optimističan pa veruje u svakog igrača da je Messi rang kvaliteta, tripuje da je Can Zidan a Wijnaldum Gerrard, ubeđen da je svaki loš rezultat slučajnost, makar ih vezao deset za redom...

Istina, da je tvrdoglav, jeste, nema diskusije. No, nadam se da nije blesav. Totalno je besmisleno da ti inkasiraš 140m i da ti onda Danny Ings bude prva alternativa na klupi, da ne govorimo da ako imaš ambicije, da treba da gledaš da taj Coutinhov izostanak maksimalno nadoknadiš koliko je to moguće.

Naravno, budimo realni, dešava se da igrači nemaju dan, pa i da se bodovi prosipaju i gube utakmice. Ne mora da znači da ćemo ovo gledati protiv svakog tima koji se bude zatvorio, ali su šanse za to mnogo veće nego kada je Coutinho bio tu. Ako gledamo konkretno ovu utakmicu, čisto sumnjam da bi se stvari isto odvijale da Salah nije promašio onaj zicer u prvoj polovini prvog poluvremena ili da je Mane spakovao onaj volej u poslednjem minutu pre odlaska na pauzu. Ostaje gorak ukus u ustima, ali idemo dalje.
1jeAhonen
Ja bi pocho a tim bi i zavrsio, potpuna veresija nicim izazvana.
Dee Jay
CITAT (Dee Jay @ Aug 30 2017, 03:50 PM) *
Dajk kljucan, a ni njegov dolazak nista ne garantuje.

CITAT (Digital_Jesus @ Aug 30 2017, 04:17 PM) *
Kako nista? biggrin.gif Garantuje negledanje smotanog Lovrena svakog vikenda, sto automatski doprinosi mentalnom zdravlju svih nas biggrin.gif

How yes no.
Djotun
Meni nije jasno kako je moguće da su svi koji se nešto pitaju u celom klubu toliko van realnosti, u nekom svom svetu iluzije. Jbt svako ko je odgledao dve utakmice LFC u životu mogao je da predvidi ovu tekmu u detalj, međutim oni koji raspolažu novcem i odlučuju o sudbini kluba, (a za mog života ih se izmenjalo na stotine) su uvek i zauvek u nekoj zabludi.
Tejkov primer, da je sredina Can Wijnaldum Oxlade na pragu da bude u rangu Masch Xabi Gerrard.. Zašto nam se to dešava?

Svi klubovi koji imaju ambicija momentalno rešavaju uočen problem. Pep je bacio veliki novac na Klaudija Brava, nije se isplatio, ponovio je to sa Edersonom i ispalo je dobro. Junajted nije želeo da ispusti priliku da uzme Alexisa, Arsenal neće čekati leto da ga zameni.. Odmah se rešavaju stvari. Nema emocija, nema ortačenja i zagrljaja pederskih. Stalno pravimo korak napred nazad dva.
Digital_Jesus
CITAT (Dee Jay @ Jan 22 2018, 11:23 PM) *
How yes no.

laugh.gif

Šalu na stranu, greške u odbrani su se dešavale i dešavaće se i dalje, primaćemo mi dosta golova jer igramo napadački i ostavljamo prostora za takve stvari. No, verujem da će sa VVDom tih grešaka biti manje, te da će se i manje golova primiti nego što je do sada bio slučaj. No, mislim da ćemo pravi napredak na tom planu videti tek kada dovedemo novog golmana (ne krivim Karijusa za ovaj gol, više pričam generalno).
LjutiKrilo
problem je što sada nema ko da nam izvodi ni slobodnjake ni kornere...

očekivao sam da ćemo sa vaj dajkom i matipom u tandemu biti opasni posle kornera, ali džaba kad nema ko da centriše.
ox je dobacivao do prve stative max, a kasnije salah ni do peterca.

ako već nije rešen kreativac na sredini, daj barem nekog legit izvođača prekida.

zašto milner nije igrao, nevezano za prekide?
1jeAhonen
CITAT (Digital_Jesus @ Jan 22 2018, 11:30 PM) *
laugh.gif

Šalu na stranu, greške u odbrani su se dešavale i dešavaće se i dalje, primaćemo mi dosta golova jer igramo napadački i ostavljamo prostora za takve stvari. No, verujem da će sa VVDom tih grešaka biti manje, te da će se i manje golova primiti nego što je do sada bio slučaj. No, mislim da ćemo pravi napredak na tom planu videti tek kada dovedemo novog golmana (ne krivim Karijusa za ovaj gol, više pričam generalno).

VVD se ovaj put nazalost potrudio da navuce par kornera domacinu i spusti napadacu loptu na noge...no sve to nema veze, deluje cvrsto u igri glavom i mnogo sigurnije nego dosadanji El Komandante De Jan vremenom ce stabilizovati kompletnu odbranu, a nekog boljeg golmana mozda vidimo tek u narednoj sezoni.
Dee Jay
CITAT
“If you put Formula One into London at four o’clock, the Formula One will not run very fast, absolutely sure.

“And it is exactly what we must do to play against Liverpool: make them play the way they don’t like.”

Take Two
Istu formulu jedan izvodimo na WBA kao što smo na Swansea i Man City, Can Wijnaldum Ox, kreativnost nula. Nadamo se da će Pardew dobiti izliv heroizma u mozak i otvoriti se sam, pa da mu Salah i Mane trče u kontre. Nemam snage da otvaram temu sad.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.