Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Burnley - LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Imam tako neki osećaj.
Stevie_G
Nisam stigao da gledam, vidim fucking Klavan winner u 94' Hail.gif

Kako smo igrali?
Take Two
Ne baš sjajno, morao je da izmeša tim zbog zgusnutog rasporeda (Mignolet © Trent Lovren Klavan Gomez, Ox Can Wijnaldum, Mane Solanke Lallana)

Burnley je zajeban tim za dobiti, nešto kao Stoke iz Pullisovog doba, još i vreme odvratno... Mane ga najzad nekako zabio, levom pod prečku, na centaršut TAA sa desne strane. Posle smo ga i primili na centaršut sa desne strane, da bi na kraju posle prekida Lovren spustio glavom Klavanu na 30 cm od gol linije. Super je što smo iščupali sva tri, mirisalo je na nerešeno.

Solanke se baš ne snalazi, uopšte ga ne koristimo. On se lepo zagradi na ivici šesnaesterca ali prerano, dok je lopta još na sredini... naši veznjaci navikli da im Firmino priđe na 10 metara pa da mu je dodaju bez rizika, ovog klasičnog centarfora baš ignorišu. Imao je samo jednu polušansu.
LjutiKrilo
u početku dosadna utakmica i kreacije bez. jedna od onih kada naši pogađaju samo protivničke odbrambene

malo se klop preračunao sa ovom rotacijom, srećom ispalo je dobro... ne sećam se kada smo zadnji put ga dali u zaustavnom a da smo jurili rezultat. možda tamo 2008 kada ga je džerard zabo sa ivice šesnesterca, ne sećam se kome.

napokon i naš štoperski par da se malo opere za gomilu gluposti napravljenih ove sezone.
velik je ovo boost za samopouzdanje
Take Two
QUOTE (LjutiKrilo @ Jan 1 2018, 06:17 PM) *
ne sećam se kada smo zadnji put ga dali u zaustavnom a da smo jurili rezultat. možda tamo 2008 kada ga je džerard zabo sa ivice šesnesterca, ne sećam se kome.

Lovren protiv Dortmunda 2016., bio je 91. minut.
LjutiKrilo
a u EPL, protiv onih nominalno slabijih? ili uopšte?
Take Two
Ih, ko zna. Sećam se da je bila neka u gostima Arsenalu, kad je Wenger kmečao što sudija nije svirao kraj pre našeg gola a Dalglish mu samo rekao "Oh, piss off" biggrin.gif Mada mislim da je taj gol bio za izjednačenje?

Pre toga mi ovako u trenutku pada na pamet samo club legend Nabil El Zhar protiv Wigana još u Rafino vreme, ali valjda je bilo još nešto od tada...
Stevie_G
Mane prosle godine na goodisonu?

Dakle, zadnje dve smo dobili na silu sto i nije losa stvar s obzirom da smo neki ovakav last minute winner cekali taman od Maneta na derbiju.

S tolikim promenama u prvih 11 nije ni cudo sto smo se mucili. Lep pocetak nove godine, predstavljanje Virgila, pobeda u 94' i stigosmo Mourinha. Idemo dalje lfc.gif
Svebor
Dosli po bod, odigrali nikako, a uzeli tri...de ces bolje. biggrin.gif
redsi
Konačno.
LjutiKrilo
QUOTE (Take Two @ Jan 1 2018, 06:27 PM) *
Ih, ko zna. Sećam se da je bila neka u gostima Arsenalu, kad je Wenger kmečao što sudija nije svirao kraj pre našeg gola a Dalglish mu samo rekao "Oh, piss off" biggrin.gif Mada mislim da je taj gol bio za izjednačenje?

Pre toga mi ovako u trenutku pada na pamet samo club legend Nabil El Zhar protiv Wigana još u Rafino vreme, ali valjda je bilo još nešto od tada...

daleko da sam ja gledao svaku tekmu LFC, ni blizu... ova na koju mislim je vs. midlzbro, 23.08.2008...

fuckin' smoggies
dzoker
Ovaj mec mi je bio kao ono kad je Tores tamo negde 2009 mislim isto u ovo vreme dao onaj gol Aston Vili za pobedu 0:1 tako negde 90' bio. Slican i stadion i dresovi Vile i Barnlija. Sve u svemu stvarno smo u dobroj formi zadnjih skoro dva meseca. A Kutinja niko na iskomentarise unsure.gif unsure.gif . Nece valjda opet sapunica mesec dana
redsi
Pise se da cemo da tuzimo Najki zbog bezobrazluka sa dresom.
Mane mi izgleda totalno nezadovoljno.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Jan 1 2018, 06:27 PM) *

Suarez u 6 minutu nadoknade 96+

CITAT (dzoker @ Jan 1 2018, 07:01 PM) *
Ovaj mec mi je bio kao ono kad je Tores tamo negde 2009 mislim isto u ovo vreme dao onaj gol Aston Vili za pobedu 0:1 tako negde 90' bio. Slican i stadion i dresovi Vile i Barnlija. Sve u svemu stvarno smo u dobroj formi zadnjih skoro dva meseca. A Kutinja niko na iskomentarise unsure.gif unsure.gif . Nece valjda opet sapunica mesec dana

Samo komentator poznat po preranoj ejakulaciji.
Stevie_G
CITAT (1jeAhonen @ Jan 1 2018, 08:43 PM) *
Suarez u 6 minutu nadoknade 96+

Kuyt iz penala koji je izborio ni manje ni vise nego Lucas Leiva smile.gif

Smesan neki penal bio koliko se secam

I secam se da se na toj tekmi Carra povredio, izneli ga sa sve onim aparatom za kiseonik sa terena nakon sto je lezao jedno 10 minuta nepomican. Ceo stadion mislio da ce umreti, a covek se vec sledeci mec vratio na teren
Take Two
Bio je i Lallana u onoj suludoj utakmici protiv Noriča, za 4-5 pobedu u nadoknadi.

QUOTE (dzoker @ Jan 1 2018, 07:01 PM) *
Kutinja niko na iskomentarise unsure.gif Nece valjda opet sapunica mesec dana

Ma neće, stvarno sumnjam da su u upravi dovoljno ludi da sabotiraju tim koji trenutno dobro gura i u PL i u CL. Pustiće ga na leto ako Barsa još bude zainteresovana (a i koji će im sad u pola sezone kad je cup-tied i kad ligu već imaju u džepu).

Pitali su Klopa da li se vraćaju Kuki i Salah za Everton posle tih lakših povreda, on je bio kao nešto, "sumnjam ali moguće ali ko zna možda ali sumnjam".

QUOTE (redsi @ Jan 1 2018, 08:30 PM) *
Mane mi izgleda totalno nezadovoljno.

Intervjuisali su ga posle utakmice za lfc.tv, rekao je da igra bolestan, da se poslednjih par dana nešto loše oseća. Ako on bude pauzirao sad protiv Evertona u kupu, mora da se vrati ili Coutinho ili Salah. Da ne ispadamo bezveze od jebenog Alardajsa.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.