Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - LCFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

Karius, Gomez, Matip, Lovren, Robertson, Can, Milner, Coutinho, Mane, Salah, Firmino

Schmeichel, Amartey, Morgan, Maguire, Fuchs, Gray, Ndidi, Iborra, Albrighton, Mahrez, Vardy

Stevie_G
Matip isuse.gif
Peyson
Kupuj još jednog štopera!
Stevie_G
Ovi su zreli za par komada, bar jedan da damo do poluvremena.
Peyson
Ne valja ovo ništa.
Jesmo li mi ove sezone uopšte nekad preokrenuli?
Ili smo samo prosipali?
Stevie_G
Zbog idiotskog dodavanja Matipa gubimo, igra nije toliko losa. Can moze u Juve posle tekme odma' covek ni trunku nije napredovao od kada je dosao u klub.

Take Two
Matip je bio pod pritiskom, dobro su zatvorili, mogao je samo da odigra rizičan pas (rizično bi bilo i da je vratio golmanu). Ali Can potpuno iznenađen što nije dobio loptu u noge, ne stiže da pređe tri metra do nje jer je startan kao tenk isuse.gif

Ne izgleda dobro za sada, šanse stvaramo ali sve su onako na ivici, vidi se da fali nešto. Možda je vreme da izgubimo kod kuće, odavno nismo.

Robertsona se dečko malo više loži nego što bi trebalo. Hoće u prodor jedan na jedan, jedan na dva, jedan na pet... Mane mu stoji sam u šesnaestercu i čeka povratnu, a on dribla pravo u gol-aut. Moglo bi malo više napada po desnoj strani.
Peyson
Moreno je u ovoj sezoni za Robertsona Marselo lično, glavom i bradom.
Stevie_G
Mo carlamas. 'Ajmo!

Vardy uvek pravi Lovrenu sitnu decu

Kakav jebeni doktor Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Peyson
Fala kurcu! Trebao bih češće da serendam da ne valja.
MaPkO89
I dalje mi nije jasno kako Salah uvek onako izmigolji loptu, u svakom duelu biggrin.gif
Dee Jay
Za ovu pobedu zasluzan TT. Da nije prozivao, nikad Salah ne bi dao onakva dva CF gola biggrin.gif
1jeAhonen
Robertsona ne ispustati iz startne postave...Salah je genije, steta sto Mane nikako da dodje do bar jednog gola, dugo traje pauza.

Utakmica dobijena preokretom, vrlo bitna za samopouzdanje i zavrsetak godine. GO YNWA l
Stevie_G
Konacno pao Puel biggrin.gif

Mo je mogao jedno 4-5 golova da utrpa, ali dobro je i ovako, ja nisam imao pojma da je ovakav tehnicar lepi mu se lopta za nogu bukvalno, sva moguce ocekivanja je prebacio.

Kako je okrenuo engleskog balvana Hail.gif i asistencija Manea za prvi gol je ludilo
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Dec 30 2017, 06:06 PM) *
Za ovu pobedu zasluzan TT. Da nije prozivao, nikad Salah ne bi dao onakva dva CF gola biggrin.gif

Pa ne, ja realno samo za drugi mogu da preuzmem zaslugu: morao je da mi demonstrira da ume da igra leđima protiv kršnih štopera.

Onaj prvi je klasično ušetkavanje sa krila i dribling. Najbolje mi je što se odlučio da završi sam umesto da doda Canu koji bi prebacio Kop.
Svebor
Red je bio da preokrenemo neku. biggrin.gif

ps

Viskovic izmislio da smo potpisali Gorecku...mora da ima neke 'informacije'. dry.gif
Take Two
Višković je debilčina čije se hot tips pokazuju kao promašaji u 9 od 10 slučajeva, a taj deseti je po ćorava koka principu.

Danas je lupetao kako Gruja dugo ne igra jer je povređen (nema pojma da redovno igra za U23, naravno) i da Klopp tvrdoglavo odbija da ga pošalje na pozajmicu jer ga želi "pored sebe" huh.gif Kažu mu "obavešteni izvori bliski Liverpulu" da će dogodine imati mnogo veću minutažu.

Takođe je, između ostalog, fantazirao kako je rani gol Lestera prava stvar jer otvara utakmicu. Pošto valjda tako LFC mora da napadne, inače bismo čuvali rezultat 0-0 devedeset minuta. Kad promaja duva kroz glavu, crno = belo.
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Dec 31 2017, 12:26 AM) *
Višković je debilčina čije se hot tips pokazuju kao promašaji u 9 od 10 slučajeva, a taj deseti je po ćorava koka principu.

Danas je lupetao kako Gruja dugo ne igra jer je povređen (nema pojma da redovno igra za U23, naravno) i da Klopp tvrdoglavo odbija da ga pošalje na pozajmicu jer ga želi "pored sebe" huh.gif Kažu mu "obavešteni izvori bliski Liverpulu" da će dogodine imati mnogo veću minutažu.

Takođe je, između ostalog, fantazirao kako je rani gol Lestera prava stvar jer otvara utakmicu. Pošto valjda tako LFC mora da napadne, inače bismo čuvali rezultat 0-0 devedeset minuta. Kad promaja duva kroz glavu, crno = belo.

Visko je oduvek bio maler za prenose Liv dok ga je on sam gotivio...sad je kao nesto ublazio svoju navodnu ljubav prema Liv...ali je prolupao maksimalno jer ga mrzi ocigledno da se sprema za tekme na nacin na koji je to radio dok je imao entuzijazma. Ali u kakvom je tek bedaku bio juce Gujko kada mu se voljeni+bez navoda, Junajted mucio... tongue.gif

Ovi bodovi mogu da odu niz vodu ako narednu tekmu krenemo da mrvimo po starom...GO YNWA u novom letu!!!
Stevie_G
Pa dobro juce je pricao kako LFC igra najbolji fudbal u ligi.

"Hvata loptu Klavan" isto jedan od bisera.

A Gojkara kao da mu je neko pobio celu familiju kad je prenosio Utd-Soton, doduse uvek je takav, ali juce posebno.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.