Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Swansea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Liverpool: Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Robertson, Oxlade-Chamberlain, Can, Wijnaldum, Salah, Firmino, Coutinho
(Karius, Lovren, Milner, Gomez, Mane, Lallana, Solanke)

Swansea: Fabianski, Naughton, Fernandez, Mawson, Olsson, Fer, Roque, Carroll, Routledge, Ayew, McBurnie
(Van der Hoorn, Abraham, Dyer, Nordfeldt, Clucas, Rangel, Sanches)
Peyson
Biće mi žao kad mali ode u Barsu.
Bilo bi utešno kad bi on bio poslednji veliki igrač koji u najboljim godinama odlazi iz kluba.
Ali, to su samo pusti snovi.
Dee Jay
Moram da priznam da sam bio za to da se Kutinjo proda, ali sad bih stvarno bio tesko razocaran ako ode.

Salah ce biti suspendovan za ono.
Take Two
Za koje, za simulaciju penala? Sumnjam, bio je ciman ali se prekasno bacio kad ga je Carroll već pustio. Nije baš 100% jasna situlacija.

Ništa mi se ne sviđa ovo insistiranje na 4-4-2 u odbrani. Ne znam da li je to da bi Salah bio prvi u kontri ili da se ne bi trošio u odbrani, ali potpuno nam ruši svaku koncepciju pozicionog napada. Dok se Kuki odluči da pređe u centar, dok Ox smisli da li je krilo ili ispomoć na zadnjem veznom, Can i Wijnaldum šire ruke i vraćaju štoperima. Na kraju duga lopta jako i nikome.

Ne znam zašto Klopp izmišlja rupu na saksiji. Pusti Egipćanina da igra krilo, jebote.
Stevie_G
Trent lfc.gif cool.gif

Jos Solanke da se upise
dzoker
Bravooo lfc.gif lfc.gif
Svebor
Steta za Solanketa...sve u svemu - cool.gif
Take Two
Rutinski, žao mi samo što ga Salah i Solanke nisu dali, a baš su mogli i jedan i drugi. Kane prvi strelac lige za NG sad.gif
1jeAhonen
Palo kantanje po Novogodisnjoj tradiciji. laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.