Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool v West Brom
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Goran LFC
Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Klavan, Lovren, Robertson, Wijnaldum, Can, Coutinho, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Milner, Gomez, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Ings, Solanke.

prenos na netu
http://livetv.sx/enx/eventinfo/598965_live...5|833097|1|1|en
Stevie_G
Kakvo sranje od igre.

Wijnaldum & Can = festival nekreativnosti. Mane uzasan isto, ako Salah nesto ne izmisli opet tesko dobijamo.
Take Two
Mane je bar odigrao lepo onaj dupli pas sa Salahom kad Firmino zamalo da je skrene u gol iz mrtvog ugla, ali Coutinho ni toliko. Užasno me nervira ova ideja da zaglavimo jedinog kreativnog igrača na levo krilo. Stoji zalepljen za aut liniju kad god počnemo napad, čak se i Robertson (!) gura centralno u odnosu na njega.

Samo Can i Wijnaldum na sredini je smrt u diskoteci. Mora što pre da se pređe na 433, da ispred njih bude Kuki, da Mane uleće s leve strane. Miriše na još jedan iks, bar će Klopp biti zadovoljan - dokazaće da nije bitno što je odmarao Brazilce za vikend, možemo da ispustimo bodove i sa njima i bez njih.
Goran LFC
gledao sam boljih prijateljskih meceva isuse.gif . wba se brani sa svih 11 cekaju kontru sa opravdanom zeljom da lovro opet usere nesto i da ga ucackaju
a ovi nasi bez ideje kako probiti ovaj autobus ispred gola. Valjda ce nas posluziti sreca da ga ucackamo Hail.gif

opet izgubismo 2 boda mad.gif
Djotun
Bar sam se manje nervirao nego u nedelju.. dok nam nisu poništili gol. E jebo nas konj kaki smo. Vise bih voleo da smo Barnli, gol razlika fazon 8:2 i bodova kao mi.
dzoker
E zbog ovakvih meceva bi im jebao majku. Dokle vise sa ovim prosipanjem bodova, ceo zivot cu gledati LFC kako se guzi sa VBA, Kristal Palasom, Stoukom i ostalom boranijom pa sve im jebem vise!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.