Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool FC vs Everton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stevie_G
Pobedom bi mogli na trece mesto.

Na twitteru glasine da ce Solanke poceti, bez Firmina i Coutinha u prvih 11. Glavati Sam najavio bunkericu (kao da zna za drugo), bice veselo.

#LFC team to face #EFC: Mignolet, Gomez, Lovren, Klavan, Robertson, Henderson, Milner, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Solanke

Idemo lfc.gif
Take Two
Ox i Solanke, ovaj se zajebava! Nema ni Cana ni Wijnalduma, kad smo poslednju utakmicu igrali bez obojice? Ako ne krene kako treba, ulaziće će Kuki umesto Robertsona.

Fat Sam uvek igra bunker ali ga nikad ne najavljuje, kladim se da će nas danas napasti kako jedino i zna, pritiskanjem i krljanjem. Ako nam nikog ne povrede, dobro smo prošli.

Stuki nije ni na klupi isuse.gif
dzoker
Majko mila kakva je ovo postava
Stevie_G
Mo Salah Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Idi Mane u kurac...
Take Two
Majstor Hail.gif

Manea malo ponela igra, realno je bilo lakše šutirati nego dodati kroz dva igrača koja se vraćaju u odbranu.

Everton otužan, očekivao sam više.
Trunks
Braćo jel može neko gol da mi nađe, uključujem se tek na drugo.

Šta Mane radi, što da ide u kurac? smile.gif
Stevie_G
CITAT (Trunks @ Dec 10 2017, 04:06 PM) *
Šta Mane radi, što da ide u kurac? smile.gif

Kontra 3 na 1, on zavrsava sam i promasuje, Ox i Salah sami kao duhovi na drugoj strani.
Take Two
Ali je između sebe i njih imao dvojicu odbrambenih, dok je između sebe i gola imao samo Pikforda. Očajno je šutirao levom, ali nije bilo (sasvim) nerezonski da sam završi.

Solanke mi individualno dobro deluje, ali je potpuno van ritma sa ostatkom tima. Kad on čeka centaršut, oni se dodaju. Kad izađe da je primi, oni kreću na solo prodor.
LjutiKrilo
lovren...
redsi
Kada bio ovo bio penal bilo bi 300 faulova na mecu...
Trunks
A jbt žao mi ih, nisu stali posle gola, peglali su dalje napadački celu tekmu baš da bi izbegli ovako nešto. Bedak.
Take Two
Peglali, ali nisu ispeglali. Jedan razlike uvek može da se ispusti, protiv bilo kog protivnika.

Penal realno nije bio, ali jebiga. 79% poseda jebote.
1jeAhonen
Ne treba trositi reci, igrali su muski posteno, borili se,..rezultat je uspeo da izvuce Everton. Dolazi WBA to treba kazniti.
Pedja_Nbg
Како није био? Чист ко суза. Једини проблем је што је Ловрен једини тупан који би га тако направио. Још га је лепо усмерио од гола, ништа није могао да уради, и дегенерик га гура. Сви гледају у њих двојицу, а он га тако очигледно гурне.
Stevie_G
CITAT (Trunks @ Dec 10 2017, 04:57 PM) *
A jbt žao mi ih, nisu stali posle gola, peglali su dalje napadački celu tekmu baš da bi izbegli ovako nešto. Bedak.

+1

Everton iz jednog napada gol na Anfieldu, classic Big Sam, steta sto smo ispustili 2 boda pogotovo kad se uzmu u obzir kiksevi Arsenala i Chelsea-a.

Mozda i previse rotacije od strane Kloppa, nije bas da se ekipa pretrgla protiv Spartaka pa da moraju da odmaraju Coutinho, Firmino, Can, rotaciju je mogao da odradi protiv WBA, derbi je derbi ipak.
Goran LFC
Da nije bas morao ovoliko da izmesa ali sve u svemu su imali utakmicu u rukama (nogama) steta sto ovaj debil se sluzi rukama umesto samo da parira nije mogao nista. mad.gif isuse.gif
Opet od gotovine veresija menjati centralne bekove u prelaznom roku pod hitno!
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Dec 10 2017, 05:16 PM) *
Како није био? Чист ко суза. Једини проблем је што је Ловрен једини тупан који би га тако направио. Још га је лепо усмерио од гола, ништа није могао да уради, и дегенерик га гура. Сви гледају у њих двојицу, а он га тако очигледно гурне.

Ma nije ga gurao uopšte, pogledaj onaj ugao iz pravca korner zastavice. Tačno se vidi da se dečko baca unazad, u Lovrenovom pravcu. Čak Lovro ne trči direkno na njega nego malo u stranu (bliže golaut liniji), upravo da ne bi slučajno natrčao i oborio ga. Ruka mu je slučajno na leđima napadača u trenutku kontakta ali ga njom ne gura - nije ispružio ruku, nije uopšte inicirao kontakt on nego Calvert-Lewin.

Umesto penala, trebalo je da svira loptu za nas i pokaže žuti zbog simuliranja. Ne sme da se dozvoli napadačima da skaču u telo odbrambenim igračima, pa ako se ovi ne izmaknu na vreme - odmah penal.

Svi znamo koliko debilno Lovro ume da zajebe, ali ovde bukvalno ništa pogrešno nije uradio. Zato toliko i pizdi na sudiju, on je obično kao posran kad napravi penal ili nas ujebe na neki drugi način iz svog bogatog repertoara.

Sad će Klopov intervju, kažu da je neviđeno ispizdeo biggrin.gif
Djotun
Klop nekako kretenski rotira igrace, i protiv Celsija i protiv Evertona danas. I oba puta iz odlicne igre mi gubimo 4 boda jer imamo golmana daunovca i lovrena majmuna retardiranog napaljenog, koji se okrece oko sebe nema pojma gde je lopta i onda kad je shvatio gde je i sta je potpuno besmisleno gura coveka. Penal ne bi bio da je bilo jos igraca oko njih, ovako sami njih dvojica u krugu od 40m, sve nekako lici da ce sudija da svira, sve i da se onaj mali sam sapleo. Pun mi je vise kurac ovoga.
Koliko jebenih godina i koliko puta se ovo dešava. Škrtel nas je jebao 10 godina, sad će ovaj degenerični idiot isto toliko.
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Dec 10 2017, 05:24 PM) *
Sad će Klopov intervju, kažu da je neviđeno ispizdeo biggrin.gif

Zar nisi video kako je urlao na sudiju pred kraj kad je Calvert-Lewin startovao na Lovrena, a ovaj nije svirao nista? Mislio da da ce da ga udavi. biggrin.gif

I da, Joe Gomez je kraljina

1jeAhonen
Dosudjen je penal, bilo je kontakta ne toliko koliko je ovaj pao...e sad, sudija tesko da nije video..Lovren je bio neoprezan, svakako i sudija i Lovren pokvarili su utisak sto se nas tice, Everton je pak s puno srece dosao do boda, da smo im munuli dva mozda bi se otvorili..ovako tesko je dobiti mec sa 1>0 cak i na svom terenu. Ne znam da li smo to uspeli ove sezone ijednom...nekada smo to itekako uspevali da sacuvamo.
bokeli
Najveci krivac za remi je Mane.
Na 1:0 na kraju poluvremena glumi majmuna i ne dodaje za cistih2:0.Everton bi morao sasvim drugacije da udje u drugih 45 min, ovako nisu morali nista da menjaju jer su znali da im je dovoljna jedna sansa.
Djotun
Ubio bih nekog.
redsi
A bilo je ocekivati talas mrznje ka Lovrenu. Ono ni u kosarci ne bi bio faul. Nije uspeo uopste da ostvari kontakt da bi ga gurnuo, samo ga je zakacio po telu a ovaj... Da sudija nije imbecil zuti karton za simuliranje. Na sta bi utakmica licila kad bi svaki dodir bio faul.
Aleksandar88
CITAT (Take Two @ Dec 10 2017, 04:23 PM) *
Ali je između sebe i njih imao dvojicu odbrambenih, dok je između sebe i gola imao samo Pikforda. Očajno je šutirao levom, ali nije bilo (sasvim) nerezonski da sam završi.

Solanke mi individualno dobro deluje, ali je potpuno van ritma sa ostatkom tima. Kad on čeka centaršut, oni se dodaju. Kad izađe da je primi, oni kreću na solo prodor.

Stevie_G
CITAT (Aleksandar88 @ Dec 10 2017, 06:03 PM) *

Ovo je morao da bude gol, ovu situaciju igrac njegove tehnike i talenta resava rutinski. Sebicluk Senegalca plain and simple, samo gol mu je bio u glavi, tu smo izgubili 2 boda. Everton je cekao tu priliku za koju su mogli da pretpostave da ce doci kad tad i iskoristili je.

Timu kakav smo mi nikada ne mozes verovati na 1-0. Ne umemo da zakljucamo utakmicu.

CITAT
Jurgen Klopp claims Calvert-Lewin "makes step in front of Dejan Lovren but he doesn't push him, just contact" Asks who thought it was a pen. Most in the press room put their hands up.

laugh.gif
dzoker
Ma glavni krivac je Klop. Sta jede kurac sa ovim rotacijama. Izvini molim te igraci placeni po 10 miliona funi ne mogu da odigraju po 90 minuta fudbala u 4 dana, pa serem im se u usta bas. Razvalis onako Spartak i onda promenis Kutinja, Firmina, Dzinija i Dzana sa Oksom i kompanijom. Neshvatljiva odluka prosto, a jos gradski derbi.
1jeAhonen
CITAT (dzoker @ Dec 10 2017, 09:39 PM) *
Ma glavni krivac je Klop. Sta jede kurac sa ovim rotacijama. Izvini molim te igraci placeni po 10 miliona funi ne mogu da odigraju po 90 minuta fudbala u 4 dana, pa serem im se u usta bas. Razvalis onako Spartak i onda promenis Kutinja, Firmina, Dzinija i Dzana sa Oksom i kompanijom. Neshvatljiva odluka prosto, a jos gradski derbi.

Ovo se slazem...mada krivca ne bih trazio ni da je poraz u pitanju-cak i kad izgleda tako ocigedno, a i da jeste-poraz ne bi bio ni prvi ni poslednji. Treba gledati narednu utakmicu WBA je dobar zalogaj ne bi valjalo da ovaj remi bude stvar oko koje ce se pricati par dana...nije vredan toga, makar i derbi.

Dobro je igrao Robertson i meni je rasterecenje gledati njega a ne Morena.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.