Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Stoke City v Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Goran LFC
Posto nikog nema ja cu rolleyes.gif sastav bi treba da bude ovakav :

22Simon MignoletGoalkeeper
6Dejan Lovren
12Joseph Gomez
32Joel Matip
18Alberto Moreno
5Georginio Wijnaldum
21Alex Oxlade-Chamberlain
23Emre Can
9Roberto Firmino
19Sadio Mané
29Dominic Solanke
Take Two
Crouch vs. Solanke, duel titana.

Liči na 4-4-2.
Goran LFC
jbg take da sam znao da ces stici nebih otvarao ja smile.gif

za stouk bi trebalo da pocnu :

33Lee GrantGoalkeeper
6Kurt Zouma
15Bruno Martins Indi
17Ryan Shawcross
18Mame Biram Diouf
24Darren Fletcher
4Joe Allen
3Erik Pieters
10Eric Maxim Choupo-Moting
22Xherdan Shaqiri
25Peter Crouch
Stevie_G
Mignolet je lud.

Ne svidja mi se ovo uopste, mnogo panicimo posle gola i dobrog pocetka.
Goran LFC
i dalje nesigurni u odbrani na celu sa minjoleom koji ima srece za sad ovo ostalo jos i nekako, sreca oni nemogu da se povezu do predkraj poluvremena saciri
ko da je pao sa marsa ali ako krenu ugasili smo ga adultesuicide2.gif
BeFair
Kad je Mignolet kapiten, kill me!!! Ne zna se ko je gori, Matip ili Can :S Mignolet bez grama mozga, kakva rupa od golmana
LjutiKrilo
bravo za salaha, ali mane mi je apsolutna faca ovde... i inače

da nemamo njega bili bi suvi prosek.

kad je sledeći kup afričkih nacija?
Boza_dunster
Salahu se otvorila dizna ove sezone....sipa k'o u nerotkinju.....sezona zivota....

Rutinski na kraju.....mogli smo i vise da im utrpamo...mada zamalo i Minjole da nas zakopa...lagano mogao i crvendaru da pokaze...
Dee Jay
Ako ne zavrsimo ispred unapred prezaljenog Arsenala i Totenhema koji igra 38 gostujucih utakmica ove sezone...

A za januar se najavljuje dolazak Hegazija iz WBA... mada Pjulisov ucenik je verovatno doktor za ove nase.
Digital_Jesus
Sta znam, ova, kako neko rece pre mesec-dva, "malo bolja verzija Lazara Markovica" i nije tako losa biggrin.gif

S Minjoleom se razici sto pre i dovesti normalnog golmana...

Ox sasvim solidan danas, nadma se da ce se taj trend nastaviti smile.gif
BeFair
Africki kup nacija se vise nece odrzavati tokom januara ubuduce tako da smo sigurni sa te strane wink.gif
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Nov 29 2017, 11:11 PM) *
Ox sasvim solidan danas, nadma se da ce se taj trend nastaviti smile.gif

Gde solidan, pa ništa nije uradio. Lažem, bila je jedna dobra lopta ali osim toga bukvalno ništa. Uporedi sa Maneovim učinkom na drugom krilu.

Dečko nema osećaj za igru, videlo se to još pre par godina u Arsenalu. Trudi se da ne jurca pravolinijski (što jedino i zna), ali umesto toga ima običaj da zadribla u sredinu kad je najveća gužva, kad mu je lopta na kontra nozi, kad saigrači utrčavaju sa suprotne strane i očekuju centaršut...

Posle očajnog Cana i mrtvosanog Wijnalduma, Ox je meni bio verovatno najgori na terenu.

Uz Manea i Salaha, odličan je bio i Gomez - bez greške pozadi, napred sasvim solidno.
Dee Jay
CITAT (BeFair @ Nov 29 2017, 11:15 PM) *
Africki kup nacija se vise nece odrzavati tokom januara ubuduce tako da smo sigurni sa te strane wink.gif

Sta smo sigurni, nece prolaziti pripreme, doci ce kasno, nece igrati do septembra, necemo imati pobedu prva 3,4 kola biggrin.gif
1jeAhonen
Gomez je sve bolji iz tekme u tekmu...Salah ima zarazan kez kao Suarez, nek trpa dabogda.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Sep 9 2017, 07:01 PM) *
Hteo bih da spomenem da je sredina Milner Hendo Ox moj jebeni Vijetnam. Kako volimo te precenjene engleske nesretnike to nema nigde.
I samo da se kaže glasno da su Salahovi composure i finishing na nivou Lazara Markovica.

Mane "Atleticar" i Salah "Markec" biggrin.gif

CITAT (djotun @ Jun 27 2016, 02:22 PM) *
Mi smo najgori sportski kolektiv u istoriji sporta. Jos da zavrsimo Rajana Bertranda i juris na sedmu poziciju.
Jbt 40M funti za crnju koji jedino sto je brz. Moj cale bi rekao, brzi nek idu u atleticare.

S t a n l e y
CITAT (Dee Jay @ Nov 29 2017, 11:23 PM) *
Mane "Atleticar" i Salah "Markec" biggrin.gif

Ajd nek napise Djotun nesto i o Lovru i Kariusu, pa da nam definitivno svane. laugh.gif

Mada, ovo vazi samo za nove pridoslice... pih, nista. sleep.gif
Djotun
Volim kad me ovako Dee Jey jebe sa ovim kopanjem po mojim frustirnim proseravanjima biggrin.gif Dao nam Fowler da ja grešim a da svi naši trpaju.
Kako te samo ne mrzi da nađeš quote laugh.gif Mane mi je postao jedan od omiljenih igrača, baš ga gotivim, i imao sam potpuno pogrešnu sliku o njemu dok je bio u Sotonu, delovao mi je kao standardni sebični crnac kakvih ima na kilo bag.gif
A što se tiče Salaha, ako malo spustite hajp, realno je bio u situaciji da nabije 20 a ne "samo" 12 ligaških golova, i da donese bar 6 bodova, u momentu kada je napisan post trebale su mu po 4 stopostotne šanse da ga utera. Desnu nogu nema. I dalje mi je Lazar Marković za bogate, jednodimenzionalan. Al samo on nek trpa koga boli kurac šta ja mislim.

Osim za Ox-a naravno, svi vide da je dečko smeće, mislim ništa loše za momka, nego 40M u poslednjoj godini ugovora, mogli su i Necu Radonjica dovesti.

Lepa pobeda, šteta što nije peta vezana jer smo se izmajmunisali protiv Čelsija.
BeFair
QUOTE (Dee Jay @ Nov 29 2017, 11:16 PM) *
Sta smo sigurni, nece prolaziti pripreme, doci ce kasno, nece igrati do septembra, necemo imati pobedu prva 3,4 kola biggrin.gif

E sad jbiga, mnogo hoces.

@ Take Two

Ne znam, meni su Can i Matip ubedljivo najgori bili. Wij je svaki mec takav, nicem ne sluzi ali bar ne prodaje lopte kao moroncina Can. Matip je posebna prica, definitivno mi je gori od Lovrena koliko god i Lovren bio los (mada je danas bio solidan).

Samo da ne produzimo Canu ugovor, samo nek ide...
Dee Jay
@Djotun

Zapamtim dobre postove i posle ih lako nadjem pretragom, ukucam "atleticar", po imenu clana "Djotun" i to je to, nije mnogo posla. biggrin.gif Isto tako i za Salazara.

Bolje da imamo direktno citiran post, nego "neko je onda rekao..." biggrin.gif A ova dva jednostavno moraju da se citiraju zajedno biggrin.gif

Take Two
QUOTE (BeFair @ Nov 30 2017, 01:12 AM) *
Ne znam, meni su Can i Matip ubedljivo najgori bili. Wij je svaki mec takav, nicem ne sluzi ali bar ne prodaje lopte kao moroncina Can. Matip je posebna prica, definitivno mi je gori od Lovrena koliko god i Lovren bio los (mada je danas bio solidan).

Samo da ne produzimo Canu ugovor, samo nek ide...

Matip je brljao sa loptom, ali pozadi je odigrao bez greške. Za to što štoper mora da započinje napade su zaslužni upravo ludi Turčin i Stealthy Wijnaldum. Videlo se da su navikli da Hendo prilazi odbrani i otvara se za pas dok oni kuliraju negde preko centra, spremni da upotrebe sve svoje magične veštine sa loptom čim se ista nekako dokotrlja do njih. Ovde su bili paralisani između napada i odbrane, nisu smeli često da povlače napred jer smo na sredini bili tanji nego obično, pa su je vraćali pozadi da Matip nešto iskreira.

Meni bi bilo žao da Can ode za džabe, razvijao se kod nas dosta dugo i sticao kakvu-takvu reputaciju. Da ga Klopp ne koristi ovako ofanzivno, ne bi se toliko blamirao i gubio lopte - defanziva mu mnogo bolje stoji iako je prespor. Trčanje i snaga u duelu su svakom timu potrebni, prilično je bezveze izgubiti to bez ikakve nadoknade. City je pustio Milnera posle tridesete, a mi treba da pustimo Cana u 23. godini?
BeFair
QUOTE (Take Two @ Nov 30 2017, 01:54 PM) *
Matip je brljao sa loptom, ali pozadi je odigrao bez greške. Za to što štoper mora da započinje napade su zaslužni upravo ludi Turčin i Stealthy Wijnaldum. Videlo se da su navikli da Hendo prilazi odbrani i otvara se za pas dok oni kuliraju negde preko centra, spremni da upotrebe sve svoje magične veštine sa loptom čim se ista nekako dokotrlja do njih. Ovde su bili paralisani između napada i odbrane, nisu smeli često da povlače napred jer smo na sredini bili tanji nego obično, pa su je vraćali pozadi da Matip nešto iskreira.

Meni bi bilo žao da Can ode za džabe, razvijao se kod nas dosta dugo i sticao kakvu-takvu reputaciju. Da ga Klopp ne koristi ovako ofanzivno, ne bi se toliko blamirao i gubio lopte - defanziva mu mnogo bolje stoji iako je prespor. Trčanje i snaga u duelu su svakom timu potrebni, prilično je bezveze izgubiti to bez ikakve nadoknade. City je pustio Milnera posle tridesete, a mi treba da pustimo Cana u 23. godini?

Ne znam,onda smo ti i ja gledali razlicite utakmice. Meni nije problem sto je Matip promasio par dodavanja prilikom organizovanja napada sto, kao sto si i sam rekao, nije njegov posao nego veznog reda. PRoblem je sto je pozadi bio nesiguran, u vise navrata i konstanto je takav cele sezone, ocajan u odbrani. Uvek se lose postavlja i pravi rupe u odbrani i onda Lovren ispada jos losiji nego sto jeste. Da ne pricamo koliko puta izgubi svog coveka koga navodno treba da markira, POGOTOVO kod prekida...

Ma nek ide Can, bolje da ode za 0 funti nego da ga gledam u timu narednih 10 god. KAzes da bi bio mnogo bolji da igra zadnjeg veznog... Mozda, ali tu je verovatno jos "opasniji" po nas tim jer je faca umislila da je Ronaldinho i onda bi driblao na 20m od naseg gola i konstantno gubio loptu. Ovako, bar je gubi na centru terena xD Neverovatno koliko lik ima visoko misljenje o sebi, a povrh svega, cesto je i nonsalantan, nesmotren... Jbo takvog zadnjeg veznog koji bi trebao da bude zastita za odbranu a ispada da je veca pretnja po nas gol nego protivnicki napadaci.
Take Two
Pa to, on u te tragične pokušaje prodora ide zato što mu trener to dozvoljava/traži, zato što igra na poziciji (A)CM. Igrati zadnjeg veznog značilo bi ne pokušavati sve te lude stvari koje evidentno ne ume. Ali Klop i njegova slepa vera u poslušne igrače, jebiga.

Što se odbrane tiče, Matip nas je juče par puta spasao u poslednji čas a od kako je došao bez konkurencije je najpouzdaniji kod nas (što doduše i nije tako teško). Ako tebi ni on ne valja, stvarno ne znam kakvog bi štopera želeo da vidiš.
1jeAhonen
+3. Znacajno za gol razliku.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.