Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Chelsea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

Najebaćemo.
Djotun
Koji sastav! isuse.gif
Digital_Jesus
Nista meni nije jasno ovde, dal je ovo nase neka 352 ili mozda 442? Can nije ni na klupi...

Take Two
Šta, pa isto kao i obično samo Stuki umesto Firmina i Ox umesto Manea. I Milner umesto Cana/Wijnalduma.
Peyson
Ovo može na FM. Protiv Prestona, u prvoj rundi Liga kupa. Kod kuće.
S t a n l e y
Idealna prilika da se stigne Celsi...
Pedja_Nbg
Добијамо, лагано. Има на средини да издоминирамо.
Dee Jay
Staridz igra oprostajnu.
acc
Da ih prijavimo za maraton....sut u okvir gola 0...45 min...A Gojko statisticar tek da zabiberi i malo posoli...mrs bre u pm.
Take Two
Posed 64%-36%, ali zato korneri 0-5 biggrin.gif

Ništa ovo ne valja, pozadi smo u frci kad god Hazar primi loptu, bangavi Drinkwater nam komotno utrčava kroz sredinu sam kao duh, Zappacosta kidiše po desnom krilu koliko i Salah na drugoj strani.

U napadu je problem previše pasivni Coutinho, Conte ga je efektno neutralisao sa ovim gomilanjem zadnjih veznih. On par puta nešto probao da odigra na početku, video da ne ide i onda digao ruke. Salah se trudi ali teško da će moći protiv ozbiljne odbrane ovako sam, a levo me je Ox iznenadio time što je uspeo da uputi čak jednu upotrebljivu loptu (mislio sam da će nula). Možda ako bi opet izvukao Kukija na LW, da on malo širi sa te strane kao Salah sa desne? U sredini prostora jednostavno nema.
Peyson
Braćo moja draga, kakvi su igrači Azar i Kante, krvavi ti mesec jebem!
Zna neko koliko su plaćeni? Da plačem malo...
Pedja_Nbg
Минџоле
AnF1elD
Rupa bez dna od golmana,sta li on radi toliko ispred gola...
Milosh
I čovek izvodi Kutinja... I sad niko ne zna šta će sa loptom.....
Peyson
Ma k'o kućica bod!
Realno smo miljama daleko od kvaliteta Konteovog tima.
acc
Koj je moj uvodio Mane-a....kakav kurton potez....Verovatno mu to i rekao na kraju...
Djotun
Klop je težak majmun što beskrajno ima poverenja u kretene poput Minjolea, Lovrena, Morena itd.. samo se rotiraju ko će nam se usere u život.
Opet očajno radi izmene, odnosno kasno, ili su mu izmene kasne ili nelogične. Evo treća sezona. Potpuno bespotrebno smo ih pustili da 20 minuta napadaju i kruže oko 16m, i onda se desi onaj retardirani daunovac krv mu u pičku jebem.
Bodove gubimo ili na individualne greške ili na loše vođenje utakmice. Za Sevilju mi se nešto baš jebalo da se nerviram, ali ovo sad me je potpuno raspametilo.
Jebo te OX u dupe hipstersko.
1jeAhonen
Oma da kazem, zadovoljan sam pre svega igrom, a zatim i taktikom, malo je falilo da dobijemo u izuzetno cvrstoj igri, u kojoj smo jedva probili odbranu bluzera, a gol smo posle silnih naleta primili cistim userom Vilijana, i kumovanjem Minjolea koji naravno nikad nema procenu kod visokih lopti.

Salah brz s puno zalaganja...Dzo Gomez britak sjajan u odbrani, Klavan ok, Matip ok...Moreno mnogo muke ali je dobro zaustavljao Azara jer su bluzeri igrali maksimalno po njegovoj strani.

Prelomio je gol Viljana, do tog momenta islo je u prilog cekanje sto se izmene tice, a od tog momenta bilo je kasnjenje sa Maneom...jbg to ne moze biti greska, nije se srljalo ali malo vise pritiska posle prvog gola mozda bi skratilo muke odbrani, dvadeset minuta je tesko u ovakvoj igri braniti samo na svojoj polovini.

Sve u svemu, gosti mogu biti zadovoljniji rezultatom, a mi nismo doziveli poraz, koji bi zaista bio ozbiljan udarac samopouzdanju ekipe. Opet imamo zaista jurisnicu sjajnu ali da nam je odbrana bar 50% Celzijeve u nekim drugim mecevima, mogli bi biti ozbiljnija ekipa. YNWA.

A propo nesrecnog Minjolea, kiks je bio njegovog srecnijeg kolege kad ona Salahova cuska nije zavrsila u golu. Bilo bi super da smo takvim golom dobili. biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Milosh @ Nov 25 2017, 08:20 PM) *
I čovek izvodi Kutinja... I sad niko ne zna šta će sa loptom.....

QUOTE (acc @ Nov 25 2017, 08:29 PM) *
Koj je moj uvodio Mane-a....kakav kurton potez....Verovatno mu to i rekao na kraju...

Šta vam je, pa Kuki poslednjih 10-15 minuta nije mogao ni da hoda. Trebalo je ranije da ubaci Manea i Lalanu, da ima ko da istrču u kontranapade osim Salaha i eventualno Oxa. Žestoko je zakasnio sa tim izmenama mada ne mogu da kažem da je to prelomilo utakmicu - ovakvo sranje od gola može uvek da se desi nezavisno od sastava tima. Danas stvarno nismo imali sreće, jebiga.

Ne bih previše da kenjam po Minjoleu, danas uopšte nije loše branio, ali nikad mi neće biti jasno to golmansko postavljanje na tri metra od linije u ovakvim situacijama. Koliko mikrosekundi misliš da tako dobijaš? Kakav to munjevit, neuhvatljiv centaršut očekuješ kad igrač ima loptu u nogama i čoveka pred sobom?

Nadam se da niko (osim mučenog Gojka) ne misli da je Vilijan video golmana kako izlazi pa namerno šibnuo lob? Usralo ga je neviđeno.
Boza_dunster
Kako mozes da budes zadovoljan igrom?

Igrali smo kao kurton....ziheraski....pasivno....oprezno....jalovo....do bola smorno i lose...

Nismo ni zasluzili da pobedimo....

Kako smo ga dali iz nicega tako smo ga i primili.....kurtonska igra....Celsi imao mnogo vise boljih minuta na mecu i bili su generalno opasniji od nas....
Take Two
Igrali smo kako smo morali protiv boljeg tima. Hazard nam je decu pravio u napadu, Kante dominirao u sredini kao i uvek, nekim natčovečanskim naporima smo uspeli da izdržimo i još im munemo jedan.

Sad, ako misliš na ovaj period posle toga, kad smo se zatvorili i čekali kontre - to je isto neizbežno sa Klopovim sumanutim fudbalom. Niko ne može da jurca 90 minuta istim intenzitetom, moraš pre ili kasnije da staneš i prepustiš inicijativu protivniku. Jedini je problem što nismo uspeli da im zabijemo još jedan iz kontre. Salah sam u špicu je ludlo - šta treba on da uradi sa dugom loptom, kako da je primi pored duplo većeg i jačeg štopera? Coutinho nije mogao više, a da ga je ranije zamenio Mane ili Lallana možda bismo i dobili 2-1. Wijnaldum je isto bio prilično glupa izmena.

A da se ne zaboravi, Moreno je pozadi opet odigrao doktorski. Napred je mogao i više da ide, ali za ovu utakmicu je dogovor očigledno bio drugačiji. Gomez isto nije bio loš mada je on u drugom poluvremenu krenuo da brlja.
Boza_dunster
Ma moralo je to drcnije, bolje i malo vise sa hercom....pusti to bolji tim....nisu Barselona iz najboljih dana....igras kuci i igras na bod i napred sta bude....pa mislim stvarno...

I pocetni sastav je da Fowler sacuva.....kasnio sa izmenama....sve je promasio na ovom mecu sto je mogao Klopara...

Kazes Salah nije mogao....on to nije ni trebao da igra u tim trenucima vec neko drugi tipa Staridz da je krenuo sa klupe i onda da udje da se durise mozda na njega....a ne Salah muceni sam u spicu...opet greska Klopare....
Take Two
Kako na bod čoveče, pa preko 60% poseda smo imali do gola. Chelsea je igrao na kontre i to vrlo dobro, mi zbog toga i nismo imali širinu u napadu jer smo se čuvali da nas ne sjebu na brzinu.

Salah je meni delovao kao da može još da igra, samo je bilo suludo gurnuti ga onako izolovanog u špic, u gužvu. Trebalo je da ga ostavi na krilu, a ne ovako da ga odbrambeni sa svih strana saleću dok su mu saigrači još na svojoj polovini.

Za Kutinja kažem da nije mogao, zato je i morala izmena da usledi ranije.
Boza_dunster
Jebo taj posed.....igrali smo na bod i siguricu,tako je delovalo....slabo rizik, slabo sve....cekalica....imamo bod a ako bude nesto,bude....
bocejan
Ja nisam stekao utisak da smo igrali na bod. Mozda opreznije nego inace, ali svakako smo so naseg gola, mi vise napadali. Lose, ali smo imali inicijativu da napadnemo. Samo da je pustio Manea ranije, pa neka je i Salah u spicu.
1jeAhonen
Ma kakvi, stilovi igre nisu isti ovaj bluzerski tim je opakijeg napada od ranijih, drugo ubacili su bre tri igraca, Fabregasa, Pedra i Vilijana, rasterecni jure rezultat, zamisli da smo mi kod 1 nula ubacili Manea, Firmina i recimo kilavka...To bi bio mudat - (histerican) potez Klopa , ovako cekalica je znak da se sigurno takticki igralo na rezultat, Ne bih apsolutno osporio bilo sta u tom smislu Klop je izabrao takav redosled poteza potpuno legitimno. Da se malo kockao ko zna.. oni bez Azara sigurno ne bi bili ni priblizno tako opaki. Za nas bi kudikamo crnja situacija bila da smo prvi primili gol..e ne smem ni da gledam u to crnilo.
BeFair
Odkako smo dali onaj gol, igrali smo ko najvece picke, branili se sa 10 igraca ( sto svakako ne znamo). Zao mi je sto nam nisu dali jos jedan gol samo zbog sramotne igre zadnjih 25 min. Uostalom, vise nismo ni zasluzili, ceo mec su bili bolji. Henderson i Milner ocajni, Ox neprimetan
acc
CITAT (BeFair @ Nov 25 2017, 10:03 PM) *
Odkako smo dali onaj gol, igrali smo ko najvece picke, branili se sa 10 igraca ( sto svakako ne znamo). Zao mi je sto nam nisu dali jos jedan gol samo zbog sramotne igre zadnjih 25 min. Uostalom, vise nismo ni zasluzili, ceo mec su bili bolji. Henderson i Milner ocajni, Ox neprimetan

+1

Jbo ti ovu bezmudu igru...A lepo Gojko rece da smo prvi u igri sa top 5 smile.gif Ali cemo ipak da branimo,jer kupimo bodove od slabijih...
Sevilja ,Celski... ko je sledeci...A sta je ono bezmudo trening cekamdasudijasvirakraj dodavanje na sredini terena u 91min.
Ako , dosta nam je bod ipak su oni bolji.A sta je sa napusavanjem Klopa od strane Mane-a posle utakmice,ako ne direktna prozivka.

Gde je ona igra kada Suki 13/14 protiv CP na 0:3 juri golmana za loptu da bi ih potrpali jos vise i jurili titulu na gol razliku....Jbes ti ovo.
BeFair
Jordan Henderson was dribbled past 5 times tonight, more than anyone on the pitch.

He also failed to win a single tackle or aerial duel, or make an interception.

Becoming a bit of a problem now.

A igra zadnjeg veznog xD Kapiten kapitenski wink.gif
Take Two
Počinje da zvuči kao Murinjo, jebote. Krivi sudije zbog ispuštena dva boda.

Klopp claimed Oliver prevented him making a substitution, with the aim of playing five at the back, moments before Chelsea’s equaliser. “We wanted to change the situation and a player,” he said. “We would have gone five at the back and in my mind [Ragnar] Klavan would have been exactly in the position where Willian was when he crossed. But we couldn’t change the system. I have no idea why the referee said no.”

Da smo uveli Manea i Lalanu, Milner bi otišao na RB a Gomez postao treći CB, i tako bi Klavan sto posto bio levo da zatvori Vilijanovu frljoku od centaršuta isuse.gif I onda bi mrmot zavio čokoladu...
acc
-Klop o Lovrenu vs TOT "Da sam ja igrao u patikama ne bismo primili onakav gol"

-Klop o Oliveru "Želeli smo da promenimo sistem u samom finišu, ali sudija je rekao da sve to previše dugo traje. Ne razumem, kako može ulazak igrača da traje previše? Želeo sam da zaigramo sa petoricom u zadnjoj liniji, a upravo to bi nam pomoglo da bolje zatvorimo Vilijana

Ovo mu je 2-go bezmudo nisamjakrivmajkemi...Jbse.Primi ga za tim muski i ne kenjaj previse u javnosti.Jbmti trenera koji svaljuje krivicu
na igraca-sudije pa makar bili krivi 300%.Jbga ne radi se to na taj nacin ili ga barem zavijes u obladnu pre nego serviras,a ne ko malo dete.

"Kazu nemoj vode vruc, kod nas propuh ubija , igrali smo dobro, ali zajeb'o nas sudija " - Dubioza Kolektiv . Mozda mu Buvac suflira?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.