Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: FC Sevilla vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
1jeAhonen
Sastav za veceras

Karijus
Gomez
Lovren
Klavan
Moreno
Henderson
Vajnaldum
Kutinjo
Mane
Salah
Firminjo

Ima li revansa za finale LE?
Stevie_G
Prvi put videh Kariusa da je odbranio nesto.
dzoker
Ala ih napumpasmo Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Take Two
Svaka čast, nema veze ni što mi je Ahonen prekinuo pobednički niz otvorenih tema.

Firmino u elementu, Coutinho im školuje veznjake, Mane izgleda kao da bi ih pretrčao i u rikverc - Salah je mogao komotno da odmori ovu.
Peyson
Topla noć u Sevilji!
Verovatno jedno od najboljih poluvremena u Klopovoj eri, rekao bih. Svi zaista dobri.
1jeAhonen
Nisam ti nista prekinuo, samo sam dosao da potvrdim!

A da je vece sjajno potvrdjuje i vise nego srecna odbrana Karijusa, a kod druge sanse vec je bio savladan, srecom ovo nije srecno finale za Sevilju.

Bas bih voleo da ih razdrndamo...kao na treningu.
redsi
Bas ste morali ovako rano da masturbirate...
LjutiKrilo
zašto se nisu otarasili morena letos?
Aleksandar88
Klop stoti put pokusava da izgubi utakmicu posle vodjstva na poluvremenu. Da li se jebeno zapitao da nije ipak do njega.
Take Two
QUOTE (LjutiKrilo @ Nov 21 2017, 10:09 PM) *
zašto se nisu otarasili morena letos?

Zato što se ne igra protiv Sevilje svake nedelje.

Čovek je odigrao praktično bez greške ove sezone, večeras je očajan i u prvom i u drugom poluvremenu.

QUOTE (Aleksandar88 @ Nov 21 2017, 10:11 PM) *
Klop stoti put pokusava da izgubi utakmicu posle vodjstva na poluvremenu. Da li se jebeno zapitao da nije ipak do njega.

Jebiga, prvo poluvreme smo nerealno lako dobili - dva katastrašno branjena prekida. Ništa nismo ni morali da igramo osim duge lopte na trkače, deprimirani Seviljani jedva da su i polazili da ih brane.

U drugom su se samo malo zategli pozadi a to je Klopove zvezdice totalno zbunilo - odjednom se očekuje od njih da nešto konkretno urade sa loptom. Kuki se uspavao, Moreno počeo da se gubi, i frka.

Klop je odlične izmene napravio; stanje se nije stabilizovalo samo zbog Cana i Milnera, više zbog toga što su se ovi ozbiljno istrošili u tih 20 minuta drugog poluvremena.
LjutiKrilo
nadam se da će ostati 3:3
Aleksandar88
Napolje nemacka prevaro! Usrani, samozaljubljeni idiot.
Stevie_G
Gomila mekanih pickica, 0-3 smo prokockali jebote wow
Take Two
Jebi se Ahonene, koštao si tim dva boda. Realno si kriv tu negde koliko i Moreno.

QUOTE (Aleksandar88 @ Nov 21 2017, 10:38 PM) *
Napolje nemacka prevaro! Usrani, samozaljubljeni idiot.

Drama queen.
Trunks
CITAT (Take Two @ Nov 21 2017, 09:36 PM) *
Svaka čast, nema veze ni što mi je Ahonen prekinuo pobednički niz otvorenih tema.

Aj' otvori temu za subotu majketi.
LjutiKrilo
jebo te karius klope! bolje da si bajkovića doveo za rezervnog

da ne obnavljam priču oko štopera...

Zato što se ne igra protiv Sevilje svake nedelje.

Čovek je odigrao praktično bez greške ove sezone, večeras je očajan i u prvom i u drugom poluvremenu.

ma one gluposti će on praviti opet, kad - tad, a često to bude onda kada se najmanje nadaš... kao na primer večeras ili u nekoj od nokaut utakmica u LŠ. koliko god da je popravio formu ja u njega ne verujem. što je dovodio onog škota koji kurac?

Take Two
QUOTE (LjutiKrilo @ Nov 21 2017, 10:44 PM) *
ma one gluposti će on praviti opet, kad - tad, a često to bude onda kada se najmanje nadaš... kao na primer večeras ili u nekoj od nokaut utakmica u LŠ. koliko god da je popravio formu ja u njega ne verujem. što je dovodio onog škota koji kurac?

Škot je suvi prosek, samo su strastveni Moreno-hejteri zamišljali da će on magično da uleti u prvih jedanaest. Mogao bi da bude solidan bekap, zdraviji je bar od Flanagana, ali npr. deluje slabašno u skoku. Da nismo ekspresno ispali iz Liga kupa dobijao bi češće šansu, ovako...

Naravno da će da pravi gluposti, nema igrača kome se to ne dešava. Dok ih ne pravi previše često, ne bi trebalo da mu je ugroženo mesto u timu. To je naravno samo moja procena, a ludi Klop... sasvim je moguće da ga već od sledećeg kola trajno izbaci iz tima kao prošle sezone.
Stevie_G
CITAT
Between half Tim and 63rd min, Ever Banega had 36 touches, 33 passes and an assist.
LFC had 35 touches total
Hendo touched the ball twice

Sramotna partija kapitena panicara, bravo i za Kloppa isto. Zao mi Morena, covek skoro savrseno odigrao sve tekme do sada i onda ovo, samo da se ne skenja sad i vrati na staro, horor partija u drugom pol.

Pobeda bi bila veliki boost pred Chelsea, ovako remi kao poraz, u pm...
Take Two
Otkud znaš, možda Čelsi izgubi sutra u Azerbejdžanu tongue.gif

@Trunks: Otvaram u subotu ali strepnja mi je veća od nade, Hazard i Morata ulaze u zajebanu formu sad.gif
Djotun
A baš ste morali da drkate na poluvremenu? adultesuicide2.gif

Neverovatno koliko Klop i njegov pomoćnici nemaju kontrolu kad krene nizbrdo, kao da niko ne zna baš ništa o taktici, nego puste tako pa šta bude..

NIje kriv Ahonen nego Tejk ti što si drvio kurac umesto da na vreme otvaraš temu.
Take Two
Lampard se ne skida sa Morena, kenja kako je kod prvog gola previše izašao "into midfield" pa se zaleteo u povratku i napravio faul. Kao da nije gledao utakmicu - Moreno je skupljao u sredini, kao što svi bekovi i treba da rade kad se napada sa suprotnog krila. A nije se ni zaleteo, prišao je normalno samo je retardirano gurnuo igrača rukom s leđa.
Djotun
Mi kakvi smo mozemo sad ladno da zakenjamo prolaz, da nas uhvati neka panika ako ne probijemo Ruse do poluvremena pa da nas drknu na kontru neku.
Sreca da nisu dobili danas.
Stevie_G
Klopara nume da zakljuca utakmicu vec 3 sezone, cesto se desava da ne pomazu ni vodjstva od par golova prednosti na poluvremenu. O primanju golova iz prekida da ne diskutujemo, voleo bih da vidim jedan trening branjenja prekida LFC-a da se ismejem malo, koji kurac oni uvezbavaju jbt kakvi majmuni, sta radi taj staff jel moguce ovo...
Svebor
A, sta sad, ako je nekad bio momenat za vracanje karmickog duga CL-u od Istambula, sad je.

ps

Samo vi kenjajte na poluvremenu...

pps

A ti Aleksandre88, odpishaj.
Digital_Jesus
CITAT (Djotun @ Nov 21 2017, 11:11 PM) *
Mi kakvi smo mozemo sad ladno da zakenjamo prolaz, da nas uhvati neka panika ako ne probijemo Ruse do poluvremena pa da nas drknu na kontru neku.
Sreca da nisu dobili danas.

Nisam gledao i drago mi je sto nisam... Ako budemo imali isto bodova, za prolaz se gleda medjusobni susret tako da od Rusa ne smemo izgubiti. Pobeda protiv njih nam je prvo mesto u grupi, a ostalo zavisi. No, kako nas ide, sada se i ja pribojavam najgoreg, a to je tako nekih 0:1 na Anfieldu bag.gif
S t a n l e y
Ma prolazimo dalje. Samo ne znam sta cemo i kako cemo dalje...
Pedja_Nbg
Зар не капирате? У 85 је ушао Окс, тако да је морало неко срање да се деси. laugh.gif
dzoker
Jebote kako su igrali PP imao sam osecaj da cemo im nabiti jedno 7 komada. Ovi ludaci igrali visoko protiv nas, mislim se dal je moguce da su toliko retardirani. A onda kakav samar neverovatno, kakvi bezglavi idioti neverica.
1jeAhonen
Tek sto sam stigao na pivo do kafica da odgledam drugo vec je bilo 2:3...ma kad sam napisao sastav odbrana je bila harakiri...Moreno Lovren, Karius, Gomez...koji spisak, dalje ne bih trosio ni rec. Sevilja jeste bila naivna u prvom ali i tada je mogla da nam zakuca bar dva komada.

Ovo nije nista novo sve u svemu, jos jedno razocaravajuce kiselo izdanje ali daleko od toga da treba da se plasimo eventualnog *ne/prolaska.

Bice zanimljivo s bluzerima za vikend. GO YNWA!

CITAT (Take Two @ Nov 21 2017, 11:42 PM) *
Jebi se Ahonene, koštao si tim dva boda. Realno si kriv tu negde koliko i Moreno.

Drama queen.

...veruj da mi je da se izujem prvo bi istukao i napucao tog tvog ljubimca, kraktorepatog supljonogog,i kad mu je tata platio da dodje na trening fudbala.

Mogao si da i ti da otcutis komentar o nizu pobeda, barem za moje prvo otvaranje.

Bice bolje za vikend.
Aleksandar88
CITAT (Svebor @ Nov 22 2017, 12:12 AM) *
A, sta sad, ako je nekad bio momenat za vracanje karmickog duga CL-u od Istambula, sad je.

ps

Samo vi kenjajte na poluvremenu...

pps

A ti Aleksandre88, odpishaj.

Karma, forumasi, svi su ocigledno krivi osim harizmaticnog prevaranta iz tvog avatara.
Svebor
Au, pa nisi, valjda, ozbiljno shvatio kritiku forumashima? huh.gif

ps

Nismo igrali dobro, uzeli bod u Sevilji, i ostaje nam da dobijemo Ruse na Enfildu za prvo mesto...ne pada mi na pamet da krivim bilo koga za bilo sta.
Take Two
Jedino ako je i Moreno svratio kod njih u svlačionicu da čuje govor, inače teško.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.