Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Southampton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

Mignolet; Alexander-Arnold, Klavan, Lovren, Moreno; Henderson, Wijnaldum, Coutinho; Mane, Salah, Firmino
Digital_Jesus
Salah ove godine na 18 utakmica 14 golova i 3 asistencije. Placen oko 38m funti.

Let that sink in...
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Nov 18 2017, 04:52 PM) *
Salah ove godine na 18 utakmica 14 golova i 3 asistencije. Placen oko 38m funti.

Ja u ovih mesec dana, tri otvorene teme, dve i po pobede, gol razlika 9-1. Plaćen ništa.

Let that sink in.
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Nov 18 2017, 04:56 PM) *
Ja u ovih mesec dana, tri otvorene teme, dve i po pobede, gol razlika 9-1. Plaćen ništa.

Let that sink in.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Prvih 15 minuta sam bio ubedjen da ce biti ili 0:0 ili da ce Lovro/Klavan napraviti neko sranje i da cemo na kraju izgubiti. Ako sacuvamo ovo, nerealno bitna pobeda, na bednih -1 od Totenhema...
Djotun
Lepo.
S t a n l e y
I tako, iako to naravno ni malo ne govori o nasim igrama, na 4 boda smo od 2. mesta posle svega... sto bi rekao Janne, idemo dalje...
Svebor
Sale ima bolji start od Boga...jedem humble pie, ukusna je. smile.gif
moses
Viško je opet izdominirao.Mohamed Lalana i Roberto Moreno su nam izgleda novi igrači.
Take Two
Jesi primetio kako kritikuje Wijnalduma zbog manjka elokvencije? Kao, dobar je fudbaler ali nije dovoljno elokventan blink.gif Ko zna šta debil misli da ta reč znači.

Još je srao kako Pelegrino nije igrao u Istanbulu jer nije imao pravo nastupa, došao u sred sezone iz Valensije. Mrtvi Pelegrino koji jedva da je uskakao sa klupe u ligi i kupu, nekako skrpio 12 utakmica, na kraju sezone smo mu se zahvalili na saradnji - e baš taj Pelegrino bi sigurno počeo finale CL umesto Hipije ili Karagera, samo da je imao pravo nastupa laugh.gif

Najcrnje je bilo kad je krenuo da kenja kako ćemo nastaviti takmičenje u Ligi Evrope. Jeste da smo prvi u grupi i bez poraza u četiri utakmice, ali ako izgubimo poslednje dve mogli bismo da završimo treći isuse.gif No shit, a ako sutra padne meteor mogli bismo svi da izginemo.
moses
uglavnom ga nisam slušao.ova dva nova su mi zaparala uši,a ovo što si sad napisao mi je odmah odletelo iz mozga,jer prosto nisam mogao da verujem koliko kenja.naročito za LE.
nek se drži tenisa i nek uživa.
Svebor
Sad mi zao sto nisam gledao prenos...
moses
Viško MOTM.I Salaha je prejebao.
Take Two
Viško dominira na regularnim bazama, lupeta podjednako jako i sa levom i sa desnom nogom...
Svebor
CITAT (Take Two @ Nov 21 2017, 12:12 AM) *
Viško dominira na regularnim bazama, lupeta podjednako jako i sa levom i sa desnom nogom...

laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.