Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WHU - LFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Nula dva na poluvremenu, igramo očajno ali West Ham je još očajniji.

Postava je, da ostane upisano za buduća pokolenja, spektakularna:
Mignolet © isuse.gif
Gomez Matip Klavan Moreno
Can Wijnaldum
Oxlade-Chamberlain Salah Mane
Firmino

Nikad veći skup dodavača unazad. Gol ugrožavamo samo kad neko ispucavanje slučajno padne prednjoj četvorci, osim ako je Ox u pitanju jer se od njega obično odbija kao od balvana. Noble je trenutno naš najopasniji igrač, njihov je Kapiten Simon.
MaPkO89
Meni se nesto cinilo da je u provm poluvremenu bila postava sa 3 pozadi, a da su Moreno i Ox bili wing bekovi.

Ali koliko Gnojko navija za West Ham, sve mu jebem, muka mi da ga slusam
Take Two
I ja sam mislio pre početka da će biti 3-4-3, ali Gomez i Moreno su podjednako išli napred, a Ox je menjao mesta sa ostalim ofanzivcima kako je hteo (uglavnom bez ikakvog učinka). Tek sredinom drugog poluvremena mi je delovalo da se Gomez zadržao pozadi, kao treći štoper.

Stvarno ne pamtim ovako ubedljivu pobedu uz ovako neubedljivu igru. Mignolet očajan, Moreno isto, Can i Gini pred kraj krenuli da se iživljavaju kad su ovi već potpuno odustali, Ox najgori na terenu. Firmino i Mane su jedini nešto igrali, Salah završavao, sve ostalo ubi bože.

Ali West Ham je katastrofa, i od Maribora bi glatko izgubili. Bilić je dead man walking.
1jeAhonen
Dobro je, koracamo pobednickim hodom! GO YNWA sto se rezultata tice, a sto se igre tice nisam pratio utakmicu, dok sam protiv Maribora gledao...

Drago mi je da je Klavan u postavi, iako daleko od toga da se moze reci, sigurnost. Dobra stvar je i sto golove postize veci broj igraca.
WH je ekipa koja je davno izgubila sigurnost, s druge strane mi smo i dalje na klackalici...ali sad je bolje, dokle, videcemo...
Dee Jay

Konacno pravi 4-2-3-1.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.