Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tottenham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
S t a n l e y

Postava manje-vise ocekivana... a evo i prvog gola (iz prekida).
Sad krecemo...
Pedja_Nbg
Лидершип
milos7
Covek prima milione za ovo ??
BeFair
Lovren po koji put pokazuje zasto je doveden xD
redsi
Nek ga vodi onaj sto ga je doveo...
Pedja_Nbg
Не престаје. Док не примимо 5 комада.
bocejan
Pa da li stvarno niko nije bio da se kupi bolji od Lovrena.
Boza_dunster
Borba za intertoto kup.....

Nase prirodno okruzenje zadnjih nekoliko godina oko 7,8 mesta.....

Klasika.....

Gol nam ne da samo onaj koji nece......
milos7
Pa sigurno dapostoji neko za 40m da se dovede kao cb ali ipak je bitniji bio ox, na kraju sezone mu isticao ugovor jbg
redsi
A dovodjenje Ox-a za te pare umesto CB mi je veca misterija od Vučićevih Migova za 180 miliona biggrin.gif
bokeli
CITAT (bocejan @ Oct 22 2017, 05:50 PM) *
Pa da li stvarno niko nije bio da se kupi bolji od Lovrena.

Klop letos rece da nema
Msm da sad jede svoja muda zbog toga, a mi smo primorani da gledamo kako nam trpa golove ko stigne.
Uzasan stoperski tandem, da je pameti resavati to vec u januaru.
Lovren nema ni muda ni koncentracije, da ima ne bi mu neki drvoseca karao zenu iako zaradjuje milione
Take Two
Lovren je evidentno mentalno sjeban, da li od lekova ili od čega već, ali ovako slabih pola sata čak ni on ranije nije odigrao. Delovalo je da ne vidi najbolje ni loptu ni igrače ni ništa. Ne mogu previše da mu zamerim ako je stvarno medicinski problem, ali sam se napominjao majke Klopu i njegovoj transfer strategiji.

Šteta za ovako glupo primljen treći gol, Can nam se usrao u život onom prodanom loptom i faulom, inače smo mooožda nešto mogli i da izvučemo. Ovako ćemo da dobijemo još dve-tri lopte u mreži i ništa više sad.gif

Napred se dosta mučimo, jedino nam rade posao duge lopte u channels za Salaha. Coutinho je pod žestokim pritiskom, dobar potez Klopa da ga pomeri u sredinu kad je ušao Ox da trčkara beskorisno po levom krilu, ali ni tu nema previše slobodnog prostora. Milner radi kao crnac, ali za sada nikakav upgrade nije u odnosu na Wijnalduma.

Inače, rekoše na NBC da smo već primili najviše away goals u celoj ligi, sa ovim trećim valjda četrnaest.

Evo sad još bolji podatak, danas je Tottenham dao 3 gola iz 4 šuta, a za prethodna 3 na Vembliju trebalo im je 90 šuteva isuse.gif
Pedja_Nbg
Најбоље питање је како не примити још 3-4 комада до краја..
Boza_dunster
Mozda se sazale na nas malo.....

Strasno je gledati ovo....
milos7
Ne gledam vise ova govna, dosta je bilo
Take Two
Ušao Gruja, da li ima dovoljno vremena da zabije tri gola?
S t a n l e y
Totenhemu svaka cast.

Mogu oni da budu drugi-treci sigurno.

CITAT (Take Two @ Oct 22 2017, 06:46 PM) *
Ušao Gruja, da li ima dovoljno vremena da zabije tri gola?

Moze, ali ovi bi primili jos 4 onda za to vreme.
1jeAhonen
Ne treba kukati, previse je da protiv pevaca koji imaju formu u PL ocekujemo neki dobar rezultat, jer remi to svakako nije. Nemamo dobar ritam i malo teze cemo izaci iz ove rezultatske krize...ali bozemoj, nije svaka utakmica kraj sezone, ima jos puno da se igra nista nije izgubljeno. GO YNWA!

Setimo se lepih sezona kada smo ih gazili i u gostima sa 4-5komada. Pustimo ih...isprdece se i oni kad Kejn krene da trokira...
Take Two
Severni London - Mersisajd 9-3 isuse.gif

Da li sam dobro čuo ovo što kažu, da nas ovi nisu dobili još od 2012.?
Djotun
@ AHonen
Tebra koje droge ti piješ daj i meni malo pre nego što napravim masakar ili sebi vene presečem gledajući ove smrdljive bezmude pedere, seme im se zatrlo.
Ne mogu da verujem kakog majmuna od sebe je napravio Klop.
BeFair
QUOTE (1jeAhonen @ Oct 22 2017, 06:53 PM) *
Ne treba kukati, previse je da protiv pevaca koji imaju formu u PL ocekujemo neki dobar rezultat, jer remi to svakako nije. Nemamo dobar ritam i malo teze cemo izaci iz ove rezultatske krize...ali bozemoj, nije svaka utakmica kraj sezone, ima jos puno da se igra nista nije izgubljeno. GO YNWA!

Setimo se lepih sezona kada smo ih gazili i u gostima sa 4-5komada. Pustimo ih...isprdece se i oni kad Kejn krene da trokira...

Haha, bez uvrede druze, ali da li cujes sebe? Tako moze da razmislja navijac Stoke City a ne fkin' Liverpoola koji je pred pocetak sezone NAVODNO najavljivao borbu za titulu (ako ne za titulu onda za mesto u Ligi Sampiona). Po tvojoj logici, mi smo trebali pred ovo gostovanje skinuti gace i pustiti ih da nas naguze jer eto, oni su u odlicnoj formi (a nisu, pogotovo na Wembley-u) ili da igramo bunker i ciljamo X ???

I sta mi imamo od toga sto ce se oni "isprdeti" u nekoj bliskoj buducnosti (nesto sumnjam u to al ae) kad su nas danas razguzili 4-1??? I da, kao da i ovako ne zivimo dovoljno u proslosti, sad povrh svega treba ovaj poraz da zaboravimo tako sto cemo se secati kako smo ih prethodnih sezona dobijali??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tvoje izjave su tragikomicne, bez uvrede...
Djotun
QUOTE (Take Two @ Oct 22 2017, 06:10 PM) *
Evo sad još bolji podatak, danas je Tottenham dao 3 gola iz 4 šuta, a za prethodna 3 na Vembliju trebalo im je 90 šuteva isuse.gif

Ovo je sjajno. Liverpulu nakon Manea, Salaha i Keite treba i transfer njihovog seoskog vrača, tipa da skuva čorbu od Lovrena i pospe po enfildu Minjoleov pepeo.
milos7
CITAT (1jeAhonen @ Oct 22 2017, 06:53 PM) *

Koga briga sem ovih iz mancestera kad ce tot da istrokira. Liverpul je zatrokirao a nije se ni zahuktalo. A svemu tome kumuju losi potezi od letos. Umesto da su sad tu neki cb da ne kazem van dajk i na sredini keita, ovo gledamo.
O tome se radi, a ne o jednom porazu. Oxa da su doveli 2018. za dzabe pa se ne bih nesto osvrnuo na tu vest a ne ovako. To ce da bude jedan u nizu igraca kojeg nece moci da se otarase.
Ljudi primaju nenormalne pare da sastavljaju tim da skautiraju i totalne kolapse prave. Ljudi sa foruma predvidjaju sta ce da se desava.

Na kraju krajeva niko nas ne tera da gledamo ovu sprdacinu, a jos manje placa.
Ovako eventualno pogledam na livescore rez, 10 sekundi ce da me drzi ta inf i dovidjenja prijatno
Take Two
Nemojmo preterivati, nijanse su odlučivale, individualne greške sleep.gif Četiri na našoj strani, jedna na njihovoj.
BeFair
Fala qrcu da smo produzili Kloppu ugovor posle par meseci dobrih igara i rezultata (slican scenario kao kod Rodgersa), ko jbe long term. Klopp je meni najvece razocaranje vezano za LFC u poslednjih 20-tak godina, definitivno. Koliko je kod nas, 2-2.5 sezone a odbrana ista kao i pod Rodgersom, mozda i losija??? TO mi je apsolutno neverovatno, da nije sposoban odbranu dovesti u red, da se konstanto prave iste jbne greske, preslikane

Nadali smo se da ce se njegovim dolaskom popraviti i nasa transfer politika - nista ni od toga. Godinama vec placemo za vrhunskim golmanom, levim bekom (pa i desnim), centralnim defanzivcima i naravno klasicnim zadnjim defanzivnim veznim + napadac. Nista od toga ovog leta nije dovedeno, samo su jos dodatno nagomilani ofanzivni veznjaci koji igraju sve a ni na jednoj poziciji nisu world class....

Mrtvi Liverpool, samo mi jbe zivce...........
Dee Jay
Ne bih povlačio paralele sa Rodžersom, taj je gro poena osvojio sa Suarezom, pored koga su Kutinjo, Staridz, Sterling i Henderson delovali kao igračine. Taj nikada ne bi mogao da dovede ni Salaha ni Manea.

E sad, žalosno je to što su ta dvojica jedino vredno što je Klop doveo za dva letnja i dva zimska prelazna roka, ostalo ne bi trebalo ni računati.

Napredovaćemo mic po mic, po jedan kvalitetan igrač (što bogataši prethodno ne pokupe) svakog leta i to je to. Za jedno 5 godina možda i sastavimo ekipu koja će napasti titulu, do tad incidenti izlasci u LŠ.

Klop neka se do tada bruka izjavama kako ima dobre igrače. Ko ga jebe, sam je hteo da radi u klubu bez para i bez skauta da mu iskopaju nešto i sa godinama upropašćavanom ekipom kojoj treba ozbiljan restart i rekonstrukcija.
S t a n l e y
CITAT (Dee Jay @ Oct 23 2017, 06:06 PM) *
Ne bih povlačio paralele sa Rodžersom, taj je gro poena osvojio sa Suarezom, pored koga su Kutinjo, Staridz, Sterling i Henderson delovali kao igračine.

+ Gerrard, + Agger ...

Cak je imao i Skrtela... (to je postao plus? blink.gif )
Pedja_Nbg
Агер + Скртел две стене у одбрани у поређењу са овим слепцима.
bocejan
Uz katastrofalnu igru odbrane, dodajmo i ne postojanje zadnjeg veznog i golmana koji svaki 2 sut prima.Nije onda ni cudo sto smo tu gde smo.
Najgore je sto mora Lovren da nam igra.
1jeAhonen
CITAT (BeFair @ Oct 22 2017, 07:00 PM) *
Haha, bez uvrede druze, ali da li cujes sebe? Tako moze da razmislja navijac Stoke City a ne fkin' Liverpoola koji je pred pocetak sezone NAVODNO najavljivao borbu za titulu (ako ne za titulu onda za mesto u Ligi Sampiona). Po tvojoj logici, mi smo trebali pred ovo gostovanje skinuti gace i pustiti ih da nas naguze jer eto, oni su u odlicnoj formi (a nisu, pogotovo na Wembley-u) ili da igramo bunker i ciljamo X ???

I sta mi imamo od toga sto ce se oni "isprdeti" u nekoj bliskoj buducnosti (nesto sumnjam u to al ae) kad su nas danas razguzili 4-1??? I da, kao da i ovako ne zivimo dovoljno u proslosti, sad povrh svega treba ovaj poraz da zaboravimo tako sto cemo se secati kako smo ih prethodnih sezona dobijali??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tvoje izjave su tragikomicne, bez uvrede...

Pa naravno da znam i cujem, zar treba da budem jedan u moru defetista, koji vole crvene samo kad su im vetrovi naklonjeni i kad pune pevce?

Prikane, mi smo u Ligi sampiona, sezona je u 10toj nedelji, ti si vec spustio roletne...Nista iz prethodnog sto si napisao ne proizilazi iz toga sto treba da prihvatimo poraz i slabosti iz lose serije rezultata, ono sto se desilo nije ni prvi ni poslednji poraz. Nas nikakav remi u toj utakmici nije mogao da spase niti bi bili zadovoljni, od pobede smo bili daleko i bilo je nerealno ocekivati je i pre utakmice, kao i u utakmici protiv Sitija. Jasno je ko dan sta ne valja, zar treba nti put konstatovati greske odbrane? Ako su to stvari koje poznaje navijac koji navija za LIv i tu trazi nacin da istrese posrane izjave, onda je to vrhunac nemoci i netolerancije. Izgubi se i sa 5: 0 pa se fudbal dalje igra. Kako kaže ona stara, nije problem pasti, treba ustati.

Moje izjave su bar pokusaj ravnoteze u odnosu na reakcije posle poraza (sta si ti pokusao biggrin.gif?) valjda hladno saznanje da je i ovo jedna od bar 10 slicnih sezona, ali preokreti su moguci itekako, borba za 4 mesto bar do Nove godine nije iskljucena....Pocetni optimizam je verovatno imao svako ko zeli uspesnu sezonu, isti igraci su i sada tu, ne treba traziti nemoguce niti sejati paniku svakom izjavom. Proslu sezonu smo dobijali derbije pa nista...ove gubimo ili slabo igramo te "derbije", polako videcemo...YNWA!
Svebor
Jedan je Jane! thumb.gif
BeFair
Eh sad, cim pljujes po igracima/treneru, odmah si navijac tipa Chelsea ili Man City, ha? Ili su moje frustracije posledica navijanja za LFC poslednje 22 godine ?

Poenta je da je ovo sve vec vidjeno, necemo mi izaci iz ove krize sutra i do kraja sampionata imati sve pobede i osvojiti titulu xD

Suma sumarum, nista nemamo ni od mog pesimizma ni od tvog optimizma xD
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.