Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Maribor vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
Mozda bolje da batalimo forum - kad nema otvorene teme, mi vodimo 4:0 na poluvremenu biggrin.gif

Sve ovo jako dobro deluje, ali ipak je to samo Maribor.
Take Two
Nije baš sve, jesi video odbranu onog slobodnjaka? Wijnladum sa pola metra gleda kako se protivnički štoper zaleće i nabada je glavom isuse.gif Can je kao i obično smešan sa loptom, sve ostalo je OK.

Karius skupio već dve odbrane iz dva šuta, a prethodno je primio tri gola iz četiri šuta.
dzoker
Dobro je sto pumpamo ove, bar malo da se trgnemo. Bilo bi vrh da budemo prvi u grupi.
LjutiKrilo
zašto lovren ne odmara? bila je priča da ima bolove i guta tablete

taman malo klavan da odigra, a mogao je i gomez na štopera...
Take Two
Nema odmora, vidiš da je izveo praktično najjači tim u potrazi za prvom pobedom.

Mene više zanima zašto nije izašao Coutinho, toliko puta je okrenuo ove rekreativce što mu se kače o dres da je samo pitanje vremena kad će da im prekipi pa da ga sastave sa zemljom.

Čak se i Ox upisao, jebote Hail.gif
bocejan
Moralo je pre ili kasnije da padne punjenje nekog. Daj da digne malo moral.
Take Two
Realno nije moralo baš sad, bolje da je bilo ili prethodni vikend ili sledeći... ali šta da se radi.

Maribor tragikomičan, nisam znao da su ovoliko šuplji. OK, možda ih je rani gol sjebao ali ipak.
Svebor
Dobijemo 7-0 u ligi sampiona, i opet ne valjamo... pfffff... biggrin.gif

ps

Lovren na presu rekao da je sad ok, nije na lekovima.
1jeAhonen
Sve bi bilo u redu da smo tukli Jedinstvo. Zao mi je Maribora previse je...tako treba da tucemo neki posrani Njukasl ili Barnli.

...mozda je i bolje sto nisam nasao kartu. GO YNWA
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.