Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Manchester United
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Dee Jay
Da iskoristim priliku dok sam prehladjen da otvorim temu, prvi put ove sezone, i to na petak 13., pa da vidimo biggrin.gif

Da li mozemo da nekako pobedimo i preokrenemo sezonu?

Obicno smo dobri u derbijima, za sada smo igrali samo protiv Sitija, ali tu smo rano ostali sa desetoricom. Mislim da ce ovde biti kljucno da nekako povedemo rano, i da ih onda otvorimo i cekamo sansu iz kontre. Opet, pitanje je koliko moze odbrana da izdrzi, a ne verujem da ce Murinjo ovaj put doci samo po bod. Mada, verovatno ce samo da gadjaju Lukakua centarsutevima, dok ce Herera trcati za Kutinjom celu utakmicu.

Valjda mozemo da licmo na nesto i bez Manea, a ne bi bilo bolje od toga da bas Liverpul zaustavi sav ovaj prepumpani hype oko Junajteda.
S t a n l e y
Utakmica u kojoj se nicemu ne nadam, ni dobrom ni losem, jer je ovde uvek sve moguce. Valjda u tome i jeste car derbija...

p.s. Tema otvorena na nama srodan datum, tako da iz astroloskog ugla mozda i na dobro izadje. biggrin.gif
Digital_Jesus
Nemam predstavu kako ce se ova utakmica zavrsiti, bukvalno je sve moguce. Da je Mane tu, usudio bih se da kazem da lagano dobijamo, a ovako...

Samo hrabro, pa sta bude! lfc.gif
MaPkO89
Ocekujem jalov posed lopte na nasoj strani i njihov gol posle prvog, eventualno drugog kornera

Kakvi djubre Etkinson, ladno nije zuti dao PU
Dee Jay
Lukaku zasluzio 2 crvena.
Boza_dunster
Mi ne znamo da probijemo bunkere ni slabijih rivala a kamoli Murinjov....

Klasican krompiric u duelu sa njim.....

Mislim da je Rafa jedini znao da ga pobedi u ovom hrkljusu, pardon sahu....

Ne valja ovo....ponovo nismo pobedili.....
Dee Jay
Dva ispustena poena...
dzoker
Ma jad i beda. Ranije sam se lozio kao Murinjo debil, stekara itd. a sada kazem majstor. Covek dosao po bod i lagano bez ijednog problema odradio kako je zamislio. Sada ce da nastavi da pumpa sa po 4:0 razne Stouke i Barnlije dok cemo mi da se lozimo kako smo igrali dobro. Toliko smo zapali u neku kolotecinu od kada je poceo ovaj letnji prelazni rok da je to strasno. Umesto da smo iskoristili dobru sansu da se pojacamo i da najzad se pokazemo na evropskoj sceni, mi kao da smo se vratili pet koraka nazad. O LS niko ni ne prica, a u PL podsecamo da BR dane. Klop totalno sterilan, ne zna gde bije, a igraci kao da se probude 10 min pred svaku utakmicu, totalna dezorijentisanost.
bocejan
Murinjo je tako igrao protiv svakog jaceg tima kada je vodio bilo kog, a protiv nas tako igraju svi sem Arsenala, Totenhema i Sitija. Tako da, nije da se nije ocekivao ovakav rezultat.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.