Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: #21 Alex Oxlade-Chamberlain
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Take Two
Morao sam da otvorim temu samo da bih preneo ovaj jezgrovit detalj sa Engleska-Slovenija MBM.

64 min: Jesse Lingard replaces the ineffective Alex Oxlade-Chamberlain, who did nothing.

Cijena prava sitnica, 35 miliona.
Svebor
Da je iznenadjenje, i nije...misim, igrao je krilo, a svi znamo da blista iskljucivo kao srednjak. dry.gif
S t a n l e y
Naslov teme je ipak dominantan... laugh.gif

Inace, ne znam da li je to neko vec spomenuo do sada, ali ovaj nas letnji prelazni rok je jos uvek neshvatljiv. Izgleda da ce tek istorija da otkrije o cemu se radi...
milos7
History of jersey numbers

21

Alex Oxlade-Chamberlain
since 17/18
Lucas Leiva (07/08 - 16/17), Djimi Traoré (03/04 - 05/06), Salif Diao (02/03), Gary McAllister (00/01 - 01/02), Dominic Matteo (93/94 - 99/00),
Take Two
Gledam sad na lfc.tv neku božićnu glupost, kao intervjuišu sitnu decu u školi o LFC, pitaju ih koji su im omiljeni igrači a onda se, kao, pojave Coutinho Firmino i Ox da ih iznenade.

Samo što kad pitaju klince koje najviše vole, oni nabrajaju isključivo fab four. Voditelj prinuđen da pita "a Oxlade-Chamberlain?", oni odmahuju glavom a Brazilci podjebavaju Oksa biggrin.gif Jadan dečko kaže "I used to do these for Arsenal, the kids loved me in London..."
Take Two
QUOTE (S t a n l e y @ Oct 6 2017, 03:25 PM) *
Naslov teme je ipak dominantan... laugh.gif

Shows how much I know sad.gif Još uvek ne mogu da prežalim što ćemo gledati Holanđanina umesto Engleza do kraja sezone, a verovatno i početkom sledeće.

Oks zajebava Đinija negde oko pola, pa kaže "That's where Wijnaldum's at his best, when he's driving forward and... giving the ball back to West Ham" biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.