Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Newcastle United vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
#LFC starting XI: Mignolet, Gomez, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Wijnaldum, Coutinho, Salah, Mane Sturridge

#LFC substitutes: Karius, Klavan, Milner, Can, Oxlade-Chamberlain, Firmino, Solanke.

Firmino na klupi, Studdge u prvih 11 - zanimljiva promena, videcemo kako ce ovo izgledati na terenu.

Pobeda nas dovodi na 4. mesto sa bodom vise od Celzija i Arsenala, a na bod manje od treceplasiranog Totenhema. Ako zelimo top 4, ili eventualno nesto ozbiljnije, svaki rezultat osim pobede je nezadovoljavajuc. Moja prognoza je 1:3.

lfc.gif
Pedja_Nbg
Где је Робертсон?
Daniel Agger
Kakvi su bre ovo vise golovi...I zasto jebeno ne spoje stoperi kad su sami na polovini terena sa protivnickim igracem nego stoje 15 metara jedan od drugog da moze lopta izmedju...jbmu mater,to se u kadetima uci
Pedja_Nbg
Шта смо научили из првог полувремена? Гомез у Чемпионшип, штопери трагични, Кутињо путује у јануару.
Take Two
U junu.

Nije gol bio na dušu štoperima, neće valjda da se spoje kad je lopta kod nas. A čim smo je izgubili, Wijnaldum i Hendo su se sklonili da Jonjo što lakše šibne loptu kroz sredinu. Pa još onaj kljakavi Joselu ne ume sam, nego mora da mu se odbije i ukotrlja isuse.gif

Nešto mi miriše da će ostati 1-1 do kraja.
bocejan
Gomez je tezak slepac. Da li ce jednom da se dogodi da imamo dva ljudska beka?
Inace za gol mislim da je ofsajd, ali ne menja cinjenicu da su nam stoperi tragicni.
Take Two
Taj ofsajd se češće svira nego što se ne svira, ali ja ga nikad ne bih svirao - to je po meni linija. Ne treba pomoćni sudija da se pravi da je u trenutku primetio da se napadač naginje 10 cm prema golu i glavom tako za 3.8 cm prelazi liniju štoperove pete... Sve to tretirajte kao liniju i gotovo. Ofsajd svirajte samo kad je očigledno za korak ispred.
1jeAhonen
Da ne zalimo za propustenim, da nagrnemo u drugom i moze biti jos par komada u mrezi svraka!
Take Two
Jebao te CB na RB da te jebao, Klope! Ni Škrtel se bi mnogo gore pokazao.
bocejan
Ooooo jebem ti vise Gomeza!!!
Pedja_Nbg
Ја бих сад убацио Окса, мало да повеже редове. sleep.gif
Peyson
Gledao odbojke k'o čovek, naše prvakinje, mada kod Holanđanki ima dobrih par pičaka plavuša, jel' to Rafa igra šah sa nama? 😂
Take Two
Prvi korner za njih u 92. jebenom minutu, i odmah 100% šansa, Diame štopuje loptu na petercu.

Ako nas je Rafa ovako lepo iškolovao, Mourinho će još nemilosrdnije - odvaljuje nas MUFC jedno tri razlike.
bocejan
Strasno koliko ne znamo. A ako jos jednom vidim negde Fab 4, ima da se upucam.
Doduse mislim da sve potice iz veznog reda. Hendo ne zna, Gini ne postoji, Can misli da mnogo zna. I onda bilo ko da igra, mi ne moze da se sastavimo.
I nije mi jasno kako Milner moze da igra levog beka a ne moze desnog?
Boza_dunster
Pakuj se Klope vise.....licimo na kurac od tima.....jos jedna od depresivnih sezona u nizu....klasican pakao borbe za 4.mesto....nije to Liverpul....
milos7
Kad ce nova sezona?
Take Two
QUOTE (bocejan @ Oct 1 2017, 07:24 PM) *
Strasno koliko ne znamo. A ako jos jednom vidim negde Fab 4, ima da se upucam.
Doduse mislim da sve potice iz veznog reda. Hendo ne zna, Gini ne postoji, Can misli da mnogo zna. I onda bilo ko da igra, mi ne moze da se sastavimo.

Danas ih je Rafa sasvim lepo postavio, zatvorio nam sve prilaze golu. Imali smo skoro 80% posed lopte, dali jedan gol na čistu Coutinho magiju, a Elliot je imao celu jednu odbranu. Jedna odbrana za 90 minuta!

Meni je danas Salah bio najslabiji. Ajde što promašuje prazan gol, svakom se desi, ali kako misli da igra u PL kad je tako mekan? Odleti u stranu od najlakšeg kontakta, a ne ume brzo da se oslobodi lopte jer je stalno namešta na levu.

I Coutinho je delovao mekano kad je došao ali on je sa vremenom očvrsnuo. Samo što je on imao 20 godina, a Salah sa 25 je kompletan igrač. Nije ni čudo da ga se Chelsea ratosiljao, ne možeš u Engleskoj da uklopiš igrača kome se apsolutno sve svodi na brzinu, a oduva ga lakši vetar.
Djotun
Salah je Lazar Marković za bogate i retardirane kao što je LFC nema tu šta. Kad nismo mogli da poklonimo nikome Markeca rešili smo da mu dodamo naprednijeg klona.
Davaće Salah golove, ali za svaki gol mu treba bar 4 ozbiljne šanse, jebo ti to. A za šta je nama treba Ox od 40M to niko na svetu ne zna, u kojoj on situaciji ikada može da dobije više od 15 minuta u dve tekme nedeljno, kad prodamo Kutinja, Manea, povrede se Lalana i Firmino, Džanu i Staridzu istekne ugovor.. tad možda.
redsi
Ja bas nesto nisam skapirao kako nas je to Rafa uštopovao.To sto Salah ima inteligenciju hrčka (na njega me i podseca) i sto ni iz 5,6 izglednih sansi nismo ni okvir gola pogodili to je neka druga priča. Čini mi se da je u dve situacije sudija mogao i penal da svira...A njihov kurac od gola necu ni da komentarisem...
1jeAhonen
Ne bih ja nista kvario komentarima na racun igre, generalno bolje sada da potrosimo losa izdanja i da imamo sto manje potrosenih igraca-povredjenih nego da nas saceka prelom oko Nove godine. Bila su dva tri promasaja ali ne toliko da bismo ocajavali, jednostavno imali su vise srece i izvukli su bod, jedino nasom ludoscu mogli su i sva tri.

Cini se da Solanke, Ox i Firmino nisu prave izmene iako sva tri igraca cini se mogu da daju doprinos.

Sto se bodova tice nista nije tako daleko koliko mozemo da prospemo...

Verujem da ce Klop naci dobitnu kombinaciju zaista ima pregrst igraca koji jos nisu u svom elementu.

Dobri smo bez obzira sto nismo uzeli ovim cepanicama sva tri boda, ocekujem da ih zalomimo Jedinstvu, da ih konacno istresemo iz gaca.

Take Two
QUOTE (redsi @ Oct 1 2017, 08:45 PM) *
Ja bas nesto nisam skapirao kako nas je to Rafa uštopovao.To sto Salah ima inteligenciju hrčka (na njega me i podseca) i sto ni iz 5,6 izglednih sansi nismo ni okvir gola pogodili to je neka druga priča. Čini mi se da je u dve situacije sudija mogao i penal da svira...A njihov kurac od gola necu ni da komentarisem...

Uštopovao nas je sasvim lepo koliko je mogao svojim krševima, nema ni on neku timčinu pa da mu ni ne priđemo golu.

Nije baš bilo pet-šest izglednih šansi, npr. šta smo stvorili za celo drugo poluvreme osim onog kad je Stuki tukao u golmana, a Salah odbitak elegantno prebacio u petnaesti red tribina?

Nama je najteže da probijemo te statične, disciplinovane timove koji o kontri jedva i da razmišljaju - samo lateralno kretanje, samo dršte liniju pa šta bude. Rafa je tako dobijao i na Camp Nou sa Riseom i Belamijem, što ne bi i Klopa kod kuće.
emir_lfc
Al ste zamračili ph34r.gif

Daniel Agger
Meni kod Klopa deluje da u toku utakmice on bas nema pojma sta da radi...Bas se ne secam kad je nekom izmenom nesto promenio,sve nesto ubacuje tek da bi ubacio,jako los in-game manager,plus sto je tvrdoglav ko mazga
1jeAhonen
uf...uf...uf...tebi deluje, mozda si vodio PL utakmicu?
Da li je neko video BR da se nervira i galami pored autlinije?
Ovaj -Klop je u potpunoj empatiji sa igracima i sve sto cini i radi verovatno to radi kako najbolje ume pa ako neke stvari treba isterati do kraja, nek bude tvrdoglav.

Covek radi svoj posao.
Daniel Agger
CITAT (1jeAhonen @ Oct 3 2017, 09:04 AM) *
uf...uf...uf...tebi deluje, mozda si vodio PL utakmicu?
Da li je neko video BR da se nervira i galami pored autlinije?
Ovaj -Klop je u potpunoj empatiji sa igracima i sve sto cini i radi verovatno to radi kako najbolje ume pa ako neke stvari treba isterati do kraja, nek bude tvrdoglav.

Covek radi svoj posao.

Kakve veze ima nerviranje i galama sa uspehom? Bolje da nista nisi ni napisao
1jeAhonen
Kakav ti je komentar bio bolje i da nisam.

Ne znam sta ti gledas i kakve veze trazis izmedju galame i vodjenja utakmice ali ti si napisao da je tvrdoglav i da pojma nema...gestikulacija i ponasanje su i kod drugih trenera prisutni...ako ti je to bila pretpostavka sto nisi to tako napisao. Sta kome kako deluje toliko se i svidja ili ne, a da je to razlog da zakljucis da pojma nema..mislim, sta reci?

Ja sam jasno rekao da mi se dopada nacin na koji ucestvuje u utakmicama a i kad galami (za razliku od nekad BR), jer ocigledno da mu je stalo do uspeha kao i svima, dakle ponasanje i ocekivanja su mu u skladu verovatno kao i kod najveceg broja navijaca, sto naravno ne znaci da bi i navijac mogao bolje da vodi tim.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.