Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: СПАРТАК - ЛИВЕРПУЛЬ
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Peyson
Eto, Klop kao pravi crvenoarmijski politkom komanduje "napred", umesto da kao srpski oficir komanduje "za mnom" ccc... biggrin.gif
Glede utakmice - biće Staljingrad neki, a koji će rezultat biti nemam pojma.
Djotun

Moguce da nam je ovo najjacih 11 u poslednjih par sezona. (u isto vreme svi u 11). Ocekujem 1-4 tacan rezultat.
Take Two
Kakav ziheraš, napakovao na klupu i Milnera i Ginija i Oxa, ne daj bože da pusti neko dete tipa Woodburn-Grujić da istrči desetak minuta.
Djotun
Neki kvalitetni stream?!
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Sep 26 2017, 08:24 PM) *
Kakav ziheraš, napakovao na klupu i Milnera i Ginija i Oxa, ne daj bože da pusti neko dete tipa Woodburn-Grujić da istrči desetak minuta.

Nemamo pravo na kiks posle remija sa Seviljom kuci, a drugo mesto u grupi bi gotovo sigurno znacilo eliminaciju vec u osmini finala (opet, kao da sa ovakvom odbranom i mozemo dalje od cetvrt finala...).
dzoker
Nema dobrog strima jbm ti Uefu sve skida
Dee Jay
Ko ima Ace, 720p, 60fps

e1ad754d5baaf56c75bbfee1e794ea2a243c4599
dzoker
Kakve smo mi jajare!!!
Peyson
Bilo par pristojnih akcija, rekao bih, ako ovo govno od strima što secka, ne laže.
Karijes opasna prevara.
Trebaju "samo" još 3 da bi bili sigurni.
Stevie_G
Mislim da bih ja bolje odigrao u napadu od ovog sto Firmino igra u zadnje 3-4 utakmice, usere svaku akciju, ajde to nego sto i redovno otvara kontre protivniku. On i Can najgori.

Kako smo usrali kontru 4 na 2 isuse.gif
Take Two
Karius legenda, još ne znam šta to Klopp vidi u njemu. Osim frizure, naravno.

Strimovi, kome treba:
http://besasport.top/games/spartak-moscow-vs-liverpool.php
http://ripple.is/football/726-spartak-moskva-vs-liverpool

Can je BTW opet očajan, u odbrani je uspeo samo da zaradi žuti karton ali zato u napadu gubi svaku loptu koju pipne. Neposredn pre njihovog gola, šetkao se 15 sekundi sa loptom dok se neko nije prikrao i uzeo mu je, pa kontra, pa faul za slobodnjak. Već sam zaboravio, koju je ono utakmicu ove sezone Turčin baš pokidao, jel' još Hoffenhaim?
Peyson
I mučeni Arsenal. Valjda.
Take Two
Jao jeste, Arsenal.

Rebrov jedno 10 minuta branio povređen, ali mi učtivo nismo nijednom šutnuli.

Korneri su nam cirkus.

Komentator briljira na temu Manea, prvo ga tri puta zove Sane, sad trupi kako ima još jednu utakmicu suspenzije (a nema).
dzoker
Prejadni smo
Peyson
Penis drugo poluvreme, šanse počeli da stvaraju u nadoknadi.
Koliko je Bobi bio očajan, a bogami i Salah sa njim pod ruku, toliko je Moreno bio sasvim solidan. A i Lovren.
Normalno da rezultat nije mogao da bude bolji u takvoj konstelaciji stvari. biggrin.gif
BeFair
Kakva izmena, Mane out, Stu in hahahaha. Zasto vadi Manea kad je suspendovan za vikend?!??!?!?! Vazno da jbnog Firmina niko na svetu ne moze da izbaci iz prve postave, svaku sekundu mora lik odigrati a to sto je najgori na terenu nije bitno. Kakav prosecan fudbaler, jos ove sezone nabacio par kilograma, spor kao puz a prijem lopte mu je nepoznat pojam, "pravi Brazilac"...
bocejan
Toliko losih odluka nisam video odavno. Igramo da svaki nas igrac pipne loptu 10 puta pre nego je posalje dalje.
Turcin ili Gini isto nam je. A i Hendo moze u paketu sa njima. Ostaje nam dakle samo Milner, koga bi pre gledao na desnom beku, nego mucenike ove mladje.
Ne znam sto je Mane izasao. Valjda je bio umoran od prosle utakmice.

Mane moze da igra za vikend. 3 utakmice je bio kaznjen i to je odradio.
BeFair
QUOTE (Peyson @ Sep 26 2017, 10:44 PM) *
Penis drugo poluvreme, šanse počeli da stvaraju u nadoknadi.
Koliko je Bobi bio očajan, a bogami i Salah sa njim pod ruku, toliko je Moreno bio sasvim solidan. A i Lovren.
Normalno da rezultat nije mogao da bude bolji u takvoj konstelaciji stvari. biggrin.gif

Poredis Salaha i Firmina?! biggrin.gif
Svebor
Doklebrejebote?!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.