Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Leicester - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two

Gruja u startnoj! Markec na klupi!!! Ludnica, šta je ovo?! In strange aeons, even death may die!

Odličan strim, kome treba: http://www.genti.stream/liverpool-live-stream.php
Svebor
Lud'lo! biggrin.gif

ps

Fala za strim.
Take Two
Robertsonu daju 20 kv. metara da se namesti za centaršut, valjda će nekog nekad i naći... Flanagan na drugoj strani ne prelazi pola.

Evo ga jedan dobar, ali Solanke spava.

Leicester očajan, držimo sve pod kontrolom, ali gol nikako da dođe. Namešta se za neki kobni prekid posle Grujićevog glupog faula pred kraj.
Take Two
Kakav spektakularan raspad. Drugo poluvreme bolje da nismo ni igrali, potpuno mrtvilo bez Kukija. Praktično niko ništa ni da pokuša, na kraju Gruja pokušava da ponovi Kutinjovo prebacivanje tribine iz prošle u ligi.

Ox Chambo najveći baksuz na svetu isuse.gif Zovite Arsena, možda se sažali i uzme ga nazad za džabe.
bocejan
Ma dzabe sve kada znas da ce pre ili kasnije da primimo gol. Na kraju, stalno se prica da nam je odbrana problem, a mi ne moze bez Manea gol da damo.
Boli me ona stvar za Liga Kup, ali ne vidim kraj ovom padu. Aj pocece da igra i Mane i ostali u napadu, ali dzabe kada mora da primimo gol.
Svebor
Miki Maus kup, i tako to... dry.gif
Djotun
Mi smo stvarno platili 40M za ovog vola. Čak mislim jednom uplatom. I 20M za Markeca, i 25M za Lovrena.. i tako u besvest.
Kako je moguće da jedan JA znam da su Čemberleni Aspasi i ostali Lamberti kurčina jedna a tamo neki veliki stručnjaci koji su plaćeni po par miliona za skauting i selekciju i transfere toga nisu svesni, jel moguće da je iko pri zdravoj pameti umesto bilo kakvog štopera dao za Ox-a tolike pare 10 meseci pre nego što mu istekne jebeni ugovor.
Arsenal napravio posao veka.
20. septembar a jedva čekam da se završi sezona. Mora da je neki rekord.
A bukvalno je svaki čovek na svakom forumu u celom napaćenom LFC svetu znao kako će se sve odvijati. Svako sem onih koji se nešto pitaju. Leb ti jebem.
Take Two
QUOTE (Djotun @ Sep 19 2017, 11:16 PM) *
za Ox-a tolike pare 10 meseci pre nego što mu istekne jebeni ugovor.

Ma idi, mene i ovako podseća na Hodžsonovu vanity kupovinu mrtvog Džoa Kola, samo bi falilo da smo sačekali sledeće leto da nam dođe za džabe kao i onaj, pa mu lepo udelimo desetku, pa Stivi svrati da kaže da je Ox novi Messi...

Za mene je prilično razočaranje što Klopp pušta da ovaj tako nekontrolisano divlja, ne zna šta radi ni sa loptom ni bez nje, igra neku svoju igru... Ja sam posle prelaznog roka držao neki tračak nade da će ga ovaj upristojiti, disciplinovati, napraviti nekog pouzdanog prosečnjaka kao što je Gini Wijnaldum. Ali ne, odmah tras na krilo da menja Salaha, potpuna sloboda, gas do daske, nema veze što ti ništa ne ide.
bocejan
Kakvo usrano sudjenje. Ovo jedino Gojku jasno. Jos trazio penal za Lester i crveni za Minjoleta.
Stevie_G
A i Mignolet junacki odreagovao u svom stilu, taman kad covek pomisli da konacno organizovano izgledamo u defanzivi. Imao je i ono zakasnelo ispucavanje ali srecom Okazaki promasio.

Prvih 25-30 minuta smo bili jako dobri a onda povlacenje, Lester nije uradio nista do prokletog kornera. Sad da se pomolimo da neko ne zasere u drugom poluvremenu.
Take Two
Jebiga, to povlačenje je razuman potez posle 2-0, mora malo snage da se prištedi. To što nismo sposobni da odbranimo nijedan prekid bez panike je druga stvar.

Faul Okazakija više nego očigledan, ali Mignolet je mogao da stane, da padne, da im nekako skrene pažnju. Umesto toga on je krenuo na loptu, fejlovao, i onda očekivao da sudije pomisle da je to bilo zbog faula - pa nemaš ti tu reputaciju brate, ti do takvih lopti ne stižeš i kad oko tebe nema nikoga...

Meni je potpuni WTF faul suđen Matipu nad Vardijem posle kog je usledio korner i gol. Vardy nema šanse da stigne do lopte, Mignolet je kompotno ispucava, ali neee, faul i žuti karton jer se Matip nije sklonio s puta da se ovaj što jače zaleti ka lopti. Marš bre. Gomila takvih sudijskih izmišljanja rupe na saksiji celo poluvreme, na obe strane.

Coutinho majstor Hail.gif
Peyson
Ja bih rekao da je samo pitanje trenutka kad će izjednačiti.
A onda ni preokret nije daleko...
Stevie_G
Bravo Hendo

Bournemouth all over again? biggrin.gif
MaPkO89
Vardi sivonja svaki penal sutira po sredini

Usli smo u zadnjih 20 min sa samo 1 golom prednosti tako da bice velika muka osvojiti 3 boda

BeFair
Vidim Mignolet se vraca u staru "formu" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Koji je to pacer od golmana, strasno.
Peyson
Da ga je Vardi "dadno", sva je prilika da bi bilo kako je čiko rekao.
Horor je gledati kako se Liverpul brani. Ako ne damo četiri, i to na vreme, svaki meč nam visi.
Stevie_G
Jako bitna pobeda za mir u kuci pa neka je i na ovaj nacin, odbrana i dalje plac majke bozije ali jbg to nam je sudbina, Henderson, Coutinho i Moreno super odigrali, Studge isto dobar s klupe, Firmino opet bleda partija.

Kad je retard od sudije svirao penal vec sam video scenario iz prosle sezone protiv Bournemoutha ali srecom Mignolet brani. Inace odbranio je 5 od poslednjih 8 penala, doktor za penale to mu se mora priznati.

Take Two
QUOTE (BeFair @ Sep 23 2017, 08:28 PM) *
Vidim Mignolet se vraca u staru "formu" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Koji je to pacer od golmana, strasno.

+1, utisak utakmice. Da ga je Vardi kod penala još promašio za pola metra, mogao bi da se penzioniše pa da nam se do kraja rotiraju Karius i Ward.

Neverovatno je koliko sve izgleda bolje kad je lopta kod Kukija. Može da je zadrži, može da promeni stranu, može spolja za tri a i jako do samog kraja... Sad kad se vrati Mane, voleo bih da Coutinho odmah pređe u sredinu umesto Cana ili Wijnalduma, ali ko zna šta Klopp planira i koga će sa kim rotirati.

Lesteru želim što skorije ispadanje.
BeFair
QUOTE (Take Two @ Sep 23 2017, 08:39 PM) *
+1, utisak utakmice. Da ga je Vardi kod penala još promašio za pola metra, mogao bi da se penzioniše pa da nam se do kraja rotiraju Karius i Ward.

Neverovatno je koliko sve izgleda bolje kad je lopta kod Kukija. Može da je zadrži, može da promeni stranu, može spolja za tri a i jako do samog kraja... Sad kad se vrati Mane, voleo bih da Coutinho odmah pređe u sredinu umesto Cana ili Wijnalduma, ali ko zna šta Klopp planira i koga će sa kim rotirati.

Lesteru želim što skorije ispadanje.

Mene Can oduvek nervira sa svojim prepotentnim stavom, sporim fudbalskim mozgom i potezom vise ali mi trenutno mnogo vise smeta Wijnaldum. Uzasan je taj trio na sredini Henderson - Can - Wijnaldum, kreativnost 0, sva trojica imaju isti glavni kvalitet - fizikalije, trcanje do besvesti. A od pocetka sezone, Wijnaldum je najgori od pomenute trojke. Coutinho umesto Wijnalduma i teraj.
Take Two
Ja cele prošle sezone tupim koliko je samoubistvo taj midfield threesome u kome je nešto najbliže kreativcu Henderson, a još on igra najpovučenije. Turčin i Holandez su korisni samo i isključivo za pritiskanje protivničkih veznjaka, klasični fizikalci, potpuno beskorisni protiv timova koji i samo igraju slično kao mi, na energiju i trčanje i kontre. Zato je valjda Klopp i hteo da dođe Keita, ali penis, doći će tek kad ode Coutinho sad.gif
milos7
Sudjenje uzasno, ogromne greske na obe strane.
Odbrana je losa, ali gledam onog Gomeza na obe utakmice, tog lika nije prosao samo onaj koji nije hteo. Kod drugog gola je ispao kao tele, a tek onda mu je olbrajton prodao fintu tj tad je mogao i loptu preko glave da prebaci jer decko je izleteo par metara od njega, delovalo je kao da nije stavio naocare. Sta reci kad decka prelaze na boku kao beka, on kao CB bolje da ne igra nikad.
Ja ne kapiram sta igra nas nov No21. Ako moze da ga upgrade-uje kao lalanu, onda neka ga ubaci u rezerve jedno 6 meseci da se malostabilizuje. Kada je u igri imam utisam kao da mu je neko rekao imas jednu loptu da pokazes sta znas, iskoristi to.
Take Two
Kako sad da ga gurne u rezerve kad ga je platio 40 miliona? Nije to Grujić od 6 pa da ga drži na margini.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.