Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Burnley
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Robertson, Milner©, Can, Coutinho, Salah, Firmino, Sturridge

Pope, Lowton, Tarkowski, Mee, Ward, Gudmundsson, Cork, Defour, Brady, Arfield, Wood

Moglo bi da bude zajebano, ali Burnley je due da ih neko istambura. Recimo 3-1, ako može?
Pedja_Nbg
Мало је да примимо један гол.
redsi
Ima li kojekude prenos?
Take Two
BeFair, biće ti drago da čuješ da na LFC.tv trenutno neki veteran priča kako je za prvi gol protiv Sevilje kriv... Moreno isuse.gif Kaže, odbrambeni mora uvek da bude spreman da će saigrač da pogreši. Znači kad Lovrenu prođe lopta ispod noge, krivi su oni koji to nisu očekivali.

Prenos je najavljen za SK4, inače.
moony
Više poverenja mi uliva ova odbrana nego ona "prva", ako takva uopšte postoji kod nas. Ova prednja šestorka, sa izuzetkom kapitena, solidno izgleda. Ok je ovo za rotiranu ekipu, s obzirom na to kako smo kupovali.
dule_lfc
http://buffstream.com/watch/soccer-2.php

dobar snimak
Pedja_Nbg
Ово више није смешно.
Peyson
Barnli - tim koji se sa devetoricom brani u 16 metara i opasan je svaki put kada ih više od trojice pređe centar. Naravno, protiv Liverpula.
Mučno za gledanje, majke mi.
Više nade polažem u to da je Tejk imao viziju glede konačnog rezultata, nego u to šta će Klop iznedriti u svlačionici.
Take Two
Nije loše kako je moglo da bude. Ako ponove ovakvu igru, uz malo manje brazilskog carinjenja lopte, ostvariće moje predviđanje. Sad, ako Burnley bude iz dva šuta uspeo da zabode dva gola, onda jebiga.

Uz Klavanovu bravuru kod prvog gola, Trent je jedina slaba tačka danas. Razumem da fizički nije baš prejak, ali ne sme onako da se isključuje - kad je visoko i protivnik ga probije, on krene polako da kaska nazad, čeka da Matip sam uzme loptu i prosledi mu je. Mora to mnogo ozbiljnije. A nemam pojma ni šta je hteo sad pred kraj sa utrčavanjem ispred Stukija dok se ovaj namešta da šutne.

Coutinho bi mogao malo da se opusti, ne ide mu ovo forsiranje.
redsi
Milner na desnog beka.
Pedja_Nbg
Навијање за Ливерпул доноси душевни бол.
Boza_dunster
Klopara bi mogao polako da se tornja.....

Vec vidjeno....i vec znamo kako ce da se odvija sezona.....

Uzas jedan.....
BeFair
QUOTE (Take Two @ Sep 16 2017, 03:43 PM) *
BeFair, biće ti drago da čuješ da na LFC.tv trenutno neki veteran priča kako je za prvi gol protiv Sevilje kriv... Moreno isuse.gif Kaže, odbrambeni mora uvek da bude spreman da će saigrač da pogreši. Znači kad Lovrenu prođe lopta ispod noge, krivi su oni koji to nisu očekivali.

Prenos je najavljen za SK4, inače.

Meni ce biti drago kad svi kolektivno prestanu igrati odbranu kao neki amateri. Svi odreda su kriminalni u odbrani, bukvalno svi, niko od njih ne zasluzuje da igra u prvoj postavi LFCa
redsi
Nemamo mi dubinu tima ni za jedno ozbiljno takmicenje a tek o dva da ne pricam.Ovo rotiranje igraca i napetost pri neresenom rezultatu do samog kraja me podseca na najgore Benitezove dane...
Take Two
QUOTE (BeFair @ Sep 16 2017, 05:59 PM) *
Meni ce biti drago kad svi kolektivno prestanu igrati odbranu kao neki amateri. Svi odreda su kriminalni u odbrani, bukvalno svi, niko od njih ne zasluzuje da igra u prvoj postavi LFCa

Ovo danas prosto nije bilo tačno. Matip i Robertson su bili sasvim OK, a Klavan i Trent kriminalni.

U drugom poluvremenu prvo im poklonimo korner - Can se očajnički bacio da skine loptu sa glave Matipu - a onda se Klavan izgubi u vremenu i prostoru pa Mee potpuno neometan sa pet metara glavom lobuje Mignoleta isuse.gif Odmah potom još jedan korner, i praktično ista šansa za istog igrača, samo što ga je tu nekako omeo Solanke! Pa jebote, šta rade oni na treningu?

U napadu jebiga, one of those days, trudili su se 90 minuta ali nije išlo protiv vrlo dobrog bunkera. Kad su Salahu ukrali penal a sekund kasnije Solanke pogodio prečku, videlo se da neće biti ništa do kraja. Jedina zamerka tu napred je što su centaršutevi sa krila bili apsolutno očajni - ni Trent ni Robertson se nisu proslavili. Mali TAA jeste pred kraj lepo zalomio i prošao, ali to je trebalo i ranije da radi, ne samo da nabada centaršut koji ide ili preko svih ili do prvog ljubičastog.
BeFair
Ma nisam ni gledao danasnju utakmicu...
Peyson
Kad se sve sabere i oduzme, golmani najbolji na obe strane. A to mnogo više govori o Liverpulu, nego o Barnliju.
Kojeg bi, uzgred budi rečeno, razmontirao Van Galov junajted, a De Hea ostao neocenjen.
Zato, zaboraviti ovo što pre. Jer će se, izvesno, ponavljati...
Stevie_G
Mali Trent ocajan pozadi, preslab fizicki, vazdusni duel ne moze da dobije ni za zivu glavu, ni u postavljanju se ne proslavlja, danas i centarsut zakazao

Klavan mellow.gif no words sta smo zgresili pa da imamo ovakve stopere ovo je jebeno nenormalno, amaterska reakcija kod njihovog gola presmesno. Nemamo krstenog coveka da uparimo s Matipom nije ni njemu lako s kakvim klovnovima igra.
Firmino ne znam dal je odigrao jednu dobru partiju na AM od kada je dosao u klub, carini previse, kasni sa pasovima, uvek dodir vise, usporava napade, los mec za njega bas frustrira. Coutinho previse forsirao sut, ali je ok odigrao, Salah najbolji u napadu, steta sto je neke dobre situacije resavao pilecim sutevima koje je njihov golman lako zaustavljao.
Svebor
Osim idiotski (a kako drugacije) primljenog gola, nemam sta da nam zamerim.
bocejan
Tako je kada ekipi koja je dosla da igra bunker, poklonis gol.
Arnold je stvarno los. I sada i protiv Sitija. Stalno nas napadaju na tu stranu.
Take Two
Ma dovešće se i on u red, kad je mogao Moreno što ne bi Trent. Mora samo fizički da ojača, da može malo odlučnije da ulazi u duele a ne kao da zna da će svi da ga oduvaju. I naravno da ukine isključenja mozga posle kojih ostane da sa 40 metara gleda šta se dešava pred Mignoletom.

Jeste da Klopp voli bekove koji više igraju kao krila, ali ne bi ni on trpeo da mu je Pišček bio 15 kg lakši i plašio se kontakta.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.