Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Sevilla
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Ipak smo predugo čekali da budemo deo ovog takmičenja, a poslednji put kad smo ga igrali sa Brodgom bolje i da nismo.

Pedja_Nbg
Зашто опет Каријес, кад је Белгијанац за класу бољи (што није неки успех)?
MaPkO89
Dajte neki link ako znate, posto na tvu gledam basket
Djotun
Opa, prenosi nas mrtvi RTS.
Svebor
Ideeeemooooo! lfc.gif

ps

Karijes je difolt golman za LS.
moony
Ajde da se povratimo malo. Fina nam je klupa, samo mi Karius nejasan potpuno. Minjole jedino što je valjalo od odbrane na prošloj. Šta god bilo, lepo je opet biti ovde.
Dee Jay
Jel neko iznenadjen, sokiran?
MaPkO89
Jel moguce da ono nad Maneom nije bio faul ???
S t a n l e y
Trebao sam fudbalom da se bavim, centralni bek da budem... karijeru bih napravio po Evropi. biggrin.gif
Dee Jay
strimovi
Trunks
Kakav smo gol primili, kasno sam se ukjučio, jel može neko u dve reči?

Moreno doktor, nemate pojma. smile.gif Sem Tejka ajde.
Dee Jay
Centarsut po zemlji, Lovren omasi celu loptu koja dolazi na tacnu napadacu.
MaPkO89
Kolko Salah nista ne zna, ali ga zato sere za sve pare
BeFair
MOreno je verovatno najgluplji fudbaler koji je ikada nosio dres Liverpoola, ameba je inteligentnija od njega..
Trunks
CITAT (Dee Jay @ Sep 13 2017, 09:12 PM) *
Centarsut po zemlji, Lovren omasi celu loptu koja dolazi na tacnu napadacu.

Hvala, sad videh i na snimku... jebote svi su znali oduvek da je Lovren kiksara, ne mogu da verujem ni da je došao ni da se održao ovoliko.

CITAT (BeFair @ Sep 13 2017, 09:29 PM) *
MOreno je verovatno najgluplji fudbaler koji je ikada nosio dres Liverpoola, ameba je inteligentnija od njega..

Što tako? Možda sam nešto propustio ali sem ovog krvničkog faula je bio dobar.
BeFair
Uvek je on dobar (da ne kazem odlican u napadu) ali je u odbrani i prenosenju lopte iz odbrane katastrofalan. Taj prekrsaj je lagano mogao crveni da bude. Pre toga, u 2-3 navrata pokusava da "iznese" loptu sa nase polovine (20tak m od naseg gola) tako sto pokusava neke paseve koji ce mu proci jednom u milion pokusaja. Onda on i jos jedan (Mane valjda) udvajaju mrtvog Jesus Navasa i on ih prolazi kao da igra vs predskolske dece, mrtvi jbni Navas koji u Man Shitiju za 3-4 god nije odigrao 2-3 dobre partije...

Neka lik igra jbnog wingera, za odbranu definitivno nije. Jos kad uparis Morena i Lovrena na toj levoj strani odbrane = pakao za nas navijace u najavi...

EDIT :

Jeste Lovren rupcaga nevidjena, ali mene Matip OOOOOZBILJNOOOO iritira. Uvek izlazi napred da zatvori nekog X protivnickog igraca i onda nastaje rupetina u odbrani koju naravno ni 3 Canavara ne bi zakrpila a kamoli raspali Lovren. Kad god primamo gol, Matip cuva - NIKOGA, lik je skroz izgubljen u vremenu i prostoru.
Pedja_Nbg
Одбрана смехотресна.
Trunks
Dobro ovo se baš kretenski odbilo jebiga. Meni je mnogo gora odbrana u prvom golu.
Pedja_Nbg
Мислио сам на једну акцију после гола. Већ сам заборавио и шта је било.
BeFair
Koji smesan tim smo mi, 2 puta pickice spanske predju centar i daju 2 gola.
Trunks
Šta je ovo Klop smarao na kraju? biggrin.gif
Svebor
Ovo samo mi mozh' da ne dobijemo... blowup.gif
Peyson
Sevilja ozbiljna ekipa, igrali koliko im treba za šta im je trebalo. A da su 'ladno mogli i da pobede - mogli su.
Pri tome su bar duplo lošiji nego kad smo igrali finale LE.
Uz debilnu odbranu, moj utisak večeras - Klop nije naučio kako odigrati protiv ovakve ekipe kad imaš plus na poluvremenu.
A nije da nije imao iskustvo.
MaPkO89
Tacno sam znao da necemo nista uraditi ako ne damo i treci, iako smo stajali mnogo bolje na terenu

Ali zato poslednjih 15 minuta, nismo bili blizu ni da pokusamo da napravimo neku sansu sleep.gif

Da li je to do stila igre, pa igraci pocrkaju pred kraj, ili je nesto drugo, uglavnom, mi ako nemam dva gola prednosti do 70. minuta, nema sanse da dobijemo...
Boza_dunster
Sa ovakvom odbranom ce biti povuci potegni i da se prodje grupa.....kako ispadamo....pa kad ne ispadnemo, onda im sami serviramo na tacni gol prilike.....i tako u krug....

Ispustena dva vredna boda....

Poceo je Klopara da mi ide na zivce....sve je on kriv zbog ovakve odbrane....idi bre u kurac....toliko vec vremena je tu i bulja smo pozadi samo takva....

Svi ovi kiksevi ce ici njemu na dusu....
Djotun
Moglo je da bude laganih 4-0 za nas, ali naravno da ćemo promašiti penal i gomilu šansi a primiti dva kretenska gola kod kojih uvek neko ispadne majmun.
Ja ne znam kako Klopp zaspi uveče. Ako se meni svi ovi imbecilni golovi javljaju u košmarima, evo koliko godina, kako je on miran i kako mu ne smeta. Lovren je imbecil celih 3.5 Skrtela.

I ona sramna petarda i ovo sranje danas sve na dušu Klopa ide, potpuno je lik otišao u kurac.
BeFair
Btw, Coutinho je bio "dobar" ono malo sto je igrao. Ili igra preko qrca ili je van forme, verovatno oboje. Odkako je on usao, sansu vise nismo napravili...

A i izmene, vadi Mane-a koji jeste da nije bio raspolozen veceras ali uvek je on opasan, da ne pricamo da nema potrebe da ga odmara s obzirom na zabranu zbog crvenog. Isto tako, vadi najboljeg igraca Salaha, sve akcije su preko njega fakticki isle a mi jurimo gol za pobedu. Vazno da je ostao mrtvi Wijnaldum svih 90 min.
Take Two
QUOTE (Trunks @ Sep 13 2017, 09:07 PM) *
Moreno doktor, nemate pojma. smile.gif Sem Tejka ajde.

Odličan je bio španski Riise, kao i u praktično svakoj utakmici od početka (pred)sezone. BeFair samo po navici kenja po njemu, on ne voli bekove koji prelaze pola terena i centriraju iz prve.

QUOTE (Trunks @ Sep 13 2017, 10:40 PM) *
Šta je ovo Klop smarao na kraju? biggrin.gif

Kad je sudija isključio retarda Beriza pošto dva puta odbija da vrati loptu Gomezu da izvede aut nego je baca u stranu i pravi se nevešt, Klopp je nešto protestovao a Argentinac momentalno ispizdeo - kao, Nemac je naterao sudiju da ga isključi laugh.gif Delovalo je da još tada Klopp pokušava da im objasni da nije tražio isklječenje nego samo da kolega prestane da se šabaniše, ali džabe. Na kraju utakmice su ga za rukovanje iskulirali pomoćni treneri Sevilje pa je on krenuo da drami i opet im se pravda, da bi ga na kraju iz sažaljenja ispoštovao neki tamo treći kondicioni trener.

QUOTE (BeFair @ Sep 13 2017, 11:18 PM) *
Btw, Coutinho je bio "dobar" ono malo sto je igrao. Ili igra preko qrca ili je van forme, verovatno oboje. Odkako je on usao, sansu vise nismo napravili...

A i izmene, vadi Mane-a koji jeste da nije bio raspolozen veceras ali uvek je on opasan, da ne pricamo da nema potrebe da ga odmara s obzirom na zabranu zbog crvenog. Isto tako, vadi najboljeg igraca Salaha, sve akcije su preko njega fakticki isle a mi jurimo gol za pobedu. Vazno da je ostao mrtvi Wijnaldum svih 90 min.

Isti odgovor za oba pasusa: umor. Valjda je do sada jasno da Kloppov fudbal zahteva maksimalno trčanje, a to niko ne može da podnese 90 minuta. Kuki je ušao kasno, kad ni Salah ni Mane više nisu utrčavali sa krila, a to malo što je sam pokušavao nije prolazilo. Posle su ušli standardno neupotrebljivi Sturridge i suvišni baksuz Ox, a ostali su se vukli po terenu.
moony
Rezultat sam po sebi nije toliko loš, ukoliko bismo imali neku nadu da nećemo ponavljati ovakve greške. Međutim, nije baš verovatno da ćemo išta popraviti.

Kontam da je i do umora, ali često u poslednjih dvadesetak minuta, kad Klop izvrši par izmena, ne mogu da vidim nikakvu formaciju na terenu, kao da nikakav oblik nemamo nego samo jurcaju svi po terenu pa šta bude. Lovrena džabe više komentarisati, Moreno očigledno mora da bude izbačen iz igre čim dobije žuti, jer njemu to u glavi ne pali nikakvu lampicu.

I posle svake ovakve utakmice žalim što nismo dali više golova i završili posao, pa se onda setim da nije baš normalno da se mora dati 4 gola svakom protivniku da bi se obezbedila pobeda.

Nadam se da će Kutinjo izgledati malo bolje uskoro. Kad mu se potpuno oporave leđa.
moses
CITAT (moony @ Sep 14 2017, 07:50 AM) *
Rezultat sam po sebi nije toliko loš, ukoliko bismo imali neku nadu da nećemo ponavljati ovakve greške. Međutim, nije baš verovatno da ćemo išta popraviti.

Kontam da je i do umora, ali često u poslednjih dvadesetak minuta, kad Klop izvrši par izmena, ne mogu da vidim nikakvu formaciju na terenu, kao da nikakav oblik nemamo nego samo jurcaju svi po terenu pa šta bude. Lovrena džabe više komentarisati, Moreno očigledno mora da bude izbačen iz igre čim dobije žuti, jer njemu to u glavi ne pali nikakvu lampicu.

I posle svake ovakve utakmice žalim što nismo dali više golova i završili posao, pa se onda setim da nije baš normalno da se mora dati 4 gola svakom protivniku da bi se obezbedila pobeda.

Nadam se da će Kutinjo izgledati malo bolje uskoro. Kad mu se potpuno oporave DONJA leđa.

Dee Jay
Sad nemamo pravo na kiks ako hocemo prvo mesto u grupi, a poslednja utakmica - decembar, Moskva.

Ipak je na Enfildu biggrin.gif
Svebor
CITAT (Take Two @ Sep 14 2017, 02:35 AM) *
Isti odgovor za oba pasusa: umor. Valjda je do sada jasno da Kloppov fudbal zahteva maksimalno trčanje, a to niko ne može da podnese 90 minuta. Kuki je ušao kasno, kad ni Salah ni Mane više nisu utrčavali sa krila, a to malo što je sam pokušavao nije prolazilo. Posle su ušli standardno neupotrebljivi Sturridge i suvišni baksuz Ox, a ostali su se vukli po terenu.

E, pa sad... sleep.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.