Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Man City vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Boza_dunster
Niko da otvori temu a vec smo izgubili mec happy.gif

Bar da jadikujemo ako nista
BeFair
Ne znas ko je gori, Klavan ili mali Arnold, Matip izgubljen u prostoru, uvek cuva NIKOGA. Sve je jasno kad Moreno deluje najsigurniji u odbrani ... Wijnaldum neprimetan
redsi
Odavo gorih zadnjih 4 nisam gledao...
Boza_dunster
A i Klop cekao sa izmenom....trebao je odmah da menja nakon crvendare.....bar bi se lozili da moze nesto da se desi da se preokrene....

Ovako cekao poluvreme kad ono prc jos jedan gol........i sad igramo da spasimo bulju....
bokeli
Razumeo bi donekle onakvu pogubljenost posle crvenog da je CB dobio isti.Ko da ih je 8 a ne 10 na terenu.

Dobro je ovo. Treba neko da nam lupi samar na vreme.
Djotun
Kako ih za dve godine bar nije naucio da pokrivaju pas u prazan prostor i 1-2 dodavanja. Naši štoperi večito čuvaju nikoga i onda se pogleduju.
Take Two
QUOTE (bokeli @ Sep 9 2017, 03:18 PM) *
Razumeo bi donekle onakvu pogubljenost posle crvenog da je CB dobio isti.Ko da ih je 8 a ne 10 na terenu.

Pa tehnički nije rupa nastala u odbrani, ali su se psihološki svi izduvali i samo čekaju kraj. To je recept da se primi još pet golova.

"Kevin Minjole" nam čuva gol razliku, realno je najbolji na terenu.

Nesrećni Ox stvarno je trebalo da uzme #40. Još ako bi moglo sa crticom između cifara, dakle 4-0, kao što je Zamorano nosio 1+8 kad je u Inter došao Ronaldo i uzeo mu devetku.

Evo izvadio ga Sane, sad nema više dve vezane od po četiri nula.
milos7
Igrac manje ok, ali ovo je strasno. Ovo je kao da je igrao Real sa igracem vise protiv Levantea. Ovo je psihicki poraz od 37 minuta. Mogli sud a izgube sa 2-3 razlike i da pokazu neki napor da se uradi nesto, ovo je bruka, sramota
bokeli
Jbt kako me sad blam sebe, sto sam ranije po nekad znao da kritikujem Karu, Agera i Samija laugh.gif
Take Two
Lovro pobednik dana.
Djotun
Hteo bih da spomenem da je sredina Milner Hendo Ox moj jebeni Vijetnam. Kako volimo te precenjene engleske nesretnike to nema nigde.
I samo da se kaže glasno da su Salahovi composure i finishing na nivou Lazara Markovica.
Take Two
There is a way of playing with 10 men and this was absolutely not it. Liverpool’s response to Mané’s dismissal did not offer great encouragement about their competitive courage and, not for the first time, it was difficult to imagine how Jürgen Klopp can achieve his ambitions if his side are going to defend this generously. Liverpool crumbled far too easily, and once City sense weakness they can be merciless opponents.
Dee Jay
Da sam ocekivao pobedu, nisam, ali nisam ni ocekivao da ce ovako da nas ponize. Sta nas tek ceka kad pocnu utakmice u LS i rotacija...
1jeAhonen
Nista novo posle pauze i nista strasno...bice bolje.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.