Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Hoffenheim
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stevie_G
#LFC starting XI v #TSG: Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Can, Wijnaldum, Mane, Salah, Firmino

#LFC subs v #TSG: Karius, Klavan, Gomez, Milner, Robertson, Solanke, Sturridge

Ipak Moreno ispred Robertsona

IDEMO! lfc.gif
Take Two
Ipak Can i Gini ispred bilo koga.

Gruja opet ni na klupi isuse.gif Pali ti odatle dečko, ne voli te Nemac...

Prenosi nas RTS, to je obično loš znak.
Peyson
Koji im je? Droge nekakve?
Take Two
Nisu droge nego naivčina na suprotnoj klupi. Mane ih je kidao 90 minuta pre nedelju dana, a on opet izvodi isto, tri štopera i zadnja linija negde na 40 metara - samoubistvo. Prošli put je morao da izvede Bičakčića koliko ga je Senegalac terorisao, sad Nortvelta iz istih razloga.

Super ovo izgleda kad ih pritisnemo, samo što će nam malo koji protivnik toliko izlaziti u susret. A problem sa ofanzivnim bekovskim parom za kakvim sam kukao cele prošle sezone (i sasvim neočekivano ga dobio ove) je što ne stižu da pomognu pozadi kad Lovren zajebe.
Peyson
Da, u trenutku njihovog gola stvari su se vratile u "normalu": Debilovro je prodao loptu, a Morono je izgubio svog igrača. biggrin.gif
srbaja
Balvan potpuni.
Take Two
Tipična klopovska - blickrig u prvih pola sata pa ko izdrži svaka čast, snage nam ponestaje oko šezdesetog a nadamo se i njima.

Cana prokenjalo sa dva gola, Wijnalduma nije htelo pa i on da mune dva, ali za njih je najbitnije da ne moraju ništa da kreiraju. Da su se Nemci branili dublje i udvajali nam krila nemilosrdno (kao što radi većina PL protivnika), opet bi morao duo fantastico da mulja loptu po sredini i pita se "šta bi Coutinho uradio da je na mom mestu".

Matip i Lovro se opet nisu proslavili, sve sam više u VVD kampu. Bekovi bombonica, ofanzivni preko svake mere, pozadi kad stignu da pomognu - stigli su, kad ne - nema veze.

Mane je zver kad ima prostora da se razmahne, ali to odavno znamo. Salah opet nekako njanjav, nit smrdi nit miriše, ne traži previše loptu a kad se umori potpuno je isključen iz utakmice. Firminova proslava gola apsolutni highlight.
Daniel Agger
Da li se zna sastav sesira i u kojem sesiru cemo mi biti?
Take Two
U trećem. Protivnici će nam biti Benfika, Atletiko, i Lajpcig.

Seeding pot 1
Real Madrid CC: 176.999
Bayern Munich CC: 154.899
Chelsea CC: 106.192
Juventus CC: 140.666
Benfica CC: 111.866
Monaco CC: 62.333
Spartak Moscow CC: 18.606
Shakhtar Donetsk CC: 87.526

Seeding pot 2
Barcelona CC: 151.999
Atlético Madrid CC: 142.999
Paris Saint-Germain CC: 126.333
Borussia Dortmund CC: 124.899
Sevilla CC: 112.999
Manchester City CC: 100.192
Porto CC: 98.866
Manchester United CC: 95.192

Seeding pot 3
Napoli CC: 88.666
Tottenham Hotspur CC: 77.192
Basel CC: 74.415
Olympiacos CC: 64.580
Anderlecht CC: 58.480
Liverpool CC: 56.142
Roma CC: 53.666
Beşiktaş CC: 45.840

Seeding pot 4
Celtic CC: 42.785
CSKA Moscow CC: 39.606
Sporting CP CC: 36.866
APOEL CC: 26.210
Feyenoord CC: 23.212
Maribor CC: 21.125
Qarabağ CC:18.050
RB Leipzig CC: 15.899
Svebor
Rutinski...neka se pripreme Juve, Barsa i Fejnord. cool.gif
Aleksandar88
Osim Maribora nema potencijalnog blizeg gostovanja gde bi moglo da se ode.
moses
Maribor bi u tom slučaju bio skroz crven.
Aleksandar88
Hehehehe smile.gif.
Take Two
Sevilja, Spartak, Maribor Hail.gif

Ne znam da li je moglo bolje.
dzoker
Kakva grupa, kao da smo mi sa foruma sastavljali laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Aleksandar88
Stadion u Mariboru prima samo 12 hiljada, tako da ce biti bas jebeno doci do karti.
Take Two
Otvorite temu ako se dogovorite za nešto organizovano.
moony
Bilo bi dobro da se ode, valjda će se naći malo mesta. Trebalo bi da bude i bolja tekma nego u Bugarskoj. Javljajte ako bude nekih informacija ili dogovora.
milos7
Liverpul usao u Ls a nece odigrati jace utakmice od onih u PL, ovo MORA da se prodje
moony
U Sloveniji se igra 5/6-og decembra. Valja se razmišljati o tome na vreme.

Što se samog takmičenja tiče, bezveze bi bilo ne proći ovo. A treba i naplatiti Sevilji debelo.

Ispravka, ne znam gde sam video ovu informaciju. Sedamnaesti oktobar ipak. Ako se ne varam opet, tri dana nakon okupljanja u Sarajevu.
Pedja_Nbg
Да смо испали од Немаца, вероватно би играли неку текму у Бгу. biggrin.gif
moony
Možda pred praznim tribinama. To bi nas dotuklo.
1jeAhonen
CITAT (moony @ Aug 24 2017, 08:54 PM) *
U Sloveniji se igra 5/6-og decembra. Valja se razmišljati o tome na vreme.

Što se samog takmičenja tiče, bezveze bi bilo ne proći ovo. A treba i naplatiti Sevilji debelo.

Ispravka, ne znam gde sam video ovu informaciju. Sedamnaesti oktobar ipak. Ako se ne varam opet, tri dana nakon okupljanja u Sarajevu.

Sevilla (H) 13.09.
Spartak (A) 26.09.
Maribor (A) 17.10.
Maribor (H) 01.11.
Sevilla (A) 21.11.
Spartak (H) 06.12.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.