Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Crystal Palace
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Mignolet, Gomez, Matip, Klavan, Robertson, Milner, Henderson, Wijnaldum, Mane, Firmino, Sturridge

Hennesey, Fosu-Mensah, Dann, Tomkins, Ward, Milivojević, Puncheon, Van Aanholt, Townsend, Loftus-Cheek, Benteke

Već je vreme za rotaciju i odmaranje isuse.gif Nameštamo se za prvi poraz u sezoni.

Ako nas ne izvuče nova trava i neko Bentekeovo klizanje na istoj, ništa neće.
Svebor
Pa, naravno da je vreme za rotaciju, igramo cetiri tekme u deset dana. Nista ovom timu ne fali, sto ne fali i onom iz proslih utakmica. lfc.gif
Pedja_Nbg
Арнолд вондеркид ни на клупи. Можда и он тражио трансвер.
Peyson
Jeb'o mater ako mi se u jednom trenutku nije učinilo da čitam imena poput Končeski, Kirjakos, Poulsen, Spiring...
Svebor
A mozda ima osamnajs, i lepo bi bilo da mu karijera potraje. wink.gif
Pedja_Nbg
Довољно је гледати три минута утакмице и видети да један од већих проблема нисмо решили. Чим нам неко притисне задњу линију, имамо велики проблем са изношењем лопте.
S t a n l e y
CITAT (Svebor @ Aug 19 2017, 03:40 PM) *
A mozda ima osamnajs, i lepo bi bilo da mu karijera potraje. wink.gif

Slazem se. wink.gif
Svebor
Robertson je za Morona, kad je tehnika u pitanju, Ronaldinjo, a sto se intelekta tice, Nils Bor.
Boza_dunster
Jalovi smo do zla Boga......da nije ovog levog bekcica , bilo bi ultra dosadno.....

Sve je jasno kad nam je levi bek najopasniji po gol rivala i najagilniji covek na terenu....

Mora to bolje.....plasim se da nam ne uvale iz nicega neki gol i onda drz ne daj....
Stevie_G
Sansu iz igre stvorili nismo, nije ni cudo kad su nam kreativci Gini, Hendo i Milner. Za ovog poslednjeg ne mogu da verujem da igrac s ovoliko iskustva konstantno pravi nepotrebne prekrsaje u opasnim zonama i jos se cudi kako mu sudija svira faul.

Voleo bih da docekam da Matip jednom zakuca loptu glavom kako treba.

Robertson najbolji u prvom poluvremenu
Take Two
Škotski Moreno nije loš za sada, ali sve što je za sad pokazao rutinski radi i španski Moreno - u odbrani nije imao posla uopšte, samo jednom i tada je ispao.

Sve ostalo tuga. Firminov šut iz očaja sa 30 metara je verovatno highlight poluvremena. Jebiga, užasno smo tup i glup tim kad nema ni Kutinja ni Ljiljane. Sad još nema ni Salaha, znači sve što Palace treba da uradi je da zatvori Manea i mirni su.
LjutiKrilo
bravo!!!

bez manea mi smo prosek ekipa...

dobar debi solankea thumb.gif
Stevie_G
Jedva.

Krivo mi samo zbog Solankea sto se nije upisao kod one prilike, cini mi se da ume fudbala decko

Cak ni gol nismo primili
LjutiKrilo
QUOTE (Stevie_G @ Aug 19 2017, 05:56 PM) *
Jedva.

Krivo mi samo zbog Solankea sto se nije upisao kod one prilike, cini mi se da ume fudbala decko

Cak ni gol nismo primili

nema morena, nema lovrena...
emir_lfc
Fala kuPcu kad ga ne primismo do kraja xD

Take Two, realno Moreno može da sanja centaršut škotskog Morena. Meni je on super igrač i dobra kupovina, a vreme će pokazati. smile.gif
Boza_dunster
Porodismo pobedu......

Stevie_G
CITAT (LjutiKrilo @ Aug 19 2017, 05:58 PM) *
nema lovrena...

Ziv sam se usrao kad je usao u igru na kraju, samo sam cekao da zasere, srecom nije bio testiran.
Take Two
QUOTE (emir_lfc @ Aug 19 2017, 05:58 PM) *
Take Two, realno Moreno može da sanja centaršut škotskog Morena.

Daj, nemoj molim te. Moreno ako nešto ima onda je to prodornost i centaršut iz trka, to nam je donosio u svakoj utakmici. Rupetina je u odbrani, zato je igrao i Milner na LB - Morenova škotska verzija tek treba da se pokaže koliko je pouzdan pozadi.

Suludo je umišljati da ova Robertsonova ofanzivna igra predstavlja neki upgrade u odnosu na Morena. OK je to izgledalo ali ofanziva nikad i nije bila problem.

QUOTE (Stevie_G @ Aug 19 2017, 06:09 PM) *
Ziv sam se usrao kad je usao u igru na kraju, samo sam cekao da zasere, srecom nije bio testiran.

Morao je da uđe kad su ovi prebacili onog balvana Dana u napad da pomogne Bentekeu i primenili "hitni lopticu u šumicu" taktiku. Zato je i Solanke odjednom počeo da nalazi prostor u napadu koji Sturridge nikako nije nalazio, nestao je jedan od tri štopera.

Ubija nas taj trend sa trojicom pozadi, kao da su ga izmislili da bi neutralisali Klopa dry.gif
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Aug 19 2017, 06:12 PM) *
Morao je da uđe kad su ovi prebacili onog balvana Dana u napad da pomogne Bentekeu i primenili "hitni lopticu u šumicu" taktiku.

Da, super je De Boer, inovativni mladi trener, pravi predstavnik holandskog totalnog fudbala biggrin.gif
dejabgb75
Tekma dosadnjikava bez previše uzbuđenja ali tri boda. Robertson će biti sve bolji, nema sumnje. Treba se pripremiti za Hof na Anfildu, dokopati se LŠ, valjda će to pokrenuti neki ozbiljniji transfer.
Svebor
@Tejk

Ne zajebaj, Morono ne mozh' da kupi centarsut...
Take Two
isuse.gif

Verovatno je i sve one šanse pretprošle sezone stvorio bez centaršuta...

Neverovatno je koliko dugo kukate da se dovede defanzivno pouzdan LB koji će da nadomesti Morenova isključenja mozga u odbrani. A sad pošto je došla zamena i odigrala jednu utakmicu, menjate pesmu i odjednom postaje bitno da se dovede LB koji bolje centrira od Morena! biggrin.gif
Svebor
Samo rekoh da ima bolji centarsut, i bolji mozak, a sto se defanzive tice, neam pojma.
Take Two
Upravo to, za defanzivu tek treba da vidimo da li je upgrade i koliki.

Tvrditi da mu je centaršut bolji na osnovu ove jedne utakmice je suludo, pre svega zato što Moreno u stvari ima odličan centaršut, posebno iz trka.
emir_lfc
Bukvalno svaki nastup Morena pokusam da vidim taj centarsut, ali nema ga..osim onog jakog, po zemlji do prvog najblizeg protivnickog igraca..Barem ja imam takav utisak, nemoj se ljutit odmah smile.gif Roberston mi se svidja od ranije i verujem da je dobro pojacanje smile.gif
1jeAhonen
Bitno je da su upisani prvi bodovi, pobedi se u zube ne gleda. biggrin.gif

Ne verujem da postoji gore resenje od Morena, potpuno je van definicije odbrambenog igraca, za napad ima samo volovsku sutinu po zemlji, ka golu...brz, glup a samim tim i nepromisljen.
moses
Rutinski.Još 30-ak ovakvih i skoro smo šampioni 😎
milos7
Cini mi se da bi ovaj Butland bio mnogo bolja opcija od minjolea i kariusa zajedno ?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.