Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Hoffenheim vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
moony
Prva postava ista kao protiv Votforda. Klupa takođe, koliko se sećam.

Mogla bi da se promeni atmosfera u klubu drastično ukoliko pobedimo, iako će problemi i dalje biti tu.

Za sad, da zaboravimo na kratko sve što se dešava van terena i da navijamo za jednu od najbitnijih utakmica u skorije vreme.
Take Two
We'll win it six tiiiiiiiiimes... sad.gif

Ne znam ko prenosi kod nas, ali za svaki slučaj:
CODE
sop://broker.sopcast.com:3912/151777 [SD] [RU]
sop://broker.sopcast.com:3912/151888 [SD] [RU]
acestream://92ce62c96fec726e031553ed8d775cebd5dcd766 [SD] [RU]
acestream://2dd3ec8833ee49711433983f4d1c122e0fb492bd [SD] [RU]
acestream://00e8b3e89b5301121adbb1fff0931a9f28a3f14a [SD] [RU]
acestream://a2d0d08da3db225446e9c67deff2d477ed6ec14b [SD] [Ukrainian]
acestream://71ac8a00f613415139528969ffcda092da2e384d [SD] [Baltic]
acestream://a26814e14f361a710cff1b58366eef07508da71c [SD] [ENG] [Fox Sports 1 HD]
acestream://9e69489071e29687efc7161e16b5677b10321c13 [SD] [SPA]
acestream://3711d89cedf071f257784e1668a34e0665d88af0 [SD] [RU]
acestream://7f9607181e9717912e40d278c5d7f666181396ea [SD] [RU]
acestream://d966dd62af620b011eea99087d5422ba41e8f19a [SD] [RU]
Goran LFC
Arena 3 ko ima viska zivaca pretpostavljam smile.gif
Pedja_Nbg
Зашто Мороно још игра у Ливерпулу?

Јеботе Ловрен

Марш у курац
Take Two
Igra nam je negde na nivou Kramarićevog penala. Odbrana šuplja, ali zato napad nemoćan.
Pedja_Nbg
Дајте му 100 сома недељно
dzoker
Mali mudara svaka mu cast. Vise uradio nego stelt Klajn za 2 godine laugh.gif

Covece koja dva idiota ovaj Lovro bilde i Morono, ovo je strasno. Bukvalno sve vreme nas napadaju sa te strane gde su ova dvojica i kako nam nisu strpali jedno tri komada nemam pojma. Prosto neverovatno da vodimo.
bocejan
Jebes igru, vidis da ne se restartujemo na pocetku sezone. Daj da se provucemo nekako, pa ce vidimo dalje. Uzas na sve strane a ne deluje kao da ce da dovedemo bilo koga. Bar nismo doveli Balotelija.
Digital_Jesus
Kakav gol mladog Arnolda, Clyne ce morati ozbiljno da se iscima ako ocekuje da igra prvu postavu smile.gif

S druge strane, leva strana nase odbrane je tumor ovog sastava, Lovren (po obicaju) kriminalan mad.gif
Take Two
Najbolje je bilo kad Lovro izađe do centra da faulira i ostane da kenja sudiji, da bi Moreno morao sam da skače protiv centarfora dvometraša isuse.gif

Kataklizmično smo loši i napred i nazad, bog nas čuva pa nismo još primili pet komada. U napadu, Firmino kao lažna devetka je prilično beskorisan protiv formacije sa tri štopera, može da izvuče jednog ali mu to ništa ne znači jer ostala dvojica i dalje drže odbranu. Protiv ovakvih timova (i Hoff i Watford i verovatno većina protivnika ove sezone) mogu da nas vade samo krila koja konstantno utrčavaju u kanal gde odbrana nije sigurna, da li da ih preuzima bek ili štoper... ali ne može napad na samo tome da se bazira!

Bet Kukija, Ljiljane, ili tako nekog kreativnog ACM nećemo uraditi apsolutno ništa ove sezone. Can ili Wijnaldum su korisni solo, ali u paru nas uništavaju koliko su ofanzivno beskorisni. Ako nikog ne kupimo, gurnuo bih u postavu Solankea umesto jednog od njih, da se Firmino povuče i izigrava tog ACM.
bocejan
CITAT (Take Two @ Aug 15 2017, 09:41 PM) *
Bet Kukija, Ljiljane, ili tako nekog kreativnog ACM nećemo uraditi apsolutno ništa ove sezone. Can ili Wijnaldum su korisni solo, ali u paru nas uništavaju koliko su ofanzivno beskorisni. Ako nikog ne kupimo, gurnuo bih u postavu Solankea umesto jednog od njih, da se Firmino povuče i izigrava tog ACM.

Njih dvojica su i prosle seozne bili uzas. A mi bese imamo i novog igraca kao CM? Milner?
A i jebes tim kome penal izvodi Kramaric.
Pedja_Nbg
Јебо нас Ловрен
bokeli
Lovren je stvarno smesan
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 15 2017, 09:41 PM) *

Taj kreativni ACM, prethodne sezone Lalana, koji se preporodio na toj poziciji, a za ovu sezonu projektovani Kutinjo, je osnova Klopovog 4-3-3, zajedno sa Firminom kao lažnom #9. Pitanje je koliko bi Firmino mogao odmah dobro da igra na tom mestu, a plus ne bi radio to što radi kao lažna #9. Pre bih da se vrati 4-2-3-1 sa Solankeom i Firminom iza njega. Šteta što to nije uigravano tokom predsezone, neka me ispravi neko ako grešim.

Možda je blasfemija, ali potpisao bih odmah da se proda Kutinjo ako to znači dovođenje Keite, van Dajka i još jednog zadovoljavajućeg igrača.

Pedja_Nbg
Ужасно се бранимо у свакој акцији.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Aug 15 2017, 10:23 PM) *
Možda je blasfemija, ali potpisao bih odmah da se proda Kutinjo ako to znači dovođenje Keite, van Dajka i još jednog zadovoljavajućeg igrača.

Ne vidim zašto bi to bilo povezano. Nije problem bio nedostatak novca ni u slučaju VVD ni u slučaju Red Bull.

A za ono 4-2-3-1 ili 4-3-3, realno je isto sranje. Bitno je samo da ne igraju Can i Gini zajedno, Firmino kakav-takav bi više pokazao u vezi od njih.

Provukosmo se na sreću protiv ovih germanskih mediokriteta, ali uopšte me ne bi iznenadilo da u revanšu primimo tri komada od njih. Valjda ćemo koji i dati, jebiga.

Drago mi je zbog Trentovog gola, ali ona reakcija kod njihovog je katastrofalna. Ne smem ni da zamislim šta bi se sad pisalo da je tako pustio igrača da primi i šutira izvesni A. Moreno (koji je istini za volju večeras takođe bio očajan).
Djotun
Baš nismo morali da primimo ovo sranje na kraju, mislim dobar gol ali ovi naši što se večito bave signaliziranjem ofsajda umesto da prate igrača. TAA je batalio svog lika i pustio ga da bi mogao jasnije da maše sudiji. Mora malo više discipline da ima defanzivno, inače mu malo šta mogu zameriti, čak su nam i korner sad opasniji kad on izvodi čini mi se.
Jel smem da kažem da mi Mo Salah liči na malo pametnijeg Lazara Markovića? huh.gif Verovatno mu treba vremena i može da klikne fino sa Maneom ali eto, nije da je world beater.
Digital_Jesus
CITAT (Dee Jay @ Aug 15 2017, 10:23 PM) *

Znam da ovo nije odgovarajuca tema, ali kad si vec spomenuo:

CITAT
Rangnick is indicating that if #LFC submitted a bid in the region of €80 million then RBL would consider it #Keita

Ne znam koliko je ovo legit, ali ako vec nemamo alternativu za Keitu, splash the cash.
moony
TAA klasa za Morena, solidan napred i nazad, a uz to veoma pametan i staložen sve do primljenog gola. Mada, ova dvojica levo su napravili po 5 takvih grešaka, a nismo kažnjeni samo nekim čudom. Uz to, mali je visok, a i dobro izvodi prekide.

Što se Salaha tiče, sve više me brine što se pokazalo tačnim da nije smiren ispred gola. Nadajmo se da će vremenom početi više da liči na Manea, a manje na pomenutog Markeca. Talentom i potencijalom je svakako bliži Sadiu.

Minjole odličan danas, nekako se manje plašim penala kad on brani. I skinuo je par odličnih šansi, plus ok istrčavanja.

Plašim se šta će se desiti ako na Enfildu bude plan da ih pustimo i čekamo kontre od početka.

Sve u svemu, dobar rezultat, pogotovo u ovakvom periodu kad smo očajni i na terenu i van njega.
srbaja
CITAT (Djotun @ Aug 15 2017, 11:08 PM) *
Mora malo više discipline da ima defanzivno, inače mu malo šta mogu zameriti, čak su nam i korner sad opasniji kad on izvodi čini mi se.

Ne cini ti se, videlo se odmah, konacno neko ko ume da ubaci ostre i precizne lopte, a ne balone.
Goran LFC
Kao sto rekoh trebace zivaca za ovu tekmu, Minjole i sreca su nas izvukle ovog puta ! Do prvog moramo naci desnog beka, centralnog i jednog kreativca inace
mozemo se pozdraviti sa bilo kakvim planovima ! Steta za Kutinja ali bolje je da odmah ode i da se ovi problemi sto pre rese dok nije kasno.
Djotun
Desnog beka? ohmy.gif
Milosh
CITAT (Djotun @ Aug 16 2017, 11:47 AM) *
Desnog beka? ohmy.gif

Verovatno je mislio na levog, iako smo doveli jednog, umesto da bude prvi on ce biti treci, sto se realno i znalo... nazalost
Digital_Jesus
Ako se Morono ne popravi u odbrani, a verujem da nece, misli da bi nam bilo najbolje da stavimo Klajna na levog beka, a TAA da ostane na desnom. S obzirom da je Robertson kupljen, nema sanse da cemo kupiti jos jednog levog beka.
Djotun
Klajn bukvalno nema levu nogu, ne znam šta bi on mogao da pruži po toj strani. Trent je valjda natural MC, možda će vremenom dobijati šansu u sredini.
Meni je ok da nam bekovi budu Robertson i Moreno levo a Trent i Klajn desno, ali ako će ikad u isto vreme opet biti na terenu Trent i Moreno, levi štoper bi morao biti Bekenbauer a zadnji vezni Makelele.
Digital_Jesus
CITAT (Djotun @ Aug 16 2017, 12:14 PM) *
Klajn bukvalno nema levu nogu, ne znam šta bi on mogao da pruži po toj strani. Trent je valjda natural MC, možda će vremenom dobijati šansu u sredini.
Meni je ok da nam bekovi budu Robertson i Moreno levo a Trent i Klajn desno, ali ako će ikad u isto vreme opet biti na terenu Trent i Moreno, levi štoper bi morao biti Bekenbauer a zadnji vezni Makelele.

U napadu, apsolutno nista. U odbrani bi verujem uneo vise sigurnosti nego Moreno.
Pedja_Nbg
Klopp: “So I’m happy about the result, yes, I’m not happy about the goal they scored. I think they deserved a goal over the 90 minutes with their effort, but I also thought we played defensively really well.”

huh.gif

horseshit.gif
Goran LFC
CITAT (Goran LFC @ Aug 16 2017, 10:01 AM) *
Kao sto rekoh trebace zivaca za ovu tekmu, Minjole i sreca su nas izvukle ovog puta ! Do prvog moramo naci desnog beka, centralnog i jednog kreativca inace
mozemo se pozdraviti sa bilo kakvim planovima ! Steta za Kutinja ali bolje je da odmah ode i da se ovi problemi sto pre rese dok nije kasno.

Da levog izvinjavam wink.gif puno rupa za pokrpiti wub.gif

Mada mozda ne bi bilo lose iskoristiti chana negde na toj poziciji umesto morona posto je u sredini nevidljiv, mozda ne bi bio los i kao zamena za debila lovru ? idea.gif
Svebor
Dzan je neodgovorni palamud, i nema sanse da odigra u zadnjoj liniji, a kad je desni bek u pitanju, Gomez je u par navrata na pripremama tu bio sasvim ok.

CITAT (Djotun @ Aug 16 2017, 12:14 PM) *

Hahaha...kapiram da bi i tom slucaju primili jedan, iz odbitka.
Goran LFC
Jedno vreme u pocetku je igrao desnog beka i nije bio los pa bi mogao probati i levog !
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Aug 16 2017, 12:17 PM) *
U napadu, apsolutno nista. U odbrani bi verujem uneo vise sigurnosti nego Moreno.

Onda može i Klavan na levog beka, jači je u skoku dry.gif

Ne mogu po hiljaditi put da pričam, ali ukratko: nama su bekovi neuporedivo važniji ofanzivno nego defanzivno jer smo u napadu užasno uski.
Pedja_Nbg
QUOTE (Take Two @ Aug 16 2017, 02:25 PM) *
Ne mogu po hiljaditi put da pričam, ali ukratko: nama su bekovi neuporedivo važniji ofanzivno nego defanzivno jer smo u napadu užasno uski.

А у одбрани смо широки. wub.gif
Goran LFC
Da da presiroki ja bih rekao pa prolecu izmedju svi i daju nam golove ili minjole poneku i odbrani drink.gif
moses
kenjate,a mi dobili rutinski rolleyes.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.