Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Watford vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stranice: 1, 2
Digital_Jesus
Verujem da je i kod vas, kao i kod mene, nestrpljenje povodom pocetka sezone splasnulo. No, red je makar da se otvori tema.

Ovako izgleda danasnji sastav

Svebor
Ah, Morono... sleep.gif
Take Two
Kako smo se samo pojačali ovog leta jebote, swoll AF, kidamo ih. Biće 1-1.

Bekovi su realno jedino unapređenje, sve ostalo je isto ili gore od kraja prošle sezone.
Digital_Jesus
Mene najvise fascinira klupa, tj. nepostojanje ni jednog krila ili desetke na istoj. I sta cemo sad ako se Mane ili Salah nedajboze povrede, protiv Hoffenhajma ce igrati ili Kent ili ce Morono biti prekomandovan gore, a Milner nazad na beka... vomit.gif

Edit: Gde je Robertson? Toliko je dobar da nije ni poveden na utakmicu ili se i on u medjuvremenu povredio? biggrin.gif
Take Two
Može i Gruja da uskoči, why not Zoidberg.

A na sredini su Gini & Cani neophodni da bi se neutralisao moćni vezni red Watforda, Chalobah-Doucoure-Cleverly isuse.gif
Peyson
Ovo što će da istrči protiv Watforda su svojim činjenjem ili nečinjenjem hteli i Klop i FSG. Mislim da su se savršeno "pronašli" i "uklopili".
Ostaje još da vidimo koji je zaključak to što je Kutinjo (na jedan ili na drugi način) bivši igrač Liverpula.
moony
Klupa jadna na veoma poznat način. Ajde bar prvih 11 neka pokaže nešto. Ovo bi trebalo da dobijemo i ovakvi.

Au kakav užasan gol. Nepostojanje bilo kakve smislene odbrane.
Pedja_Nbg
Срећом нисам при тву, али видим да је фазон трпај стоку док је у блату.
AnF1elD
Sto se tice Coutinha navodno pise da je povredjen.
Rückkehr unbekannt - vreme povratka nepoznat.
Digital_Jesus
Kakav cirkus, ovaj gol smo dali samo zato sto je Mane zmaj od coveka. Ako cemo ovako igrati, bolje da ne izlazimo na teren Hofenhajmu...
bokeli
Ali...osovina na sredini Dzan-Vajnaldum-Henderson
Dal postoji nekreativniji vezni red
AnF1elD
Cekajte,ja sam pre meca u prvoj postavi video da pise Firmino. Je li video neko njega na terenu? dry.gif
Peyson
Dobro je, imamo kontinuitet nemanja odbrane i primanja idiotskih golova. Samo smo još malo gori.
Zreli smo za još jedan. Ali zato ne verujem da će nam pustiti još jednu šansu koju je maestralno upropastilo... najskuplje pojačanje u istoriji.
Take Two
Firmino se solidariše sa zemljakom, a i prethodnih sezona retko je nešto igrao kad njega nema u postavi dry.gif Ali Salahu izgleda Coutinho najviše nedostaje, na teškim je antidepresivima.

Vezni red nam je tragikomičan, ja stvarno ne znam šta Klopp očekuje od Cana i Wijnalduma da urade sa loptom.

Odbrana i Mignolet su posebna priča, ja onakav gol iz kornera na pamtim kad sam video: pustiš najvećeg, najtežeg, najcrnjeg protivnika da se zaleti sam kao duh i zakuca ti sa dva metra pravo u golmana (i konsekventno u gol), niko ni da krene na loptu jebote.

I sudija jede govna, ma sve me nervira, žali bože Manea i njegovog truda.
Svebor
Ah...tako onomad neko kupi Grizmana, a neko Markeca...a sad, neko Bernarda Silvu, a neko Salaha. adultesuicide2.gif

ps

Za istu lovu.
LjutiKrilo
salah je dve prilike upropastio zato što je levak koji hoće da igra po desnoj strani i desna noga mu je ne upotrebljiva

moreno standardno šupalj i kada god je u postavi protivnik će da nas napada po našoj levoj strani

šta je sa klajnom, povređen?

lovren u destruktivnom modu, matip nesiguran, minjole imao par sitnih gluposti...

imamo previše igrača koji nemaju konstantu i stalno osciliraju, tako da nikad nisi siguran ko će da te zakopa. jedino kod morena su gluposti konstanta. ako je on defanzivac ja sam dobra vila...
Digital_Jesus
Daj Grujica i Solankea, ako nista, verujem da ce se truditi da se nametnu pa i ako budu gresili, necu imati sta da im zamerim.
Djotun
Više me smara i da rant-ujem, svarno je ovo sprdačina. Dan mrmota jebeni. Klopp definitivno nije zdrav i veća je budala nego što sam mogao da svarim, kad lik počinje sezonu sa Morenom i Lovrenom jedan do drugog. Ovaj debeli Čuka Lukaku se igra sa našom odbranom. Vezni red sa ova tri slepca je baš to., slepački. Firmina nema, Salah hedles čiken (čega sam se najviše i plašio). Od svih me najviše nervira Džan, njegovo kurčenje i nonšalantnost.
Tako bih voleo da odjebe u JUventus. Ne vdim kako možmo da okrenemo ovo. Prognoza 3:2 za Votford. Silva prilično mudriji od Jirgena.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Aug 12 2017, 02:27 PM) *
Daj Grujica i Solankea, ako nista, verujem da ce se truditi da se nametnu

Gruja teško, ali Solanke bi mogao da krene od 46. Može umesto Firmina, a može i umesto Gini/Emre tandema pa beskorisni Brazilac da se povuče u sredinu jer jurimo rezultat.
AnF1elD
Ma kakav Grujic,neka udje Milner i neka da priliku Solankeu i Origiju.
moony
Ali Moreno je odigrao jednu dobru utakmicu u predsezoni, tako da je u principu novo pojačanje. Klajn i ne nedostaje toliko, ali zato sredina nema trenutno nikakvu svrhu. Niti su kreativni niti zatvaraju pozadi. A o klupi ne treba više ni trošiti reči. Sad bi bilo najbolje da na poluvreme u uđe Milner na LB i da plaćamo Morena za sedenje na klupi još jednu sezonu. Ne znam šta bi trebalo da se desi u drugom poluvremenu pa da se izvučemo.
LjutiKrilo
e ovo je već nešto!

bravo za firmina!
Peyson
Lovro plej.
bokeli
Sreca pa imamo 2 brza voza po krilima
Digital_Jesus
Pored ovog neoreznog starta za koji je dobio karton, Aca Arnold sasvim fino funkcionise u napadu, nadam se da nece zavrsiti kao Flanno.

adultesuicide2.gif
Milosh
Ofsajd!!!
Aleksandar88
Zasluzeno. Odbrana je puna idiota, a improver of players govna da jede sto nije doveo nikoga.
bokeli
I ofsajd i faul nad golmanom
Sto ne menja cinjenicu da smo primili 2 gola iz 3 kornera i da Vajnaldum definitivno nije igrac za prvi tim
Joe
KLASIKA
milos7
na 3-2 ne vadis igrace da se branis nije to real nego se juri 4 da se zavrsi posao..jebem vam sve po spisku.. koji je mejl za TR da posaljem
Peyson
Užasno je gledati kako se Liverpul brani, svejedno da li prekide, da li pozicionu igru, da li pritisak ili kontranapade.
Užasavajuća diletantska odbrana je postala jebeni identitet ovog kluba poslednjih, bar 10 godina.
U igri bez igre, sa ovakvim fondom igrača, u situaciji kada je cela struktura kluba u psihološkom kurcu, tri boda bi dobro došla.
Joe
zadnji put smo igrali krsteno odbranu kad su Hipija, Finan i Carra bili u zadnjoj liniji
Djotun
Ovo je potpuno bizarno. Potpuno. Bizarno.

Matipova prečka za mirnih 2:4 je zapravo najavila ovakav gol za 3:3 u 95. minutu. Ne znam majke mi šta smo bogu zgrešili. Odigrasmo solidno drugo poluvreme, Wij je imao čistu šansu za gol, Matipova prečka, još nekoliko spetljanih kontri. Katastrofalne izmene, od kad je u LFC Klopp nije ubo izmenu.
Milosh
Ova formacija je kao neka kopija Barselonine, sa krilima koja ulaze unutra, ofazivnim bekovima, ali za razliku od Barselone, bekovi nisu toliko losi, ali sredina je kao sto neko napisa ne kreativna, odbrana mnogo nesigurna. Sto se tice prekida, ne razumem sta rade na tim treninzima, zar je toliko tesko stati pored igraca i ispratiti ga, malo odgurnuti ako je potrebno..... Mislim da moramo pocinjati sa napadacem utakmicu, ili Origi ili Solanke, a u sredinu povuci Firminja, ako se nesto zeli od ove sezone... Ovo je bilo smesno, i ovaj bod je uzet na individualni kvalitet..... Pojedinci igraju bez ikakve volje i strasti...
Take Two
QUOTE (bokeli @ Aug 12 2017, 03:26 PM) *
I ofsajd i faul nad golmanom
Sto ne menja cinjenicu da smo primili 2 gola iz 3 kornera i da Vajnaldum definitivno nije igrac za prvi tim

Upravo to. Ali nije samo Wijnaldum bio krš, Firmino i Salah ne smeju da se bude tek od 46. minuta, Lovrenu asistencija ne nadomešta konstantno ispadanje u odbrani, Mignolet je mentalno labilan, itd., itd.
moony
Super golove smo dali i jesmo propustili nekoliko odličnih šansi ali majku mu zar treba da se daje pet komada po utakmici da bi pobeda bila sigurna?

Sva tri njihova gola jad i beda. Nikakav kvalitet. Kod ovog trećeg čak i očajno izveden korner.

Što ne izađe Klop lepo sa izjavom kako ne zna ništa o odbrani, pa neka dovede nekog ko zna, ionako ima ceo štab oko sebe.

Gomez umesto Arnolda promašena izmena. Origi umesto Solankea promašena izmena. Belgijanac jednu loptu nije uzeo ili sačuvao za vreme koje je proveo na terenu.

Digital_Jesus
Ako 3 gola protiv Votforda nisu znak da nam hitno treba novi stoper, onda ne znam sta je. Ne kazem da bi VVD ili bilo ko drugi popravio ovaj kurslus u odbrani, ali bi se to sasvim sigurno lakse ispravilo sa njim nego sa Lovrom.
Take Two
QUOTE (moony @ Aug 12 2017, 03:50 PM) *
Što ne izađe Klop lepo sa izjavom kako ne zna ništa o odbrani, pa neka dovede nekog ko zna, ionako ima ceo štab oko sebe.

Umesto toga, Klopp je izašao i rekao da ne zamera ništa odbrani kod prvog gola isuse.gif Kaže da je bio "good run, good cross, good header" i kao, tu se ništa ne može. Pa jebote, gledaj svoje! Svi stoje u mestu i niko ništa ne pokušava! Po prvi put se zaista pitam da li je taj čovek normalan.

Odbranom kod drugog gola nije bio zadovoljan, trebalo je da se blokira centaršut, a treći gol je kaže ofsajd - što valjda kompenzuje činjenicu da deset igrača pasivno gleda šta se dešava, a nesrećnik na golu opet paniči i ne zna gde se nalazi.
LjutiKrilo
nikako da se oslobodimo benitezovske stigme sa kornerima...
kako li njukasl brani prekide? jel opet taj zone covering i opšta panika?
Take Two
Danas praktično svi brane zonski, odnosno kombinovano gde se samo po par u skoku najopasnijih protivnika čuva direktno.

Nema odavno onih odbrana gde osmorica imaju svog čoveka i drže ga sa obe ruke, dok još dvojica dežuraju na stativama. To je izumrlo s razlogom jer su timovi često išli na skok sa po dva bloka što sjebe svaku direktnu odbranu.
LjutiKrilo
ok, a benitezov novi squad?
BeFair
Liverpool concede 2 goals from set pieces. Good preparation for playing Hoffenheim who scored most set piece goals in Bundesliga last year..

Slatko se nasmejah xD
BeFair
http://www.skysports.com/football/news/116...-piece-problems

Kako su se 2 Jamie-a skoro posvadjala tokom rasprave kako resiti problem odbrane LFCa, haha, skroz dobar video.

Po meni, obojica su u pravu. Jedan igrac nece nas toliko unaprediti da cemo od najgore odjednom postati najbolja odbrana (kao sto rece Carra, krivica je trenera koji postavlja taktiku i rasporedjuje igrace) ali isto tako je i Redknapp u pravu da nam fale lideri, pogotovo u odbrani. Skroz je u pravu kad poredi Arsenal i LFC i da nije cudo da ta 2 tima imaju najgore odbrane jer imamo slicne defanzivce, izmedju ostalog...

Redknapp felt it heightened the need to recruit a centre-back like Southampton's Virgil van Dijk. "I look at that Liverpool back four and there's a reason they conceded so many goals," he said. "They are disorganised and they have no leaders at the back. Who wanted to head that ball there? Only Watford players."

Carragher, however, insisted the zonal marking system was the bigger issue. "On set pieces it's not about the defenders," he said. "The way Liverpool are set up - set piece wise - they will always concede goals. It doesn't matter which defenders they buy or how much they cost - it won't make a difference.
Take Two
Goran LFC
Na zapadu nista novo sve je isto ko i prosla sezona katastrofa jos dok ode kutinjo mozemo sesti i plakati wacko.gif
Svebor
MotD u 23:30.
Take Two
Perseid meteor shower u 24:00.
Svebor
Oblacno, jebiga. wink.gif
Djotun
Ovaj treći gol je stvarno.. muka mi je.

In other news David Wagner naš budući menažer tongue.gif pokidao Palas. Koji sledeće nedelje dolazi kod nas da nastavi niz od tri pobede na enfildu.
Joe
konacno samo skinuli tog majmuna prve utakmice sa ledja.

odbrana, pogotovu odbrana prekida je i dalje u kanalu.

imamo vrhunski napad(mozda i najbolji u ligi, trojka Mane, Salah i Firmino deluje odlicno), sve iza je veoma upitno. samo sto taj napad ne moze svaku tekmu da daje od 3 do 6 golova da bismo mi obezbedili bodove.

lozio sam se nesto letos da cemo uz par pravih pojacanja konkurisati za titulu. od tog posla nema nista (osim ako se ne desi neko cudo do 1/9). sad bar na miru mogu da gledam fudbal i da se ne nerviram preterano. ova ekipa nema teoretskih sansi da osvoji bilo sta znacajno, mada bi bilo lepo da uzmemo neki kup i da budemo na kraju u top 4.

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.