Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: West Ham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
'Ajd da ne bude da otvaramo temu uvek 15 minuta pre utakmice biggrin.gif

Ako je verovati twitteru, WHU nece moci da racuna na sledece igrace: Kouyate, Carroll, Sakho, Ogbonna, Obiang, Noble i Antonio.

Kod nas nema znacajnih izmena- Hendo i Mane ce biti odsutni, a vidim da je navodno Lucas pod znakom pitanja. Verujem da mozemo ocekivati Lallanu od starta. Nadam se da ce postava izgledati ovako:

Mignolet - Clyne, Lovren, Matip, Milner* - Can, Wijnaldum, Lucas** - Kutinjo - Firmino - Lallana

*Voleo bih da vidim Morena na beku, a Milnera u sredini, mada to nema sanse da se desi.
** Ne bi mi smetalo da Lucas ostane na klupi, Lallana uskoci na sredinu, a Sturridge u napad.

Obrni-okreni, ako ovo ne pobedimo verovatno necemo igrati LS sledece sezone; ako ovo ne pobedimo, nismo ni zasluzili da igramo LS.

'Ajmo do pobede lfc.gif

Svebor
Reče Klop na presu da su Luk i Bobi polupovređeni, a da je Studž potpuno spreman.
Digital_Jesus
Arsenal dobio Stoke 4:1, dakle moramo da pobedimo. Bice interesantno videti kako ce se igraci nositi sa tim pritiskom u ove dve poslednje utakmice.
bocejan
CITAT (Digital_Jesus @ May 13 2017, 08:32 PM) *
Arsenal dobio Stoke 4:1, dakle moramo da pobedimo. Bice interesantno videti kako ce se igraci nositi sa tim pritiskom u ove dve poslednje utakmice.

Nece biti interesantno,bice mucno.Barem je do sada tako bilo.Ovi napred ima da muljaju loptu,jer im je Klop rekao "samo polako".Nazad je samo pitanje kada ce Lovren od silne zelje da ispadne na sredini terena.
WH u gostima me uvek tera na povracanje.Sada jos vise.
1jeAhonen
GO YNWA, ajmo sad kad zapeti treba!
Svebor
Nadajmo se da su Hemersi već na plaži. rolleyes.gif
Goran LFC
Nema šta biti ili ne biti valjda je jasno svima da se mora dobiti ovo,...znači ko pokaže da hoće, da može, da želi treba ga i zadržati a sve ostale poslati tamo gde i zaslužuju... bar je to moje mišljenje jer za ovaj klub ili jedno ili drugo drugačije nevredi nažalost džabe zvezde ako se šetaju po terenu.
moony
Mignolet; Clyne, Lovren, Matip, Milner; Lallana, Can, Wijnaldum, Coutinho; Origi, Sturridge.

Karius, Moreno, Grujic, Alexander-Arnold, Lucas, Klavan, Woodburn.

Nek nam je sa srećom, da vidimo da li se sezona može smatrati kakvim uspehom.
Svebor
Dijamant na sredini, kapiram. Ajmo! lfc.gif
Take Two
Dijamant, što znači da je Kuki u liniji sa Wijnaldumom blink.gif a Can iza njih. Osim asistencije, nije znao šta da radi sa loptom tako duboko, a kad je čekićari uzmu, prolaze ga kao da ne postoji. Ne kapiram što ne ide on napred a Lallana da pomaže tu u sredini kao što je radio početkom sezone?

Milner katastrofalan, uvek mi je žao njega da kritikujem jer se čovek trudi iz petnih žila ali ga neće. Byram je komotno mogao da mu naplati golom tamo na početku, a Sturridge da mi otkine glavu kad je ovaj 10 sekundi ciljao da bi mu dodao loptu tek kad ovaj utrči u ofsajd.

Wijnaldum standardno beskorisan, Origi takođe. Stuki i dalje pokazuje znake života, ako će da odjebe lepo bi bilo da se oprosti ovim pobedonosnim golom.
Boza_dunster
Kuki, zoga bonito!
bocejan
Sta sada covek da radi sa Staridzom? Sa Origijem bi vec znao.
Boza_dunster
Staridzara je majstor....ne bih ga se ja odricao....kao oldtajmer je....zna da zasija uvek...e sad zdravlje....
Goran LFC
Konačno nešto normalno i to većinom jer su nas čekićari pustili da igramo inače da su nas stisnuli posle prvog gola zbogom... i dadosmo 2 kom na brzinu 4 min razmaka pa ih ubismo u pojam inače...

Staridž hmmm... priča za sebe kad hoće i kad mu se igra ja mislim da mu se ni jedna odbrana ne pita ali slabo je to pokazivao ove i prošle sezone a da ume, ume...
Take Two
QUOTE (Boza_dunster @ May 14 2017, 05:11 PM) *
e sad zdravlje....

To je jedino pitanje, odnos zdravlja i plate. OK, i mentalitet, ali i to je posledica apsurdnog odsustva zbog povreda.

Kvalitet mu ni Klopp ne osporava, ali bi me baš iznenadilo da mu ponudi produženje ugovora za iste pare (i još više da ovaj pristane na neki pay cut).
moony
Odlična predstava, ali slažem se da nas je više protivnik pustio nego što smo se mi izborili da ovako slobodno odigramo. I opet smo uspeli da budemo traljavi, čak i kad su nam poklanjali lopte.
Svakako dobra partija za dosta igrača, najviše za Kutinja i Staridža.
Odbrana klimava u ono malo slučajeva kad su se ovi zaletali, ali Džanova igra mi se svidela na ovoj utakmici. Ume da ispadne kao pre, ali dosta više poverenja mi uliva da će stići da pokrije šta treba, da će sačuvati loptu pod pritiskom i da će poslati upotrebljivo dodavanje.
Valjda se nećemo sad toliko izblamirati protiv Boroa.
1jeAhonen
Ne pada mi napamet nista u analizi utakmice, pa dobijena je maksimalno, napad odigrao bas jednom kako treba,

Drago mi je da smo koliko juce uzburkali nade luzerima, sad je vec prava pesma.

Nizbrdo laugh.gif nam dolazi jos jedan limitirani tim, ali bice dovoljno i jedno poluvreme narocito drugo. GO YNWA!

CITAT (Take Two @ May 14 2017, 04:08 PM) *
Dijamant, što znači da je Kuki u liniji sa Wijnaldumom blink.gif a Can iza njih. Osim asistencije, nije znao šta da radi sa loptom tako duboko, a kad je čekićari uzmu, prolaze ga kao da ne postoji. Ne kapiram što ne ide on napred a Lallana da pomaže tu u sredini kao što je radio početkom sezone?

Milner katastrofalan, uvek mi je žao njega da kritikujem jer se čovek trudi iz petnih žila ali ga neće. Byram je komotno mogao da mu naplati golom tamo na početku, a Sturridge da mi otkine glavu kad je ovaj 10 sekundi ciljao da bi mu dodao loptu tek kad ovaj utrči u ofsajd.

Wijnaldum standardno beskorisan, Origi takođe. Stuki i dalje pokazuje znake života, ako će da odjebe lepo bi bilo da se oprosti ovim pobedonosnim golom.

aj. pljuni na ovo molim te...Wijnaldum je u drugom izdominirao, ne samo zbog slamanja precke pre Kutinjovog gola vec i u svakoj akciji koja je isla ka golu imao znacajni udeo.
Take Two
U drugom su svi bili značajno bolji, pa i Gini i Coutinho, ali pre svega zato što WHU apsolutno ništa nije radio ni napred ni pozadi ni između. Štekali su se na 1-0, štekali se na 2-0, malo drečali oko nedosuđenog penala pre 3-0, i gotovo.

Da nam je svake nedelje po jedan takav protivnik, gde bi nam bio kraj. Tako su timovi igrali protiv Man Utd u Fergusonovo toba, izluđivalo me je to koliko su nespremni bili da se takmiče.
1jeAhonen
Bas da, uvek kad ocekujes da odigraju oni kljoknu, bukvalno su bili nemocni...jeste, skoro svi su se predavali na Old Toiletu.
Kod nas uvek suprotno i raspale ekipe kad dodju na Enfild zagrizu...mozda i ovaj mediokritetski Mzbro da svoj maksimum od 1-2 gola bas protiv nas...bruke.

A i Arsenalu se otvorili Sveci samo tako...da ih napale za LS, do veceras. biggrin.gif
Digital_Jesus
Odlicna predstava danas, pre svega drugo poluvreme.

O Kutinju ne treba trositi reci, jasno je, ali je jako lepo videti Staridza u ovakvom izdanju. Ne secam se kada je Kutinjo poslednji put dao onakvu asistenciju kao za prvi gol, a secam se gomile golova gde je na ovaj nacin dodavao Staridzu. Steta sto je od stakla, bili bi sjajan tandem. Ono sto je posebno pohvalno kod Staridza jeste sto je, rekao bih, mnogo vise trcao i mnogo vise radio nego inace.

Jedino sto me je iznerviralo danas je cinjenica da je Klop tek pred kraj krenuo da pravi izmene. Posle 3:0 je komotno mogao da izvede nekoga da ne rizikuje povrede i uvede ove igrace sto ih je na kraju i uveo, ali dobro, bitno je da smo uzeli ta 3 boda.

Nadam se da ce M'boro u sledecem kolu hteti da napadne i da pokusa "sa stilom" da se vrati u nizi rang. Ako se zatvore, bojim se da ce nam biti mnogo teze da damo gol.
Take Two
E da, a prva izmena Lucas Leiva laugh.gif na 4-0 laugh.gif dok na klupi klinci sede i bleje.
Djotun
Nisam mogao da gledam tekmu, tek sam oko 20h video rezultat, i ono nisam mogao da verujem, presrecan.
Sad pogledao samo golove, whu kao da nas je pustio, sta je ono, kod svakog gola stoje ukopani niko ni ne pokusava da se brani eek.gif
Mozda im je ovo bila prva rata za Staridza laugh.gif
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ May 15 2017, 12:51 AM) *
E da, a prva izmena Lucas Leiva laugh.gif na 4-0 laugh.gif dok na klupi klinci sede i bleje.

ma nadam se da je to patkova pesma za odlazak, Klavan je dakako igrac koji je pre njega u adekvatnoj zameni...sto se klinaca tice, bice utakmica i za njih...

CITAT (Djotun @ May 15 2017, 08:56 AM) *
Nisam mogao da gledam tekmu, tek sam oko 20h video rezultat, i ono nisam mogao da verujem, presrecan.
Sad pogledao samo golove, whu kao da nas je pustio, sta je ono, kod svakog gola stoje ukopani niko ni ne pokusava da se brani eek.gif
Mozda im je ovo bila prva rata za Staridza laugh.gif

Ma bila je to nasa tekma, tesko da su nas pustili..mozda su oslabljeni ali i jaci bi se tesko suprotstavili kad je napad raspolozen bio kao juce. Kako se uklapa rezultat naravno da bi sad nezadovoljni rekli da je namesteno...ali pre utakmice WH je imao izrazitu prednost narocito sto je vetar duvao Arsenalu u jedra.

No lepo je probuditi se u ponedeljak sa pravim benefitom iz vazne utakmice. Ostaje "laksi" komad za poslednje kolo ali neizvesnost nakon ovog 90%manja...ne treba da gledamo u eventualni kiks Sitija (i 2013/14 imali su gro utakmica u zaostatku za bodove), i njihovih novih 6 bodova koje će sigurno upisati wink.gif , 4.mesto je zaslužen plasman.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.